ARMASTUSE LEIDMISE AEG

by in UUDISED .

 

Noorkuu on oma töö ära teinud ja nüüd on aeg suunduda Kuu esimese veerandi loomiseni, mis sellel korral annab sulle võimaluse leida enda ellu armastust. Kuu esimese veerandi loomine toimub neljapäeval, 1. juunil. Seekord Kuu esimese veerandi loomisega avatakse armastuse leidmise portaalid, mis on avatud kuni Juunikuu Täiskuuni, mille kõige võimsam hetk on 9. juunil.

 

See tähendab aga seda, et 1. juuni - 9. juuni on armastuse kanalid avatud ja sellel ajavahemikul saad sa enda ellu armastust ligi kutsuda, enda seest armastussignaale välja saata, hingesugulastele mõttelisi sõnumeid edastada ja erinevaid armastusega seotud maagiaid-rituaale valmistada.

 

Rohkem kui nädal aega kestev armastuse periood annab sulle võimaluse enda suhteelu korda seada ja ka annab võimaluse sul kohtuda just selle "õigega".

 

See aga ei tähenda seda, et see periood on kasulik vaid vallalistele hingedele. Kaugeltki mitte! See periood on kasulik ka selleks, et suhtes iseenda sees leida võimsam armastust üles, taaselustada tundeid ja tekitada uuesti seda "liblikate" tunnet. See on aeg, kus armastuse energiad taastatakse ja tänu Kuu avatud väele võimendatakse armastuse välja.

 

Kuna armastuse kanalid avanevad, siis see annab sulle võimaluse enda suhteelu taastada ja muudatusi sellesse tuua. Kui sa otsid enda ellu armastust, siis kasuta seda perioodi õigesti ära.

 

SOOVITUSED 1.  - 9. JUUNIKS "ARMASTUSE PORTAALI AJAKS"

 

Siia lisan ma soovitusi, mida sa saaksid selles ajavahemikus teha, et armastuse portaali kaudu enda ellu uut armastust leida või võimendada enda ja kaaslase vahelisi tundeid.

 

- Ennekõike soovitan ma sul enda kodu energeetiliselt ära puhastada, et armastuse energia saaks majja pääseda. Selleks soovitan ma kasutada Roosi viirukeid ja Roosi küünlaid. Kui sa neid enda kodus põletad, siis sa kutsud enda ellu ka armastust ligi. Neid soovitan ma põletada armastuse portaali ajal ehk nendel 9 päeval.

 

- Too enda koju armastuse taimi kasvama just sellel perioodil, et need saaksid täiendada sinu kodus energiavälja armastusega ja omakorda siis tuua sinu ellu armastust. Too enda koju üks uus Flamingolill. Olen selle kohta eelnevalt ka kirja pannud ja seda saad lugeda SIIT. Teine võimalus on tuua enda koju heleroosasid Orhideesid või Petuuniaid.

 

- Joo armastuse portaali ajal Nurmenuku teed, et avada enda hing hingesugulastele. Kui sa oled vallaline, siis joo Nurmenuku teed selleks, et saata enda seest sõnumeid universumisse, mis aitaksid sul leida armastust. Kui sa oled suhtes, siis joo seda selleks, et enda tundeid kaaslase suhtes veelgi sügavamaks muuta. Kirjutasin just äsja ka Nurmenuku kohta artikli, mille leiad SIIT.

 

- Armastuse portaali ajal saad sa luua endale "ARMASTUSE KANALI AVAMISE" kristallikomplekti, mille leiad SIIT. Nendel 9 päeval on aega seda teha, et end armastusele avada.

 

- Söö erinevaid armastuse energiaid suurendavaid ja võimendavaid taimi, et armastust ellu kutsuda. Sellel perioodil söö palju õunu, pastinaaki, bataati, punast sibulat, mangot ja ka näiteks vaarikaid. Kõigil nendel taimedel on oskus sind armastuse energiale avada.

 

- Pidevalt keskendu sellele, et sa oled avatud uuele armastusele, kui sa oled vallaline. Saada enda armastusega seotud soovid teele. Pidevalt mõtle sellele, et sa oled valmis armastust jagama ja hingega kohtuma, kellega sa oled armastusega seotud kokkuleppe sõlminud.

 

- Kanna sellel perioodil armastuse kristalle, et võimendada enda armastusevälja. Seda selleks, et läbi armastuse portaali avamise sa suudaksid enda ellu armastust ligi kutsuda.

 

Kanna Granaadi kristalli, et suhet tugevdada või hingesugulasega kontakteeruda. Kanna Rodokrosiidi kristalli, et leida üles peamine hingesugulane. Kanna Fuksiiti, kui sa oled mees ja sa soovid enda ellu armastust leida. Sellel perioodil kanna Unakiiti, kui sa soovid enda armastatuga last saada. Kanna Tšaroiiti, kui sa tunned, et sinu ja kaaslase suhe läheb vaid allamäge ning sa soovid suhtesse uut energiat tuua. Kanna Sugiliiti, kui sa tunned, et sa ei ole piisavalt seksuaalne. Neid kristalle on väga palju, mida sa saaksid kanda! Lihtsalt kanna sellel perioodil armastusele suunatud kristalle.

 

- Mediteeri endale armastus kohale. Kasuta seda armastuse portaali avamist ära ja mediteeri iga päev enda ellu armastust. Saada universumisse teele enda armastavad soovid! Kasuta mediteerimiseks Roosa Kvartsi EMMA soovikivisid.

 

- Põleta enda aroomiõlilambi sees Roosi- või Eukalüpti eeterlikku õli. Nendel kahel õlil on oskus sinu kodune energia ära puhastada ja taastada armastuse energiat, aidates perekonda paremat läbisaamist ja üksteise mõistmist tuua.

 

- Kutsu enda ellu armastust läbi soovide teele saatmise. Selleks iga õhtu enne magama minekut soovi soov ja uinu selle saatel. Kui sa otsid enda ellu armastust, siis soovi, et sa leiaksid tee enda armastuse juurde. Kui sa oled suhtes ja sa soovid enda suhet parandada, siis läbi une saada suhte tugevdamise soov teele.

 

- 1. juuni - 9. juuni on ka väga viljakas periood, mis tähendab seda, et lapseootele on naistel kergem jääda. See aga omakorda annab hoiatuse kõigile neile, kes ei soovi lapseootele jääda, et nad oleksid valvsamad. Kes soovib aga perekonda rõõmsaid uudiseid, siis sellel soovitan ma magamistuppa Mookaitet, Unakiiti ja Päikesekivi asetada. Nende kolme kristalli kombinatsioon annab viljakuseõnne ja tervendab mehe-naise viljakuse energiat. Need kristallid sobiksid ühe väikese koti sees hoidmiseks.

 

NÄDALA KRISTALLIKS - KÕIK SÜDAME KUJUD JA TALISMANID

 

Oranž Kaltsiit "Süda"

 

Oranži Kaltsiidi südame talisman on väga kasulik lastele, kes soovivad olla positiivsemad ja kellel on probleeme kurbusega. Aitab kurbadest mõtetest eemale hoida ja toob optimismi. Oranži Kaltsiidi südame talisman suurendab huumorimeelt, aidates sul olla positiivne ning aitab sul nalja teha. Oranž Kaltsiit aitab pisikestest asjadest rõõmu tunda ja õpetab seda selle kandjale.

 

Punane Jaspis "Süda"

 

Punase Jaspise süda on ennekõike elujõudu andvaks talismaniks, see taastab sinu energiavarusid ja aitab sul olla füüsiliselt aktiivne. Punane Jaspis tervendab verevarustust ja aitab immuunsust tugevdada.

 

Roheline Aventuriin "Süda"

 

Roheline Aventuriin on külluse kristall, millel on oskus sinu Aurasse seda energiat luua. Külluse energia aitab sinu ellu ligi kutsuda head õnne, materiaalseid õnnestumisi ja kui Roheline Aventuriin on südame kujuga, siis see aitab ellu tuua armastuse ning sõpruse õnne.

 

Crazy Ahhaat "Süda"

 

Crazy Ahhaat on tasakaalu loova toimega kristall. See on kristall, mis aitab inimese hingest välja tõmmata valu tekitavat energiat. Crazy Ahhaat aitab vaigistada ülemõtlemist ja iseendale enda mõtetega liiga tegemist. Crazy Ahhaadil on oskus puhastada sinu Aurat ja seega tuleks seda kristalli väga korralikult puhastada ning laadida.

 

Sinine Kuldkivi "Süda"

 

Sinine Kuldkivi on üks tuntumaid soovide täitumise kristalle, mis aitab sinu mõtteid teele saata ning tuleviku jaoks nendele ruumi luua. Sinine Kuldkivi aitab sinu unistustel täituda.

 

Oonüks "Süda"

 

Oonüks on kristall, mis peatab energia kadumise ära ja sellisest tundest nagu "energiast tühi" olemise peatada. Oonüks aitab sinu Aurat puhastada, sellest halba energiat välja juhtida ja sinu Aura kinni panna ehk sellele kaitsekilbi luua.

 

Kõik erinevad südame talismanid ja südame kujud leiad SIIT.

 

Kõik südame kujud ja talismanid on 10% soodsamad ajavahemikus 28. mai - 4. juuni!

Uuendatud: 28.05.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja