MUNA - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Igal unenäol on oma unikaalne tähendus ja iga sümbol, mida sa unes näed, sellel on olemas sügav tähendus. Oled sa kunagi enda unenäos muna näinud ja oled sa kordagi mõelnud, mida see tähendada võib?

 

Muna sümboliseerib viljakust, millegi loomist, millegi alustamist ja ideid. Need märksõnad võtavad väga kiirelt kokku selle, mida muna üleüldiselt võib sinu unenägudesse rääkima tulla. See, mida see konkreetselt sinu unenäos tähendab, selle saad sa teada siis, kui sa seletad lahti kõik sümbolid, emotsioonid ja tegevused, mis selles samas unenäos eksisteerisid.

 

Kui mina näen unes muna, siis ma tean seda, et see võib tähendada elu õppetundi, karma katsumust, millele pead sa seletust andma ja hetke, kus mõni väga eriline sündmus hakkab esile kerkima.

 

Kui sa hakkad unenägu seletama, siis esmalt pead sa meenutama võimalikult palju fakte selle kohta, milline see muna sinu unenäos oli ja mida sa sellega tegid.

 

Unes munade nägemine võib tuua sulle ettekuulutuse selle kohta, et sinu ellu on sisenemas väga hea ja kasulik võimalus. Iseeasi, kas sa suudad seda võimalust märgata ja enda kasuks rakendada.

 

Munade unes nägemine võib sümboliseerida ka sinu enda hinge arenemist, kasvamist, õppetundidest õppimist ja tänu nendele õpetustele ka elus edasi minekut.

 

Halvaks läinud muna sümboliseerib pealt näha head võimalust, kuid tegelikult väga kehva ja hukule määratud teemat. Sellise asja unes nägemist peab võtma suure hoiatusena.

 

Munade söömine...

 

Unenägu, kus sa sööd muna võib sümboliseerida sinu hirmu katsumuse, eespool seisvate ülesannete, tuleviku ja elu eest. Kui sa sööd muna ära, siis see on märk ka võimaluse käest libisemisest. Sa kardad midagi või sul ei ole piisavalt julgust enda elus üht väga head ja kasulikku sammu astuda. Kui sa näed unes munade söömist, siis kindlasti tõlgi enda jaoks ära see, millised need munad olid ja küsi enda käest, mida sa siis nii väga kardad teha?

 

Munakollane ja munavalge

 

Munakollane sümboliseerib jõukust, viljakaid võimalusi, materiaalset edu ja häid võimalusi. Kui sa sööd unes munakollast, siis sinu ellu võib peagi siseneda materiaalset head õnne toov võimalus. Munavalge sümboliseerib potensiaalseid võimalusi, mille kaudu sa saaksid pika aja peale endale head õnne tuua. Munavalge sümboliseerib pikaajalisi võimalusi ja munakollane kiirete tulemustega võimalusi.

 

Väga kõvaks keedetud munad sümboliseerivad millesegi pühendumist ja maksimaalse energia andmist mõnesse konkreetsesse teemasse.

 

Pragulised ja katkised munad

 

Unenägu, kus munakoorte sees on praod või muna koored/muna ise on katki läinud sümboliseerib millegi üle kontrolli kaotamist. See on vihje juba käimas oleva või eespool seisva probleemi suhtes, mille saatust on sul väga raske kontrollida.

 

Muna koorimine

 

Muna koorimine unenäos sümboliseerib võimalustest kinni haaramist. Sa haarad härjal sarvist õigel ajal! See on väga hea ettekuulutus või teaadanne sinu alateadvuse poolt. Andes sulle hea sõnumi ja kui sul on hetkel käimas mõni uus projekt, siis see sama unenägu toetab seda. Andes teada, et sa teed õiget asja!

 

Munade pudruks tegemine

 

Kui sa näed unenägu, kus sa tambid munad pudruks või puruks, siis see on alateadvuse poolt hoiatuse saamine. See nägemus annab sulle teada, et sa pead ühe konkreetse asja suhtes ennast kokku võtma, kindlaid piire seadma, korralageduse likvideerima ja midagi ära parandama. Vastaseljuhul ei saa sa õnne tunda!

 

Juhul, kui sa teed muna ettevaatlikult katki söögi tegemiseks, siis see sümboliseerib oskust teiste inimestega suhelda ja enda vajaduste-soovide saamist. See on vihje selle kohta, et sa oskad leida viisi enda soovide täide viimiseks.

 

Munade klopsimine

 

Munad, mida sa unes lahti klopsid või mis on lahti klopsitud sümboliseerivad sinu hirmusid. Sa kardad muudatusi, mis soovivad sinu ellu siseneda. Sinu alateadvus annab sulle nõuande, milleks on "Kaota hirm ja lase headel asjadel enda ellu siseneda!". Munade klopsimine jagab sinu alateadvusest märguande, mis ütleb sulle: "Küsi enda käest, miks sa kardad?" ehk kui tekib hirm millegi ees, siis tuleb alati otsida ka selle hirmu põhjust, et mõista, kas see hirm on alusetu või mitte.

 

Munade munemine

 

Kui sa näed unes munade munemist, siis selline nägemus sümboliseerib vaos hoitud emotsioone ja võimalusi. See on unenägu iseenda heast võimalusest ilma jäämisest tänu arglikkusele või aja raiskamisele. See on märguanne, et sa ise magad hea võimaluse maha tänu enda mugavale või aeglasele käitumisele.

 

Korvis või pesas olevad munad

 

Unenägu, kus sa näed muna või munasid pesa/korvi sees sümboliseerivad võimalusi. Mida rohkem on mune, seda erinevamaid võimalusi sulle elu pakub ja kui seal on ainult üks muna, siis on see üks konkreetne teema, mis sinu ellu peagi siseneb.

 

Munade loopimine ja viskamine

 

Unenägu, kus sinu poole loobitakse mune või sa ise loobid kellelegi mune sümboliseerib vajadust iseendas selgusele jõudmist. Sinu alateadvus annab sulle soovituse, et sa peaksid hästi järgi mõtlema, mida sa tahad, miks sa seda tahad ja kuidas selle poole jõuda. See unenägu sümboliseerib sinu paigalseisu ja seda, et sa soovid midagi head elus saada, kuid ise ei ole nõus pingutama. Munade loopimine näitab, et sa tahad palju head, kuid ise ei näe vaeva. Karma seadus näeb ette seda, et kui soovid õnne saada, siis tuleb sul ise esimene samm selle poole seada.

 

Munakeetja või muna keetmise kell

 

Sümboliseerib sinu sisemist konflikti, emotsioonide üle keemist, liigset närvilisust, pinget, ajanappust ja millegi kiiret ellu tulemist. Sümboliseerib ka mõistuse kokku jooksmist, probleemide esile kerkimist ja pingete välja elamist. See on nägemus, kus sinu alateadvus annab märku ülemõtlemisest.

 

Kui sa soovid unenägusid tõlgendada ja neid enda ellu sobitada, siis loo enda voodi alla/kõrvale unenägude kristallide komplekt. Aseta sinna Seleniidi kristall, et see avaks unenägude nägemise ja näiteks Larimari kristall, mis aitaks sul unenägusid tõlgendada. Lisa ajapikku ka teisi kristalle! 

Uuendatud: 29.05.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja