INGLI SÕNUMID - NUMBER 1111 PÕHJALIKUM SELETUS

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .


Inglid ümbritsevad meid igal pool ja kui sa oled vähegi rohkem avatud Inglite energiatele, siis nad abistavad sind läbi numbrite kombinatsioonide saatmise. See käib nii, et nad suunavad sinu mõtte ja pilgu täpselt õigel ajal kella vaatama. Näitavad liikluses olles sulle ühesuguseid auto numbrimärke või juhatavad tähelepanu täpselt ühesugustele maja numbritele. Sa hakkad ise märkama neid numbreid ja kui sa näed mõnda numbrit ning see jääb sind kuidagi viisi kripeldama, siis see on märguanne sinu Inglitelt. Usu mind sa tunned ära, kui need numbrid saadetakse märkidena sinu ellu.

1111 koosneb neljast ühest, mis omakorda sümboliseerivad tugevust, edasi minemist, soovide täitumist ja lahendusi. Need on neli märksõna, mida see konkreetne Inglite sõnum endas kannab.

Number 1111 nägemine on ilmselge märk, et oled jõudnud punkti, kus elu hakkab võtma pöördkäiku. Kõik muudatused, kõik vihjed, mis elu pakub, tuleb vastu võtta, et sa ei magaks maha võimalust, mis sulle parema tuleviku jaoks antakse. Ole tark ja analüüsi olukordi igas päevas ning ära karda riskide võtmist. Põhiliseks märksõnaks on see, et sa ei tohi vaadata uusi võimalusi läbi hirmu, vaid mine nii-öelda positiivselt tundmatusse, kuna see viib sind paradiisi.

Kui sa näed numbrit 1111, siis kindlasti hoia enda mõtted ja meel sellel hetkel positiivsena. Seda sellepärast, et Inglid saaksid sinuga enda suurepärast tööd teha. Soovitan sul lugeda kogu artikli läbi ja kui sa näed number 1111, siis need kõik allpool välja toodud mõtted saavad teoks vaid siis, kui sa ise hoiad end positiivsena. Seega iga kord, kui sa number 1111 näed, siis suuna kõik negatiivsus enda seest välja ja ole optimistlik - seda selleks, et Inglid saaksid sinuga koostööd teha!

Iga kord, kui sa näed Inglite numbrit 1111, siis tea seda, et sinu spirituaalne keha on võimekamaks muutumas. Inglid ei saada sinu juurde sellist võimast ja tähendusrikast numbrit, kui nad ei saa sinuga väga hästi ühendust. Number 1111 viitab sinu enda hinge kasvamisele ja see on ka põhjus, miks nad saavad sind aidata. Aidata saab vaid seda, kes on nõus end liigutama.

See on Inglite sõnum, mis motiveerib sind tegutsema, aidates sul edasi liikuda millegi poole. Inglid saadavad sulle number 1111, kui nad annavad märku enda toe jagamisest. Inglid on sinu kõrval ja nad on nõus sind abistama. Kasuta seda võimalust ära ja anna Inglitele võimalus enda unistuste poole sind viia.

"Sellel samal hetkel tuleb soovida"

Pea meeles, et kui sa hakkad neid numbreid nägema, siis inglid kuulevad sinu mõtteid. Nad võtavad sinu soove kuulda ja üritavad kogu hingest neid sinu jaoks täide viia. Soovitan kõigil sellel perioodil soovida, soovida ja veelkord soovida, kuna südamest tulnud soovid võidakse sinuni peale 1111 nägemist tuua. Soove kuulatakse, kui need on head, positiivsed, armastusega ja kogu hingest soovitud. Inglid teevad väga hästi vahet südamesoovil ja ahnusel.

Iga kord, kui sa number 1111 korraga näed, siis sellel samal hetkel tuleb kiirelt reageerida. Reageerid nii, et sa saadad soovi teele. Seda number 1 jada ei näidata sulle ilmaasjata. See on märguanne sind kaitsvate Inglite poolt, et nad on võimelised läbi sinu Kroontšakra sinu soove edasi viima. Kroontšakra on meie Aurakehas olev energiakanal, mille kaudu me saadame enda hingest signaale universumisse. See on kanal, mille kaudu saavad unistused täituda. Kroontšakra asub otse pea kohal ja seda saab aktiveerida läbi selle, et sa kannad endaga kaasas Rutiilnõeltega Kvartsi kristalli või hoopis Mäekristalli.

Igatahes jäta palun endale meelde see, et ALATI saada soov teele, kui sinu silme ette seatakse number 1111.

"Universum avab kanali sinu hinge jaoks"

Sellel samal hetkel, kui sa märkad number 1111, siis Inglid ja erinevad hingetasandil tegutsevad energiad avavad sinu jaoks universumi kanali. See tähendab seda, et nad võtavad sinu signaale endasse. Iga kord, kui number 1111 näed, siis tea seda, et sinu mõtteid kuulatakse.

Sellel hetkel on sul võimalus saata teele märguanne enda kallile vanavanemale, kes on ammu juba siit füüsilisest maailmast lahkunud. Sa saad saata mõtteid teele surnud hingedele. Lisaks sellisele võimaluse on sul võimalus ka saata sõnum teele enda hingesugulasele, kaksikhingele, elukaaslashingele, enda tulevasele lapsele või kellele iganes.


Number 1111 nähes saada mõte ja soov edasi hingele, kellega on meil kokku lepitud hingedevaheline side.

Näiteks, kui sa oled täna üksinda ja ootad enda elu armastust, siis number 1111 nähes sul avaneb võimalus enda soov sellele õigele hingele edastada. Ehk kui sa number 1111 näed, siis saada hingesugulasele märguanne, et sa oled valmis temaga kohtuma või midagi taolist.

"Kui sa oled number 1111 märganud, siis avaneb peagi sinu jaoks uus sõnum!"

Inglitega kontaktis olles tuleb pidevalt jälgida märke ja sa pead ka neid ootama. Kui sa oled ühel hetkel ära tabanud Inglite sõnumi 1111, siis peagi ilmub sinu ellu ka järgmine sõnum. Tavaliselt annavad Inglid sulle täpsemaid vihjeid selle kohta, mida nad on võimelised sinu elus muutma ja kuhu suunda sa peaksid liikuma hakkama. Seega 1111 nägemisele võib järgneda uus Inglite numbrite kombinatsioon.

 
Nüüd, kus sa oled number 1111 näinud, siis oota nende poolt järgmist märguannet. Kui sa samal päeval näed uut numbrite kombinatsiooni, siis tõlgi see enda jaoks ära ja lisa sellele tõlkele veel ka motivatsioonikõne, mida Inglid sulle number 1111 annavad. Kõik Ingli numbrid, mille ma olen eelnevalt kirja pannud, need leiad SIIT.

1111 annab järgnevale numbrile suurt tõuget juurde, andes võimaluse kiiremini asju lahendada ja enda juurde tuua.

PIDEVALT KORDUV NUMBER 1111

Ma olen eelnevalt kirja pannud selle mõtte ja seletuse, miks sa hakkad ühel hetkel ainult konkreetset numbrite kombinatsiooni nägema ning miks nende nägemine ära ei lähe. Selle kohta saad lugeda SIIT ja ma kindlasti soovitan sul selle läbi lugeda enda jaoks, et sa paremini mõistaksid Inglite tööd.

Kuid siiski võin ma öelda ka selle põhjuse sulle, miks pidevalt numbrid 1111 tulevad ja need on jäänud sinu ellu eksisteerima. Kui sa pidevalt näed number 1111 ja see kuidagi tuleb ning meeletult ilmutab end sinu juurde, siis see on "äratuskell" sinu hingele.

Sa hakkad pidevalt number 1111 nägema, kui sa peaksid enda eluga edasi liikuma ja Inglid märkavad sinu paigalseisu. Inglid soovivad sulle edastada sõnumi, et kõik on valmis sinu parema tuleviku jaoks, kuid sina pead olema see, kes esimese sammu sinna poole teeb. See on karma seadus, mis annab meile igapäevaset mõista, et kui me midagi väga siin elus soovime, siis meie peame ise olema esimese sammu tegijad. Seega, kui pidevalt ilmub sinu silme ette number 1111, siis hakka tegutsema!

Analüüsi sellel hetke iseennast! Mõtle selle peale, mida sa oled juba pikemat aega soovinud teha, kuid julgust on väheks jäänud. Mille peal on sinu mõtted, kuid füüsilist tegevust veel ei ole? Analüüsi ja tegelikult sa leiad üles selle mõtte, millele sinu Inglid siis motivatsiooni hüüdeid saadavad.

Kui sa pidevalt number 1111 näed, siis ma soovitan sul kanda Mäekristalli endaga igapäevaselt kaasas, et see aitaks sind juhatada õigele teele. Sinna teele, kuhu Inglid sind suunata soovivad. Mäekristall aitab vabastada enesele seatud blokaadid, mis ei lase sul Inglite märguannetest aru saada.

Jäta meelede - number 1111 annab sulle võimaluse sinu enda elu ümber sättida ja seda paremaks muuta. Kasuta number 1111 sõnumit targasti ära. Kindlasti jäta meelde ka see, et Ingleid tuleb alati tänada saadetud sõnumite ja võimaluste eest. Kui me ei näita oma südamega välja tänulikkust, siis nad loobuvad meie abistamisest. 
Uuendatud: 24.05.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja