SINISED SILMAD - MIDA NEED SINU KOHTA ÜTLEVAD

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

 

Kas sul on sinised silmad ja kas sa oled kunagi mõelnud seda, mida sinu silmade värv sinu kohta räägib? Kõikidel silmade värvustel on oma tähendus ja see peegeldab meie hinge salapäraseid käike. Silmade värvus paljastab seda, kes me oleme ja see räägib meie emotsioonidest. Kui sa oled siniste silmadega, siis tunneta, kas sa oled just sellise iseloomuga.

 

Need inimesed, kes on siniste silmadega, neile ei meeldi valetada, kuid nagu inimesed ikka, nad teevad seda. See, et valetamine ei meeldi, see ei tähenda seda, et seda ei tehta. Siniste silmadega inimesed lihtsalt ei ole rahul selle iseloomu omadusega, neile ei meeldi kui nad ise seda teevad ja veel vähem meeldib see neile, kui keegi teine seda teeb. Valetamine on üks pattudest, mida siniste silmadega hing tunneb, et see on kurjast. Nad ei kannata seda, kui neile valetatakse ja nad ei suuda ka kergelt andestada. Loomulikult võivad siniste silmadega inimesed valetajaga edasi suhelda, kuid nad jäävad alati temasse skeptiliselt suhtuma. See sama, miks neile valetamine ei meeldi paneb sinise silmadega inimese veidi skeptiliselt suhtuma kõigesse ja kõigisse. See inimene, kellel on sinised silmad, ta väga palju analüüsib ja kaalutleb, kas tegu on siira inimesega või mitte, kui ta kellegiga suhtleb.

 

Siniste silmadega inimene analüüsib, analüüsib ja veel kord analüüsib. Kõige suurem probleem siniste silmadega inimese puhul on ülemõtlemine, ülereageerimine, negatiivsuse otsimine sealt, kus seda ei ole, uuesti ülemõtlemine ja pidev kahtlustamine. Loomulikult määrab siniste silmade puhul ära ka selle, et milisest tähtkujust ollakse. Kui on tugev tähtkuju, siis on ka vähem ülemõtlemist. Ülemõtlemise vastu aitab siniste silmadega inimese puhul eriliselt hästi Valge Hauliit, Lumikvarts ja Sinine Kvarts.

 

Mulle meeldib alati näha negatiivsete joonte juures ka positiivseid jooni, seega mina usun seda, et siniste silmade analüüsivõime aitab neil ka väga palju halba enda elust eemal hoida ning märgata neid inimesi, kes nende ellu ei tohiks kuuluda. Seega vahel võib see ülemõtlemisena välja kujuneda, kuid samas see kõik võib ka kasulik olla. Kui sa oled siniste silmadega ja tunned, et ülemõtlemine on sinu probleemiks, siis kindlasti soovitan ma sul üht neist kristallidest kanda või enda kodus hoida.

 

Üks väga huvitav fakt siniste silmade kohta on see, et kõik siniste silmadega inimesed siin Maa peal tulenevad ühest ja samast järeltulijast, kes kunagi siin Maa peal siniste silmadega eksisteerisid.

 

Siniste silmadega inimesed suudavad kannatada emotsionaalset valu mitmeid kordi rohkem, kui kõik teised inimesed, kellel ei ole siniseid silmi. Sinised silmad sümboliseerivad oskust emotsionaalsete raskustega toime tulla. See ei tähenda seda, et siniste silmadega hing valu ei tunne. See tähendab seda, et ta suudab koormat kanda, suudab taluda ja raskuste küüsis ellu jääda. See on väga hea omadus! Lisaks sellele suudavad siniste silmadega inimesed välja kannatada olukordi, mis nende jaoks on ebamugavad ja ära oodata paremaid aegu. Seda sama ei saa öelda roheliste silmadega hingede kohta, kes on suhteliselt püsimatud ja kärsitud.

 

Need inimesed, kes on sündinud siniste silmadega, neile meeldib inimeste muresid kuulata ja nad võtavad kõike kohe otse südamesse, otse hinge. Neil on väga raske blokeerida teiste inimeste valu ja neil on kutsumus teistele inimestele toeks olla. Kui nad ei ole just "kogu küla tervendajad", siis nad tervendavad oma kuulamisoskusega vähemalt oma lähedasi.

 

Eelpool ma mainisin seda, et siniste silmadega hing on see, kes suudab kõige suuremat emotsionaalset koormat kanda ja seda ka põhjusega. Vastasel juhul ta ei suudaks enda lähedaste muresid südamesse võtta ja teistele toeks olla. Igal hingel siin maailmas on oma põhjust olemas, miks ta eksisteerib. Isiklik põhjus, teistele hingedele loodud põhjus ja Maale loodud põhjusega. Sinised silmad sümboliseerivad hinge, kes peavad teistele hingedele toeks olema.

 

Siniste silmadega inimene otsib alati enda elus romantikat ja tema väga suureks kireks on luua kodu enda ümber, mis oleks tema jaoks kui kalju. Siniste silmadega hing soovib tihti põgeneda sellest maailmast, milles me eksisteerime ja neil on väga suur fantaasiamaailm. Selle fantaasiaga on ka nii, et tihtipeale nad ei suuda sellest välja tulla ja teha fantaasiatel ning päris maailmal vahet. Kuid see sama fantaasiamaailm on tema pelgupaik, koht, mis tervendab tema hinge.

 

Siniste silmadega hing soovib leida selles elus armastust, mis oleks tõeline. Üks peamisi elu eesmärke on leida üles kirglik, romantiline ja hingelt sügav armastus. Siniste silmadega inimene armastab hingega ja tema jaoks ei ole füüsiline armastus niivõrd tähtis.

 

Siniste silmade taga on inimesed, kes suudavad kõige enam varjata enda hinge valu ja teeselda head nägu olukordades, kus seda on kõige raskem teha. Siniste silmadega hing soovib olla õnnelik, see on tema missioon ja see on ka põhjus, miks ta üritab pidevalt üle olla enda isiklikest muredest.

 

Silmad on hinge peegliks - silmad on need, mis ei valeta inimese hinge kohta, need räägivad kes sa oled, millest oled sa loodud ja mis on sinu südame väärtus.

Uuendatud: 06.06.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja