SELLE NÄDALA KOSMILINE VÄGI JA KRISTALL

by in UUDISED .

 

Taas armastuse energiaga kaetud Noorkuu hakkab enda võimu ära andma ning meid hakkavad ümbritsema hoopis teistsugused kosmilised energiad.  Nüüd hakkab Kuu energia koonduma Kuu esimese veerandi poole ja tänu headele kosmilistele energiatele tõotab tulla küllaltki positiivne nädal.

 

Järgmine väga tähtis kuupäev, mida sa peaksid silmas pidama on Kuu esimene veerandi loomine ja selle kõige õigem päev on laupäeval 1. juulil. Sellel päeval mõjutab Kuu energiat Kaalude märk. Kaalud annavad sellele Kuu faasile erilise väe. Kuu esimese veerandi jõudu saab enda heaolu jaoks ära kasutada ka 30. juunil, kus ka siis Kaalud mõjutavad Kuud ning ka 2. juulit. Seega erinevate rituaalide ja maagiliste toimetuste tegemiseks on sul täpselt 3 päeva aega.

 

Aga see ei tähenda seda, et enne 30. juunit ei toimu midagi. Vastupidi - toimub ja vägagi palju! Kosmilised energiad on üle pika aja inimeste poolt ja sellel nädalal on valitsemas küllaltki hea energia. Kui üldiselt Tulekuke aasta on suhteliselt kiuslik, siis see nädal antakse meile positiivsuse taastamiseks. Aga seda loomulikult vaid siis, kui sa ise võtad ja kasutad selle energia õieti ära. Kosmiliste energiatega on alati nii, et me peame neid enda ellu ligi tõmbama ja nendest vaid positiivse välja võtma. Igal Kuu faasil on kaks energiat, milleks on positiivne ja negatiivne. Sa ei saa positiivset energiat iseendasse, kui sa selle nimel tööd ei tee.

 

AVA END POSITIIVSUSELE JA KAOTA ÄRA MADALAD EMOTSIOONID

 

Kohe nüüd 26. juunil hakkab vaikselt päev-päeva järgi kuni 2. juulini kosmilised energiad meie hingede poole jagama positiivset energiat. Seda selleks, et inimesed saaksid tervendada enda madalaid emotsioone. Madalad emotsioonid on - depressioon, stress, kurbus, ahnus, kurjus, viha, sõltuvushaigused ja paljud teised emotsionaalsed probleemid. Sellel korral jagatakse meile just energiat selliste probleemide vabastamiseks. Kui sa oled hingelt nendest probleemidest kauge, siis kosmilised energiad suurendavad sinu positiivset energiavälja ja aitavad sinu Päikesepõimiku Tšakrat tervendada. Igatahes väga kasulik nädal tuleb ja seega soovitan enda heaolu nimel tegutsema hakata.

 

KUIDAS LAADIDA END KOSMILISE POSITIIVSE LAENGUGA?

 

Selleks, et lasta end tervendada, pead sa ise tervenemiseks valmis olema. Kui sa soovid neid kosmilisi energiaid endasse laadida, siis selleks jagan sulle mõned head viisid, kuidas sa saaksid seda teha.

 

Kuu esimese veerandi loomist mõjutab Kaalude märk, mis annab võimaluse meil vabaks saada erinevatest madalatest emotsioonidest. Seega, kui sind vaevavab stress või mõni teine ülalpool välja toodud probleem, siis sinu rituaalid võiksid kesta 30. juunist - 2. juulini. Kui sa soovid lihtsalt positiivsust juurde ja anda endale veelgi rohkem optimismi juurde, siis võid alustada juba 26. juunil.

 

"Ehi end Päikesepõimiku kristallidega"

 

Kui sa soovid kosmilistest energiatest kinni püüda positiivsust, millega sa enda hinge tervendama saad hakata, siis kanna õigeid kristalle. Kristalle tuleb sellepärast kanda, et need koguksid kokku hea energia, mida need siis hiljem järk-järgult sinu hinge edasi saadavad.

 

Kindlasti võiks terve selle nädala vältel kanda kaelas, pikema paela või kee otsas just neid kristalle (pikema paela otsas sellepärast, et need ulatuksid Päikesepõimiku Tšakrani. Päikesepõimik asub nabast üleval pool)  -

 

Ametriin, Atlantisiit, Crazy Ahhaat, Kollane Fluoriit, Sidrunkvarts, Kollane Jaspis, Tsitriin, Mesikaltsiit, Tiigrisilm. Need on ühed võimsamad ja kiiremad Päikesepõimiku tervendajad ning neid on juba sellepärast hea kanda, kuna need oskavad kosmilisi energiaid endasse püüda. Eriti hästi oskab seda teha Kollane Fluoriit ja Mesikaltsiit.

 

"Lae enda Päikesepõimiku talismanile maagia külge!"

 

Kui sa soovid, siis sa saad veelgi võimsamaks enda Päikesepõimiku ehk positiivsuse talismani muuta. Selleks sa saad selle enda jaoks ära nõiduda ja sellele spetsiaalse maagia külge panna. Seda sama maagiat saab teha kuni 2. juulini.

 

Selleks läheb sul vaja nurmenuku õisi (võib olla kuivatatud), kollast värvi küünalt (võib olla sidruni või kummeli küünal), tikke, talismani ja kollast värvi kotti.

 

Kui sa oled endale sobiliku talismani leidnud, millel ei ole eelnevat ülesannet olnud ehk see peab täiesti puhta energiaga talisman olema, siis sa saad hakata sellele maagiat tegema.

 

Leia enda kodus sobilik koht, kus sa saad maagia ellu viia ja kus sa saad hiljem küünalt edasi põletada.

 

Aseta küünal lauale, puista selle ümber nurmenuku õisi ja aseta õite peale enda positiivsuse talisman. Seejärel võta tikud ja hakka küünalt süütama. Küünla süütamise hetkel soovi soov selle talismani sisse. Selleks keskendu konkreetsele heale asjale, mida sa soovid, et see talisman sinu ellu tooks. Keskendu näiteks positiivsemale tujule, paremale "minale", stressist vabanemisele või ükskõik millele, mida sa sooviksid, et see talisman sinu ellu tooks. Seejärel süüta küünal.

 

Esimesel päeval lase küünlal võimalikult kaua põleda. Kui sa oled küünla kustutanud, siis võta talisman ja pane see koos nurmenukkudega kollase koti sisse. Aseta see maagia kott enda voodi alla.

 

Järgmisest hommikust alates võid hakata seda talismani kandma, kuid igal öösel kuni 2. juulini hoiad seda seal sama koti sees. Küünal tuleb sul ära põletada 9. juuli hommikuks. Proovi küünalt iga päev vähemalt korra põletada ja kui selle põlema paned, siis keskendu sellele samale soovile, mis sa soovisid sinna talismani sisse saata.

 

Kui 2. juuli on möödas, siis vabasta nurmenuku õied loodusesse ja seejärel võid talismani hakata laadima Tsitriin või Aragoniit geoodi peal. Oleneb täpselt, millise talismani kristalli endale leidsid.

 

See on selline maagia, kus sa suunad kristalli enda kasuks tööle mõne konkreetse eesmärgi pärast ja sellised talismanid on mitu korda võimsamad, kui need, millele maagiat ei tehta.

 

"Puhasta enda Aura Oopiumi viirukiga"

 

Võta vähemalt üks päev selleks, et enda Aurale Oopiumi puhastust teha. Seda puhastust võib siin nädala jooksul igapäevaselt teha, kuid ka ühest päevast oleks väga palju kasu. Mida päev edasi Kuu esimese veerandi poole ehk 1. juuli poole, seda paremini mõjub Oopiumi puhastus.

 

Selleks võta üks Oopiumi viiruki varras, aseta see valgest küünlast suitsema ja hakka selle viirukiga enda ümber ringe tegema (ole ettevaatlik tuhaga ja vajadusel võiksid selle viiruki hoidja sisse panna). Kui nii ei soovi seda teha, siis aseta see enda kõrvale põlema ja ole selle lähedal senikaua, kuni viiruk on ära põlenud.

 

Oopium vabastab negatiivseid mõtteid, puhastab ära madalad emotsioonid, et sa saaksid üldse positiivseks muutuda. Väga kasulik puhastusrituaal selleks, et kõik ülejäänud tegevused aitaksid sind positiivsemaks muuta.

 

"Tee endale sidrunivee puhastust ja seda iga päev kuni 2. juulini"

 

Sidrunivesi on Päikesepõimikut tervendav ja puhastav eliksiir. Seda võiksid kindlasti hakata igapäevaselt jooma, et sa saaksid enda Aurale lisapuhastust teha. See aitab vana energia Päikesepõimikult ära puhastada, et sa saaksid läbi kristallide uut energiat Päikesepõimikusse saata. Seega sidrunivee joomine ja Päikesepõimiku kristallide kandmine teevad väga head koostööd. Üks puhastab, teine laeb uut energiat.

 

"Ära ole pahur, ole õnnelik!"

 

Kindlasti üks peamisi mõtteid, mida sa peaksid selle nädala juures silmas pidama on see, et sa ei tohi olla pahur. Kosmilised energiad on sinu kasuks suunatud ja seega tuleb nendest maksimumi võtta. Selleks, et energiad saaksid sind tervendada ja sind õnnelikumaks muuta, siis sa pead ka ise eemale hoidma riidudest ning tülitsemistest. Võta endale eesmärgiks, et sa kontrolliksid enda emotsioone ja üritaksid ise olla õnnelikum. Kui me saadame enda seest positiivseid emotsioone välja just sellel ajal, siis me saame neid ka tagasi.

 

"Saada enda positiivsuse karma teele"

 

Sellel nädalal kuni 2. juulini on sul hea võimalus enda karmat tervendada ja positiivsust enda karmasse saata. Kui sa ei tea veel, mis on karma, siis soovitan sul läbi lugeda minu ühe artikli selle sama teema kohta. Karma seaduse artikli leiad SIIT.

 

Sellel nädalal on sul võimalik enda karmat tervendada ja selleks soovitan ma sul teha igapäevaselt üks...

 

- Iga päev ütle kellelegi midagi ilusat, mis muudaks teise inimese rõõmsamaks. Jaga enda seest positiivsust välja, et sinu hinge saaks seda juurde tulla. Ütle teistele, kui kaunid ja tublid nad on.

 

- Iga päev tee kellelegi üks heategu. Aita abivajajat ja märka teisi inimesi. Kui me jagame abi välja, siis tulevikus täpselt õigel ajal tuleb see meie juurde ka tagasi.

 

- Iga päev muuda iseennast paremaks inimeseks. Loobu iga päev ühest halvast harjumusest ja ürita enda käitumist paremaks muuta. Muuda end positiivsemaks, heatahtlikumaks, lahkemaks ja vabasta enda seest igapäevaselt üks madal emotsioon.

 

- Igast päevast leia enda jaoks midagi ilusat. Igal järgneval hommikul, kui üles ärkad, siis keskendu ühele asjale enda elus, mis sul on väge hea ja mille üle sa tänulik oled. Harjuta tänulikkust!

 

- Igal järgneval päeval ürita erinevatele negatiivsetele sündmustele positiivselt reageerida. Kui midagi sinu ellu tuleb, mis muudab sind närviliseks või isegi vihaseks, siis ürita sellele positiivselt reageerida. Ära lase negatiivsusel enda hinge tulla ja ürita leida probleemi asemel hoopis lahendusi.

 

Sa võid kanda Sidrunkvartsi koos Rüoliidi kristalliga, kui sa soovid enda negatiivse suhtumise tagajärjel tekkivat karmat blokeerida. Kui sul on probleeme sellega, et sa suhtud paljudesse asjadesse negatiivselt ja sa tunned, kuidas sa iseenda sõnadega võid enda ellu halba kutsuda, siis kanna Sidrunkvartsi koos Rüoliidiga. Nende kahe kristalli kombinatsioon aitab blokeerida iseendale tekitavat halba karmat. Aitab sul lahti saada iseenda elu ära nõidumist ja seda halvas mõttes.

 

Sellise mõttetegevusega saad sa enda ellu positiivset karmat tuua ja vabastada enda hinges olevat negatiivsust ning asendada see õnnetundega. Võta endale nädal aega ja proovi selle seaduse järgi elada ning hiljem tunne, kui hea sul olla on!

 

NÄDALA KRISTALLIKS - POSITIIVSUSE, PÄIKESEPÕIMIKU, HEAOLU KRISTALLID CRAZY AHHAAT JA TSITRIIN

 

CRAZY AHHAAT  edendab positiivsust ja aitab positiivset energiat tuua sinna, kus see kristall parasjagu on. Seega on seda kristalli kasulik enda kodus hoida, et perekonda ja elamisse tuua head tuju, positiivset suhtumist, lõbusat meelt ning optimistlikku ellusuhtumist.

 

Crazy Ahhaat on kasulik kristall raseduse ajal enda lähedal hoidmiseks, kas siis kristallina või ehtena. Üks võimalus on see, et lood endale kristallide komplekti, mis toetavad sind emotsionaalselt raseduse ajal.

 

Crazy Ahhaat on minu jaoks kui "Rõõmu ja nalja" kristall, kuna selle omadused on vaid positiivsed. Ükskõik millisest Ahhaadist me räägime, on alati hea Ahhaati kanda või kasutada teiste kristallidega koos, kuna need aitavad Aurat tasakaalustada ja teistel kristallidel oma tööd nii teha, et nende ravitsemine kiiremini eeterkehale mõjuks. Crazy Ahhaat aitab tasakaalustada närvilist energiat, mida võib tugevatoimeliste kristallide kandmisel tunda.

 

TSITRIIN on kristall, mis õpetab sind elu materiaalsemat poolt hindama. See õpetab, et materiaalne pool on sama tähtis, kui on emotsionaalne pool. Kuid mida see veel annab on oskus ahnusest lahti saada, õpetades, et materiaalne ahnus viib hukatusse ja materiaalsuse austamine viib külluseni.

 

See on kristall, mis annab sulle oskuse külluslikke soove teele saata nii, et need ka sinu ellu tuleksid. Tsitriin õpetab sind enda seest positiivseid signaale edasi saatma, mis aitavad sulle küllust ligi tõmmata.

 

Vabastab blokaade ehk energiaid, mis hoiavad sind tagasi, tegeledes selliste energiatega, mis ei lase sul elu täiel rinnal elada. Aitab sul igas hetkes ja olukorras olla õnnelik ning maksimaalselt nautida seda hetke, milles eksisteerid.

 

Crazy Ahhaat ja Tsitriin on kuni 2. juulini 10 % soodsamad! Nädala kristalli soodustus kehtib e-poes, Tallinna Butiigist Tartu maantee 50A ja Kuressaare Butiigis Kauba 14A.

 

Uuendatud: 27.06.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja