SUITSETAMINE - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .


Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood, aga see komplekt kannab veelgi suuremat maagiat, kui sa kellelegi teisele selle lood. Sellisel juhul peab komplekti saaja maagia ise läbi tegema.

Suitsetamise kristallide komplekt loo endale siis, kui sa soovid suitsetamisest loobuda ja endale tuge anda, et sa suudaksid seda teha. Teine võimalus on see luua kellelegi teisele, kellele sa väga palju head soovid teha. Suitsetamise kohta olen ma eelnevalt kirjutanud ühe artikli, kus räägin sulle sellest, miks inimesed suitsetama üldse hakkavad. Selle artikli leiad SIIT.

Kristallikomplekti võid teha ükskõik millisel ajal, kuid Kuu faasi järgi oleks kõige õigem aeg selle loomiseks Kuu viimase veerandi loomise päev. See on hea selleks, kuna sellel Kuu faasil on lihtsam halbadest harjumustest vabaks saada.

GAGAAT, SUITSKVARTS JA DALMAATSIA JASPIS

 

"Kristallid, mis aitavad sul vabaneda suitsetamisest"

Gagaat on 180 miljonit aastat tagasi valminud kivistunud puusüsi, millel on olemas kaitsvad ja probleeme ning sõltuvusi vabastavad omadused. Gagaat on sõltuvustest vabastava toimega ja see on kristall, mis väga kiirelt võtab maagia iseendasse. Seega on Gagaati väga tõhus positiivselt ära sõnuda ning enda tervendamise jaoks kasutada.

Gagaat võitleb halbade hingedega, nõrga Auraväljaga ja nendest tekkinud sõltuvuste probleemidega. Lisaks sellele, et Gagaat aitab sõltuvusest vabaneda, see ka tugevdab inimese hinge, et sellist sõltuvust enam mitte kunagi ei tekiks.

Suitskvarts - selle nimigi juba annab märku selle kohta, mida see kristall teha oskab. Suitskvarts on suitsetamisest ja tubaka vajadusest loobumise kristall. Suitskvarts on see, mis blokeerib seda vajadust, aidates sul järk-järgult loobuda ja tervislikumaks muutuda. Suitskvarts blokeerib ära maitsemeele, mis soovib tubakat, seega see võib suitsetamise ebamugavaks muuta.

Suitskvarts on väga vajalik kristall selle maagia jaoks ja see toetab Gagaadi ning Dalmaatsia Jaspise tööd. Suitskvartsi võib ka lihtsalt lisaks kaelas talismanina kanda, et veelgi võimsamaks muuta suitsetamise loobumise võimalust.

Dalmaatsia Jaspis aitab sul enda keha eest rohkem hoolt kanda ning leida üles see õige hetk, mil sa soovid ise suitsetamisest loobuda. Andes sinu hingele teadmist juurde ja aidates sul analüüsida lahti see, kas sul ikka tõepoolest on seda vaja. Dalmaatsia Jaspis blokeerib tubaka vajadust, andes sulle enesekindlust ja järepidevust sellest loobumiseks. Dalmaatsia Jaspis tugevdab iseloomu, et sa suudaksid suitsetamisele EI öelda.

Kõik need kolm kristalli toetavad suitsetamisest loobumist ja aitavad sul sellest vabaks saada!

Loo nendest kristallidest endale komplekt musta, halli või pruuni sisse.

Mida sa pead teadma, kui sa hakkad seda komplekti looma - Ennekõike tuleb sul leida puhta energiaga kristallid ehk kristallid, mida ei ole varem mõnel teisel eesmärgil kasutatud ja ka nende kristallide jaoks sobiv kott. Kui need on olemas, siis sul läheb vaja ka tükikest suitsu ja musta rituaali & maagia küünalt. Selleks võta ise enda paki seest üks suits.

Kristallidele maagia tegemine on imelihtne. See on kristallide positiivne ärasõnumine ja seda tehakse selleks, et need kristallid töötaksid ühe konkreetse eesmärgi suunas.

Aseta kristallid laua peale musta küünla ümber ja aseta kristallide ette ka üks suits. Nüüd võta tikud ja süüta küünal põlema. Kui seda teed, siis lausu enda mõtetes: "Suitsetamise vajadus vabanegu, vabadus saabugu!". Tee seda mitmel korral ja nii kaua, kuni tunned, et sa soovid seda teha.

Kui küünal on põlema pandud, siis lase küünlal põleda. Õhtu saabudes kustuta küünal, pane kristallid koti sisse koos suitsuga. Murra suits katki ja lase sellel kristallidega koos ühes kotis olla. Nüüd pane kott üheks ööks voodi alla.

Järgmisel päeval asetad maagia komplekti enda autosse, käekotti või kannad seda endaga igapäevaselt kaasas.

Küünal tuleb ära põletada ja seda teed igapäevaselt. Iga kord, kui küünla põlema süütad, siis korrutad neid samu mõtteid. Kui küünal on ühel päeval ära põlenud, siis kristallid on selleks ajaks saanud endale maagia. Maagia, mis aitavad sul suitsetamisest loobuda.

Kristalle kannad kaasas senikaua, kuni sa oled suitsetamisele suutnud EI öelda. Ühel päeval, kui oled sellest harjumusest loobunud, siis tänad kristalle ja lased need jõevette või merevette vabaks. Seda sellepärast, et kristallid on sind aidanud ja ka selleks, et need sõltuvust sinule tagasi ei annaks.

Seda maagia komplekti ei pea puhastama ega ka laadima. Sa pead seda lihtsalt endaga kaasas kandma või enda lähedal hoidma.

Uuendatud: 14.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja