MÜSTIKA ÕHTU - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

 

Üldseansi õhtu temaatikaks on müstika ja kõik sellega seonduv. Tuleb koosviibimine, kus räägitakse väga palju erinevatel sügavatel ja hingelistel teemadel. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigis.

 

1. Neljapäeval 6. juulil kell 19.00 (üldseansi kestvus 19.00 - 21.00, õhtu lõppeb kell 22.30)2. Pühapäeval 9. juulil kell 17.00 (üldseansi kestvus 17.00 - 19.00, õhtu lõppeb kell 20.30)


Üldseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad sellel teemal minu mõtteid kuulata. Üldseanss on kasulik sulle, kui sa soovid müstilisest maailmast rohkem teada saada ja kui see sind väga huvitab.

SEANSI ÕHTUL ANNAN VASTUSEID ERINEVATELE KÜSIMUSTELE !

Lisaks sellele on sul võimalus läbi selle üldseansi pääseda ka minu eraseansile. Selles saame me õhtu lõppedes isiklikult sinuga kokku leppida.


ÕHTU TEMAATIKA:

- Müstika õhtul räägime hingedest, nende rändamistest, erinevatest hingede portaalidest, taassünnist, eelmistest eludest, karmast ja paljudest teistest sarnastest teemadest.

- Müstika õhtul võtame jutuks peeglite tähtsusest kodus ja kuidas saab läbi peeglite hingedega kontakteeruda.

- Räägime Inglitest ja nendest hingedest, kes meie Aurasse on enda jaoks kodu leidnud. Sellest, kuidas nendega kontakteeruda ja nende kaudu enda ellu väga palju head tuua.

- Räägime unenägude mäletamisest, esile kutsumisest ja nende tõlgendamisest.

- Jutuks tuleb ka enda intuitsiooni võimendamine ja see, kuidas spirituaalses mõttes end võimsamaks muuta.

- Müstika õhtul räägime väga paljudest erinevatest müstilistest teemadest!


REGISTREERIMINE

Üldseansile registreerimiseks saada aadressile registreerimine@latene.ee enda seansile registreerimise soov, kirjutades meile oma nimi, kindlasti ka telefoni number.

Peale soovi saatmist võetakse teiega ühendust, antakse vastavad juhised üldseansi kohta ning teilt ootatakse kinnitust seansil osalemise või mitteosalemise kohta.

Juhul, kui olete üldseansi gruppi pääsenud ja te siiski ei saa osaleda, soovime, et te sellest meile esimesel võimalusel teada annaksite, et me saaksime koha edasi anda kellelegi, kes grupist välja jäi.

ÜLDSEANSI KOHTADE ARV ON PIIRATUD! OLED REGISTREERUNUD SEANSILE, KUI SULLE SAADETAKSE SELLE KOHTA KINNITUS.

Uuendatud: 22.06.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja