KUIDAS ÜLE OLLA TEISTE INIMESTE ARVAMUSEST

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

 

Kuidas üle olla teiste inimeste arvamusest - kirjutan sulle mõtted ja soovitused selle kohta, kuidas tegeleda teiste inimeste arvamuse välja ütlemistega, mis käivad sinu pihta. See artikkel on seotud minu ühe eelmise artikliga, kus ma kirjutasin kriitika talumisest. Soovitan sul mõlemad artiklid läbi lugeda, et võimalikult palju inspiratsiooni selle teema koha pealt saada. Kriitka talumise kohta saad lugeda SIIT.

 

Üheks suuremaks probleemiks, mis võib olla inimese hinges ja mis talle väga palju liiga teeb ning piire seab on see, et võetakse liiga tõsiselt arvesse seda, mida teised inimesed temast mõtlevad. Olen ajaga märganud seda, et see probleem on väga suur ja eks igas inimeses on seda mingil määral, kuid seda ei tohiks olla kunagi nii palju, et see rikuks sinu elu ära. Täpselt! See võib sinu elu täiesti ära rikkuda ja seda ühel väga lihtsal põhjusel, milleks on iseenda saboteerimine tänu teiste inimeste negatiivsete arvamustele.

 

Loomulikult ei tohiks olla sellist suhtumist, et sind absoluutselt ei huvita see, mida teised sinust arvavad. See lause on vastuolus minu artikli teemaga? Kuid tegelikult mitte nii väga. Tõepoolest me peame teatud arvamusel laskma endasse jõuda ja end mõjutada, kuid see arvamus peab olema selline, mis meid edasi saaks viia. Seega sa pead tegelikult siinkohal ära õppima selle, kuidas eristada tervislikku arvamust ja ebatervislikku arvamust. Teiste inimeste arvamuse hinge võtmise üheks suurimaks probleemiks ongi see, et alatihti võetakse arvesse ebatervislikku arvamust ja tänu sellele lastakse endale liiga teha.

 

Täna ma üritan sulle anda väikest inspiratsioonilaengut selles osas, kuidas blokeerida iseennast ebatervislikku arvamust vastu võtmast nagu švamm, kes neelab endasse kõik, mis tema poole saadetakse. Soovin sulle anda ka inspiratsiooni selle koha pealt, et kuidas vahet teha, milline arvamus sind õpetab, milline mitte ja kuidas õpetavatest arvamustest õppida. Loodan siiralt, et aitan sinu hinge tervendada ja loodan siiralt ka seda, et sa üritaksid sellise probleemiga võidelda. Tõepoolest on ebatervisliku arvamuse hinge võtmine stressi tekitav ja isegi depressioonile viiv. Seega ma arvan, et kahest sellisest väga raskest probleemide näitest piisab, et end ilusti kokku võtta.

 

Ma tean öelda seda, et ma olen mitmed enda tuttavad ja sõbrad suutnud sellest probleemist välja tuua läbi selle, et ma olen pidevalt neile korrutanud ühte ning samu seletusi selle kõige kohta. Seega ei pruugi need mõtted täna sinuni jõuda, kuid vahel võta see artikkel lahti ning loe uuesti see läbi ja taasta enda jõudu sellega võitlemiseks.

 

Enne, kui sa minu soovitusi lugema hakkad, siis võta hetk aega ja küsi enda käest, kas sina lased end teiste arvamusest mõjutada või mitte?

- Teiste inimeste arvamuse liigne hinge võtmine blokeerib meie spirituaalse arengu.

- Põhjustab depressiooni, stressi, viha, ängistust, väsimust, vaimse energia ära kadumist, Aurakaitse kilbi nõrgenemist, eneseväärikusega seotud probleeme, vähendab enesekindlust, suurendab ebakindlust, blokeerib ära meie elus häid võimalusi, ei lase sul õnne tunda ja väga palju teisi ebameeldivaid tundeid.

- Blokeerib sinu intuitsiooni arengut ja ei lase ülemistel Tšakratel ehk Kurgutšakral, Kolmandal Silmal ning Kroontšakral õieti tööd teha.

"Ebatervislik arvamus ja tervislik ehk edasiviiv arvamus"

Ennekõike on olemas kaks arvamust, mida võivad meie lähedased ja vöörad inimesed meile tekitada. Ebatervislik arvamus on see, millest sul ei ole midagi õppida, mis lõhub sinu Aurakaitse kihti, mis tekitab sulle stressi, ärevuse tunnet, ebastabiilsust, depressiooni, närvilisust ning blokeerib sinu ülemiste Tšakrate tööd. Teine arvamus, mis võib tulla täpselt sama moodi lähedastelt või vöörastelt inimestelt on tervislik arvamus. See on vihje sellele, mida sa peaksid õppima, endas muutma ja mis toob sulle lõppude lõpuks kasu. See võib sulle korraks haiget teha, kuid see võib sind elus edasi viia.

Seega siinkohal sooviksin ma sulle edasi öelda seda, et kõik arvamused ei ole mõeldud hinge võtmiseks ja kõige selle suure negatiivsuse kuhja seast tuleb üles otsida see pärl, mis sind võib aidata. Seega esimene õpetus sulle on see, et ole teiste inimeste arvamuste suhtes suhteliselt skeptiline. Võta enda skeptiline hoiak ja siis hakka neid arvamusi analüüsima.

"Teiste inimeste poolt saadetud arvamuste analüüsimine ehk heasse ja halba lahtrisse lahterdamine"
Analüüsida tuleb igat inimese arvamust, mis meie poole negatiivses võtmes pillutakse. Esimene küsimus, mida sa iseendale pead esitama, on see: "Kas ma hoolin sellest inimesest, kes minu poole seda negatiivsust loobib?" Teiste arvamus võib olla otsene väljaütlemine või klatš, see on see, millest ma siin täna sulle räägin. Siiski alati küsi enda käest esimesena ikkagi see küsimus. Seejärel otsusta, kas selleks vastuseks on jah või ei. Kui on jah, siis ürita seda arvamust edasi analüüsida ja kui ei, siis ürita seda arvamust pigem blokeerida.
 

Kõik inimesed, kes meile korda lähevad, nende negatiivselt mõjuv arvamus, selle taga on sõnum - see on see pärlike, mida tuleb sul enda jaoks lahti seletada. Ürita mõista, miks ta sulle nii ütles, mis selle taga on, kas ta on ise väsinud, vasaku jalaga voodist välja astunud, kurb või ta tõesti siiralt mõtleb seda, mida ta ütleb. Ürita ennekõike mõista, miks ta sulle niiviisi läheneb. Kui tal on väga kehv päev olnud, siis lahterda see pärlike ebatervislike arvamuste lahtrisse. Kui ta on enda tavalises "mina" olekus ja ta ütleb seda siirate emotsioonidega, siis kuula teda. Siis ürita mõista, et selles on sulle sõnum ja saa sellest negatiivsest kogemusest kasu.

Kui sinu vastus on ei ehk sa ei hooli sellest inimesest, kes sulle negatiivseid arvamusi loobib, siis võta seda pigem kadedusena, vihana ning sellena, et tema enda sees on probleemid. Ta võib täiesti vabalt enda negatiivsust ja mürki sinu peal välja elada.

Mina olen isiklikult sellisel seisukohal, et kui ma ei meeldi sulle, siis järelikult ma ei peagi sulle meeldima. Kui minu tegevus ei ole sulle vastuvõtlik, siis hoia eemale ja kui minus on midagi ebameeldivat sinu jaoks, siis me ei tohikski üksteise elus eksisteerida. Seega võta teiste ebaviisakat, ebameeldivat ja ebausaldusväärset suhtumisse sinusse kui hoiatust. Hoiatus, mis sümboliseerib märguannet: "Hoiame lihtsalt üksteisest eemale!"

Seega ikka ja jälle ma soovitan sul hakata arvamusi lahterdama. Enne, kui sa üldse enda südamesse sellel halval lased jõuda, ole ise nagu filter, mis filtreerib selle negatiivsuse ära. Filter, mis otsustab, kas sisse või välja? Vastasel juhul sa ei saa mitte kunagi üle oldud teiste inimeste arvamusest. See on ülimalt vajalik tegevus, jäta meelde eksole!

Kanna Rohelise Aventuriini kristalli ehtena, kui sa soovid blokeerida teiste inimeste arvamuse hinge võtmist. See blokeerib emotsioone, mis sulle liiga teevad ja kui sa soovid õppida vahet tegema, millised arvamused on kahjulikud, millised tervislikud, siis kanna Bronsiiti. Bronsiit on kristall, mis aitab meil mõista seda, millised teiste inimeste poolt loodud mõjutused/vihjed/sõnumid meile kasulikd on ja millised mitte. Aidates sul teiste inimeste arvamust analüüsida ja õppida vahet tegema heal ning halval mõjutusel.

"Teiste inimeste arvamus võib peegeldada nende endi sisemisi probleeme"

Olgu selleks negatiivse arvamuse omanikuks võõras inimene või sinu lähedane, seal taga võib alati olla nende enda sisemine negatiivsus. Soovin sellest sulle rääkida, mida võivad tähendada lähedase inimese negatiivsed kommentaarid.

Näiteks kindlasti sa oled kokku puutunud sellise olukorraga, kus sinu lähedane inimene kommenteerib halvas mõttes sinu riietust, väljanägemist või mõnda teist aspekti sinus. Andes sulle sõnadega valusa hoobi otse hinge.
Kui sinu lähedane peaks kommenteerima sind väga vastikul moel, siis üldiselt armastatud inimesed nii üksteisega ei käitu ja sellel peab olema hoopis üks teine põhjus. Põhjus on lihtne, ta lihtsalt peegeldab enda sisemisi probleeme läbi nähvamistega. Ära võta seda kommentaari südamesse, ürita mõista, et tal on probleemid ja ta elab ennast sinu peal välja.


Juhul, kui sinu lähedane tuleb ütleb negatiivseid kommentaare väga rahulikul moel välja, andes sulle ka põhjenduse miks ta nii mõtleb ja arvab, siis see on tõde. See on tõde, mida sa peaksid kuulama!

Seega enda lähedaste puhul ürita alati vaadata seda, mis tooniga ta seda ütleb ja kas selles ütlemises eksisteerib ka vihaemotsiooni. Kui jah, siis ära reageeri! Kui ei, siis reageeri!

Kui sinu elus on just selline probleem, et sa pead pidevalt tegelema negatiivse arvamuse kuulamisega, mis on suunatud sinu lähedase poolt, siis seda aitab sul taluda Apatši Pisar. Apatši Pisar on kristall, mis aitab sul andeks anda enda lähedasele, kes sulle pidevalt sõnadega liiga teeb ja aitab sul muutuda immuunseks selle üle, et sa ei laseks ebatervislikul arvamusel endale hinge tulla. Seega kanna Apatši Pisarat, kui soovid ise otsustada, kes sa oled ja mis sulle kõige paremini sobib.

"Inimesed räägivad, klatšivad ja kritiseerivad, kuid nad on ise enda eluga pahuksis"

Kui sul on probleem sellega, et keegi räägib seljataga sind taga või keegi on võtnud sind sihikule ning on otsustanud sulle sõnadega liiga teha, siis mõista ühte asja...

... nad on enda eluga pahuksis ja neid pigem ei huvitagi sina niivõrd palju, kui sa arvatagi oskad. Tegelikult on aga nii, et väga paljud inimesed lihtsalt mürgitavad enda ümbrust ja sina võtad lihtsalt liiga suurejooneliselt selle enda ellu vastu. Sa peaksid mõistma seda, et enamus mürgitajaid lasevad enda mürgi sinu peale välja ja lähevad kohe uute mõtete ning tegudega edasi - jättes sind kurvana maha!

Mõista, et nad tegelikult ei hooli sinust ja nad lihtsalt elavad ennast sinu peal välja. Suhtu sellesse täpselt sama moodi negatiivselt vaid selles samas hetkes. Tema mürgitab, sina blokeerid või kasutad kiirelt selle informatsiooni ära ja lased lahti. Lased lahti täpselt sama moodi nagu tema läheb enda tegemistega edasi.

Kõige hullem asi, mida sa üldse teha saad, on see, kui sa lased kellelgi nii tühisel enda elu juhtida. Sina peaksid ikka ise olema see, kes haarab ohjad enda kätte ja juhib enda elu ise. Mõtle nüüd selle peale, kas sa tahaksid olla kellegi käpiknukk või mitte. Kui ei, siis ära lase end juhtida!

Kui sul on kuskil seal geoodide peal laadimas Tiigriraud, siis võta see kristall sealt välja. Tiigriraud on see kristall, mis aitab sul hetkega lahti lasta teiste inimeste halvast arvamusest. Kanna seda kristalli, kui sa ei suuda lahti lasta mõtteid, mis on seotud teiste kriitikaga. Vabasta see läbi Tiigriraua kandmisega. Tiigriraud töötab nii, et see aitab sul kiirelt loobuda halvast, mis sinu hinge tuleb ja saadab selle kaunilt tagasi sinna, kust kohast see pärit on. Selliseid kristalle on veel, nagu näiteks Püriit, Kalkopüriit, Hüpersteen jne.

"Jäta palun meelde, et sul on õigus teha vigu!"

Ausalt öeldes ei ole ma veel enda elus kohanud ühtegi inimest, kes vigu ei oleks teinud ja kellel vigu ei eksiteeri. Kui veelgi ausam olla, siis usun, et selles Maapealses elus ma ei kohtagi seda inimest. Miks? Lihtne - me oleme siia õppima tulnud ja kui me õpime, siis me teeme ülesmäge liikudes vigu, mis aitavad meil veelgi tugevamaks saada.

Üks lihtne viis, kuidas blokeerida teiste arvamuste hinge jõudmist, on ka see, et sa lubad endal vigu teha. Sa ütled iseendale välja selle, et sa oled inimene, sa õpid ja sa soovid paremaks muutuda. Sellel teekonnal võib tulla sinu juurde takistusi, mis võivad sind panna veidralt käituma ja kummalisi otsuseid vastu võtma. Kõik ei peagi sinu elu valikuid mõistma ja põhimõtteliselt keegi ei teagi seda, mis sinu sees tegelikult toimub. Seega lase vigu teha, ära kujuta ette, et inimesed on perfektsed!

Pealegi sinu elu siin Maa peal on tegelikult ülimalt lühike ja sa pead mõistma, et sa ei tohi lasta enda elu blokeerida. Sa peaksid elama nii, et keegi teine ebaoluline sind ei takistaks. Jäta meelde, sa tulid siia õppima, edasi liikuma, avastama ja edasi arenema. Ära lase seda elu mõtet kellelgi ebaolulisel ära varastada. Näita varastele, et sa suudad eksisteerida ilma nendeta ja sa võtad enda elus ise otsuseid vastu! Ära vangista end teiste arvamuste sisse!

Jäta meelde! Kui sa ei filtreeri teiste inimeste negatiivset arvamust ehk kui sa lased kõigel sellel halva enda ellu ja enda hinge tulla, siis sa jätad enda elu elamata. Sa ei saa olla see, kes sa soovid olla ja sinu anded lähevad tuulde. Sa pead õppima olema iseseisev ja iseseisev otsustaja!
Uuendatud: 11.05.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja