TÄISKUU - OHTLIK JA ÄREV VÕI KÜLLUSLIK JA ÕNNE TOOV

by in UUDISED .

 

Täiskuu on end jälle loomas ja sellel korral avab see energiate portaali, mis kestab vähemalt kuni Kuu viimase veerandi loomiseni. See aga tähendab seda, et seekordne Täiskuu mõjutab meid tavapärasest kolmest päevast veelgi enam ehk selle mõjuvõimas energia kestab sellele järgnevale Kuu viimase veerandi loomiseni.

 

See artikkel, mis ma teile hoiatuseks ja soovituseks antud perioodi kohta kirjutan, kehtib 8. juunist - 18. juunini. Seega ohtliku energiaga, äreva väega, külluslike võimalustega ja võimu toova energiaga periood kestab just täpselt nii kaua. Selgitan sulle lahti, miks selline periood meie eludes tekib ja kuidas sa saad end sellel ajal hoida ning endale ka küllust ligi meelitada. Head lugemist!

 

TÄISKUU 

 

Täiskuu loob end 9. juunil ja sellel korral loob see end Amburi tähemärgis. Lisaks Amburi mõjutustele annab Täiskuule ka erilise väärtuse see, et see on mikrokuu. Mikrokuu tähendab seda, et Täiskuu on suhteliselt väike taevast vaadatult ja see on ka tavapärasest vahemaast küllaltki kaugel meie Maa suhtes. See tähendab aga omakorda seda, et energiad on paigast ära ja Maa peal hakkavadki ärevad ning ohtlikud olukorrad tekkima.

 

Täiskuud mõjutab Amburi tähemärk,mis tähendab seda, et läbi Täiskuu avanevad külluslikud, materiaalsed ja edu toovad energiad, mida sa saad enda isiklikuks õnneks ära kasutada. Sellel aastal ehk Tulekuke aastal on väga palju kordi olnud avatud külluse energiad, et inimesed saaksid enda materiaalsemat poolt võimendada. See on aga kõik sellepärast, et Tulekuke aasta on töörabamise aasta.

 

Selleks, et Täiskuu ohtlikest ja ärevust tekitavatest olukordades mööda vaadata, selleks ma soovitan sul teha palju erinevaid asju ja selleks, et selle Täiskuu materiaalset õnne endas võimendada, ka selleks annan ma sulle soovitusi.

 

Täiskuu õige päev on 9. juuni, selle mõju hakkad tundma juba 8. juunil ja selle energiad ulatuvad Kuu viimase veerandi loomise järgnevale päevale 18. juunile.

 

KUU VIIMASE VEERANDI LOOMINE

 

Peale Täiskuu loomist ja selle avatud ärevale perioodile loob end Kuu viimane veerand 17. juunil. Peale selle loomist 18. juunil muutuvad energiad rahulikumaks ja hoogu hakkab võtma Supernoorkuu, millest kirjutan ma teile alles pühapäeval 18. juunil.

 

OHTLIK JA ÄREVUST TEKITAV PERIOOD MEIE KÕIGI ÜMBER

 

Mikrokuu muudab maapealse elu korra vägagi tuliseks ja ärevaks. Tuleb periood, kus inimesed ise on ülimalt närvilised. Sina ise oled närviline, sinu kaaslane on tulehark, töökaaslane võib olla väga ebameeldiv ja enamjaolt annavad sulle kõige lähedasemad inimesed märku sellest, kui närviline see õhk on. See on närviline sellepärast, et Maa tasakaal kaob selleks perioodiks ära. Inimesed käituvad tavapäraselt impulsiivsemalt ja seda negatiivses mõttes. Sa võid kogeda halbu suhteid, sellist olukorda, kus sa ei mõista teise inimese käitumist ja inimesed võivad jätta endast väga vastuolulise mulje.

 

Ohtlik ja ärev Täiskuu avab sellise perioodi, kus võib tekkiva palju õnnetusi ja seda eriti liikluses ning inimeste enda vahel. See tähendab seda, et agressiivsust on tavapärasest rohkem ja vägivalda esineb samuti tavapärasest enam. Loodetavasti jõuab see ärev energia vaid inimeste eraeludesse ja suuremas maailmapildis võiks jääda see siiski rahulikumaks, kuid selle peale loota ei saa. See tähendab seda, et võid ka sellel perioodil uudistest palju negatiivsust kuulda.

 

Kui sa ise tunned, et sa oled sellel ajavahemikul kergelt ärritunud, närviline ning võid väga ebameeldivaks teiste suhtes muutuda, siis selle vastu sa saad läbi rahustava energia Aurasse kandmise. Näiteks kui sa kannad sellel ajavahemikul endaga igapäevaselt Lumikvartsi või Valget Opaali. Need on kaks kõige tugevamat närvide rahustajat, mis aitavad sul iseennast vaos hoida ning samal ajal sind närvilisusest tervendada. Need on kristallid, mis rahustavad sinu meelt väga sügaval tasandil. Kristallid, mis aitavad blokeerida hinge närvilisuse, selle välja näitamise ja teiste peal välja elamise. Aidates blokeerida närvilist energiat ja samal ajal tervendada seda. Aidates välja juhatada Aurakehast sellist energiavibratsiooni, mis hinge katkiseks teeb ja mis ärgitab teistele inimestele kehvasti ütlema.

 

Lisaks ohu energiale suurendab Amburi Täiskuu sinu materiaalset edukust ja võimekust. Kuid seda vaid siis, kui sa ise enda seest õigeid signaale välja saadad. Amburi Täiskuu ajal saab teha erinevaid materiaalseid rituaale, et endale küllust ligi meelitada. Üheks väga heaks ja õigeks ajaks on teha ka Tulekuke külluse maagiat, mille leiad SIIT. Kui sa tunned, et sa soovid järgnevaks pooleks aastaks enda ellu materiaalset õnne, siis saad sa sellele tuge anda just läbi selle maagia. Lisaks soovitan veel erinevaid võtteid kasutada, mille ma olen sulle siia alla poole kirja pannud.

 

SOOVITUSED: 8. JUUNI - 18. JUUNI 

 

1. "Hoidu suurtest rahvamassidest"

 

Seekordne Täiskuu avab agressiivsuse, mis tähendab seda, et inimesed ja ka vöörad inimesed võivad sinuga tavapärasest ebameeldivamalt käituda. Soovitan sul teadlikul vältida rahvarohkeid kohti, kus inimesi on palju ja ka energiaid on väga palju erinevaid. Sellistes kohtades võivad tekkida suuremat sorti erimeelsused ja põhjendamatuid probleeme. Kui tegutsed sellel ajal veidi üksikumalt ja käid rahulikemas kohtades, siis hoiad end selle perioodi halva energia eest peidus.

 

2. "Ära lisa õli tulle"

 

Üle pika aja ei ole olnud nii ärritava energiaga perioodi, kui nüüd tuleb ja see suurendab riidude ohtusid. Kui sa näed, et keegi soovib sinuga konflikti astuda, siis ole ise targem ja ära vala õli tulle. Ära mine mõttetute väljaütlemistega kaasas ja ära loomulikult ka võta sellel perioodil olevaid suhteprobleeme nii südamesse. Meenuta minu mõtteid, milleks on "ohtlik ja ärev periood". Anna sellistele hetkedele selgitust, ürita jääda rahulikuks ja tasakaalukaks. Kui sa tead, et sul on probleeme väljaütlemistega ja sa oled küllaltki sõjakas, siis kanna 8. juunist kuni 18. juunini igapäevaselt endaga kaasas Ookeani Jaspist. Ookeani Jaspis on see kristall, mis aitab sul kõige enam jääda rahulikuks siis, kui sa tunned, et sa sooviksid end kellegi peal välja elada.

 

3. "Ära tarbi närviliseks muutvaid toiduaineid"

 

Täiskuu muudab niigi kõik inimesed närviliseks ja veelgi närvilisemaks muutuvad need, kes on juba ka väga rahulikul ajal närvilised. Seega ära tarbi toiduaineid, mis võivad sind veelgi riiakamaks muuta. Kindlasti vähenda kohvi, suhkru ja isegi alkoholi liigset tarbimist. Söö rohkem taimset, joo taimeteed ja tee endale pigem sellel perioodil taimseid kuure. Kindlasti peaks vältima sellel perioodil ka Maca juure tarbimist, mis tegelikult on sinu kehale tervislik, kuid see võib sind sellel ajal närviliseks muuta. Toitumisprobleemide leevendamiseks kanna Apatiiti, mis aitab sul tervislikumaks muutuda.

 

4. "Sõida ettevaatlikult!"

 

Tuleb ärev periood, kus liiklus muutub veelgi ohtlikumaks ja tavapärasest tuleks veelgi ettevaatlikumalt liigelda. Kindlasti ei tohiks mitte keegi sõita üle piirkiiruse ja linnaliikluses tuleb äärmiselt ettevaatlik olla. Võib tekkida plekimõlkimisi, kokkupõrkeid, jalakäijate valel ajal teele jalutamist, loomad liiguvad autoteedel tavapärasest rohkem ja autojuhid teevad äkilisi manöövreid. Kui sa tead, et selline periood on tulemas, siis hoia lihtsalt silmad lahti ja anna endast kõik, et sa iseendale ning teistele ohtlik ei oleks.

 

Kui sa soovid end kristallidega kaitsta, siis on olemas spetsiaalsed auto kaitse kristallid. Olen loonud auto kaitse kristallide komplekti, mille leiad SIIT. Kuid sa võid ka iseendale analoogse kristallikomplekti luua, mida sa saad autos hoida. Lisaks soovitan ma autosse panna Pietersiidi kristalli, mis aitab eemal hoida loomi, kes soovivad auto alla joosta ja riputada erinevaid päikeserattaid auto tahavaate peegli külge. Päikeserattad hoiavad kurja ära, õnnetusi eemale ja hoiavad ka auto enda tervist. Eriliselt kasulik on autosse riputada Tiigrisilma-, Ahhaadi-, Musta Turmaliini-  või Püriidi päikeseratast.

 

5. "Tegele enese tervendamisega ja rahu leidmisega"

 

Kuna tegemist on väga äreva perioodiga, siis tuleks ennekõike hakata tegelema enda rahu suurendamisega ja enda sisemiste probleemidega võitlemisega. Tuleks süüa rahustavaid taimi, mis leevendavad närvilisust. Kõige enam aitavad närvilist meelt leevendada taimeteed, soolata ja röstimata pistaatsiapähklid, greip, vee suurem tarbimine ja ka toorkakao söömine.

 

Soovitan sul läbi lugeda mõned minu artiklid, kus ma räägin inimese sisemistest probleemidest ja sellest, kuidas nendest lahti saada. Sul on kasulik neid lugeda, kui sa tunned, et sa oled ise rivist väljas ja seal olen ma kirjutanud erinevatest võtetest, kuidas nendest probleemidest vabaks saada.

 

"Õnne otsides pead sa esmalt leidma pimeduse" leiad SIIT.

 

"Soolane maitsemeel ja soola sõltuvus - hinge peegeldus"  leiad SIIT.

 

"Kadedus - kadestaja enda seatud lõks" leiad SIIT.

 

"Kuidas üle olla teiste inimeste arvamusest" leiad SIIT.

 

"Kodukaitse kristallikomplekti loomine" leiad SIIT. Sellist kristallide komplekti on väga kasulik enda majapidamisse luua, et sa saaksid enda elust halba energiat, õnnetusi ja probleeme välja lülitada.

 

"Magusa vajadus - mida see seletab sinu hingeelu kohta" leiad SIIT.

 

"Kurgutšakra - 10 märki selle Tšakra kinni olemisest" leiad SIIT.

 

"Kuidas vabaneda ülemõtlemisest" leiad SIIT.

 

"Karma seadus" leiad SIIT.

 

Neid artikleid on tegelikult väga palju, kus ma olen kirjutanud erinevatest probleemidest, mis inimese hinges võib eksisteerida ja kuidas nendest probleemidest vabaks saada. Kuid need võivad antud hetkel sind väga palju aidata.

 

Lisaks kõigele sellele põleta enda kodus Seleniidi küünlaaluse sees valgeid küünlaid, et Seleniit saaks tervendada sinu hinge ja sinu perekonda rahu tuua. Põleta väga palju ka Vanilje viirukit, Palo Santo rituaalitaime ja ka Jasmiini viirukit.

 

Täpselt Täiskuu päeval hakka enda kodus põletama Piibelehe-, Musta Pipra või Muskuse ja Puuvilla küünalt. Põleta seda vähemalt kuni 18. juunini. Need küünlad suudavad ärevust tekitava Täiskuu mõjutusi eemale hoida sinu majapidamisest ja sinu pereliikmetest. Võid neid küünlaid tegelikult ükskõik, millisel päeval 8. juunist - 18. juunini põletada, kuid hea oleks, kui sa saaksid kogu selle perioodi vältel seda teha.

 

6. "Ava enda külluse allikas, materiaalne õnn ja rahavoog"

 

Lisaks ärevale ja ohtlikule energiale annab see Täiskuu võimaluse sul ka materiaalset jõukust enda ellu meelitada. Sellel korral on võimalused suured, kuid ka takistused on kõrgendatud selle äreva energia tõttu. Aga miski ei ole võimatu ja sellepärast jagan sulle nippe, kuidas enda materiaalset poolt võimekamaks muuta ning enda ellu küllust ligi lasta. Soovitused kehtivad 8. juuni - 18. juunini.

 

- Puhasta enda kodu Kagu- ja Ida ilmakaar Palo Santo suitsuga. Lase Palo Santol selles piirkonnas suitseda ja kui Palo Santo üks puu tükk on läbi põlenud, siis aseta iga päev üks Patšuli viiruk sinna tuppa oma tööd tegema. Need taimed puhastavad kiirelt ära negatiivse energia, mis seal juba olemas on ja mis võib sinna juurde tekkida, avades ka külluse portaali.

 

- Kui rituaalitaimedega on töö ära tehtud, siis aseta sinna põlema roheline küünal. See võiks seal sellel perioodil igapäevaselt võimalikult kaua põleda. Soovitan kasutada Basiiliku-, Aaloe, Sidrunheina ja Koriandri, Kuuse või Männi küünalt. Need küünlad suudavad kõik aktiveerida sinu külluse kanalit.

 

- Täienda enda külluse nurka ja aseta sinna juurde materiaalset õnne toovaid elemente. On ka kõige õigem aeg luua endale külluse ehk rahakarp, mille artikli leiad SIIT.

 

- Too külluse nurka küllust ligi tõmbavaid kristalle. Aseta sinna Piltjaspis, mis tooks sinu ellu ärilist ja loomingulist edu. Mariami Jaspist isiklikuks ja äriliseks õnneks. Rohelist Aventuriini tööalaseks eduks. Tiigrisilma raha sisse tuleku jaoks. Püriiti teiste külluse kristallide võimendamiseks ja näiteks Tsitriini materiaalse õnne võimendamiseks. Külluse energiaga kristalle on väga palju, sa pead lihtsalt endale sobiva üles leidma.

 

- Too sinna külluse nurka elevandi-, buddha-, kala- ja konna kujukesi. Nendel kujudel on olemas küllust ligi tõmbavad omadused.

 

- Kanna sellel perioodil küllust ligi tõmbavaid kristalle endaga ehtena kaasas. Kanna Kinavari, Karneooli, Sammalahhaati ja teisi materiaalse edu kristalle kõiki üheskoos.

 

- Tegele enda loodud soovide laeka täiendamisega. Loo uus soov sinna laekasse, mis oleks just materiaalsusele suunatud. Soovide laeka kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.

 

- Loo endale Tööedu kristallide komplekt, selle kohta saad lugeda SIIT või tee läbi Täiskuu külluse maagia, mille leiad SIIT.

 

NÄDALA KRISTALL - KÕIK KRISTALLID!

 

Traditsiooniks on saanud see, et nädal aega on mõni konkreetne kristall nädala kristalliks. Sellel korral mõtlesin teha veidi teisiti ja sean nädala kristalliks kõik poleeritud kristallid. Kõik poleeritud kristallid on ajavahemikus 4. juuni - 18. juuni 10% soodustusega e-poes, Tallinna Butiigis ja Kuressaare Butiigis.

 

Kõik poleeritud kristallid leiad SIIT. Iga kristalli juurde olen ma põhjalikult kirja pannud selle kristalli erilise toime.

Uuendatud: 04.06.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja