MUSTSÕSTAR - NAISTE TERVISELE JA INTUITSIOONI TUGEVDAMISELE

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

 

Mustsõstar on meil siin Eestimaal olemas ja miks mitte kasutada enda keha füüsiliseks ning emotsionaalseks tervendamiseks meie 

enda taimi. Mustsõstar kasvab pea igas vanaema või ema hoovis, seega on sul lihtne seda ka endale suvel korjata. Tegelikult aga soovitangi mustsõstart suvel süüa ja endale sügavkülma korjata. Mustsõstar on võimas ravitseja ja aeg-ajalt teen ka mina endale selle marjaga tervendavat kuuri. Nagu ma olen eelnevalt rääkinud, et ma teen pidevalt kehale erinevate taimedega kuuri, et terve olla nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Soovitan kindlasti ka sul süüa enda kaha ja hinge jaoks tervendavaid taimi.

 

Igal taimel on omad füüsilised tervendavad väärtused ja vaimsed. Räägin täna sellest, kuidas ja miks ma enda keha jaoks mustsõstart kasutan ning miks ma olen enda inimestele seda tervise jaoks pakkunud, kes minu seanssidel on käinud. Loomulikult osutan ka suuremat rõhku sellele, mida annab mustsõstar sulle spirituaalses mõttes.

 

Ennekõike soovitan sul mustsõstra taime enda aeda istutada, kui sul ei ole kellegi lähedase käest võimalik neid suvel enda jaoks korjata. See on väärt taim sinu aias, andes sulle vajalikke vitamiine, et terve olla. Ennekõike on mustsõstar naiste tervise jaoks.

 

RAUD, NAISTE HAIGUSED JA VÄSIMUS

 

Mustsõstrad, nagu ka kõik teised marjad, kannavad endaga kaasas suurel hulgal C-vitamiini, mida on meil vaja selleks, et immuunsus oleks tugev. Mustsõstar on kasulik neile, kellel on probleeme verega ja hemoglobiiniga. Üks peamisi põhjuseid miks ma mustsõstraid söön on see, et ma ei söö liha ja sellega seoses on mul vaja rohkem taimset rauda omastada, kui mõnel teisel inimesel. Mustsõstar on üks raua allikatest, millega ma enda keha tervena hoian. Kui sa küsid, kuidas ma seda tarbin, siis vastus on lihtne - söön neid lihtsalt paljalt. Nagu ma olen eelnevalt ka rääkinud, et kui ma teen enda kehale taimekuuri, siis ma söön alati taime toorelt ja eraldi teistest toiduainetest. See on minu enda alateadlik valik olnud, tunnen lihtsalt, et minu keha omastab seda taime niiviisi kergemalt.

 

Mustsõstart soovitan ma naistel süüa ja kui seda ei tehta regulaarselt, siis kindlasti paaril korral aastas võiks mitmepäevased kuni paarinädalase kuuri endale sellest teha. Selle jaoks on lihtne põhjus olemas. Väga tihti pöördutakse minu poole naiste haiguste ja naistele omaste probleemide korral. Väga tihti neid naisi abistades olen ma saanud nägemuse, kus mustsõstra söömine võib leevendada neid konkreetseid probleeme. Teades ka mida mustsõstar teeb, siis tõepoolest mustsõstar abistab ära jäänud tsükli korral, korrastab seda perioodi, leevendab sellega kaasnevaid valusid, suurendab viljakust ja puhastab verd. Kusjuures olen väga tihti saanud mustsõstra soovitus nägemusi sellistel puhkudel, kus naisel on tsüstid. Seega olen soovitanud läbi oma nägemuste mustsõstra kuuri teha ja tulemused on olnud väga head.

 

Minu tervendusviisid põhinevad minu nägemustele ja siiski soovitan ma inimestele tervendamise puhul erinevaid võtteid ainult puhtalt enda visioonide nägemise alusel. Minu tervenduse soovitused inimestele ei tule minu teadmistest, üldiselt siiski nägemustest ja loomulikult lisaks sellele räägin ma juurde ka põhjuse võib-olla, miks just selline nägemus tuli ning tekkis. Usaldan enda nägemusi ja seega usaldan ka mustsõstart enda ning teiste naiste keha tervendama.

 

Mustsõstar võitleb väsimuse vastu ja eks see ole ka sellepärast nii, et selles on rauda ning C-vitamiini. Kui sa tunned, et sa oled pidevalt väsinud ja sa sooviksid rohkem füüsilist jõudu juurde saada, siis proovi mustsõstra menüüsse lisamist.

 

BLOKEERIB ENERGIAVAMPIIRLUSE

 

Üks suurimaid põhjuseid, miks ma mustsõstart inimestele soovitan, on see, et see peatab energia vampiirluse. Energiavampiirlus on see, kui teine inimene oma kohalolekuga ja vestlusega neelab sinu isiklikku väge ning jõudu. Kui sa tunned, et sa oled teiste energiatele ülitundlik või sa pead pidevalt suhtlema erinevate inimestega, kes kurnavad sind, siis söö mustsõstraid.

 

Mustsõstral on oskus sinu Aurat tasakaalustada ja blokeerida energia varastamist. See on taim, mis loob sulle kaitsekilbi ümber sellise tegevuse vastu. Söö hommikul enne tööle minekut mustsõstraid, kui sa tunned, et läbi töö tegemise sa pead suhtlema kurnavate inimestega. Söö seda alati siis, kui keegi on sind ära kurnanud, et kiirelt enda energiat tagasi saada.

 

Kui sa ei soovi energiavampiirluse vastu mustsõstart tarbida, siis sa saad selle jaoks kanda ka Turmaliinsuletistega Kvartsi, mis on üks parimaid kristalle sellise probleemi jaoks.

 

KROONTŠAKRA JA KOLMANDA SILMA KOOSTÖÖ - INTUITSIOONI TUGEVDAMINE

 

Mustsõstral on võimas oskus tervendada neid kahte väga olulist Tšakrat, milleks on Kroontšakra ja Kolmanda Silma Tšakra. Mustsõstra söömine aitab spirituaalset energiat anda nendele Tšakratele, et need korralikult tööd teeksid. Eriti, kui sul on need Tšakrad väga kinni, siis mustsõstraga nende tervendamine võib olla vägagi kiiretoimeline.

 

Mustsõstar mitte ainult ei anna nendele energiakanalitele jõudu juurde, vaid selles taimes olev vägi annab nendele Tšakratele jõudu ka koostööd teha. Kolmanda Silma ja Kroontšakra koostöö on oluline selleks, et sinu intuitsioon saaks võimsaks muutuda.

 

Kui sa sööd mustsõstart mingi hetk suuremas koguses või teed endale mõnda aega sellest taimset kuuri, siis sa hakkad rohkem maailma tunnetama. Mustsõstar toimib nagu Ševroon Ametüst, mis aitab sul enda intuitsiooni usaldada ja olla ettenägelikum. Nende kahe Tšakra omavaheline koostöö annab sulle oskuse usaldada enda nägemusi. Usalda seda, mida sa tajud ja see annab ka julguse liikuda sinna poole, mida intuitsioon sulle ette näitab. Seega väga kasulik on mustsõstart juba enda spirituaalse arengu jaoks tarbida.

 

Mustsõstra tarbimine on kasulik enne magama minekut, et see annaks Kroontšakrale jõudu juurde prohvetlike visioonide nägemise jaoks. Kroontšakra kaudu tulevad sinu alateadvusesse märguanded, nägemused ja teadmised tuleviku koha pealt. Kui sa soovid ettenägelikkust suurendada, siis söö mustsõstart alati enne magama minekut. Kui sulle mustsõstar ei meeldi, siis sa võid enda unenägude nägemise kristallikomplekti lisada Ševroon Ametüsti kristalli.

 

Mustsõstart on kasulik süüa ka sellepärast, et vabaks lasta enda kehast vajadust süüa selliseid toiduaineid, mis sulle tegelikkuses liiga teevad. Kui sinu Kroontšakra ja Kolmas Silm töötavad, siis sa saad vabaks ka nendest maitsemeeltest, mis sulle kahjulikud on. Eriliselt hästi vabastab mustsõstra tarbimine alkoholi ja tubaka vajaduse. Täpselt samasugune toime on ka Ševroon Ametüstil.

 

Inimesed, kellele ei maitse mustsõstra maitse, nende inimeste Kolmanda Silma ja Kroontšakra kanalid on kinni. See on märk selle kohta, et sinu intuitsioon on madalseisus ja see ei anna sulle õigeid vastuseid. Kui sulle ei maitse mustsõstar, siis söö seda ikkagi või kanna selle asemel Ševroon Ametüsti kristalli.

Uuendatud: 18.05.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja