INGLI SÕNUMID - NUMBER 195

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .


Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 195 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama.


Kui numbrid on kolme erineva numbriga kombineeritud, nagu on 195, siis on numbrite järjekord ülioluline. Seega 195 ei tähenda seda sama, mida tähendab 159 või 951.

195 - "Vabasta vana ja ela enda elu edasi"

 

Number 195 saabub sinu ellu siis, kui sind on vaja veidi raputada. Kui sulle soovitakse edasi öelda seda, et sa peaksid enda elust vabastama midagi, mis sinu eluteel positiivsust takistab. Mõtle, mida sa nii kümne küünega kinni hoiad, millist halba harjumust sa naudid või mis on sinu suhteelus valesti! Leia see vastus ise üles, et sa suudaksid lasta sellest lahti. Jäta meelde see, et kui Inglid toovad sulle sõnumi, siis sul tuleb kohe sellel samal hetkel mõelda selle peale, et mida nad soovivad sulle teada anda või millele nad soovivad viidata.

 

Kui sa näed number 195, siis lisaks sellele, et sa mõtestad enda jaoks lahti selle, et millest sa vabaks pead laskma, soovitan ma sul enda kodus ka suurpuhastust teha. Kui sa oled suurpuhastuse ära teinud ja number 195 kombinatsioon enam ei ilmu sinu ette, siis võis olla see lihtsalt märguanne selle kohta, et sinu kodu energias oli väga palju kahjulikku energiat.

 

Ingli numbreid nähes ürita kiiremas korras see sõnum enda jaoks lahti seletada ja enda ellu sobitada, et sa saaksid nendest kasu. Sinu enda Inglid üritavad sind tabada õigelt mõttelt, millele nad soovivad vihjeid ja juhiseid anda. Seega nad ootavad alati õiget aega, et sulle üldse märku anda. Seda sellepärast, et sa saaksid nende vihjetest aru !

 

Kui sa soovid Inglite sõnumeid rohkem näha, siis soovitan sul enda koju tuua Phosposideriidi kristalli. Phosposideriit ühendab sind enda Inglitega ja aitab luua sul nendega head suhtlemist. Sa võid ka seda kristalli kanda, et Inglitega ühenduses olla. Lisa see teiste Inglite kristallide sekka enda voodi alla, et unes prohvetlikke märke näha. 

Uuendatud: 11.05.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja