INGLITE PORTAALID TAASKORD AVANEMAS

by in UUDISED .

 

Inglite, hingede ja erineval tasandil energiate jaoks on portaalid taas avanemas. Kohe on käes Kuu viimase veerandi loomine, mille õigeks päevaks on reede, 19. mai. Seda kuu faasi mõjutab Kalade sodiaak, mis omakorda lisab Kuule nõiduslikku, maagilist, intuitiivset ja spirituaalset energiat juurde. Kalade märk on see, mis avab koos Kuuga energiavälju, mis on kasulikud meie sisemisele maailmale - meie hingele.

Inglite portaalid hakkavad avanema juba enne 19. maid, enamus hakkavad seda tajuma juba 17. mail ja seda võib tajuda kuni 22. maini. Kui sa oled energiatele tundlik, suudad Inglitega kiiremini kontakteeruda ja sul on oskus hingesid enda ellu lasta nii, et teie vahel toimub ka suhtlus, siis sa tajud veelgi võimsamalt seda portaali perioodi.

Inglite portaali avamine tähendab seda, et sul avaneb võimalus...
 

- Inglite, kadunud hingede ehk surnud inimestega ja teiste energiatega ühendust saada.
 
- Sa võid väga tihedalt hakata nägema erinevaid Ingli numbrite kombinatsioone ja kui sa neid nägema hakkad, siis kindlasti kohe sellel samal hetkel tõlgenda enda jaoks see sõnum ära. Kõik minu kirjutatud ja lahti seletatud Ingli numbrite kombinatsioonid leiad SIIT.

- Sul avaneb ideaalne võimalus Inglitele palveid ja mõtteid esitada. Sul on võimalik küsimusi esitada ja nendele vastuseid-märke saada.

- Läbi une on Inglid võimelised sinuga suhtlema ja kuna Kalade sodiaak mõjutab Kuu tegevust, siis kõige enam võikski sa prohvetlikke nägemusi näha läbi une. Inglid annavad sulle sõnumeid ja juhatavad sind.

- Sul on võimalus enda kadunud lähedastega suhelda, anda neile mõtteid edasi. Selleks mine surnuaiale koos kingitusega, milleks võivad olla lilled, küünlad, Angeliidi kristall. Kui surnuaiale lähed, siis mõttes suhtle temaga ja ta saab sinu sõnumi kätte.

- Inglid annavad sulle võimaluse nendega võimsamat kontakti luua. Kui sa tunned, et sa sooviksid Inglite kaitset, lisaingleid Aurasse juurde või suurendada oskust nendega suhelda, siis selleks on ideaalne aeg.

- Sul avaneb võimalus enda soove läbi Inglite teele saata!

Selleks, et sa neid positiivseid võimalusi saaksid ära kasutada ja ka selleks, et Inglid oleksid avatud sinuga suhtlema, pead sina olema ettevalmistatud. Jagan all pool mõtteid, kuidas sa saad ennast Inglite jaoks avada.

Portaalid on avatud 17. mai - 22. mai, mis tähendab seda, et sellel perioodil saad sa seda kõike teha. Kõige võimsamaks päevaks on 19. mai, kus portaalid on avatud väga võimsalt.

SOOVITUSED:

Jagan teile mõtteid ja soovitusi selle kohta, kuidas end Inglite portaali jaoks avada, Inglitega suhtlema saada ning kuidas sellest perioodist maksimumi võtta.

- Ennekõike tuleb sul sellel perioodil ära puhastada enda Auraväli. Kõige lihtsam on seda teha nii, et sa kasutad Palo Santot. Palo Santo avab meid kõrgematele energiatele ja laseb meil Ingleid ning teisi hingi tunda. Seega põleta Palo Santot kõikidel nendel päevadel enda läheduses.
 
- Kui sul on olemas sellised kristallid kodus, mille oled enda ellu toonud Inglitega kontakteerumiseks või astraalrännaku kogemiseks, siis puhasta need. Pese need voolava vee all ära, hoia nende keskel valget küünalt ja põleta nende läheduses Palo Santot. Seda selleks, et sa aktiveeriks need tööle.

- Kui sul on samal eesmärgil olemas ehted, siis lae neid selle portaali päevade jooksul aknalaudadel, põleta ka nende kõrval Palo Santot ja valget küünalt.

- Kanna sellel perioodil vaid Inglitega kontakteerumise kristalle. Võta kõik kaitse-, külluse- ja armastuse energiaga ehted ära. Pane enda teised ehted puhkama ja laadima. Seda selleks, et teised kristallid ei segaks sind Inglitega suhtlemast.

- Hoia öösel padja all sellist kristalli nagu Sinine Kaltsedon. Sinine Kaltsedon aitab sul Inglitega unes kohtuda, hoia seda kristalli padja all või Inglitele mõeldud kristallide komplektis. Sinine Kaltsedon avab unenägude nägemise, mis on sinu enda Inglite poolt loodud. Täpselt sama toimega on ka Apofülliit.

- Täienda enda Inglite kristallide komplekti just selle portaali avamise jooksul, kui sul on selleks soov. Kui sul ei ole veel Inglitele mõeldud kristalle, siis nüüd avaneb sul võimalus seda luua nii, et sa täidad Kuu energiaga need konkreetset väge täis.

Inglitega aitab kontakteeruda Sinine Kaltsedon, Apofülliit, Angeliit, Lasuriit, Muskoviit, Opaliit, Phosposideriit, Seleniit, Preniit, Sinine Pitsahhaat, Tselestiit, Sodaliit ja kindlasti on väga suureks abiliseks Tselestiit geood, mis suunab kõiki teisi kristalle sinu Aurasse. Ingli kristalle hoitakse voodi all!

Loomulikult on neid kristalle veel, need on siin lihtsalt kõige esmased, mida sa kasutama saaksid hakata ja mis kiirelt hakkavad sinu energia tööle.

- Inglite portaali perioodil küsi väga palju küsimusi enda mõtetes ja keskendu sellele, et need mõtted on suunatud hingele. Peale seda ürita leida märke ja viiteid, mis võiksid nendele küsimustele vastusteks olla.

- Puhasta enda Kurgutšakra energiaväli läbi selle, et jood väga palju puhast vett sellel perioodil. Vesi puhastab ennekõike Kurgutšakrat ja see on väga oluline element, mida peaks sinu keha palju saama. Söö tavapärasest ka vähem magusat ning selle asemel rohkem soolast.

- Kanna võimalikult palju heledat tooni riideid, mis aitavad sinu Auravälja Inglite jaoks avada. Kanna heledat vaid siis, kui sa kannad samal ajal ka Inglitele suunatud kristalle. Seda selleks, et sa ei võtaks enda Aurast kaitsekilpi maha. Seleniit on näiteks selline kristall, mis aitab sul Inglitega kontakteeruda ja samal ajal sinu Aurat kaitsta. Seda sama teeb ka Lasuriit.

- Keskendu väga palju iseendale, ära pühenda ennast teiste inimeste peale mõtlemisele. Kuna Inglid suudavad sulle sinu isikliku elu jaoks vastuseid anda, siis küsi iseendale sõnumeid.

- Jälgi, millised märgid sinu teele tulevad. Inglid ja hinged on igal pool, nad suhtlevad sinuga. Sa võiksid teadlikult rohkem märke otsida!

- Kuna Inglite portaal avab hingedele oskuse meie kodus ringi käia, siis võid tunda pidevalt seda, et keegi on sinu kodus ja jälgib sind. Kui see sind hirmutab, siis puhasta enda kodu Salveiga ära, et vabastada hingesid, kes ei tule hea pärast. Need hinged tavaliselt tekitavad kummalist negatiivset enesetunnet. Kiastoliit lisa enda Ingli kristallide komplekti, kui soovid kaitset halbade hingede eest.

KIASTOLIIT JA OPALIIT

Kiastoliit ja Opaliit on mõlemad väga tugevad Ingli kristallid, kuid seda väga erineval moel. Sellepärast need kristallid sobivad ka omavahel kokku. Mõlemad kristallid täiustavad üksteist ja loovad sulle hea võimaluse hingedega suhtlemiseks. Kiastoliit kaitseb kurjade hingede eest ja Opaliit aitab sul hingedega suhelda. Need kristallid võiksid olla sinu voodi all, et need saaksid sulle seda jõudu edasi anda.

KIASTOLIIT 

Kiastoliit on imeline kaitsekristall, mis aitab nii mitmeski aspektis sind kaitsta. Kiastoliidile on omapärane tumepruun toon, mille sees on must rist või ristitaoline sümbol. Kiastoliidi teine nimetus on Andalusiit, mille järgi seda ka ära tuntakse. Kiastoliiti on peetud väga kaua aega tugevaks kaitse talismaniks ja seda on kantud nii äraneedmise kaitsmise eest, kui ka halbade hingede eemale tõrjumise jaoks. Kiastoliit on üks vajalikumaid kaitsekristalle neile, kes tunnevad, et nende elu hoiab "miski" kinni ja ei ole seda õnne, mis võiks inimese elus eksisteerida.

OPALIIT

Opaliit on inimese tehtud kristall, mis on tehtud Inglitega kontakteerumiseks. Opaliidi kristall kutsub enda poole neid, kellel on Inglitelt vaja sõnumeid saada ja seda peetaksegi Inglite väeesemeks. Kes kannab Opaliiti, see loob tugevama sideme oma kaitseingliga ja teejuhiga. Opaliit meeldib väga paljudele lastele, aga selles peitub ka oma põhjus, mis on see, et nad näevad oma Ingleid ja soovivad nendega suhelda. Opaliidi kandmine aitab Ingleid mõista ja nende sõnumitest aru saada.

Opaliit on kristall, mis viib sind kokku sinu enda Inglitega, loob teie vahele tugeva sideme ja suhtluse. See on kristall, mis toetab sind raskel ajal, tuues sinu ellu rahu ja tasakaalu. Opaliit on neile, kes soovivad ennast spirituaalselt arendada ja iseenda hinge rohkem tundma õppida. Opaliit on rahu, meditatsiooni ja stressi leevendamise kristall.

Kiastoliit ja Opaliit on 10 % soodsamad ajavahemikus 14. mai - 21. mai.
Uuendatud: 14.05.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja