SOOLANE MAITSEMEEL JA SOOLA SÕLTUVUS - HINGE PEEGELDUS

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

 

Kirjutasin mõnda aega tagasi sellest, mida sinu hing vihjab magusa ja suhkrusõltuvuse kohta. Selle artikli leiad SIIT. Täna räägin ma sellest, mida tähendab sinu soolane maitsemeel ehk pidev vajadus soolase toidu järgi ja ka see, mida sinu hing peegeldab soola söömise sõltuvuse kohta.

 

Sool on tervislik, kui sa tarbid kvaliteetset ja rafineerimata soola. Soola on inimese kehal vaja, vähemalt mina olen seda meelt ja seda ma ka enda keha suhtes tunnetan. Nagu ma ikka ja jälle pean üle kordama, kõik minu mõtted tulevad minu uskumuste ja kogemuste põhjal. Kuna mul on enda kehaga väga hea kontakt ja ma söön väga teadlikult ning tunnetan kõikide toiduainete energeetilist väärtust läbi enda hinge ning füüsilise keha, siis avaldan arvamust ka selle koha pealt, et tõepoolest soola on vaja. Loomulikult kuulun mina soolase toidu sööjate hulka ja naudin selle energia positiivseid külgi.

 

Sool on hea sinu keha jaoks senikaua, kuni sul ei ole tekkinud sellest sõltuvust. Seega enne edasise jutu lugemist sooviksin, et sa korra analüüsiksid iseennast. Analüüsi seda, kui palju soola sa sööd, kui palju soolast toitu sa sööd ja kas soolast toitu on magusast toidust rohkem või vähem.

 

Soolane maitsemeel on inimestel, kes pigem eelistaksid süüa soolast magusale. Oled sa selline? Kui jah, siis see on tegelikult hea uudis sinu hinge poolt. Soolane maitsemeel on tervislik ja näitab hinge kohta positiivseid märke, kui just soola ei ületarbita.

 

Kui sa eelistad magusale toidule soolast, siis sinu hing annab märku selle kohta, et sa üritad iseenda sees olevate probleemidega ise toime tulla. See on märk selle kohta, et sa otsid vastuseid enda seest ja tegeled iseendaga. Kui inimene loobub ise vabatahtlikult magusast ja on otsustanud soolast süüa, kuna tema meeled seda vajavad, siis see näitab spirituaalset arengut.

 

Need, kellele maitseb soolane toit ja kes hoiavad alateadlikult eemale magusast, need inimesed on sellises hetkes, kus nad spirituaalselt avanevad. Spirituaalne avanemine tähendab seda, et intuitsioon hakkab avanema, arenema, tugevnema, energia taju muutub suuremaks, enda karma mõistmine on loomas ja kõik teised erinevad väga head spirituaalsed omadused hakkavad ilmnema. Loomulikult on spirituaalne areng aeglane ja see käib samm-sammult järk-järgult. Mis omakorda tähendab seda, et sa oled selle teekonna sees. Kui sa seal oled, siis ole õnnelik, et sa oled hakanud avanema ja kõik eelpool nimetatud positiivsed oskused tulevad tasapisi!

 

Soolase toidu armastajad puhastavad enda meeli negatiivsusest ja sool hakkab maitsema inimesele hetkel, kus ta tahab vabaneda üleliigsetest probleemidest läbi nende lahendamise. Kui suhkrusõltuvuse probleemi käes olev inimene blokeerib enda emotsioone, siis soola armastav hing vabastab ning tegeleb enda probleemidega.

 

Jäta meelde see, et soola tarbimine ja selle maitse meeldimine on tervislik vaid siis, kui sa ei ole sellest sõltuvuses. Soola sõltuvuses inimene soovib igale toidule hulganisti soola pidevalt juurde lisada, see inimene kasvõi sööb lusikaga soola sisse ja soola järgi on meeletud isud. Soolasõltuvus on aga negatiivne omadus ja sa peaksid teadma selle sõnumit.

 

Kui sa oled soolast sõltuvuses, siis sa alateadlikult soovid vältida kõike seda, mida tulevik sulle pakub. Ehk see inimene, kes on soolast sõltuvuses, see inimene kardab tulevikku, kardab uusi asju, kardab uute emotsioonide teket ja kardab ka vastutust võtta. See inimene blokeerib enda hinges olukordi, mille üle tal ei ole kontrolli. Kui sul on soolast sõltuvus, siis sa kardad seda, mida sa ette ei taju, ära ei suuda hoida ja kontrollida. Siis hakkab inimene soola sööma, et anda endale jõudu kõigega tegelemiseks.

 

Sool on hea, kui seda tarbida mõistuse piires ja ka siis, kui sa pigem eelistaksid soolast toitu magusa asemel. Sool aitab maandada sinu pingeid, aitab maandada vihatunnet, ärevuse tunnet ja aitab lahendada turvatunde probleeme. Sool annab sulle energiat, jõudu ja oskust probleemidega tegeleda. Viies sind probleemide poole, aidates sul lahendusi leida ja edasi liikuda. Sool on senikaua emotsionaalselt ja ka füüsiliselt tervislik, kui sa seda üle ei tarbi. Vastaseljuhul sool ei aita sul probleeme lahendada, vaid annab sulle lihtsalt oskuse probleemide keskel toime tulla.

 

Sool on Juurtšakra energiakanalile, millel on oskus sind enda probleemidega tegelema juhatada ja sellel on oskus ka sinu Aurat kaitsta. Soola tarbimine loob Aurale kaitsekilbi, andes vastulöögi erinevatele kahjulikele energiatele ja õpetades sind enda eest seisma. Kui sul tekib vahel järsk soola isu, siis on see märk Aura lekke tekkimisest. Sellel hetkel sa tajud, et energia hakkab sinu Aurakehast välja voolama ning sa soovid läbi soolase toidu söömise seda blokeerida. Tegelikult aga tervendades seda Auras olevat auku, mille kaudu energia välja voolab.

 

Kui sa sööd soola mõistuse piires ja sinu menüüs on suures enamuses soolased toidud, siis sa oled spirituaalselt valgustatud, üritad enda probleemidega ise toime tulla, üritad halbadele olukordadele lahendusi tuua ning sa suudad enda eest seista.

 

Kui sul on probleem soola ületarbimisega, siis ennekõike peaksid sa tegelema enesekindluse suurendamisega. Tegelema sellega, et suurendada julgust ja jõudu. Seda aitab teha Kullsilm, mis suudab kõiki neid omadusi sulle anda. Kanna Kullisilma kristalli, et selliste probleemidega võidelda ja need nõrgad omadused enda tugevuseks muuta. Analoogse energiaga kristall on ka Bronsiit.

 

Soolasõltuvusest aitab vabaks saada selline kristall nagu Girasol. Girasol aitab hingest vabastada soola liigtarbimise vajaduse, aidates mõistuse piires soolast süüa ja anda hingele seda energiat, mida sa soolast ise otsid. Andes julgust tulevikuga silmitsi seista ja probleemidega võidelda.

 

Soola sõltuvus tekib ka siis, kui sa oled pideva stressi ja pinge all. Sool suudab lahendada stressi energiat ja seda hingest ära saata. Vahel soola meeletu vajaduse rahuldamine aitab leevendada sinu stressi, kuid sa ei tohiks pidevalt soola haarata selleks, et seda teha.

 

Mida rohkem soolast toitu sa magustoidu asemel sööd, seda tervem ja spirituaalselt tugevam sa oled. Igat ainet on võimalik ülatarbida ja soola sõltuvus ehk meeletutes kogustes soola söömine viib nõiaringi. Nõiaringi, kus sa pidevalt jooksed ära ebakindlust tekitavate probleemide eest.

Uuendatud: 17.05.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja