KAKSIKHING - ÜKS HINGESUGULASTEST

by in UUDISED, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

 

Hingesugulase sidemeid on väga palju erinevaid ja üks hingesugulastest võib sinu elus olla kaksikhing. Hinged loovad omavahel kokkuleppeid, mida me üksteisele anname, jagame ning millal me konkreetselt seda teeme. Igas füüsilises elus me ei koge kõiki erinevaid hingesugulase sidemeid, kuid me alati kanname neid enda südame all kaasas. See tähendab seda, et sa ei pruugi enda elus kohata peamist hingesugulast, kaksikhinge, elukaaslashinge, tervendaja hinge või mõnda teist hinge. Sa võid kohta nendest mõnda konkreetset, kuid see ei ole reegel, et me alati nendega ühendusse saame. See, millal me kellega kohtume ja kas üldse kohtume, see sõltub suuresti meist endast. Kas me anname endast signaale välja ja kas me oleme hingede vaheliseks taaskohtumiseks valmis. Sa pead alati valmis olema, kui sa kellegi väga olulise enda ellu sisse lased.

 

Kaksikhing on üks hingedevahelisest kokkuleppe hingedest, kellega enamus inimesed ei pruugi enda selles füüsilises elus kohtuda. Kui te aga kohtute, siis sa peaksid olema südamest tänulik sellise hinge ja inimese eest. Seda kõike sellepärast, et see hing annab sulle selles elus nii palju head juurde. Kaksikhinge kokkulepe on nii mitmekülgne ja nii võimas.

 

Armastuse elus leidmine on avatud meie kõigi jaoks, kuid seda pead õppima enda ellu kutsuma, laskma ning ära tundma. Armastus on hingede vahel kokku lepitud ja Kaksikhing on see, kes võib meile selles elus armastust jagada. Mitte ainult jagada, vaid anda seda sellisel viisil nagu sa oled seda alati soovinud tunda. Kaksikhing armastab sind kogu südamest ja sina teda vastu. Kui sa teda kohtad, siis sa saad sellest aru. Kui sa temaga ei ole kohtunud, siis sa tunned alati, et kuskil seal kaugustes on keegi ja sa tead, et ta on seal olemas. Saad minu mõttest aru? Sa lihtsalt tajud, et kuskil on keegi keda sa veel ei tunne. See tunne võib olla Kaksikhinge pärast tekkinud emotsioon. Samalaadset emotsiooni võib tekitada ka peamine hingesugulane. Peamisel hingesugulasel ja Kaksikhingel on väga sarnaseid külgi, kuid on ka erinevaid, tänu millele sa saad eristada seda, kellega sa siis koos oled. Mõlemad on ideaalsed hingedevahelised sidemed, kui sa soovid enda ellu armastust.

 

Kaksikhing on see, kellega sa tunned meeletut hingelist sidet!

Kaksikhing on hing, kellega sa oled seotud hingeliselt ja kui sa kunagi peaksid või oled enda kaksikhinge kohanud, siis sa saad kohe aru, et see on tema. Kaksikhinged armastavad hingega ja kohtudes nad tajuvad koheselt äratundmisrõõmu. Kui kaksikhinged kohtuvad, siis nende vahel ei eksisteeri "kogelemist", nad nagu tunneksid üksteist ja neil ei ole vaja üksteist tundma õppida.

Kaksikhing on hing, kellega meil on kokku lepitud selline side, milles võib olla üheskoos kõige parem ja tähtsam sõber, armastaja, kaaslane ja õpetaja. Kaksikhinged on üksteise jaoks multifunktsionaalsed kaaslased, kes võivad täita kõik lüngad sinu hinges ja see on hing, kes asendab kõiki teisi hingesid. Kui sa oled enda Kaksikhinge leidnud, siis sa saad aru, kui vähe sul on õnneks vaja.

Kaksikhinged on need, kes peegeldavad meile seda, kes me oleme. Seda kõike sellepärast, et me näeksime, kus me peaksime muudatusi tegema ja Kaksikhing on ka see, kes aitab sul muudatusi ellu viia. See on tema üks eesmärkidest!

Kaksikhing on ka see, kes näitab sulle sinu häid külgi, tuues välja sinus kõige tugevamad oskused, kõige andekamad ja armastavamad iseloomu omadused. Kaksikhing on see, kes näitab sulle kes sa selline oled, mis on sinu potentsiaal, milliseid asju tuleb lahendada ja kuidas neid saab teha. Õpetaja hing, kes armastab sind nii sügavalt, et sinu hing ei hakka mitte kunagi tema kõrval kedagi teist ootama. Kui sa oled temaga, siis sa tajud, et sinu selles füüsilises elus ei eksisteeri kedagi teist, kes suudaks sulle sellist armastust pakkuda nagu tema sulle pakub.

Kui Kaksikhing hakkab sinu ellu saabuma...


Sa oled valmis tema tulekuks, see on kõige parem mõte üleüldse, kui me räägime Kaksikhinge saabumisest. Sa oled valmis, sa tunned, et midagi hakkab sinu elus peagi juhtuma. Sa oled sellises elufaasis, kus sa tunned, et kohe-kohe tuleb keegi, sa ei saa aru kus kohast, kuid sa tunned tema saabumist. Kuna Kaksikhingede vahel eksisteerib väga tugev Auraside, siis nad mõlemad tajuvad samal ajal suure elumuudatuse tulekut ja mõlemad samal hetkel teavad, et see muudatus tuleb suurepärane.

Kaksikhinged enne kohtumist võivad mõlemad näha nägemusi läbi une või nendel võivad tekkida mõtted teatud faktide kohta. Võidakse tunda, et sa kohtud just sellel konkreetsel kuul kedagi, sa tunned, et tuleb inimene sinu ellu, kes teeb konkreetset tööd või omab teatud silmade värvi. Kaksikhinged teavad enne füüsilist kohtumist seda, kes nende ellu hakkab tulema. Mida lähemale jõuab see hetk, kus ka reaalselt kohtutakse, seda rohkem hakkab märke ilmnema ning "lihtsalt teadmisi" tekkima.

Kui ühel hetkel sa kohtad teda, siis sa tajud, et teie vahel on midagi enamat, kui atraktiivsus. See on midagi, mida sa ei oska sõnadesse panna. Sa tajud meeletut sidet ja sa tunned, et sa vajad seda inimest enda ellu. Hoolimata sellest, et sa ei tunne teda, sul on tunne, et sa oled teda terve elu oodanud.

Kui sa soovid Kaksikhinge enda ellu kutsuda, õppida teda ära tundma, kui sa soovid talle märguandeid anda, et sa oled tema jaoks valmis ja kui sa soovid iseennast emotsionaalselt ette valmistada tema tuleku jaoks, siis sind aitavad...

Soovitan sul kanda Piemoniidi kristalli koos Que Sera kristalliga. Nende kahe kristalli kombinatsioon avab sinu Südametšakras oskuse Kaksikhinge ellu kutsuda ja tema ellu saabumiseks iseenda sees vajalikud korrektuurid eelnevalt ära teha.

Märgid, mis näitavad Kaksikhinge ellu saabumist

1. Enne, kui te kohtute, peate sina ja ka tema oma elus leidma rahu. Leidma sellise faasi, kus sa tunned end hästi, enesekindlalt, emotsionaalselt tervena ja rõõmsama. Kaksikhing saabub siis, kui sa oled enesekindel ja kui sul on soov uuesti elama asuda. Uuesti selles mõttes, et vahel enne Kaksikhinge saabumist võib olla väga raske eluperiood ja kui sellest välja suudetakse tulla, siis saab ka Kaksikhing saabuda.

2. Nagu ma eelpool nimetasin, et enne tema tulekut sa võid hakata nägema nägemusi ja üldiselt on see ka kindel reegel, mis kehtib mõlemale poolele.

3. Kui te kohtute, siis tekib meeletu armastust, meeletu kirg ja meeletu vajadus üksteisega koos olla. Jäta meelde, tunded on alati Kaksikhingede vahel samasugused. Kui üks tunneb meeletut armastust, siis teine tunneb seda sama. Kirg on nii meeletu, et sa unustad kogu maailma ära sellel hetkel, kui te kohtute.

4. Pikka aega võid sa olla enda Kaksikhingega täielikus eufoorias, armastust täis suhtes, kui te loomulikult olete nii kaugele jõudnud, et suhtesse astuda. Kui sa võtad sellise suure otsuse vastu, siis kõik näib olevad esialgu ideaalne.

 

5. Pärast ideaalset armastuse elu, mis võib kesta kuid, hakkab ära jahtuma ehk muututakse üksteise suhtes vägagi koduseks, võivad esile kerkida mõlemalt poolt probleemid. Tekivad mitte omavahelised probleemid, vaid need, mis sümboliseerivad teie mõlema hinge haavu. See on see faas, kus te tutvustate üksteisele enda sisemisi probleeme. Seda tehakse selleks, et näidata välja seda, miks üksteise ellu tuldi ja mida parandama peab hakkama. Seda faasi võetakse Kaksikhinge vahel alati ületamatuks probleemiks, kuid tegelikult on see hetk, kus tuleb jagada üksteisele enda kõige sügavamaid muresid. Seda selleks, et teine saaks hakata neid ravima. Jäta meelde, Kaksikhingel on oskus ravida teist Kaksikhinge igas probleemis.

6. See faas, kus tuuakse lagedale kõik see, mis hinges katki on, see on väga suurt traumat tekitav. See on põhjusega, et te üksteise hingeelu suudaksite mõista ja neid probleeme kergekäeliselt ei võtaks. See faas võib viia olukorrani, kus noorem hing (mitte noorem füüsilise keha poolest, vaid noorem enda eelmiste elude poolest) hakkab suhtest põgenema, minema jooksma. Teine pool, kes on hingelt vanem hakkab teda suhtesse tagasi kutsuma ja takistab teda ära jooksmise eest.


See on faas, kus tegelikult antakse mõlemale poolele veel viimane kord otsustada, kas te ikka tahate selles füüsilises elus koos olla või mitte. Kui vanem hing suudab nooremale hingele selgeks teha, et nendevaheline side on oluline ja armastus on sügav, siis suhe jätkub. Kui mitte, siis lastakse Kaksikhingel minna ära. Sellisel juhul ei saabu sinu selles füüsilises elus mitte kunagi enam Kaksikhinge, tema tabamiseks on meil antud vaid üksainus kord.

7. Kui suhe jätkub ja suudetakse leppida üksteise emotsionaalsete haavadega, siis järsult tekivad ka lahendused. Lahendused, mis aitavad teil koos eksisteerida. Mõlemad saavad peale seda "põgenemise faasi" aru, et kõige õigem otsus oli kokku jääda. Kui suudetakse kokku jääda, siis lahutab Kaksikhingesid selles elus vaid füüsiline surm.

Peale selle, kui üksteisega on lepitud, hakkab pihta eluaegne õppimine, üksteise aitamine, toetamine ja üksteise tervendamine.

Kaksikhinged saavad koos luua sügava armastusega ja õnneliku suhte, kui nad mõlemad samm-sammult lahendavad üksteise probleeme.

Kaksikhingede vahel on selline side, et kui ühe hinges on haav parandatud, tekib sügavam side. Teise hinges parandatakse konkreetne probleem ära, jälle side tugevneb. Peale igat haava parandamist, õppetunni õppimist ja tugevamaks muutmist, muutub ka suhe paremaks. Kaksikhingede side võib lõpmatuseni sügavamaks muutuda ja selle, kui sügavale suudetakse armastusega minna, otsustab ära see, kui kiiresti hingelisi probleeme lahendatakse.

Jäta meelde! Kaksikhingel on mõlemal individuaalsed probleemid, üks tervendab üht ja teine teist.

SUHE KAKSIKHINGEGA

Kui sa oled Kaksikhingega suhtesse läinud ja et sa mõistaksid, kas tema on ikkagi sinu Kaksikhing, siis ma jagan sulle selle suhte kohta mõtteid ja selle suhte iseloomustust. Kui need mõtted koos eelneva kohtumise looga kattuvad 90%, siis sa oled koos enda Kaksikhingega. Lisaks sellele peab ka tema, sinu teine pool, seda sama tundma. Kaksikleegid tunnevad üksteise suhtes ühesuguseid tundeid.

1. Temaga koos olles sa tunned, et sa tead teda enda eelmisest elust. Te mõlemad tunnete üksteise suhtes hingelist sidet ja saate aru, et teie vahel on saatuse poolt antud side. Selles suhtes olev vanem hing võib näha nägemusi selle kohta, mis oli teie eelmise elu side või milliseid erinevaid hingede kokkuleppeid te olete eelnevalt läbi kogenud. Teie vahel on ka meeletu telepaatia, igapäevane telepaatia!

2. Kui te olete koos, siis te mõlemad tunnete, et see suhe ei lõppe ealeski. Aeg on see, mis on teil selles elus antud. Mõlemad tunnevad, et kuskile ei ole vaja kiirustada, kõik tuleb omal ajal.

 

3. Te mõlemad mõistate, et üksteise elust puudumine on võimatu. Ehk on võimatu see, et te elaksite ilma teineteiseta. Teie vahel on selline side, kus te teate, et te olete üksteisele üliolulised ja ilma teineteiseta on võimatu eksisteerida. Kui üks lahkub, kukub teine kokku.

4. Teie vahel on meeletu hingeline magnet, te ei suuda üksteiseta olla. See ei tähenda seda, et te ei suudaks üksteisest füüsiliselt eemal olla ja piiraksite üksteise vabadust. See on pigem selline magnet, mis annab pideva vajaduse kontaktis olla. Kaksikhinged suhtlevad üksteisega igapäevaselt isegi siis, kui nad peavad mingi aeg distantsi peal olema. Kui üksteisega ei ole võimalik kontaktis olla, siis pidevalt mõeldakse üksteise peale.

5. Sa tunned, kuidas ta pakub sulle päris "kodu tunde" ja sul ei ole vaja füüsilist kodu ega asju, et tunda turvatunnet. Kui sa oled koos temaga, siis sul on kõik olemas.

6. Kaksikhing tunneb sinu kõiki külgi, mitte üksi asi ei tule talle üllatuseks - ta lihtsalt mõistab sind. Ta teab igat sinu soovi, tunneb sinu temperamenti, teab sinu käitumist erinevates olukordades ette, oskab sinule läheneda ja teab milliseid asju sa kardad. Ta tunneb sind läbi ja lõhki.

7. Teil on ühised väärtushinnangud, teil on ühine eluvaade ja te soovite mõlemad koos ühes suunas minna ilma igasuguse probleemita. Teil ei ole väga palju ühiseid probleeme, teie probleemiks on vaid individuaalsed hingelised nõrkused, mida te mõlemad üksteise puhul pidevalt parandate.

8. Ükskõik, mille pärast te tülitsete, te alati lepite väga kiirelt ära. Kaksikhinged lepivad samal päeval, kui riid on tekkinud. Mõlemal on soov kiirelt asjadest üle olla, mis omavahelisi pingeid tekitavad. Mõlemad andestavad kiirelt ja unustavad probleeme. Probleemid tekivad selles suhtes sellepärast, et selle hingelise sideme põhjuseks on üksteise probleeme tervendada. Tervendamise jaoks on vaja pinget ja läbi pinge antakse üksteisele õppetunde. Seega Kaksikhingega võid sa olla pidevate lahkhelide ees, kuid need lahenevad sama kiirelt, kui need tekivad.

9. Sinu tugevam külg on tema nõrk pool - Sinu oskus on tema oskamatus. Kui tema on loominguline, siis sinul puudub oskus loominguliselt asjadesse suhtuda, kui sina oled tervislik, siis tema mitte. Kui sina oled ebakindel, siis tema on enesekindel. Kui sina oled tõrjuv, siis tema armastab inimesi. Kaksikhing aitab terve teie koos veedetud aja õpetada sulle kõiki sinu nõrkusi sinu tugevuseks. Te olete kapitaalselt erinevad, kuid te suundute alati ühes suunas.
Aja möödudes muutud sina loominguliseks, tema tervislikumaks, sina enesekindlamaks ja inimesi armastavaks. Ta muudab sind kapitaalselt, muudab sind selles füüsilises elus täiesi teiseks inimeseks.

10. Kaksikhing muudab alati oma teise poole paremaks inimeseks. See on suhe, kus aidatakse ükstesel üles mäge kõndida, üksteisele takistusi seadmata.

11. Selles suhtes on kõik 100% aus. Kõigest räägitakse väga avameelselt, ilma igasuguse probleemita, häbi või mõnda teist negatiivset emotsiooni tundmata. Mitte kunagi ei tunta seda, et ei julgeta oma sõna välja öelda ega enda arvamust selgeks teha. Kõik on selles suhtes selge, kõik probleemid on teada, kõik emotsioonid on lahti seletatud. Selles suhtes ei eksisteeri tunnet: "Ma ei julge talle oma mõtet välja öelda, kuna kardan tema reaktsiooni!". Sa ei karda Kaksihinge reaktsiooni, vaid pigem just ootad seda, mida ta sulle tagasi peegeldab.

12. Kaksikhinged tunnevad väga kergelt ära, millises energias teine eksisteerib. Kas ta on kurbuses, rõõmsas perioodis, enese otsingul, enese avastamises, avanemisel, tervenemises, võitleb vihaga... Kaksikhing teab, millises faasis on teise hing.

13. Kaksikhinge suhe täidab kõik erinevad suhte lüngad ära, mis inimeste vahel eksisteerivad, välja arvatud ema-lapse, isa-lapse suhte. See tähendab seda, et Kaksikhingega koos olles sa ei otsi väljapool suhet armastust ega sõprust. Sa võid sõpru omada, kuid sa tead seda, et kui nad ühel päeval lahkuvad, siis see ei tee sulle haiget. Seda sellepärast, et Kaksikhing täidab sinu vajaduse olla sõprussidemes.

14. Te mõlemad soovite hingelt paraneda, teid huvitab üks ja sama teema ning te elate koos väga sarnast missiooni läbi. Teil võib olla ühesugune töö, mida te naudite või teil võib olla soov spirituaalselt areneda ning tegeleda kristallidega, taimedega, loomadega. Teie elus ei ole "minu elu" ja "sinu elu". Mõlemad elavad täpselt sama elu, sama eesmärgi pärast ja samas suunas üldises mõttes.

15. Sa oskad näha tema tugevaid külgi positiivses mõttes, sa näed seda, et sul on vaja samasugune olla. Sa imetled tema oskusi ja sa imetled tema isiksust.

16. Kaksikhinged õpivad terve enda suhte vältel seda, mis on armastus ja päev-päevalt muutuvad nad suhtealaselt targemaks. Nad arutavad kõike, mis nende vahel toimub, miks toimub ja mis on erinevate sündumuste põhjused. Selles suhtes käib pidev analüüsimine mõlemalt poolt ehk mõlemad hinged panustavad end asjade lahendamisse.

17. Üks Kaksikhingedest on alati suurem õpetaja, kui teine. See hing on suurem õpetaja, kes on vanem hing ehk hing, kellel on olnud rohkem elusid siin Maa peal. See on üks suhte osapooltest, kes veab seda suhet ja kellel on oskus tarku otsuseid vastu võtta. Kõige ideaalsem on siis, kui nad mõlemad mõistavad, et ühe hing on teisest targem ja teine laseb tal seda suhet juhtida. Mida rohkem elusid sul selles Maapealses elus on olnud, seda targem sa oled ja seda paremini oskad sa erinevaid teemasid käsitleda. Seda sellepärast, et sul on eelmistest eludest kogutud kogemused ja õppetunnid.

18. Kaksikhing on alati multifunktsionaalse toimega, tervendab sinu füüsilist ja vaimset keha. Õpetab sulle kõike, mida sa ei tea. Suunab sind paremuse poole ja muudab sinu hinge. Ta teeb seda missiooni tunnetusega ja ei anna sulle valikuid. Tõukab sind senimaani, kuni sa ise saad aru, mida ta sulle selgeks soovib teha. Seega selles suhtes on lõpmatuseni õppetunde. See ei tähenda seda, et Kaksikhing muudab sind vägisi. Ta teeb seda nii, et ta põhjendab, teeb puust ning punaseks sulle selgeks, miks asjad võiksid muutuda. Siis sina saad sellest aru ja muutudki. Ta teeb seda sellepärast, et sind aidata ja ta aitab sul muuta end paremuse poole.

19. Kaksikhing ei reeda ega peta sind ja see on üks tugevamaid märke, mida peab silmas pidama. Kaksikhingel ei teki kordagi mõtet, et ta sooviks kellegiga koos olla ja tal on piisavalt palju tugevust, et ahvatlustele mitte vastu panna. Põhimõtteliselt ahvatlused ei ole tema jaoks ahvatlused.

Kaksikhing on hing, kes suudab sind siin maailmas kõige enam mõista ja sind suurema eesmärgi poole liigutada. Ole tänulik, kui sa oled leidnud sellise hinge!

Kaksikhingega leppisime enne sellesse füüsilisse ellu tulekut kokku selle, et me mõlemad anname endast maksimumi, et me suudaksime selles elus õppida ja edasi liikuda. See on suhe, mis annab sulle võimaluse võimsamaks ja targemaks muutuda. Kindlasti ei ole Kaksikhing see, kes laseks sul selles elus puhata. Ta paneb sind liikuma, tegutsema, edasi arenema ja võimsamaks muutuma.

Kaksikhing on see, kes tuleb sinu ellu tagasi peale seda, kui ta on sinu elus mitmetel kümnetel või isegi sadadel kordadel käinud. Kaksikhing on see, kellega sa oled enda eelmistes eludes põhimõtteliselt kõik vägagi erinevad tasandid läbi käinud. Sa oled olnud tema ema, ta on olnud sinu õde, sa oled olnud tema saatusekaaslane, tema on olnud sinu kõige suurem viha, sa oled olnud tema sõber või näiteks tema sinu elupäästja. Kaksikhingede vahel on väga sügav side ja meeletult palju hingelisi mälestusi. See on ka põhjus, miks ta tunneb sind nii hästi ja oskab sinuga ümber käia.

Kaksikhingede side võib kõlada väga sarnaselt peamise hingesugulase sidemega, kuid need on siiski erinevad. Erinevuseks võib välja tuua selle, et peamine hingesugulane võib suhtest emotsionaalses mõttes eemalduda ning selles suhtes käib iga teatud perioodi tagant rutiin läbi. Kaksikhingede vahel ei ole kunagi üksteisest eemaldumist, rutiini ja see suhe läheb pidevalt edasi. Peamised hingesugulased ei muuda igapäevaselt enda kaaslast ning muutused toimuvad väga aeglaselt. Kaksikhingede vahel ainult muutused toimuvadki. Üks märkimisväärne vahe on ka see, et peamised hingesugulased muudavad ajapikku vaid üksteist. Kaksikhinged muudavad ka end ümbritsevat, annavad koos maailmale tervendust. Peamiste hingesugulaste vahel on seksuaalsus vajalik, võideldakse pidevalt sellega, et üksteisega füüsiliselt kontaktis olla ja soovitakse paremat seksuaalset lähedust, kuigi see ei ole nii suure tähendusega nende vahel. Kaksikhinged ei võitle sellega, et olla seksuaalsemad. Kui on, siis on ja kui ei ole seksuaalset perioodi, mitte kumbki ei pea seda mureks. Mõlemad teavad, et õigel hetkel on hinges õiged emotsioonid ja vajadused.

Peale Kaksikhinge kohta lugemist tekkis sul kindlasti mõte, et sa soovid just teda leida, kui sa ei ole temaga koos. Jäta meelde see, et Kaksikhing ei ole ideaalne ja kuna teie vahel on pidevad õpetamised-tervendamised lisaks sügavale armastusele, siis see suhe ei ole kerge.

Kaksikhing saab tulla vaid siis, kui sa armastad iseennast, ta ei suuda enne seda tulla. Kui sa oled leidnud enda peamise hingesugulase või näiteks elukaaslashinge, siis ka nendega võid sa elada väga õnnelikult. Me ei saa olla kõikide hingedega koos, ole sellega, kelle sa üles leiad! 
Uuendatud: 15.05.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja