KÕIK OSTUD OSALEVAD KRISTALLILOOSIS

by in UUDISED .

 

Kingituste tegemine on üks mõnusamaid, rõõmu pakkuvamaid ja õnnelikuks tegevaid tegusid! Mulle meeldib inimesi õnnelikuks teha ja kuidas veelgi rohkem seda teha, kui kinkida niigi võimsa energialaenguga kristalle oma kallitele kristallisõpradele.

 

Ma olen ääretult tänulik, et just sina oled leidnud enda kristallid minu juurest ja olen rõõmus, et kristallid töötavad sinuga. Kui sa nii või teisiti armastad kristalle, siis mis võiks rõõmu pakkuvam olla, kui ühel heal päeval leida meie kristallide seast endale kingitus. Seega loosin kõikide e-poe, Tallinna ja Kuressaare Butiigi ostude vahel välja just need imelised kingitused. Head loosiõnne ka sulle!

 

LOOSIS OSALEVAD KÕIK OSTUD, MIS ON SOORITATUD E-POEST, TALLINNA JA KURESSAARE BUTIIGIST.

 

LOOS ALGAB 26. JUUNI JA LÕPPEB 26. JUULI ÕHTUL!

 

1. TSITRIIN GEOOD KÜÜNLAALUS "KÜLLUSE JA RIKKUSE KOJU TOOJA"

 

Tsitriin geood küünlaalus on võimas külluse kristall, mis aitab sinu kodu rikastada materiaalse õnne ja rikkusega. See on väeese, mis sobib ideaalselt kodu külluse ehk Kagu või Ida ilmakaarde. Tsitriin geoodi sees küünalt põletades aktiveerid sa enda külluse nurgad tööle ja need omakorda toovad sinule ning sinu perekonnale head materiaalset õnne. Tsitriin on üks vajalikumaid kristalle Feng Shui järgi, kui sa soovid enda ellu rikkust tuua.

 

2. VIKERKAARE OBSIDIAAN

 

Vikerkaare Obsidiaan kõrvarõngad 925 hõbedast. Vikerkaare Obsdiaan on tugev kaitsekristall, millel on üheks lisaomaduseks inimese hinge positiivsemaks muuta. Vikerkaare Obsidiaan on sellele inimesele, kes soovib halbu mõtteid eemale hoida ja end optimistlikumaks muuta.

 

3. PUNANE JASPIS

 

Punase Jaspise kõrvarõngad 925 hõbedast. Punase Jaspise kõrvarõngad on väga kasulikud sulle, kui sa tunned, et sa oled pidevalt väsinud ja kurnatud. See on elujõu allikaga kristall, mis suurendab hinge energiat. Lisaks sellele, et see annab hingele turgutust juurde, annab see ka sinu füüsilisele kehale võimu ning väge juurde.

 

4. KASSISILM

 

Kassisilm kõrvarõngad 925 hõbedast. Kassisilma kõrvarõngad on kasulikud enda Auras kandmiseks. Sellel on mitu põhjust, üheks põhjuseks on enda kaitsmine ebaõnne eest ja teiseks on soovide täitumine. Kui sa paned need kõrvarõngad kõrva, siis tuleb soov soovida ja mõelda ka sellele, et need kaitseksid seda soovi ebaõnne eest, mis ei lase sellel soovil täituda.

 

5. MEREKARP

 

Merekarp kõrvarõngad 925 hõbedast. Merekarp sümboliseerib armastust, romantikat, ema-laste vahelist sidet ja rasedust. See on kristallväeese naisele või tüdrukule, kes soovib enda naiselikkust võimendada.

 

6. TIIGRISILM

 

Tiigrisilm kõrvarõngad 925 hõbedast. Tiigrisilm on julguse, enesekindluse, eneseväärikuse, tugevuse, energia, kaitse, külluse ja tööedu kristall. See on väeese sulle, kui sa tunned, et just neid energiaid sa soovid enda Aurasse juurde tuua.

 

7. KIASTOLIIT

 

Kiastoliit kõrvarõngad 925 hõbedast. Kiastoliit on üks tugevamaid kaitse-energiaga kristalle. Kiastoliit kaitseb halva õnne, kurjuse, needuse ja pahatahtlike inimeste eest. Kui sa tunned, et sul on just selliste teemade eest vaja end kaitsta, siis Kiastoliit on sinu kristall.

 

8. - 13. MEDITEERIMISE KRISTALLID

 

Punane Jaspis on kasulik mediteerimisel, kui sa soovid enda Juurtšakrale energiat anda. Lisaks Juurtšakra tervendusele aitab see energia puudusest üle saada, füüsilist jõudu anda ja viljakuse probleemidest üle saada.

 

Bronsiidi mediteerimise kristall on väga kasulik Sakraaltšakra tervendaja ja tasakaalustaja. See on mediteerimise kristall neile, kes ei suuda pilvede pealt alla enam tulla ja kes soovivad enda ellu rohkem stabiilsust tuua.

 

Mookaite mediteerimise kristall on väga kasulik uute võimaluste ellu kutsuja. Sellega mediteeritakse kohale enda unistusi. Selle kaudu saadetakse universumi poole teele sõnumid. Selliseid sõnumeid, millega sa muudad enda elu paremaks. See aitab ellu uusi võimalusi ligi kutsuda.

 

Tiigrisilm on väga kasulik mediteerimisel, kui sa soovid küllust enda ellu kutsuda. Sellega mediteeritakse kohale materiaalseid unistusi ja võimendatakse enda Päikesepõimiku Tšakrat. Tiigrisilmaga mediteeritakse ka endale tugevam Aurakaitse külge. See aitab halvast energiast lahti saada.

 

Piltjaspis on ideaalne meditatsiooni kristall neile, kes soovivad loomingulisust suurendada ja ideid materiaalseks muuta. Piltjaspis on ärilise edu kristall, mis aitab läbi meditatsiooni häid ärilisi ideid tuua. Seda on hea kasutada siis, kui sul on vaja inspiratsiooni ja motivatsiooni.

 

Bretšastunud Jaspise meditatsiooni kristall on enda füüsilise keha tervendamiseks. See on kristall, mis aitab raskeid haigusseisundeid kehast välja saata. Selle kristalliga mediteeritakse ja soovitakse, et keha loovutaks füüsilise haiguse. Sellega suunatakse problemaatilise organi poole tervendavaid vägesid. Üks parimaid tervendajaid!

 

14. - 19. KRISTALLTALISMANID

 

Punane Jaspis 925 hõbe talisman on sulle, kui sa tunned, et sa oled energiast tühi ja sul ei ole füüsilist energiat. Punane Jaspis on üks kiiremaid energia taastajaid. Punane Jaspis on ka väga kasulik talisman just selleks aastaks. Tuues ja andes sulle sellel tempokal Tulekuke aastal energiat juurde.

 

Roosa Sammalahhaat 925 hõbe talisman on armastuse kristall. Roosa Sammalahhaat õpetab sinu hinge armastama, aidates sul armastust vastu võtta, seda jagada ja õpetab sul seda hindama. Roosa Sammalahhaat toob selle kandja ellu sügavaid tundeid ja sügavat suhet.

 

Karneool 925 hõbe talisman on mõeldud sulle, kui sa soovid enda ambitsioonikust suurendada, soovid leida enda tugevamad küljed üles ja leida üles ka saatuse poolt antud ande. Karneool aitab sulle tuua tööõnne ja see tervendab sinu Sakraaltšakrat.

 

Päikesekivi talisman on mõeldud meestele, kes soovivad enda ellu tuua materiaalset õnne ja ärilist edu. See on kristall, mis toob viljakaid ideid ja annab mehele materiaalset küllust. Päikesekivi töötab väga hästi just meestega.

 

Kivistunud Puit on mõeldud meestele, kes soovivad enda eelmisi elusid mäletada ja mõista enda karmat. See on iidsete teadmiste kristall, mis aitab sul enda elu kohta rohkem aru saada. See kristall tervendab ka valusid.

 

Pruun Aragoniit on mõeldud meestele. Pruun Aragoniit on kasulik meestele kandmiseks, kes soovivad enda intuitsiooni arendada. See on kristall, mis vabastab blokaade, mis ei lase õigesti tunnetada ja näha. Seda on kasulik kanda senikaua, kuni visioonid hakkavad tekkima ja senimaani, kuni intuitsioon muutub tugevamaks. Pruun Aragoniit avab energia kanaleid, mis on kinni jäänud ja mis takistavad mehel spirituaalselt areneda.

 

20. KRÜSOKOLLA

 

Krüsokolla 925 hõbe talisman, mis on väga luksuslikust kristallist loodud. Väga eriline rohekas-punane Krüsokolla on unikaalne ja väga haruldane. See kristall kannab endas kahte väge. Üks energiatest on oskus sinu füüsilist keha tervendada ja teine oskus on avada sind spirituaalsele maailmale.

 

21. TÜRKIIS-KORALL

 

Türkiis-Korall 925 hõbe talisman on sulle, kui sa soovid enda iidseid teadmisi esile tuua. See on eelmiste elude mäletamise talisman, mis aktiveerib sind visioone nägema. See on väga erilise väega kristall ja see on ainulaadne talisman.

 

22. - 23. PENDLID

 

Mookaite pendel on väga kasulik pendel esimest korda ennustamiseks. Pendlid on imelihtsad ennustamise vahendid, mida enda arenguks saab ära kasutada. Mookaite hakkab üldiselt kõikide inimestega kiirelt tööle ja seda on hea kasutada igapäevaste küsimuste korral.

 

Päikesekivi pendel on väga võimsa väega pendel ja see on pigem spetsiifiliste küsimuste korral kasuks. Päikesekivi on suunatud ärile ja materiaalsele õnnele. Seda pendlit on hea kasutada just tööalaste küsimuste korral ja selliste teemade lahendamiseks, mis on seotud ettevõtlusega.

 

Karneool on lisaks Mookaitele väga heaks esimeseks pendliks. Karneool on kasulik universaalsete küsimuste korral ja lisaks sellele on sellel oskus ka tööalaseid küsimusi lahendada.

 

HEAD LOOSIÕNNE KÕIGILE MEIE BUTIIKIDE KLIENTIDELE!  LOOSIS OSALEVAD KÕIK OSTUD AJAVAHEMIKUS 26. JUUNI - 26. JUULI 

Uuendatud: 26.06.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja