MAGUSA VAJADUS - MIDA SEE SELETAB SINU HINGEELU KOHTA

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

 

Ma tean, et see artikkel on enamustele minu posituste jälgijatele ja tegelikult on sul väga hea teada enda magusaisu tekke põhjusest, seda sellepärast, et sa õpiksid enda keha lugema. Inimesena sündides on sul vaja õppida koostööd tegema enda füüsilise ja vaimse kehaga. Sul on vaja õppida seda, et füüsiline keha annab märku vaimse keha vajadusest ja vastupidi vaimne keha füüsilise keha vajadustest. Kui sul on millegi suhtes sõltuvus või millegi suhtes meeletud isud, siis see annab sinu hingeelu kohta nii mõndagi teada. Täna ma soovin ma sulle edasi anda enda mõtteid ja nägemusi selle kohta, milline on sinu hinge vihje suhkru/magusa vajaduse koha pealt.

 

Magusa vajadus ja suhkrusõltuvus on väga suureks probleemiks väga paljudel inimestel ning viimasel ajal on minu seanssidel inimesed just selle teema kohta nõu küsinud. Enne minu mõtete läbilugemist mõtle selle peale, kui palju sa siis magusat tarbid ja mis emotsioone magusad toidud, kommid, šokolaadid, koogikesed, küpsised ning igasugused teised erinevad maiustused sulle pakuvad. Küsi enda käest, kas mõnda magusat toiduainet nähes sa oleksid kohe avatud seda sööma või sul pigem ei teki selliste asjade suhtes isud? Mõtle läbi ka see, kui palju sa päeva jooksul magusat sööd ja siis sa saad tegelikult aru sellest, kas seda on palju või mitte. Vihjeks võin ma seda öelda, et ma olen sündinud sooviga mitte magusat tarbida ja kui ma seda teen, siis seda ka haruharva. Ma olin lihtsalt üks teiste meelest kummaline väike tüdruk, kes peo lauas ainukesena soolast toitu sõi, kui kõik teised tordil lasid hea maitsta. Mul ei ole kunagi olnud magusaisu ja seda põhjusega, ehk täna ma saan sellest põhjusest ka aru. Kui minu mõtted lõpuni ära loed, siis sa saad ise ka aru, miks mulle sellist isu ei ole antud.

 

Magusa söömine isuga ja magusa meeletu vajadus annavad sinu hingelise seisundi kohta nii mõndagi teada. Iga isu tuleb meie meeltesse põhjusega, see on märguanne meie keha poolt. Märguanne, et meil on seda nüüd ja kohe vaja! See, et keha annab sellise signaali, ei pruugi alati tähendada seda, et see sama isu vihjaks meie tervislikule vajadusele. Kui sa oled meeletu magusa sööja, sul pidevalt käivad isud selle järgi ja sa võiksid süüa alati magusat, kui sa iseennast ei distsiplineeriks, siis sul on just see hingeline probleem - sa blokeerid enda negatiivseid emotsioone!

 

Inimesed, kes vajavad magusat ja kes ei suuda sellele ei öelda, need inimesed on hingelt halbade emotsioonide blokeerijad ja negatiivsete kogemuste allasurujad. Tegelikult on magusa vajadus märguanne sinu keha poolt, et sa oled ülekoormatud probleemide, raskuse ja ärritavate emotsioonidega. See on see hetk, kus tekib meeletu vajadus magusa järele, kui sa oled emotsioonide ülekoormuse all.

 

Paljud inimesed võiksid süüa magusat lõpmatuseni ja mõnel inimesel tekib haruharva magusa vajadus. Need, kellel tekib see haruharva, nemad suudavad enda negatiivsete emotsioonidega ise toime tulla, neid enda sees ära lahendada ilma neid blokeerimata. Kui sellisel inimesel tekib harva magusa vajadus, siis peab ta olema ka meeletu suure koorma emotsioonide all.

 

Need, kes on paadunud magusasõltlased, nemad valivad kiirema ja lihtsama tee end positiivsena hoidmiseks. Nagu ma olen alati öelnud, mis kiirelt tulnud, see kiirelt läinud. Magus ja suhkur on see, mis blokeerivad negatiivse emotsiooni sellel hetkel ära, kui sa seda tarbid. Aga ainult sellel hetkel! Mõne aja möödudes tuleb sinu hinges negatiivne emotsioon tagasi ja sul on vaja nii-öelda "uut positiivsuse doosi" ja sa jäädki nõiaringi. Nõiaringi ehk magusa sõltuvusse. Tegelikult on sul vaja aga enda probleemidega silmitsi seista ja nendele enda sees lahendusi leida. Jäta meelde, iga probleem tuleb sinu ellu põhjusega ja enne me nendest probleemidest ei pääse, kui me ei ole enda sees neid ära lahendanud. Sa võid neid probleeme vältida, kuid need jõuavad alati sulle tagasi. See meenutab mulle bumerangi, mida viskad eemale ja see jõuab ühel hetkel veel suurema hooga sinuni tagasi - mida kaugemale viskad, seda suurema hooga see tagasi tuleb.

 

Inimestel tekib meeletu magusa vajadus, kui Päikesepõimiku Tšakral ei ole piiavalt jõudu probleemidega tegelemiseks ja sind õnnelikuna hoidmiseks. See tekib ka siis, kui Päikesepõimik ei suuda koostööd teha Juurtšakraga. Juurtšakra lahendab ära meie vihaprobleemid ja kui sul on allasurutud viha emotsioone väga palju, siis ühel hetkel ei suuda Päikesepõimik sind enam aidata ehk see ei suuda sind rõõmsana hoida. Sellel hetkel vajad sa lisaenergiat ja sa haarad magusa, mis hetkeks selle paremaks muudab. Tegelik lahendus on aga see, et sa ALATI tegeleksid kõikide probleemidega, mis sinu ellu tulevad. Lase halbadel emotsioonidel tekkida, ürita leida seda, miks need on, kuidas need lõplikult laheneksid ning tee seda enda mõtete selgena hoidmisega.

 

Eriline tähelepanu, mida ma soovin anda on see, et need inimesed, kes on meeletud magusa armastajad, nad viskavad probleeme nurka. Nende peamiseks iseloomustuseks on see, et kui emotsionaalne probleem tuleb, siis sellega ei tegeleta. Need inimesed blokeerivad enda sees probleeme ja teevad väga palju asju "olematuks" iseenda jaoks. Sa võid siinkohal mõelda seda, et aga nii on lihtsam elada, tegelikult see nii ei ole. Elu on õppimiseks ja edasi liikumiseks! Kui sa viskad emotsioone nurka, siis sa blokeerid ka edasi liikumise ära. Need inimesed, kes enda emotsionaalsete probleemidega tegelevad, need inimesed arenevad spirituaalses mõttes ka edasi - need inimesed kasvavad hingelt suuremaks, võimsamaks ning lähenevad päev-päeva haaval enda selle füüsilise elu eesmärgi poole.

 

Magusa sõltuvusest ja vajadusest on võimalik välja tulla, kuid seda vaid siis, kui sa oled valmis olema iseendaga lõppude-lõpuks aus. Sa pead aru saama, et sinu sees võib olla viha, pettumuse tunnet, reetmist, kurbust ja kõiki teisi negatiivseid emotsioone. Sa pead mõistma, et on väga normaalne tunda selliseid emotsioone, see on üks elu osa. Sa pead lubama endal tunda negatiivseid emotsioone ja sa pead end suunama neid lahendama ilma positiivsuse aseaineta ehk magusata. Esimene samm selle tegemiseks võiks olla see, et sa magusa isu tekke ajal ei haara esimest õlekõrt, vaid küsiksid enda käest: "Miks ma end kurnatuna tunnen, mis on see, mis mulle negatiivsust põhjustab?". Mõtle enda jaoks need emotsioonid lahti ja asenda energia vajadus puuviljadega nagu näiteks apelsini või meloniga. Need kaks taime on need, mis suunavad Päikesepõimikusse seda energiat, mida asendab sul korraks ülejäänud kahjulik magus. Ürita magusa isu maandada ennekõike värskete ja kuivatatud puuviljadega!

 

Lisaks nende kahe vilja söömisele soovitan ma kandma hakata Päikesepõimiku tervendamise jaoks vastavat kristalli. Magusa sõltuvusest aitab sul vabaks saada Sardoonüksi kandmine, kui sul on väga tõsine ning meeletu vajadus magusa järele. Sardoonüks aitab väga sügavale juurdunud magusa sõltuvusest vabaneda ja nende emotsioonidega tegeleda, mis seda sõltuvust tekitavad.

 

Kui sa aga soovid loobuda liigsest magusa vajadusest ja end rohkem kontrolli all hoida ning sinu probleem ei ole väga süvenenud, siis sind aitab Tuliahhaat. Tuliahhaat on selline kristall, mis suunab Päikesepõimikusse vajalikku lisaenergiat siis, kui sa oled emotsionaalselt väga kurnatud. See on suhkrusõltlaste kristall, mis blokeerib suhkruga enda emotsonaalse vajaduse blokeerimise. Kanna seda eriti sellistel hetkedel, kus sul on kõige suurem probleem suhkru tarbimisega.

 

Lisaks loomulikult sobib ka Apatiidi kandmine, mis aitab magusa vajadust maandada ja soodustab sinu tervislikku suhtumist toiduainetesse.

 

Lõpetuseks soovin ma seda öelda, et iga inimene peaks enda probleemidega tegelema ja enda Tšakraid tasakaalus hoidma, vastasel juhul ei suuda sa enda elu õieti tunnetada. Sa pead saavutama oma füüsilise ja emotsionaalse kehaga tugeva kontakti, et need saaksid sind suunata. Sina pead õppima end suunata laskma!

 

Kui sul tekkis küsimus, miks mul ei ole sünnist kaasa antud magusa vajadust, siis vastus on tegelikult imelihtne - ma ei saa olla emotsioonide blokeerija, kui minu eesmärgiks on õpetada teisi inimesi enda hingeelu tervendama ja end spirituaalselt avama. Ma pean ennekõike oskama ise enda probleemidele lahendusi leidma ja alles siis saan ma teisi õpetada seda tegema.

Uuendatud: 09.05.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja