INGLI SÕNUMID - NUMBRITE 2 JA 1 PIDEV NÄGEMINE

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

 

Olen eelnevalt kirja pannud selle kohta, mida tähendavad Ingli numbrid 1 ja 2 kombinatsioon 21, 212 ja 221 vormis. Täna seletan ma lahti kõik selle, miks sa pidevalt näed number 2 ja 1 kombinatsiooni. Miks Inglid alailma saadavad sulle märke kellaaja peal, milleks on 11:12, 12:12, 12.11 või sinu arve poes on pidevald 22.11. Kui Inglid hakkavad sulle märguandeid saatma konkreetsete numbritega, nende numbrite kombinatsioon on pidevalt üks ja sama, siis selle sees peitub väga suur sõnum.

 

Kas sa näed pidevalt number 2 ja 1 kombinatsioone ning need numbrid käivad alailma sinuga kaasas? Kui jah, siis selle artikli kirjutasin ma just sinu jaoks.

 

Senikaua kuni me elame, on meie kõrval keegi, kes meid juhib ja juhatab. Inglid kasutavad enda abi andmiseks numbreid, numbrite kombinatsioone ja nad kasutavad ära meiega ühenduses olemist numeroloogilise lähenemisega. Igal numbril on oma sügav tähendus ja nende sees on laused, mida me peame mõistma ning tõlgendama. Kui sa hakkad mõnda konkreetset numbrit või numbrite kombinatsiooni väga tihti nägema, siis Inglid on sinu kõrval ning nad suhtlevad sinuga. Sina pead lihtsalt piisavalt tark olema ja õppima nende keelt. Aga mina aitan sul lahendada neid müsteeriume ja kui sa hakkad ühel heal päeval järjepidevalt nende märguandeid tõlgendama, siis usu mind, sinu elu läheb väga värviliseks ning huvitavaks. Mina oskan Inglite sõnumeid tõlgendada, ma ei ole kade ja jagan oma teadmisi ka sinuga. Mis mind õnnelikuks teeb on see, kui kõik inimesed oskaksid kuulata ja märgata meid ümbritsevaid Ingleid.

 

Kui sa oled sellises elufaasis, kus sa oled hakanud pidevalt numbreid 1 ja 2 nägema, pidevalt sinu silme ette satuvad nende numbrite jadad, siis sinu Inglitel on nii mõndagi sulle öelda. Ennekõike nad soovivad sulle teada anda, et nad on sinu kõrval!

 

Pidevalt nende numbrite nägemine annab märku sellest, et sinu Inglid on kanaldunud sinu juurde ja nad tegutsevad. Inglid aeg-ajalt kanalduvad teistesse dimensioonidesse ja täidavad nende enda saatusesse kirja pandud teisi ülesandeid, kuid 1212 nägemine sümboliseerib nende kohalolekut.

 

Hoia meeled positiivsena, Inglid teevad sinu elus korrektuure

 

1 ja 2 kombinatsioonide kaudu sinu Inglid paluvad, et sa hoiaksid enda mõtted ja meele positiivsena. Nad saavad sinu elus korda luua vaid siis, kui sa toidad neid positiivse energiaga. Jäta meelde, et iga kord, kui sa nüüd peaksid tulevikus nägema 1 ja 2 kombinatsiooni, siis muuda enda mõtted kohe positiivseks. Tavaliselt halva tuju ajal sa võid kõige enam näha number 1212. Kui sa oled halvas tujus, negatiivne, kriitiline või mõne teise halva emotsiooniga, siis sa pidurdad nende tööd.

 

Sinu Inglid on sinu kõrvale tulnud korda seadma, nad annavad sulle märku, et nad muudavad sinu elus toimuvat. Likvideerivad probleeme, muudavad sinu mõttemaailma, juhatavad sind õigele teele ja aitavad sul halvast eemale hoida. Kui sa näed nende numbrite kombinatsioone, siis tea seda, et kõige õigem on sellel hetkel kuulata enda intuitsiooni. Intuitsioon on see kanal, mille kaudu sinu Inglid sinuga suhtlevad. Usalda iseennast!

 

Astu välja enda mugavustsoonist!

 

Kui Ingli numbrid 1212, 2121, 2211, 22:11 ning kõik teised number ühe ja kahe kombinatsioonid on hakanud sind jälitama, siis sa pead ka tegutsema hakkama. Soovitan sul läbi lugeda selle artikli, mille ma kirjutasin selle kohta, mida tähendavad Ingli numbrid, mis ei soovi ära lõppeda. Selle artikli leiad SIIT. Seal ma seletan põhjalikumalt lahti selle, miks Inglid sind mõne numbri osas rahule ei jäta. Kuid siiski numbrite 1 ja 2 kombinatsiooni pideva nägemise hetkel sa pead astuma enda mugavustsoonist välja.

 

Need numbrid hakkavad sind kummitama siis, kui sa pead ise midagi tegema hakkama ja Inglid paluvad siinjuures sinu abi. Järelikult on nad jõudnud sellesse hetke, kus nad on loonud sulle tee valla õnne poole ja et see saaks sinu ellu tulla, siis sa pead ise sellele järgi minema.

 

Iga kord, kui sa juhtud sellist numbrite kombinatsiooni pealt nägema, siis sa pead kohe tegutsema hakkama. Mõtle selle peale, mille peale sa just mõtlesid ja keskendusid. Ilmselgelt on see vihje sellele tegevusele suunatud. Inglid tabavad selle hetke ära, kus sa keskendud sellele, millele nad soovivad soovitust jagada. Kui sa näed seda numbrite kombinatsiooni, siis sa pead analüüsima enda mõtteid. Sa saad läbi enda mõtete aru, mille suunas sa pead liikuma hakkama. Võib-olla samal ajal, kui sa telefoni peal kella vaadates nägid number 11:12, siis mõtlesid omas peas, et :"Kas oleks hea aeg võib-olla reisile minna?". Siis sellisel juhul sinu Inglid ütlevad, et :"Jah! mine reisile, sellest tuleb tore reis!". Nad toetavad sinu mõtteid ja annavad läbi nende numbrite märku heast ideest, mida tuleks füüsiliselt teostama hakata.

 

Lase hirmul minna ja usaldusel tulla

 

Ingli numbrid, mis koosnevad vaid numbritest 2 ja 1, need numbrid paluvad sul hirmust vabaks lasta. Et Inglid saaksid enda tööd korralikult teha, siis sa pead neid aitama. Hirm on see, mis pidurdab Inglite tööd, eriti, kui on tegemist selliste numbritega. Seega kaota ära igasugune hirmu tunne ja usalda enda saatust.

 

Sellel hetkel, kui number 2 ja 1 kombinatsiooni näed, siis keskendu vaid positiivsusele!

 

Kui sa soovid veelgi tugevamat sidet enda Inglitega luua, õppida neid kuulama ja nende sõnumeid kätte saama, siis kanna Sodaliidi kristalli enda kaelas. Aseta Sodaliit enda voodi alla või Ingli kristallide komplekti sisse. Soovitan talismanina kaelas kanda ka Opaliidi inglit.

Uuendatud: 06.06.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja