UNES KIIRUSTAMINE JA RUTTAMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Kindlasti oled sa unes näinud seda, et sa kiirustad kusagile? Ruttad ja jooksed millegi poole, et kohale jõuda? Unes kiirustamise ja ruttamise nägemine on suhteliselt populaarne. Kas sa oled kunagi mõelnud seda, mida unes konkreetsesse kohta kiirustamine võiks tähendada?

 

Kui sa unes kiirustad, siis see on märguanne sinu alateadvuselt, et sul on vaja enda ärkvel oleval hetkel midagi lõpetada, mõnel projektile võib tähtaeg lõppeda ja sul ei ole väga palju aega millegi tegemiseks-otsustamiseks.

 

Kiirustamine sümboliseerib alateadvuses olevat survet millegi tegemiseks. See on stressi energia, mis sinu alateadvuses eksisteerib ja paneb sind kiiresti millegi poole tegutsema.

 

Kui sa näed unes kiirustamist ja ruttamist ning seal unenäos on ka teised inimesed, siis sa tunned ühiskonna poolt survet. Sa tunned survet, et kui sa ei tee nii palju, kui sinult oodatakse, siis sa vead teisi inimesi alt.

 

Unenägu, kus sa kiirustad millegi poole (maja, asutus), siis sa võid karta põrumist ja sa võid tunda suurt survet millegi loomisel.

 

Kiirustamine võib sümboliseerida ka seda, et sa oled endale väga kõrged eesmärgid seadnud. Sellised eesmärgid, mida sa täna ei suuda täita ja mille suhtes sul ei ole energiat. Sina tunned ennast kõige paremini ja kui sa näed kiirustamisega seotud unenägu, siis kõigepealt analüüsi enda iseloomu. Kas sa oled perfektsionist? Töönarkomaan? Suur tegutseja? Kui jah, siis see unenägu võib sümboliseerida enesele seatud kõrgeid eesmärke. Sellisel juhul annan sulle soovituse - võta aeg maha ja ära sea endale meeletutes kogustes ülesandeid.

 

Ruttamise unenägusid hakkad sa nägema ka siis, kui sa tunned, et sa pead millegi suhtes otsuse vastu võtma. Otsustamine on sulle keeruline või sa tunned, et sul on vaja selle peale rohkem järele mõelda, kui sul aega on. Sellisel juhul hakkad sa kiirustamise unenägusid nägema, kui sa tunned, et sinule osutatakse otsustamise juures survet. Olgu siis see inimene, kes ootab sinu vastust või konkreetne tähtaeg.

 

Unenägu, kus keegi teine kiirustab sind tagant, kuid sa ise tunned, et sa ei soovi kiirustada, siis see on märk teiste inimeste kõrgetest ootustest sinu suhtes. Sellisel juhul võivad teised soovida sinu käest väga palju ilma selleta, et nad sooviksid ise sulle midagi vastu anda või nad lihtsalt ei arvesta sinu vajadustega.

 

Kiirustamise-ruttamise unenägusid võib tihti kohata Tule või Metalli aastatel. Ehk hiina astroloogia järgi sellistel aastatel, kus valitseb Tuleelement või Metallielement. Tule aastad on 2017, 2026, 2027, 2036. Metalli aastad on 2020, 2021, 2030, 2031.

 

SOOVITUS

 

Ükskõik, millises situatsioonis sa kiirustamist ja ruttamist unes näed - ära kiirusta! Unenäod tulevad sinu juurde selles, et sind abistada ja sind õigele poole suunata. Kiirustamise-ruttamise unenäod sümboliseerivad pinget ja nad ei soovita rutakaid otsuseid. Mõtle kõik enda elus hästi läbi, tunneta mida sa soovid ja mida sa ei soovi. Tegele enese analüüsimisega ja esmalt küsi enda käest, mille suhtes sa pinget tunned? See kiirustamise unenägu sümboliseerib survet ja sa pead mõistma, mida see unenägu tegelikult sümboliseerib. Kui sa oled selgusele jõudnud ja mõistad, mis oli täpselt see teema, mida sa unes nägid, siis peatu korraks. Analüüsi, miks sa tunned survet ja kuidas sa saaksid seda olukorda paremini lahendada.

 

"Kui sa unes kiirustad millegi poole ja selle peale ärkad üles"

 

Sa oled kindlasti näinud sellist unenägu, kus sa kiirustad millegi poole ja sa mäletad seda und vägagi hästi. Teisel hetkel sa ärkad selle peale üles, kui sa näiteks unenäos sinna sihtpunkti kohale jõudsid. Üldiselt ärkad sa üles sellise võpatusega või ärevuse tundega. See on märguanne sinu Inglitelt, et on aeg liikuma hakata. Tavaliselt sa ärkad üles kas vahetult enne endale seatud ärkamise aega, sisse magades vahetult enne kusagile hiljaks jäädes või siis, kui sul tõepoolest oli varem vaja mõne konkreetsema põhjuse pärast üles ärgata. Sellisel juhul oli sinu voodi kõrval sind kaitsev Ingel, kes märkas sinu sisse magamist või ajapuudust. See sama Ingel võpatas ja äratas sind üles! Inglid on siiski selleks, et nad meid saaksid aidata ja nad äratavad meid ka unest üles, kui nad näevad, et selleks on vajadust.

 

Kui sa sellist asja koged, siis täna enda Ingleid ja kindlasti oled sa selle pärast ka õigeks ajaks mõnele tähtsale sündmusele kohale jõudnud. Seega ole alati tänulik selliste abi pakkuvate Inglite suhtes!

 

Kui sa näed kiirustamise-ruttamise unenägusid pidevalt?

 

Kui sa näed alatihti unenägusid, kus sa pidevalt kiirustad ja ruttad, siis need unenäod on appihüüded sinu alateadvuse poolt. Enne, kui sa edasi loed, siis palun ole veendunud, et sa oled lugenud ka ülejäänud selle teema seletuse ära, et sa mõistaksid seda punkti rohkem.

 

Pidevalt analoogsete unenägude nägemine annab sulle märku sellest, et sa peaksid õppima enda aega paremini planeerima. Sa oled mõnes enda teemas lohakas või sa ei organiseeri enda aega kasulikult. Siis hakkavad korduvad kiirustamised sinu unes tekkima. Annan sulle soovituse, et pane endale kõik kirja, mida sa pead tegema, millal sa pead tegema ja planeeri enda käigud ette.

 

Kui sa näed pidevalt kiirustamise unenägusid, siis soovitan ma sul kanda Juurtšakrale mõeldud kristalle, et ennast õigele teele suunata, organiseerimise võimet suurendada ja end tasakaalustada. Eriliselt kasulik on siinkohal Must Turmaliin ja Bronsiit.

Uuendatud: 23.05.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja