JUUNI NOORKUU - AEG VÕIMALUSTEKS JA SUHETE LOOMISEKS

by in UUDISED .

 

JUUNI NOORKUU - AEG VÕIMALUSTEKS JA SUHETE LOOMISEKS

 

Juunikuu Noorkuu on järjekordne superkuu, mis tähendab seda, et selle energia on tavapärasest võimsam ning selle vägi jõuab mitmekordselt inimeste hingedeni. Juuni Noorkuud mõjutab Vähi päikesemärk ja seda omakorda Merkuur. Need kaks elementi loovad Noorele Kuule erilise lisaväe ja võime.

 

Juuni Noorkuu täpne päev on laupäeval 24. juunil, kuid selle mõjutused on meie hingedes juba paar päeva enne selle loomist ja paar päeva peale selle loomist. Ülitundlikud inimesed võivad Noore Kuu väge iga päevaga aina rohkem tundma hakata. 

 

Juuni kuu Noore Kuu rituaale ja erinevaid soovide maagiaid võib teha 23. - 25. juunil. Need kolm päeva on võimsad rituaalide päevad.

 

Vähk annab seekordsele Noorele Kuule romantilise hõngu, mis omakorda avab läbi Noore Kuu väe võimaluse uute suhete loomiseks ja seda igal erineval tasandil. Nii armastussuhetes, sõprussuhetes, kui ka tööalaliselt. Kuid seda vaid siis, kui sa hingelt vaba oled.

 

Merkuur mõjutab meie hingesid nii, et see paneb meid suhtlema ja Merkuuri ning Vähi kombinatsioon ei luba sellisel perioodil suhete lõpetamist. See soosib suhete algatamist vaid siis, kui teatud suhteid ei ole eelnevalt olnud. See tähendab seda, et sellel perioodil ei tohiks suhtest lahku minna, sõprussuhet lõpetada ja ka tööalast suhet lõpetada. Seda sellepärast, et sa kutsud läbi Noore Kuu endale ebaõnne kaela.

 

See Noorkuu soosib vaid uute suhete loomist, mitte vanade lõpetamist ja sealt edasi uutesse suhetesse liikumist. Seega õnne toob see periood sulle vaid sellistesse teemadesse, kus vanu sidemeid ei ole. Ehk on õige aeg kaua üksinda olnud hingel endale kaaslast leida, täiesti uue inimesega sõprust luua ja töötul tööle minna.

 

Soodne aeg on ka ärisuhete loomiseks sellistel teemadel, mis on uued ja ei ole sinu vana teemaga seotud.

 

Juuni kuu Noorkuu on võimas, annab sulle palju head, kuid sa pead selle energiat mõistma. Igas Kuu faasis on oma positiivsed ja oma negatiivsemad küljed. On asju, mida me tohime teha ja on asju mida me sellel perioodil ei tohi teha. See on kõik sellepärast nii, et kui me saadame enda seest õigeid signaale välja, siis kutsume me enda juurde positiivsust ja kui valesid, siis negatiivsust.

 

Miks ei tohi sellel perioodil suhteid lõpetada?

 

Vähi ja Merkuuri Noorkuu on vaid puhtalt lehelt alustamise energiaga ja kui lõpetatakse midagi sellel perioodil ära, siis sellega küsitakse kosmiliste energiate käest nendele teemadele ka lõppu. Kui lõpetad kallimaga suhte sellel ajavahemikus 22. - 26. juuni, siis sa ei pruugi pikka aega endale kedagi kõrvale leida või sa kutsud endale armastusega seotud ebaõnne ligi. Täpselt sama kehtib sõprussuhetega ja tööalaselt. Sa ei pruugi pikka aega sõpru enda kõrval tunda ja ka enda tööga rahul olla või sulle ei sobi see töö, mis sinu ellu tuleb. Seega ole selliste teemadega väga ettevaatlik!

 

Suhete loomise ja leidmise aeg !

 

Kui sa soovid sellest Noorest Kuust maksimumi saada, siis lase ta toob sinu ellu selle "õige" armastuse, las see toob sinu ellu uusi sõpru. Selleks, et nii juhtuks, pead sa ise olema sellele kõigele vägagi avatud. Ennekõike pead sa olema positiivne, optimistlik ja sa pead unistama sellel perioodil. Kõige enam tuleb armastuse mõtteid ja signaale välja saata 24. juunil ehk Noore Kuu kõige õigemal päeval.

 

Kui sa tõepoolest soovid enda ellu armastust leida, siis ajavahemikus 22. - 26. juunil ärka iga hommik üles sellise mõttega, et armastus võib sinu ellu siseneda ja selle sama mõttega mine ka iga õhtu magama. Nii sa kutsud iseenda ellu armastust ligi!

 

Soovitan sellel perioodil kanda erinevaid armastuse kristalle, mis aitaksid armastusel sinu ellu tulla. Lisan siia mõned soovitused, et mis kristall mida teeb ja millist armastust sinu ellu kutsuda suudab.

 

Vikerkaare Kuukivi kutsub sinu ellu romantilist, sensuaalset ja väga sügavat armastust. Seda kristalli võib kanda ka selleks, et suhet tugevamaks muuta. Väga hea kristall neile, kes otsivad sügavamõttelist suhet.

 

Fuksiit on armastuse kristall ja seda kõige enam meestele. Fuksiiti soovitan ma kanda vallalisel mehel, kes soovib enda ellu tõelist armastust leida, kellega saaks pere ja kodu rajada.

 

Larimar ja Rodokrosiit on hingesugulase leidmise kristallid. Need on kristallid, mis loovad kontakti sinu ja hingesugulase vahel. Aidates sul üles leida see hing, kes on siia ilma mõeldud sind armastama tulema.

 

Arbuusturmaliin on väga tugeva toimeline kristall, nii nagu seda on kõik Turmaliinid. Arbuusturmaliin aitab suurendada sinu Auras olevat armastuse energiat ja seega ka sinu ellu armastust ligi kutsuda.

 

Armastuse kristalle on väga palju, soovitan sul enda kristallide keskelt kõik armastuse kristallid üles leida, need ära puhastada ja neid sellel perioodil endaga kaasas kanda.

 

HINGESUGULASE ELLU KUTSUMISE RITUAAL

 

On olemas selline rituaal, millega sa saad enda ellu hingesugulast kutsuda ja seda rituaali on väga soodne teha just enne Noore Kuu loomist, selle õigel päeval või vahetult peale Noore Kuu loomist. Selle rituaali leiad SIIT.

 

SÕPRUSE LOOMISE AEG

 

Kui sa soovid enda ellu sõpru või soovid, et sinu laps leiaks endale sõpru, siis selleks on väga soodne aeg. Selleks tuleb mõtteliselt enda soovid teele saata ja ka lastele sisendada seda, et küll õigel ajal õige sõber tema ellu saabub. Kui näiteks lapsel on julgusega probleeme ja ta ei julge end teistele avada, siis seekordne Noorkuu annab sellele lapsele ka rohkem julgust juurde. Üleüldiselt on inimesed selles ajavahemikus rohkem avatud ja ka näiteks sõbralikumad. Seega sõpruse loomiseks tuleb sellel ajal palju kodust väljas käia, et anda iseendale võimalust uute inimestega kohtumiseks.

 

See on periood, kus saavad kokku ka hingesugulased, kellel on sõprusside. Mitte kõik hingesugulased ei ole romantilisele armastusele suunatud ja on olemas sõprushinged. See on periood, kus sõprushinged saavad esmakordselt kokku ja loovad üksteisega tugeva liidu.

 

Lastele, kes ei julge sõbrustada, nendele ma soovitan Roosat Kvartsi kanda. Roosa Kvarts aitab sõpru ligi kutsuda ja see avab ka lapsed iseennast avama. Lastele lisaks Roosale Kvartsile soovitan ka Rohelist Aventuriini, mis julgustab sõpru leidma ja suhtlema.

 

HEA AEG ÄRILIST ÕNNE KOGUDA

 

Ärilise õnne kogumise periood kehtib vaid neile, kellel ei ole veel enda äri ehk ettevõtet, kuid on olemas plaan selle loomiseks. Kui sul on mõni idee, mida sa sooviksid maailmaga jagada ja millele sa soovid materiaalset ning emotsionaalset head õnne ligi kutsuda, siis nüüd on selleks ideaalne võimalus.

 

Selleks soovitan ma sul selles ajavahemikus luua enda ettevõttele nimi, brändile logo teha ja tegeleda loomingulise poolega. Ka unistamine annab väga palju edu sellele kaasa.

 

Kui soovid, siis võid luua sellel perioodil endale ärilise edu kristallide komplekti. Sellesse komplekti võiks kuuluda Piltjaspis, Tiigrisilm, Krüsopraas ja kindlasti ka Kalkopüriit. Aseta need kristallid rohelise koti sisse koos rohelisele paberile kirjutatud ideega. Pane sinna paberi peale kirja võimalik ettevõtte nimi või tegevussuund ja enda nimi. Kui oled kristallid ja kirja koti sisse pannud, siis põleta lõpuni üks Patšuli viiruk selle kõrval. Kui viiruk on lõpuni põlenud, siis kanna neid kristalle endaga senikaua kaasas, kuni Noorkuu vägi toimib. Seejärel aseta see komplekt enda külluse nurka ehk Kagu poolsemasse tuppa. Kui on külluse nurk olemas, siis aseta see teiste külluse elementide kõrvale. Lase sellel jääda senikaua sinna, kuni sinu idee on teostunud ja siis vii need kristallid enda tulevasele äripinnale õnne tooma.

 

Nende nelja kristalli kombinatsioon aitab tuua uut materiaalset võimalust läbi sinu enda jõupingutuste ja kui saatus lubab just sellel teemal sinu juurde materiaalset õnne, siis see ka tuleb!

 

SUHELGE, SUHELGE JA VEELKORD SUHELGE!

 

Noorkuu, mida mõjutab Vähk ja Merkuur annavad võimaluse sul enda Kurgutšakra probleemidest lahti saada. Kui sa ei ole päris kindel, kas sinu Kurgutšakra on terve või mitte, siis soovitan sul läbi lugeda ühe minu artiklitest, kus ma kirjutan katkisest Kurgutšakrast. Selle artikli leiad SIIT.

 

See on periood, kus sa saad end tervendada läbi teiste inimestega suhtlemise. Ole ise avatud, liigu ringi, mine külla ja kui keegi sind kusagile kutsub, siis mine sellega kaasa. Haara välkmõtteid ja teoste neid, kui need on koduvälised tegevused. Kindlasti palun ära istu kodus, vaid tegutse ringi. Mida rohkem sa end sellel perioodil inimeste keskele viid, seda tervemaks sa end teed. Kuu seisud on väga soodsad ja annavad sulle Kurgutšakra tervendust.

 

Kui sa oled enne ja peale Noore Kuu loomist aktiivne suhtleja, siis sa kogud endale sellega energiat. Energiat, mis annab sulle elujõudu, positiivsust ja füüsilist aktiivsust. Seega kodused toimetused võivad sul jääda mõneks teiseks ajaks. Mine ja naudi!

 

NÄDALA KRISTALL

 

Igal nädalal on nädala kristall, mis sümboliseerib just seda antud nädalat ja Kuu faasi ning kosmilisi tegureid, mis sellel ajal meid ümbritsevad. Selle nädala kristallideks on Mookaite ja Päikesekivi mõlemad korraga.

 

MOOKAITE JA PÄIKSEKIVI "TOOVAD TULEKUKE TEISEL POOLAASTAL ARMASTUSE JA SUHTEÕNNE NING TERVENDAVAD SINU RASKEID LÄBIELAMISI"

 

Tulekuke aasta üks pool hakkab peagi täis saama ja kui eelnevalt ei ole olnud kõige parem periood suhetel, siis nüüd on võimalik armastusele end pühendada.

 

Mookaite on üleüldine Tulekuke aasta õnne kristall, mida tuleks tegelikult terve selle aasta jooksul enda lähedal hoida, kanda ja enda koduses energias hoida. Mookaite toob õnne ja koos Päikesekiviga toob see õnne just suhetesse.

 

Päikesekivi ja Mookaite on väga sarnase omadustega, nendel mõlemal on oskus sinu ellu uut energiat tuua, uusi võimalusi ja uusi suundasid. Need kristallid avavad sinu hinge uudsusele, andes sulle võimaluse enda elu korda seada ja sul end hästi tunda.

 

Tulekuke aasta on olnud paljude jaoks väga keeruline, nende kuude jooksul on olnud väga palju intriige, intrigante, lausa madusid on palju inimeste eludes olnud, põhjendamatuid tülisid, pisiprobleeme, väga suuri üleelamisi, leide ja väga palju terviserikkeid. Seda kõike ma ka ennustasin aasta alguses teile ja rääksisin sellest väga põhjalikult enda viiel üldseansil, mis aasta alguses olid. Nüüd hakkavad energiad muutuma ja sul on võimalik enda elu muuta paremaks ning ka viimaste kuude pingetest vabaks saada.

 

Selleks soovitangi ma sul kanda Mookaitet ja Päikesekivi. Need kristallid tervendavad sinu seest kõik valu ära, mis on sinu hinge sellel Tulekuke aastal juba tekkinud. Aidates sul vabaks saada koormast ja ebaõnnest. Need on kristallid, mis aitavad sul ka armastust leida, nii uut, kui ka olemasolevasse suhtesse õnne tuua.

 

Kui sa ei soovi neid kristalle kanda, siis too neid enda koju, lase nad tervendavad sinu kodust energiat ja seda eriti siis, kui koduseinte vahel toimuvad pidevalt tülitsemised. Aseta Mookaite ja Päikesekivi enda kodu Lõuna poolsemasse tuppa, söögilaua peale, diivanilaua peale või kus iganes sa soovid neid hoida.

 

Mookaite ja Päikesekivi sobivad ka sinu tööjuurde. Aseta need lauale, et sul tuleks rohkem tööedu ja materiaalset õnne. Need kristallid kiirgavad sinu tegemistesse positiivsust.

 

Mookaite ja Päikesekivi on 10% soodsamad ajavahemikul 18. juuni - 25. juuni.

 
Uuendatud: 18.06.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja