ÕNNE OTSIDES PEAD SA ESMALT LEIDMA PIMEDUSE

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

 

Kirjutan sulle mõned enda mõtted selle kohta, kuidas inimese hing saab õnne leida, positiivsust enda ellu lasta ja optimistlikult suhtuda käesolevasse hetke. Minu üks elueesmärkidest on juhatada inimesi spirituaalse arenemise poole ja avada nende silmi iseenda suhtes. Mida ma inimeste puhul väga palju märkan ja mille suhtes ma ka neid avan, on see, et kui sa otsid enda elus õnne, siis esmalt pead üles leidma pimeduse.

 

Kindlasti oled sa enda elus olnud sellises faasis, kus sa meeletult otsid midagi, mis sind õnnelikuks teeb või kedagi, kes sind rõõmsamaks muudab. Tegelikult ei ole võimalik seda otsida, kui sa oled paaniliselt selle jahil. Tead seda tunnet? Tunnet, kus sinu hing annab sulle mõista, et midagi on elus puudu ja sa sooviksid rohkem rõõmu tunda. Seda positiivset õnne seisundit on võimalik saavutada, kuid esmalt sa pead mõistma seda, et ennekõike pead sa leidma üles selle kõige pimedama ja varjulisema koha enda hingest, mis tekitab sulle sellist paanilist õnne otsimise vajadust.

 

Kui sa soovid olla õnnelik, siis sa pead enda sügavale hinge sisse pugema ja otsima sealt üles need teemad, mõtted ning läbielamised, mis sulle haiget on teinud. Haiget on teinud ja millele mõeldes need ikka veel sulle veidigi haiget teevad. Esmalt tuleb enda pimedus üles leida, et vabastada see. Vastasel juhul sa jäädki seda õnne taga otsima ning sa ei leiagi seda.

 

Õnn ei ole selline asi, mida teised inimesed ja asjad saavad meie ellu tuua nii, et ravitud saaks meie hinge vajadus. Õnn hakkab pihta seestpoolt ja selleks, et õnnelik olla tuleb sul ise enda sisemiste probleemidega tuttavaks saada. Sa pead hakkama otsima enda seest varjulist paika, mis põhjustab sulle stressi, närvilisust, kurbust ja kõiki teisi emotsioone, mis pidurdavad õnnetunde teket.

 

Kui sa hakkad iseendast pihta ja just negatiivsetest külgedest õnneni lähenema, siis sa saavutadki õnne. Positiivsus ja õnnetunne saavad eksisteerida vaid siis, kui sinu hing on negatiivsusest vabaks lastud.

 

Ma soovin sulle lihtsalt öelda seda, et kui sa soovid enda elus õnne nautida, siis sa pead esmalt enda hinge korda tegema. Sellisel juhul saavad teised inimesed, asjad ja erinevad sündmused meile naudingut ning rõõmu pakkuda. Sina pead olema õnne jaoks avatud ja kui sinu sees on kurbust, siis sa blokeerid õnne tekkimist.

 

Kui sa oled krooniline õnne otsija, siis pidurda end ja ära otsi midagi, mida on võimatu sul kohale kuskilt kaugelt tuua. Väga paljude inimeste probleem seisneb selles, et alati otsitakse lahendusi kuskilt kaugemalt. Tegelikkus on aga see, et emotsionaalne tervis hakkab kõik seestpoolt pihta. Ennekõike tuleb tervendada kõige sügavam emotsioon sinu sees, mis blokeerib õnnetunnet ja positiivsust. Seejärel, kui kõik pisemadki stressi tekitavad energiad on hingest vabaks lastud, tuleb keskkonnast ja teistelt inimestelt head õnne ning positiivsust vastu võtta. Enne enda hinge puhtaks laskmist ei ole sul võimalust ega ka oskust õnne otsida kaugemalt ja seda vastu võtta teiste inimeste või keskkonna käest.

 

Sa ei ole suuteline kaugemalt õnne vastu võtta, kui hinges on kurnavaid emotsioone ja sellel on olemas ka väga lihtne põhjus. Õnne ja positiivsuse kanal asub meie Päikesepõimikus ning elu rahulolu kanal asub Südametšakras. Selleks, et sa suudaksid väljapool iseend õnne kinni püüda ja selleks, et teised inimesed suudaksid sind õnnelikuks teha, peavad need Tšakrad olema elujõulised. Kui sinu hinges eksisteerib kurbust, allasurutud mälestusi, leina või mis iganes sind just võib rivist välja lüüa, siis need kanalid ei tööta. Kui need ei tööta, siis nad ei ammuta energiat väljastpoolt ja ainus võimalus õnne tunda on see, et sa vabastad need negatiivsed emotsioonid enda seest.

 

"Mediteeri vastus kohale"

 

Kui sa ei mõista, mis sulle liiga teeb ja sa ei suuda aru saada ka sellest, kuidas täpselt enda hinge negatiivsest energiast vabastada, siis katseta mediteerimist. Leia enda jaoks mugav olek, leia enda sees rahulik moment ja lülita end korra välisest maailmast välja. Sule silmad ja esita endale küsimus : "Mis mulle haiget teeb?","Mis minu hinge piinab?". Esita seda küsimust võimalikult palju, keskendu selle küsimuse peale ja lase enda mõtetel lennelda. Kui sa keskendud küsimusele, siis sinu enda hing hakkab sulle vastuseid jagama. Tunneta ja vaata, millised mõtted sinus esile kerkivad. Sa võid saada vastuse läbi meditatsiooni ja läbi selle, et sa esitad iseenda hingele küsimusi.

 

"Energiaid tuleb alati osata filtreerida"

 

Õnne enda sees saab luua vaid siis, kui sa iseendaga tegeled. Sa ei tohi ära unustada seda, kui oluline on sinu hinge tasakaal ja kui oluline on märgata seda, mis sinu sees toimub. Sul on vaja õppida enda energiaid filtreerima, õppida seda, et alati peab tegelema negatiivsusega, mis sinu hinges eksisteerib. Seda ei tohi enda sees maha matta, sügavale sisemusse lasta juurduda. Sa pead negatiivsust kohe kasutama, kui see sinu ellu saabub. Kohe ära filtreerima, õppima ja üleliigse energia minema saatma.

 

"Hing vajab puhastust"

 

Sinu hinges olevad lahtiseletamata emotsioonid ja läbi filtreerimata tunded on need, mis põhjustavad sulle õnnejahti. Need on need emotsioonid, mis viivad sind sellisesse seisu, kus sa hakkad eemalt ja palju kaugemalt õnnelikuks tegevaid emotsioone otsima. Tegelikkus aga on see, et sa hakkad seda tegema sellepärast, et sinu enda intuitsioon ütleb sulle: "Ma olen täis mürgiseid emotsioone". See on sinu intuitsioon, mis ütleb sulle, et sul on vaja energiate puhastust! Seda sellepärast, et hing on ülekoormuse all ja alateadvuses olevat pinget on rohkem, kui sinu Aurakeha suudab ära taluda.

 

Kui sa jääd õnne keskkonnast otsima, siis sa jäädki krooniliseks õnne otsijaks. Keskkond ja meid ümbritsevad inimesed võivad pakkuda meile hetkelist leevendust, kuid sisemise õnne tagamiseks tuleb meil luua võimas põhi siia hinge alla, et kõik ülejäänud elemendid meie elus suurendaksid meie õnne.

 

Kindlasti soovitan ma sul kasutada kolme erinevat kristalli sisemise närvilisuse, alateadvuses olevate probleemide ja õnnetunde mitte tundmise tervendamiseks.

 

Apatši Pisar on kristall, mis suudab alateadvusest eemaldada väga kahjulikke emotsioone ja need esile kutsuda, et nendele saaks tervendust anda. Apatši Pisar kisub sinu seest hingele haiget tegevad emotsioonid välja ja aitab järk-järgult neid sinu elust eemaldada. Soovitan seda kristalli kaelas otse Südametšakra kohal või Südametšakra ja Päikesepõimiku vahel kanda.

 

Rubiin-Tsoisiit on hinge tervendav kristall, mis annab sulle oskuse elus rõõmu tunda ja enda sisemiste probleemidega tegeleda. Rubiin-Tsoisiit rikastab sinu hinge positiivse väega, mis toidab sinu hinge samal ajal, kui sa enda sisemiste probleemidega tegeled. See on kristall, mis aitab sul terveks saada nii, et sa ei tunne halbu emotsioone. Väga kasulik on seda kasutada koos Apatši Pisaraga. Rubiin-Tsoisiit aitab leevendada Apatši Pisara kiiret ja aktiivset tööd. Aidates sul negatiivsusest lahti saada nii, et sa ei tunne seda. Aidates sul sisemisi probleeme lahendada läbi selle, et sa suudaksid enda probleeme analüüsida ja hingest vabaks lasta.

 

Päikesekivi aitab taastada rõõmsat meelt ja suurendab positiivset suhtumist iseendasse. Päikesekivi on tõeline hinge tervendaja, mis aitab ka kõige sügavamast kurbusest välja astuda. Päikesekivi tervendab hinge, aidates hinges olevad haavad kinni panna.

 

Kui sa ei soovi neid kristalle kõiki koos kanda, siis võid ühte ehtena kanda ja teisi näiteks endaga kaasas kanda, luues nendest kristallidest väikese komplekti.

 

Kui lood nendest kristallidest endale komplekti, siis tuleks sul kindlasti need panna kokku musta riide või koti sisse. Kanna neid senikaua, kuni sa tunned, et sa oled suutnud positiivsemaks muutuda ja oled õnnelikuks saanud. Kui need kristallid on sind aidanud, siis tuleb kristalle tänada ja seejärel need vabasse loodusesse lasta, kas viia need jõevette või metsa alla.

 

Hinge tervendavad kristallid, mida sa kannad endaga ehtena, nendel lase enda kõrval tööd teha senikaua, kuni sa tunned, et sa vajad nende lähedust. Ühel hetkel, kui sa enam nende kristallidega sidet ei tunne, siis kristallid on oma töö ära teinud. Sellisel juhul tuleb kristalli tänada tehtud töö eest ja kristallehe vabaks lasta.

 

Kui sa soovid elus õnne tunda, siis sa pead esmalt leidma pimeduse - leia sügaval sisimas üles see emotsioon, mis sulle liiga teeb, tervenda seda, vabasta see ja õnn hakkabki sinu ellu taas naasema! 

Uuendatud: 22.05.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja