BLOKEERITUD TEEKOND - SAATUSE MÄRGUANNE

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

 

Me sünnime siia maailma koos enda "käsikirjaga" ehk saatuse raamatuga. Selle sees on kirjas kõik see, mida me kindlalt peame siin elus kogema, mida meil on võimalus kogeda ja mida mitte. Selles saatuse raamatus on väga palju detaile kirjas ja seda me oskame lugeda läbi intuitsiooni. Intuitsioon on see energia, mis jutustab meile seda, mida me tohime teha, mis meile hea on ja mis meile halb on. Intuitsioon juhatab meid pidevalt õiges suunas, sinna suunda, kuhu meie teekond on mõeldud. Blokeeritud teekond on üks saatuse märguannetest, kus sind ümbritsevad energiad ei luba sul teatud suunas liikuda. Intuitsioon võib küll tunda, et ta soovib selles suunas minna, kuid kui tekib blokeeritud teekond, siis saatusel on sulle nii mõndagi muud varuks. Ja ka intuitsioon ei eksi, kuid sa pead mõistma, kuidas sinu enda hing töötab.

 

Kõlab veidi segaselt, eksole? Lase ma seletan sulle väga lihtsasti selle ära, mida ma siinkohal selgitada sulle üritan. Seletasin sulle seda, et intuitsioon omab vastuseid, mis on kirja pandud sinu saatuse raamatusse. Intuitsiooni märguanded on need, mis juhivad sind õigele teele, kuid vahest sellel teekonnal millegi konkreetse poole suundudes tekivad blokeeringud. Sellisel juhul võib sul tekkida mõte: "Kas ma siis ikka teen õieti?","Kas ma liigun õiges suunas?", "Ega ma ometi viga ei tee?", teine võimalus on see, et sa hakkad vägisi midagi looma, läbi viima ja läbi pressima. Mõlemad mõtted on valed, kuid see võib olla esimene asi, mida sa tegema hakkad.

 

Oled sa kunagi tundnud seda, et järsku tekib sul kohtumisele jõudmisega takistusi. Kõikide "kokkulangevuste" tagajärjel sa unustasid kohtumise ära, sa ei oleks jõudnud sinna, sa jäid haigeks, sul tuli midagi teist väga pakilist ette ja sa ei saanudki sinna kohtumisele jõuda. Kindlasti on sul analoogne situatsioon olnud mõne teise teemaga. See sama ongi blokeeritud teekond ehk saatuse märguanne.

 

Meid ümbritsevad erinevad hinged ja ka maailm ise mõjutab meie teekonda. Kui me ei tohi kusagile jõuda või näiteks ka kellegiga kohtuda, siis meie teekond selleni blokeeritakse.

 

See aga ei tähenda seda, et sinu enda intuitsioon veab sind alt, kuna sa esialgu tundsid, et vot see oli just see, mida sa soovisid ning sa usaldasid enda vaistu - kaugeltki mitte! Intuitsioon juhatab meid õigetesse suundadesse, kui me kuulame seda, kuid see ei tähenda seda, et see viiks meid otse punktis A - punkti B. Selle teekonna keskel võib olla väga palju ja huvitavaid keerdkäike, tänu millele me jõuame kohale.

 

Saatus blokeerib valed suunad ära, kui ta näeb, et meil ei ole vaja teatud sorti kogemust. Sellele ei tohiks mitte kunagi vastu hakata, kuid sellest ei tohiks ka loobuda. See tähendab seda, et kui sulle antakse saatuse poolt tagasilöök, siis tuleb suunda muuta, mitte seisma jääda. Blokeeritud teekond tekib vaid sinu enda kasuks, mitte kahjuks. Intuitsioon on see, mis võib sulle öelda, et sa just seda tahadki sellel hetkel ja sul läheb seda vaja, kuid kui saatus loob blokeeritud teekonna, siis selle jaoks ei pruugi võib-olla õige aeg olla. Seega lase teema vabaks ning ära mitte kunagi sunni end kellegiga kokku saama, kusagile jõudma ning midagi tegema. Kui saatus blokeerib sinu teekonna, siis seda suurema põhjusega.

 

Kui saatus loob sinu teele takistuse ja ei lase sul esmapilgul enda soovitud kohta jõuda, siis see tähendab vaid seda, et sinna jõudmiseks on sul vaja teistsugust teed. Sinu enda saatus blokeerib ära vale teekonna.

 

Selleks, et sa suudaksid saatuse poolt loodud blokeeritud teekonda mõista ja lasta enda hingel õiges suunas edasi liikuda, sellele aitab kaasa väga palju see, kui sa enda intuitsiooni tugevdad. Kandes erinevaid intuitsiooni kristalle ja kõige enam just Sodaliidi kristalli. Sodaliit vabastab hinges olevad blokaadid, mis omakorda blokeerivad sul elus edasi liikumist.

 

See, mis esmalt tundub takistus ei pruugi olla takistus, vaid veelgi parem võimalus! 

Uuendatud: 09.06.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja