KADUNUD HING - ÜKS PÕGENEMISE PERIOODIDEST

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

 

Kadunud hinge all on olnud päris paljud inimesed endalegi teadmata ja kui ühel hetkel tullakse sealt välja, alles siis mõistetakse, millises perioodis ta on eksisteerinud. Kadunud hing on hinge üks faasidest, kus ta põgeneb iseenda elu eest ära. Kui sind huvitab, kas sina oled sellises eluperioodis eksisteerinud või mitte, siis analüüsi iseennast siin järgneva jutu juures ja mõista kas sa oled olnud selle sees või tundub, et isegi täna oled selles?

 

Räägin ma seda sellepärast, et väga paljudel on ja on olnud selline hinge seisund ning see on seisund, millest tuleb vabaks saada. Seda tuleb tervendada ühel hetkel ja see ei tohiks kindlasti kaua kesta.

 

Kadunud hing on hinge faasidest, kus sinu enda hing vaikselt eemaldub sinu kehast. See toimub nii, et sinu enda hing lakkab töötamast väga suurel määral ja osake jääb sinu keha juurde alles. Sinu enamus osa hingest poeb peitu ja seda sõna otseses mõttes. Lülitab end välja, surub end alla ja paneb enda energia lukku. Sellises faasis olles koged sa päris palju sümptomeid, mille ma allapoole olen kirja pannud. Esmalt sooviksin sulle veidi seletada seda, miks selline kadunud hinge faas üleüldse inimese kehas võib tekkida.

 

Kadunud hinge faas on kaitsehoiak, see on selline hetk, kus sinu hing ei suuda eluga toime tulla enam ja ta blokeerib end, et end elusana hoida. Meil on kaks keha, üks on füüsiline ja teine vaimne keha. Kui toimub hinge kadumine, siis füüsiline keha liigub ja vaimne keha mitte.

 

Selline olukord võib tekkida igal inimesel erineval põhjusel, kuid on olemas sellised konkreetsemad ja kontrastsemad põhjused, mis üldiselt suure tõenäosusega seda ka tekitavad.

 

Kadunud hinge faas võib näiteks tekkida siis, kui sa oled juba pikemat aega võidelnud depressiooni või mõne analoogse vaimse probleemi käes. Sellisel juhul, kus depressioon ei ole tervendatud, siis võib tekkida veelgi hullem periood, milleks on kadunud hinge faas.

 

Depressioon ei ole ainuke kadunud hinge põhjustest, selle tekkele annab põhjust nii mõnigi teine probleem. Näiteks kadunud hinge ehk hinge põgenemine tekib väga tihti neil inimestel, kes on läbi elanud mõne koleda trauma. See võib juhtuda siis, kui sind on ära kasutatud näiteks seksuaalselt või sa oled näinud kellegi surma pealt, kellegi piinamist või sind on emotsionaalselt ahistatud. Sellisel juhul hing blokeerib ennast, et ellu jääda ja haihtub enamus energiaga sinu seest ära. See läheb peitu, et end selliste sündmuste keskel ellu jätta.

 

Mitte ainult traumad ei põhjusta hinge kadumist, seda tekitab ka liigne alkoholi, narkootikumide manustamine. Teiste sõltuvust tekitavate ainete ja tegevuste liigne tarbimine ning nendele keskendumine. Need kõik on hingele kahjulikud ning kui hing ei suuda sellega toime tulla, siis ta lülitab end välja.

 

Selline probleem võib tekkida ka töösõltlasel, kes vahetpidamata teeb vaid tööd ja ei keskendu enam mitte ühelegi teisele teemale. See võib juhtuda ka inimesel, kes pidevalt end maha teeb ja endas pidevalt halba näeb. Ka peale armastatud inimese kaotamist võib tekkida hinge kadumine, kui leinaga ei tegeleta ja inimesest lahti ei lasta.

 

Kui sa oled sellises eluperioodis, kus halvad asjad juhtuvad sinuga ja sa ei suuda nende küüsis hakkama saada, siis hing blokeerib end, et anda sulle aega sellega tegelemiseks ning sellega võitlemiseks. See on kõik sellepärast, et sa suudaksid keskenduda enda parandamisele ja mitte sellele, mis kõik halb sinu kõrval eksisteerib. Sinu hing kaob, et sa ei suudaks keskenduda halbadele kogemustele ja tavaliselt sellisel hetkel blokeeritakse mälestused. Kuid paljud ei suuda sellel perioodil edasi liikuda ja jäävadki kinni. Mida suurem on trauma või probleem, seda suurem on ka tõenäosus, et sinu hing jääbki peitu.

 

SÜMPTOMID: Enamjaolt peaksid need sümptomid hinge kadumise korral just sellised olema.

 

- Sa tunned pidevalt end kehvasti, valutad või sul on tunne, et sa oled füüsiliselt haige. Tegelikult aga füüsiline keha on terve ja isegi, kui sa lähed arsti juurde, siis arst ütleb sulle, et sinu tervisega on kõik korras.

Selline asi juhtub sellepärast, et hing ei tee enda tööd korralikult ja Tšakrad on kinni ning sellepärast sa tajud füüsilisi haigusmärke, mis tegelikult ei ole füüsilised.

 

- Mälestused on blokeeritud ja ennekõike sellised mälestused, mis on seotud selle perioodiga, kus haiget tegev faktor sinu hinge sinust endast eemale blokeeris. Mälestused, mis põhjustasid traumat või sõltuvuse küüsis oleva aja hetkel jne.

Mälu blokeeritakse sellepärast, et sa suudaksid iseendaga toime tulla ja kui hing eemaldub sinust, siis ta võtab need mälestused endaga kaasa. Kui ühel hetkel sa endaga uuesti kontakti saad, siis ta avab need mälestused tervenemise jaoks.

 

- Sul puudub tuju midagi teha, kusagile minna, kellegiga suhelda ja sul põhimõtteliselt kaovad ära ka igasugused huvid. Sa tahad olla üksinda, kodus ja lukustada end välismaailma eest peitu.

See juhtub sellepärast, et sul puudub energiat elamiseks ja see on sellepärast, et sinu hing on suletud. See faas on taastumise faas, kus tegelikult edaspidise trauma puudumise korral võib hakata ka hing vaikselt tagasi tulema.

 

- Kadunud hinge korral käib kaasas ka sügav depressioon, kui kadunud hinge faas ei tekkinud depressiooni pärast vaid mõne trauma või ebatervisliku käitumise tagajärjel, siis depressioon tuleb kohe kindlasti sellele järgi.

See tuleb sellepärast, et hing on blokeeritud ja Kolmas Silm - Kroontšakra ei tööta ning nad ei võitle depressiooni tekkega.

 

- Sa ei näe mitte mingit põhjust elamiseks, isegi, kui sinu kõrval on olemas kallid ja toetavad inimesed. Sul võivad tekkida sellised "hood", kus ühel hetkel sa ei näe mitte mingit põhjust, teisel hetkel jälle näed, siis jälle ei näe ja seda pidevalt niiviisi kordamööda.

Selline olukord tekib sellepärast, et sinu hing on enamjaolt sinust blokeeritud ja sa tunned piiri elu ning surma vahel. Sul võivad läbi käija ka suitsiidsed mõtted või tunne, et "nii ehk naa sa sured varsti ära".

 

- Emotsioonide pursked, viha tekib järsku keskel mitte midagi ja kurbus täpselt samamoodi. Üliemotsionaalsus ja seda ootamatult.

 

- Ärevushood, närvilisus ja uneprobleemid. Unetus kaasneb suhteliselt tihti hinge kadumise faasiga. Seda sellepärast, et sinu hingel ei ole tasakaalu, et end astraali viia. Hing peab olema tervik, et see suudaks füüsilisest kehast läbi astraali lahkuda. Kui me magame, siis meie enda hing käib korra füüsilisest kehast välja. Kuna sellisel hetkel on hing kadunud, siis ei ole "midagi", mis sealt välja liiguks. Sellises faasis sinu enda hing peidab end sinu Auras ära, see on blokeeritud ja ta ei liiguta end.

 

- Sa võid tunda, et sa ei vääri armastust ega headust. Paljudel juhtudel võib see sama inimene langeda sõltuvuste küüsi ehk kui kadunud hinge faas ei tekkinud sõltuvuse pärast, siis nüüd võib sõltuvus tekkida. Sõltuvuse all ma ei mõtle ainult alkoholi ja narkootikume. Siin all ma mõtlen ka hasartmänge, seksi, pidevat teleka vaatamist, arvuti sõltuvust jne.

 

- Sa ei tunne iseennast ära, sa tunned, et sa ei ole enam see, kes sa olid varem. Sa tunned, et sa oled keegi teine ja vahel võib tunduda, et sinu sees on lausa kaks isiksust. Pidev mõte, et kõik on valesti, midagi ei lähe paremaks ja mitte kunagi midagi positiivset sinu ellu ei tule.

 

Need siin olid enamjaolt sellised mõtted, tunded ja emotsioonid, mis võivad tekkida kadunud hinge faasis. Kui sa tundsid iseennast ära, siis sul tuleb end tervendama hakata. Kui mitte, siis ole õnnelik, et sinu hing on sinu jaoks avatud ja loomulikult ei pea sellist faasi kõik enda elu jooksul kogema ning seda parem, kui ka ei koge.

 

Kadunud hinge saab tagasi kutsuda enda kehasse, kuid see võtab väga palju aega. Seda selleks, et ta ei naase maksimaalsesse töösse ennem, kui sa ise enda hinge koju ei kutsu. Sa saad teda kutsuda vaid läbi enese tervenduse, mis võib võtta isegi aastaid ennem aega, kui see juhtub. Kõige hullemal juhul see ei juhtu ja inimene jääb väga sügavasse auku.

 

Kadunud hinge saab tagasi kutsuda läbi armastuse ja läbi selle, et keegi sinu kõrval lepiks kõikide sinu hinge haavadega ning ebastabiilsusega. Sa saad hinge tagasi, kui sulle antakse tuge teiste inimeste poolt. See on üks kõige paremaid tervendusi, kui keegi sind selle kõrval armastab. Kuid see on tervendusviis, mida sa ise ei saa endale teha ja see ei sõltu sinust endast. Kuigi see on kõige tervendavam.

 

Lisaks sellele tuleb lõpetada sõltuvust tekitavad teemad täielikult! Tuleb vahetada keskkonda. Öeldakse, et rohi ei ole rohelisem teisel pool, kuid antud juhtumi puhul on see kindlasti rohelisem. Keskkond, kus sa oled hinge kadumise läbi teinud, sellest keskkonnast tuleb lahkuda, et see ei muudaks sind veelgi haigemaks. Tihti on hea, kui kolitakse ehk vahetatakse ära enda kodu.

 

Tuleb võõranduda halbadest inimestest, toita enda keha taimedega. Kindlasti tuleb loobuda ka liha söömisest, et vabaneda surma energiast. Seda sellepärast, et ära kaoksid suitsiidsed või surma mõtted. 

 

Lisaks sellele tuleb keskenduda positiivsusele ja kui tuleb nõrkuse hetk, siis kindlasti isennast sundida sellest välja tulema. Juua palju vett, et katkised Tšakrad saaksid veidigi tööd teha. Tegeleda Tšakrate tervendamistega ja põhimõtteliselt kõige sellega, mida ma teile õpetan ja seda erinevates valdkondades.

 

See protsess on väga pikaajaline, kuid sellest on võimalik välja tulla. Hing naaseb sinu juurde tagasi siis, kui sa annad sellele elujõudu ja kui ta tuleb täielikult tagasi, siis ta hakkab sind survestama, et sa tegeleksid mineviku probleemidega. Ta hoiab neid enda sees nii kaua, kui ta tunneb, et sa oled valmis mineviku seljataha jätma, endale andestama ning iseendaga rahu tegema.

 

KRISTALLID, MIS AITAVAD KADUNUD HINGE

 

Kristallidega sellise probleemi tervendamine ja enda hinge taaselustamine on üks tõhusamaid ning kiiremaid viise. Seda olen ma soovitanud aastate jooksul väga paljudele ning need on ka väga head tööd teinud. Seega võin öelda, et kristallid teevad enda tööd ülimalt hästi just väga raskekujuliste probleemide juures. Kristallid on toeks olnud nii paljudele minult abi palunud inimestele ja ma olen neid inimesi kõrvalt jälginud ning näinud nende positiivseid elu muutusi. Seega kristallid võivad just sinu jaoks olla need abilised, kes aitaksid sul sellest probleemist välja tulla.

 

Apatši Pisar "Aitab august välja tulla"

 

Apatši Pisar on kristall, mis aitab kadunud hinge faasist välja astuda, seda tervendada ja sügavale kukkunud august tagasi tulla. Apatši Pisar on kõige tõhusam neile, kes on sellisesse eluperioodi sattunud depressiooni, leina või trauma tõttu.

 

Hüpersteen "Sõltuvuste küüsist vabaks"

 

Hüpersteen on kristall, mis abistab kadunud hinge perioodi ajal siis, kui see on tekkinud sõltuvushaigustest või see on sõltuvushaigusteni viinud. Hüpersteen aitab võidelda sõltuvustega, nendest vabaks saada ja seejärel annab Hüpersteen tervendavat energiat.

 

Sodaliit "Stressile, ärevusele ja närvilisusele leevendust"

 

Sodaliit on väga kasulik kristall igale ühele, kellel on hing kadunud ehk kadumise perioodi langenud. Sodaliit aitab leevendada stressi ja depressioonile sarnaseid sümptomeid. Sodaliit vabastab Aurast närvilisust, tervendab paanikahoogusid, blokeerib närvivapustuse teket, leevendab ärevuse tunnet ja annab südamesse rahu. Sodaliit on üks peamisi kristalle, mida tuleks sellise probleemi korral endaga kanda. Kindlasti tuleks seda ehtena kanda ja senikaua, kuni tunned selle kristalliga sidet või kuni see probleem hakkab ära kaduma.

 

Ametüst, Ametriin ja Tsitriin "Taaselustavad sinu hinge ja kutsuvad selle uuesti koju tagasi"

 

Ametüst, Ametriin ja Tsitriin - need on kõik kasulikud sellisel perioodil, aidates sinu hingele anda lisaenergiat, et sinu hing saaks blokeeritud seisundist tagasi tulla. Need on elujõu allika kristallid, mis suunavad sinu Aurakehasse tervendust ja vajalikku valgust. Andes sulle sellist energiat, et sa suudaksid taastuda ja taas elumõtte üles leida. Kindlasti neid kristalle võiks sinu lähedal olla ja ka sinu kodus erinevates tubades olla.

 

Lisaks kõikidele nendele soovitan ma ka teiste kristallidega tegeleda, kuid mitte intuitsiooni arendavate, spirituaalseid andeid soodustavaid ning unenägusid soodustavaid kristalle. Seda selleks, et neid kristalle ei tohiks kasutada siis, kui hing on väga katki. Selliste teemade arendamiseks on vaja tugevat hinge ja Aurakeha. Vastaseljuhul tulevad valenägemused ja paanika probleemid suurenevad ülimalt kiirelt.

 

SALVEI AURA PUHASTUS

 

Kadunud hinge faasi korral tuleks kindlasti teha paar korda nädalas Salvei Aura ja kodu Aura puhastust. See on üks rituaalidest, mis aitaks Aura negatiivsusest ära puhastada ja see aitab kõikidel teistel võtetel paremini toimida.

 

Salvei Aura puhastuse kohta saad lähemalt lugeda SIIT Salvei artiklist ja Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

 

Kui sa annad ise endale positiivset energiat läbi erinevate tegevuste, mõtete, taimede ja kristallide, siis on võimalik sellisest seisust välja tulla. Kindlasti ei tohiks lähedased inimesed sellise probleemi küüsis olevat lähedast hukka mõista, vaid ikka ja alati talle armastust jagada.

Uuendatud: 20.06.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja