VILJAKUS - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood, aga see komplekt kannab veelgi suuremat maagiat, kui sa kellelegi teisele selle lood. Sellisel juhul peab komplekti saaja ise maagia läbi tegema.

PÄIKESEKIVI, UNAKIIT JA MOOKAITE

"Kristallid, mis toovad lapseõnne ja mis suurendavad viljakuse energiat"

 

Päikesekivi on hea õnne kristall, mis suurendab võimalusi unistuste täitumiseks ja see kristall saadab inimese energiavälja soovide füüsilisse kehasse jõudmist. Mis omakorda tähendab aga seda, et Päikesekivil on jõudu näiteks lapsesoovi unistus täide viia.

 

See suurendab optimismi ja aitab pidevatest muremõtetest eemalduda. Eriti kasulik on Päikesekivi neile, kes kardavad lapseootele jääda või kes kardavad seda, et "Äkki ma ei jää lapseootele".

 

See on kristall, mis aitab sul enda energiad vabaks lasta ja hingel sinu ellu õigel ajal tulla. Päikesekivi suurendab lapsesaamise õnne.

Unakiit on viljakuse õnne kristall, millel on oskus suurendada viljakuse energiat ja aidata uuel hingel füüsilisse kehasse jõuda. Sellel hingel, kes on naise auravälja saabunud enda õiget aega ootama.

 

Naistele on see kristall viljakuse kristall, mis aitab lapseootele jääda, hirmud eemaldada, mis on seotud lapseootele mitte jäämisega ja peale selle oskab Unakiit luua ema ja veel sündimata lapse vahele tugeva sideme. Unakiidi viljakuse energia kätte saamiseks on hea just seda kristalli kasutada Päikesekivi ja Mookaitega koos.

 

Mookaite on uue hinge ellu pääsemise kristall. See on kristall, mis ühendab Päikesekivi positiivsust ja Unakiidi oskuse hinge füüsilisse kehasse edasi saata. Mookaite suunab nende kahe kristalli energia naise ja mehe Auravälja. Suurendab viljakust ja annab võimaluse tervele rasedusele.

 

Loo nendest kristallidest endale komplekt kollase, korallroosa või roosa koti sisse.

 

Enne, kui sa need kristallid sinna koti sisse paned, lisa enda ja kaaslase pilt kristallide vahele. Prindi välja väikesed portreepildid kristallikomplekti jaoks. Kui kristallid koos piltidega koti sisse asetad, siis keskendu sellele, et need kristallid tooksid teile lapseõnne.

 

Kristallikomplekti võid luua ükskõik millisel hetkel. Seda komplekti hoitakse voodi all senikaua kuni rasedus on tekkinud. Kui rasedus on tekkinud, siis võetakse see komplekt lahti ja lisatakse sinna Punane Aventuriin ning Roosa Kvarts. Need kristallid aitavad säilitada rasedust ja hoida seda kaitse all.

 

Kui laps on ühel ilusal päeval sündinud, siis tänatakse neid kristalle ja lastakse need vabasse loodusesse. Soovitan need kristallid jõevette viia ning tänada neid abi eest.

 

Kristallikomplekti ei pea kordagi puhastama aasta aja jooksul. Juhul, kui selle komplekti loomisest saati aasta aja jooksul ei ole naine lapseootele jäänud, siis vabastatakse need kristallid loodusesse ja luuakse uus maagiakomplekt.

 

Kui kristalle vabaks lased, siis võta pildid ära ja jäta need endale!

 

LISASOOVITUSED:

 

Lisaks soovitan ma läbi lugeda sellise artikli, milleks on "Viljakus ja lapse ootele jäämine - spirituaalne vaatenurk" selle artikli leiad SIIT. Soovitan lugeda ka seda, mida olen kirja pannud Maca ja Mustsõstarde kohta.

Uuendatud: 14.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja