UKS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Kas sa oled kunagi näinud unenägu, kus on uksed või kas sinu unenäo peamine teema käib uste ümber? Täna seletan ma sulle lahti selle, miks sa just ust või uksi unes näed ja mis sinu alateadvus või sind valvavad hinged sulle sellega öelda soovivad. Head unenägude seletamist!

 

Kui sa näed unes ust või uksi, siis need viitavad uutele võimalustele, uutele eesmärkidele ja ka ambitsioonidele. Ukse unes nägemine sümboliseerib uusi ideid ja see võib viidata ka uutele muudatustele, mis ellu on sisenemas. Kui sa ust unes näed, siis võib see olla ka sinu uus võimalus. Uus võimalus näiteks iseenda elu või midagi konkreetsemat muuta.

 

Unenägu milles on uks või erinevad uksed, seda unenägu tuleks seletada väga detailselt ja väga tähelepanelikult. Seda sellepärast, et ukse sümboolika on väga lai. Võib-olla see tähendab sinu enda isiksuse muutmist või hoopis millegi füüsilise muutumist? Selleks, et mõista, mis hakkab muutuma, selleks pead sa kõik väiksemadki detailid omavahel kokku viima. Seda unenägu seletades mõtle läbi ka mõtted, mida sa tundsid selles unenäos, keda sa nägid ja milliseid sümboleid selles veel oli.

 

AVATUD UKS

 

Unenägu, kus uks või uksed on lahti-avanevad, see unenägu sümboliseerib juba sinu ellu sisenenud võimalusest. Jäta meelde, et selline unenägu vihjab juba käimas olevast teemast. Seega see ei ole mitte ettekuulutus täiesti tundmatu teema koha pealt, vaid märguanne selle kohta, mis sinu elus juba eksisteerib.

 

Kui sa näed, et sa paned jala või käe ukse vahele, siis see on märguanne selle kohta, et sa peaksid kõigepealt midagi lõpetama, et uus võimalus saaks sinu ellu siseneda. Selline nägemus sümboliseerib asjade lahendamise vajadust enne hea võimaluse saamist.

 

Unenägu, kus sa tunned, et sa soovid ust lahti jätta sümboliseerib sinu sisetunnet, et sa pead "millegi" jaoks enda ellu ruumi tegema. See on tunne, et midagi on peagi tulemas ja muutmas sinu elu ning sa annad selles unenäos sellele võimaluse. Sa oled avatud uutele võimalustele, uutele inimestele ja elumuutustele!

 

VALE UKSE AVAMINE

 

Unenägu, kus sa avad kogemata vale ukse ja kui sa soovid seda kinni panna, siis sa tood kogemata enda ellu mõne probleemi. See on märguanne selle kohta, et sa oled vale valiku teinud või hakkad seda peagi tegema. See võib sümboliseerida ka tahtmatult liiga tegemist või enda "nina" kellegi ellu kogemata pistmist.

 

"KEEGI" SOOVIB UKSEST SISENEDA

 

Uks, mille tagant soovib keegi sisse astuda poolenisti vägisi ja sa tegelikult ei soovi, et ta sinu juurde tuleb, see sümboliseerib survet. Unenägu seletab sulle seda, et sa tunned millegi suhtes survet ja keegi teine/ühiskond surub sind midagi kiiremini tegema, kui sa tegelikult seda sooviksid teha.

 

Unenägu, kus uksest sisenevad inimesed, kes sulle ei meeldi, need toovad sulle õnnetust. See unenägu sümboliseerib probleemide ilmsiks tulemist.

 

UKS, MIDA SA SULGEDA EI SAA

 

Kui sinu unenäos on uks, mida sa soovid sulgeda, kuid sa ei saa seda sulgeda, siis see sama uks sümboliseerib täielikult vältimatuid muudatusi. See unenägu ei pea ilmtingimata sümboliseerima negatiivseid kogemusi ja probleeme. See võib sümboliseerida ka häid võimalusi, mis sinu ellu nii ehk naa sisenevad.

 

SULETUD UKS

 

Kui sinu unenäos on uks kinni, siis võimalused ei ole veel sinu ellu tekkinud. Sellisel juhul soovitab sinu alateadvus esmalt mõned otsused vastu võtta. Sa pead otsustama, et midagi saaks sinu ellu siseneda. Võib-olla soovib sinu ellu siseneda armastav hing, kuid ta ei saa enne tulla, kui sa ei ole loobunud enda suhtest, mis juba pikemat aega ei toimi. Ehk selline unenägu annab sulle soovituse otsuste vastu võtmiseks, et sinu elu saaks muutuda. Sinu alateadvus või sind kaitsvad hinged paluvad abi parema elu loomiseks. Tee sina esimene samm, et kõik saaks paika minna.

 

Unenägu, kus sa katsud ust ja soovid seda avada, kuid uks on täiesti kinni, see sümboliseerib sinu enda ebaküpset/rumalat/jonnakat suhtumist millegi üle. See on unenägu, kus sulle antakse teada, et sa iseenda kahjuliku käitumise tõttu jääd ilma väga heast võimalusest.

 

Kui sinu unenäos sulgub uks sinu silme all ja sa vahetult enne seda nägid, mis seal ukse taga oli, siis see ei ole kõige parem märguanne sinu alateadvuselt. See on märk selle kohta, et sa võid heast võimalusest ilma jääda iseenda arglikkuse tõttu või sellepärast, et sa ei oska enda intuitsiooni usaldada.

 

Uks, mida lüüakse väga suure pauguga sinu silme ees kinni sümboliseerib peagi probleemi käes vaevlemist. Peagi võib keegi teine tulla ja luua sinu ellu ühe suure probleemi. See võib sümboliseerida ka alusetut laimu ja kohtumõistmist. Kui sa mäletad seda inimest, kes sinu ees ukse kinni lõi ja sa tead teda, siis see inimene peagi väldib sind.

 

Kui sa oled iseenda kodu ukse taga, sa ei pääse enda koju, see unenägu sümboliseerib vale ettekujutust. Võib-olla sa näed head võimalust, mis tegelikult aga hea võimalus ei ole.

 

Uks, mille kaudu sa enda unes "kusagile" sisenesid ja uks, mille kaudu sa enam tagasi ei saa pöörduda sümboliseerib enda tegude tagajärgedega leppimist. See tähendab seda, et sa ei saa muuta seda, mida tegid. See mida sa teed/tegid, see on oma jälje jätnud. Otsus mille sa viimati vastu võtsid muutis midagi täiel määral ja sa ei saa otsusest tagasi astuda.

 

UKSE LUKKU PANEMINE VÕI UKSE LUKUST LAHTI KEERAMINE

 

Unenägu, kus sa lukustad ukse, sümboliseerib inimestest või olukordadest eemaldumist. See võib sümboliseerida perioodi, kus sul on vaja üksinda olla või sul on vaja millestki eemale saada. Kui unenäos sa keerad ukse lukust lahti, siis sa oled avatud teistele inimestele ja võimalustele.

 

PÖÖRLEV UKS

 

Kui sa näed enda unenäos pöörlevat ust ja kui sa sisened selle ukse sisse, et kusagile jõuda, siis see unenägu näitab võimalusi mida sa ei oska enda kasuks kasutada. See unenägu võib viidata ka sellele, et sa ei jõua enda elus mitte kusagile just selliste otsuste langetamisel. See näitab uut võimalust, mis ei too sulle kasu ja mis võib vaid sinu aega raisata.

 

UKS UKSE JÄRGI

 

Unenägu, kus sa näed mitmeid uksi ja sa pidevalt sisened ühest uksest teise sümboliseerib seda, kuidas üks võimalus viib teiseni. See on nägemus, kus sulle öeldakse, et sa pead kõik sammud tasa ja targu ära tegema. Sa ei saa hüpata esimeselt sammult viimase sammuni ja sa ei saa oodata õnne, kui sa ei tee enne seda rasket tööd. Uks ukse järgi sümboliseerib võimalusi, mis avanevad sinu jaoks siis, kui sa ennekõike teed kõik esimesed etapid, ülesanded ja kohustused ilusti lõpuni. See võib olla väga hea unenägu, näidates sulle, et sinu elu pakub sulle arengut ja võimalusi ning seda pikaajaliselt.

 

MAJA VÄLISUKS

 

Maja välisuks sümboliseerib sisemise ja välimise maailma vahelist kaitset. Kui sinu unenägu on seotud maja välisuksega, siis see unenägu räägib nii sinust endast, kui ka kõikidest välisteguritest sinu elus. See unenägu võib olla seotud sinu ja veel kellegi või millegiga. Maja välisuks sümboliseerib mitmekülgsust, privaatsust ja avalikkust. Maja välisuks võib viidata ka sellele, kuidas sind mõjutatakse või sinu uus võimalus võib mõjutada sind väga mitme nurga alt.

 

SUUR VÕI VÄIKE UKS

 

Mida suurem on sinu uks unenäos, seda suurem on ka see võimalus, mis sinu ellu võib siseneda. Ukse suurus sümboliseerib võimaluse tähtsust sinu enda jaoks. Kui uks on sinu unenäos väike, siis ka see uus teema, mis soovib sinu ellu siseneda ei oma väga suurt tähtsust sinu jaoks või annab sulle ka vähem rõõmu. Kui uks on väga suur, siis see mõjutab ka sinu emotsioone väga tugevalt. Andes sulle kas meeletult palju rõõmutunnet või muutes sind väga melanhoolseks. Oleneb täpselt sellest, kas sa saad hea võimaluse või magad midagi hinnalist siin elus maha.

 

Uks, mis avaneb majja/tuppa sisse poole sümboliseerib võimalusi, mis on seotud sinu hingega, eraeluga, isiklike teemadega ja mis on üldiselt väga privaatsed.

 

Uks, mis avaneb majast/toast õue sümboliseerib võimalusi, mis on seotud välismaailmaga. Võib-olla võimalused seotud tööga, reisimisega, ettevõtlusega või mõne teise avaliku teemaga.

 

KUI SA JOOKSED KELLEGI EEST ÄRA JA SEDA JUST UKSE TAHA

 

Unenägu, kus sa jooksed kellegi konkreetse eest ära ja sa leiad enda varjupaigaks just toa, mille ukse sa kinni lööd tema eest sümboliseerib peagi ellu tulevat konfliktset inimest. See on märk selle kohta, et sa astud kellegiga konflikti ja sa pead tegelema probleemiga. Kui sa hoiad tema ees ust kinni, siis tema võib olla see, kes sinuga jamada soovib.

 

UKS VEIDRAS ASUPAIGAS

 

Kui sinu unenäos on uks ebaloomulikus kohas, kus tavaliselt ust ei ole, näiteks keset põldu, järve sees, taevas või mõnes teises veidras kohas, siis see unenägu on väga eriline. Selline unenägu viitab võimalust just selles samas suunas, kus see uks asub. Sellisel juhul pead sa lahti seletama ka selle sümboli, kus see uks asub. Kui uks asub keset põldu, siis sa pead lahti seletama põllu tähenduse. Põld sümboliseerib väga pikaajalist teekonda ja see uks sümboliseerib võimalust, mis võib muuta sinu elu pikemas perspektiivis või mis annab sulle väga suurt ning olulist mõjutust. Põllu unenägude seletuse leiad SIIT.

 

Sellise unenäo põhjal aitab sinu alateadvus juhtida tähelepanu konkreetsemale teemale, aidates sul mõista, millises suunas sinu ellu antud võimalus on. 

 

Kui sa soovid võimekamalt unenägusid näha, siis riputa enda voodi kohal oleva unenäopüüdja külge üks Barüüdi päikeseratas või hoia üht Larimari kristalli enda padja all. Need kristallid annavad sulle oskuse unenägusid näha, meelde jätta ja neid enda jaoks lahti seletada.

Uuendatud: 26.06.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja