SUPERKUU EHK VÕIMAS NOORKUU - 25. MAI

by in UUDISED .

 

Järjekordne aeg on hakata tähistama Noore Kuu loomist, kuid sellel korral on selle Kuu faasiga väheke teised lood. 25. mai Noorkuu on superkuu ehk ülivõimsa väega Kuu faas. Superkuu tähendab seda, et Kuu on meie Maale mitmeid kordi lähemal, kui see tavaliselt on. Seega ka Kuu enda mõju on mitmeid kordi võimsam. Väga tundlikud inimesed tajuvad kindlasti Noorkuu jõudu ärevakstegevalt ning ka need tajuvad Kuu energiaid, kes energiatele väga avatud ei ole. Mida tundlikum on inimene, seda rohkem on võimalik ka Kuu väest endale kasu saada. Seega hea aeg enda energiate taastamiseks ja soovide teele saatmiseks.

 

Noore Kuu loomise täpseks päevaks on neljapäev, 25. mai, kuigi selle mõju hakkad sa tundma juba veidi varem. Erinevate rituaalide ja maagiate teele saatmiseks on sul kolm päeva aega. Üks päev enne Noore Kuu loomist, selle õigel päeval ja päev pärast seda.

 

Noorkuu loob end Kaksikute tähemärgis, mis tähendab aga seda, et võib esile kerkida sinu sees pingelisi emotsioone. Miks? Kaksikud kombinatsioonis Noorkuuga avab sinu alateadvuse, et sealt vabastada stressi. Seega, kui sa tunned end ärevalt sellel perioodil ja oled veidi rohkem tujust ära, siis tea seda, et sinu hing puhastub. Sa pead laskma endal sellel perioodil veidi närviliselt ka olla. Seega ära takista neid emotsioone, ela need enda seest välja.

 

Kaksikute märk mõjutab seekordset Noore Kuu loomist võimsalt, ka Kuu ise on mitmeid kordi võimsam selle perioodil ja sellepärast võib väga palju vanu teemasid ning emotsioone sinu sees esile tulla. Ära imesta, kui mõni vana jama uuesti esile kerkib ja kui nii juhtub, siis võta teadmiseks, et see tuleb sinu juurde põhjusega. Ükskõik, mis probleem sind sellel nädalal painab, analüüsi seda, keskendu sellele ja ürita sellele enda sees lahendus leida. Kindlasti ei tohiks probleemi blokeerida, kuna sulle antakse võimalus sellest vabaks saada.

 

Sellel nädalal ma soovitan minevikust vabaks laskmise kristalle endaga kanda, et sa saaksid Superkuu võimu enda tervendamiseks ära kasutada. Ole tark ja kasuta alati Kuu väge enda heaolu jaoks ära. Kui sa soovid, et Kuu puhastaks sinu hingest kõik selle, mis sulle haiget teeb ning vabastaks sind emotsionaalsetest ahelatest, siis kanna ühte neist kristallidest või lausa mitut.

 

Maasika Kvarts on kristall, mis aitab sul armastusega seotud probleeme vabaks lasta, aidates sul eluga edasi minna. Kanna seda siis, kui sa tunned, et just suhteprobleemid on need, mis sind kurvaks teevad ja mis ei lase sul eluga edasi minna.

 

Astrofülliit on kasulik kristall sulle, kui sa ei julge enda elus samme teha, mis vabastaksid sind probleemidest ja mis laseksid sul eluga edasi minna. Astrofülliit annab sulle mõista, et kõik katsumused on millegi jaoks ja kui sa need ületad, siis sa leiad üles rahu.

 

Krüsanteenum on kristall, mis on universaalne tervendaja sinu hingele, kui sa ei tea täpselt, mis sind painab, mis sind kurvaks teeb ning millega sa pead rahu tegema. See on tervendaja kristall sulle, kui sa soovid rahu leida ja sa ei mõista, mis on see stressi tekitav emotsioon sinu alateadvuses. Krüsanteenum aitab nendest häirivatest emotsioonidest vabaks saada.

 

Neid kristalle soovitan ma kanda mitte ainult nendel kolmel päeval, kus Superkuu annab edasi oma ülivõimsat puhastusenergiat meie alateadvusele. Krüsanteenumit, Astrofülliiti või Maasika Kvartsi hakka kanda ühel neist päevast ning kanna neid vähemalt kuni Juuni Noore Kuuni. Kanna neid järjest kuu aega, et need saaksid lõplikult sinu seest ära puhastada stressi tekitavaid emotsioone ning probleeme. Kui sa hakkad neid kristalle kandma, siis ennekõike võid sa kurbust kogeda, kuid hiljem rõõmu. See on energiate filtreerimine, kus alguses vabastatakse kõik negatiivne sinu hingest.

 

Kindlasti soovitan nendel kolmel päeval, kus Noorkuu võimsalt tegutseb, ka enda Aurat Salveiga puhastada. Soovitan kõigil kolmel päeval seda teha. Salvei taime kohta ja Aura puhastamisest saad lähemalt lugeda SIIT.

Väga huvitavaks läheb meie kuu aja pikkune periood sellepärast, et lisaks nüüd mai Superkuule saabub ka Juunis Superkuu. See tähendab aga seda, et elutempo tõuseb ja kahekordistub meie aja kiirus. Seega ära lase endale stressi tekitada sellest, et pidevalt on nii kiire. Nüüd kuu aja pikkune periood tuleb ülikiire ja ma olen enam kui kindel, et kuu aja pärast sa ütled iseendale, et seda kuud poleks nagu olnudki. Tuleb lihtsalt selle meeletu tempo sees hakkama saada!

Lisaks sellele, et seekordne Superkuu annab sulle võimaluse minevikust vabaneda, alateadvuses olevatest pingetest lahti saada ja puhastada enda emotsionaalset keha, sellel on ka veel teisi vägesid.

Noore Kuu ajal saad sa teele saata enda unistusi ja Kaksikute Superkuu annab sulle võimaluse teele saata midagi väga isiklikku. Isilikku selles mõttes, et mõnda mõtet, mis on ainult sinu endaga seotud. Eriliselt annab see Superkuu jõudu juurde nendele unistustele, mis aitavad sul enda eriala-kutsumust üles leida, võimendada enda tööelu ning tuua edukust enda isiklikku ellu. See on Superkuu, mis aitab sulle anda karjäärialast õnne. Selleks pead sa soovid teele saatma ja kui sa seda soovid teha, siis on võimalik teha ka soovide täitumise rituaali.

Rituaal on imelihtne! Sa pead erilist tähelepanu lihtsalt osutama sellele, et sa võimalikult hästi keskenduksid enda soovile ning sellele, et see kindlasti sinu Aurakehast ka universumi poole teele hakkaks liikuma.

"SOOVIDE RITUAAL"

Rituaali tegemise jaoks läheb sul vaja ühte Karneooli kristalli ja ühte Bronsiidi kristalli. Oranži või kollakat-kuldset tooni kotti, kaneeli koort ja Kaneeli küünalt. Kui sul on olemas ka Palo Santo, siis sellest oleks väga palju abi, kuid sa ei pea seda kasutama. Sul läheb vaja ka nuga!


Enne rituaali tegemist sa pead välja mõtlema enda soovi. Soov peab olema sõnadega öeldes lühike ja oleviku vormis. Kuna tegemist on erialalise soovi teele saatmiseks, siis see võiks analoogne mõte olla: 

"Erialaline küllus", "Edu töös", "Edukus", "Ettevõtlus"! See sõna või lause võiks sümboliseerida seda, mida sa enda ellu soovid erialaliselt ligi kutsuda.


- Rituaali tehakse 24. - 26. mai ja kui sa nende päevade jooksul ei saa seda ära tehtud, siis koos Palo Santo kasutamisega võid sa seda ka 27. mail teha. Seda sellepärast, et Palo Santo aitab rituaali võimendada ja annab sulle võimaluse seda ka siis teha, kui Noore Kuu jõud hakkab otsa saama.


- Rituaali võid teha enda kodus täpselt selles kohas, kus sa mugavalt end tunned ja kus sa oled nõus hiljem küünlal lasta lõpuni põleda.


- Kui sa oled rituaali jaoks valmis, siis puhasta rituaali tegemise paik Palo Santo suitsuga (kui sa soovid). Tee seda nii, et põleta seda rituaali taime selles ruumis ja tee seda nii palju, kui sa seda soovid. Lisaks sellele aitab Palo Santo ka rituaali tegemisele keskenduda.

- Nüüd võta kaneeli küünal ja aseta see sobilikule kohale. Aseta kaneeli küünla ette kaneeli koor. Võta nuga ja kraabi küünla peale enda täisnimi ja enda erialaline soov. Keskendu sellele soovile, mida sa enda ellu tahad kutsuda.

- Kui küünla peale on mõtted kirja pandud, siis võta Karneool ja Bronsiit. Aseta kristallid kaneeli koore lähedale ja nüüd pane küünal põlema.

- Küünal peab põlema esimesel päeval kuni südaööni. Küünal peab ära jõudma põleda enne Täiskuu saabumist, mis loob end reedel, 9. juunil. Sul on võimalik küünalt põletada kaks nädalat järjest. Iga kord, kui küünla kustu paned ja uuesti selle süütad, siis tuleb keskenduda sellele soovile.

- Kui küünal on ära põlenud, siis võta kristallid ja kaneeli koor ning pane need koti sisse. Nüüd on sul kaks võimalust, kas sa paned selle koti enda kodu Põhjapoolsesse ilmakaarde, kus asub erialalise õnne ilmakaar või asetad selle soovide laekasse. Soovide laekasse sa saad selle siis panna, kui sul see olemas on. Soovide laeka kohta saad lugeda SIIT.

Rituaalikotti lahti ei võeta, et need saaksid sinuga toimida! Juhul kui sinu intuitsioon ütleb ühel päeval, et seda on vaja teha, siis saadad kristallid jõevette puhkama.

NÄDALA KRISTALLIDEKS ON KARNEOOL JA BRONSIIT!

KARNEOOL on aktiivsuse, elujõu ja energia kristall. Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistev punaka tooniga kuni erkoranži kristallini välja. Karneool on üks enimtuntumatest kristallidest, mida kasutatakse inimese Aura tervendamisel, kuna sellel on oskus jõudu anda vajaliku energiat, mis aitab erinevatest probleemidest lahti saada. Karneooli leidub peamiselt Tšehhis, Slovakkias, Peruus ja Uruguais. Karneooli esimesi põhjuseid, miks seda talismanina kandma asuti, oli see, et Karneool aitas järgmistesse eludesse ilma suuremate karmadeta edasi minna - see omadus kehtib siiamaani, kuna Karneoolil on oskus selles elus karmat lahendada ja mõista, miks üks või teine asi meie ellu saadetakse.

BRONSIIT on tumepruun kristall, mida peamiselt kaevandatakse Austriast. Bronsiit on maandamisoskustega kristall, mida kasutatakse energiate tasakaalustamiseks. Olgu siis nendeks energiateks Tšakra kanalid või kodus olev Feng Shui energia. Bronsiit aitab maandada pinget, stressi, ärevusetunnet, ülereageerimist, aitab lahti saada tugevatest meeleolukõikumistest ja isiksuse häiretest. Bronsiit on kristall, mis aitab tulevikule keskenduda, uusi projekte planeerida ja kristall, mis aitab sul enda elu suhtes viljakaid võimalusi ette näha. Bronsiidi kristalli on soovitatav hoida kontorilaual, et see viljakaid ideid tooks ja mehe töölaual selleks, et motiveerida teda töötama.

Karneooli ja Bronsiidi kristallid, ehted ja väeesemed on 10% soodsamad ajavahemikus 21.mai - 28. mai!
Uuendatud: 21.05.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja