KÜÜNAL - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Unenäod on täis sümboleid, märke ja prohvetlikke sõnumeid. Unenägusid tuleb seletada ja lahendada nende mõistatusi. Kas sa oled kunagi unes küünalt või küünlaid näinud? Küünla või küünalde unes nägemisel, sellel on olemas suurem tähendus ja põhjus.

 

Küünal üleüldiselt ja kokkuvõtvalt sümboliseerib uut algust, uut valgust, uusi mõtteid, head õnne ning muudatusi.

 

Põlevad küünlad

 

Unenägu, kus sa näed põlevaid küünlaid sümboliseerib hea õnne ellu saabumist. Küll aga küünlad sümboliseeivad väikest õnne, midagi tagasihoidlikku, kuid väikestest asjadest kasvavadki välja suured teemad.

 

Lisaks sellele sümboliseerivad põlevad küünlad spirituaalset avanemist, elutarkuste õppimist, hinge paremusepoole muutumist, hinge võimendumist ja millegi suhtes teadlikum olemist.

 

Unenägu, kus sa vaatad pealt põlevaid küünlaid, mis põlevad lõpuni ära, sümboliseerib mõne käitumise pealtvaatamist, kuhu sa ei sekku. See kehtib vaid siis, kui mitte ühtegi teist tegevust selles unenäos seotud küünaldega ei olnud.

 

Küünal, mis ei põle sümboliseerib võimalusi. Iseeasi, kas sa ka kasutad need võimalused ära või mitte.

 

Küünla kustutamine

 

Unenägu, kus sa kustutad või puhud küünla ära sümboliseerib iseenda suhtes millestki loobumist. Sa loobud millestki, annad alla, mõistad ja lepid. Tavaliselt nähakse sellist unenägu siis, kui lepitakse teatud olukorraga, mis elus parasjagu on või ka näiteks siis, kui lõpetatakse ära kangekaelne käitumine.

 

Küünla põlema panemine

 

Kui sa enda unenäos paned küünla/küünlad põlema, siis see unenägu tahab sulle öelda millegi kohta seda, et sa saad peagi tõe teada. Sa saad millestki palju paremini aru ja sinu silmad avanevad.

 

Unenägu, kus sa soovid küünalt põlema panna, kuid see ebaõnnestub, siis see nägemus sümboliseerib pettumuse tunnet. See unenägu annab sulle märku selle kohta, et sa saad halva uudise või sulle öeldakse millegi suhtes ära. Võib-olla soovisid sa midagi teha, mida sul takistatakse tegemast.

 

Küünla leek

 

Unenäos on väga oluline ka see, milline on sinu põleva küünla leek. Kui leek on kaunis ja rahulik, siis see sama küünal sümboliseerib head õnne. Kui see küünla leek on kaootiline ja seda oleks nagu tuul mõjutanud, siis see küünal võib kanda endaga kaasas negatiivset sõnumit.

 

Küünla ostmine

 

Kui sa nägid enda unenäos seda, et sa ostsid küünla või soovisid seda osta, siis see sümboliseerib vajadust õppimiseks. Sinu hing näitab sulle, et sa vajad spirituaalset energiat juurde, sul on vaja õppida enda intuitsiooni kuulama ja tunnetama.

 

Küünlaalus

 

Küünlaaluse unes nägemine koos küünlaga sümboliseerib iseendast eemaldumist. See on väga negatiivne märguanne sinu alateadvuselt, kus sulle öeldakse, et sa ei kuula iseennast. See on märk spirituaalse energia kadumisest ja vähenemisest.

 

Musta värvi küünal unenäos sümboliseerib salapära, müstikat ja salakavalust. See võib viidata millelegi, mille kohta sul ei ole midagi teada. Midagi, mis võib-olla sinu eest varjatakse või mida sa ise ei suuda näha. See võib viidata tõe varjamisele või selle päevavalgele tulemist. Igatahes annab sinu alateadvus sulle märku, et peagi võid sa millelegi jälile jõuda.

 

Kui musta värvi küünal on väga positiivses kontekstis sinu unenäos, siis ei pea see ilmtingimata halba tähendama. Seda enam siis, kui sul on väga head emotsioonid selle küünla suhtes. Sellisel juhul viitab must küünal sellele, et sa peaksid rohkem süvenema millessegi. Rohkem analüüsima ja üritama elu mingisugust õppetundi enda jaoks lahti seletada. Must küünal võib viidata vajadusele end millegi suhtes veelgi teadlikumaks muuta, milles sa täna teadlik ei ole. 

 

 

Kui sa soovid unenägusid näha, neid meelde jätta ja õppida enda unenägusi seletama, siis ma soovitan sul luua unenägude nägemiseks vastav kristallide komplekt. Soovitan voodi kõrvale asetada Seleniidi, mis avab unenägude nägemise ja Tslestiit geoodi, mis aitab sulle selgeid visioone tuua. Hiljem lisa veel erinevaid kristalle nende kõrvale.

Uuendatud: 19.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja