JÕHVIKAS - TERVISE ALLIKAS JA SAKRAALTŠAKRA TERVENDAJA

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

 

Meil siin Eestimaa peal kasvavad väga rikkalikud marjad ja üks nendest marjadest on tervisest pakatav Jõhvikas. Jõhvikad on väga head füüsilise ja vaimse keha tervendajad. Jõhvikas võiks olla iga Eestlase ja nõidusliku hinge köögilaual. Jõhvikad küll maitsevad veidi hapukalt, kuid nende väärtuslik vitamiinisisaldus annab kindla põhjuse selleks, et neid siiski süüa. See, kuidas sa Jõhvikaid soovid enda menüüsse lisada, see jäägu sinu teha, kuid üks mis kindel - ole hea anna nendele väärtuslikele tervendajatele koht enda elus.

 

Kristallid on hinge tervendajad ja kui sa kasutad kristalle enda hinge arenguks, siis võiksid sa ka enda keha jaoks tervislikult toituda. Kui sa tahad terve olla, siis rikasta enda keha õigete kristallide ja taimedega. Kui sa soovid olla spirituaalne, siis söö spirituaalselt. Toitumine mõjutab sinu Aurat. Kui sa sööd väga kehvasti, siis ei saa sa mitte kuidagi spirituaalselt areneda.

 

Jõhvikad on väga väärtuslikud marjad, nendes peitub füüsilise keha tervendav vägi ja vaimset keha turgutav jõud.

 

JÕHVIKAS SINU FÜÜSILISELE KEHALE:

 

"Jõhvikas on tihtipeale tulnud minu visioonidesse, kui ma inimesi aitan"

 

Jõhvikal on väga palju tervendavaid omadusi. Tihtipeale, kui minu eraseansil käiakse ja ma hakkan inimese tervist vaatama, siis mulle tuuakse visioonina Jõhvikas. Jõhvikat soovitavad minu meeled sellisele inimesele, kellel on probleeme põiega, vähiga või verega. Seda olen ma aastate jooksul tähele pannud. Kui ma inimestele Auralugemist teen, siis saan visioonidega soovitusi just selle kohta, mis aitaks mõnest tervise rikkest lahti saada. Jõhvikat olen ma aastate jooksul väga paljudele inimestele soovitanud ja olen ka väga head tagasisidet seoses tervenemistega saanud.

 

Olen alati olnud seda meelt, et Maa on andnud kõik vajaliku selleks, et me saaksime enda keha ja hinge tervena hoida. Taimed ja kristallid on antud tervenemiseks. Seega, kui meie keha jääb haigeks, siis tuleb seda lihtsalt õigesti ja targalt toita.

 

PÕIS "Põiepõletik, kuseteede probleemid ja bakteriaalsed haigused"

 

Jõhvikas on üks parimaid tervendajaid, kui on probleeme põiega, kuseteedega või bakteriaalsete haigustega, mis võib just nendes organites eksisteerida. Kui sa vaevled just selliste probleemide käes, siis kindlasti proovi Jõhvikat enda tervendamiseks. Sellisel juhul soovitaksin ma sul Jõhvikat süüa paar nädalat järjest igapäevaselt. Kui sa ei soovi Jõhvikaid enda toidu sisse lisada, siis võta 20-30 marja päevas. Sellisel juhul annad sa vajaliku koguse enda kehale, et sa saaksid just sellistest haigustest välja tulla. Lisaks võid sa loomulikult ka teisi taimi kasutada. Põie probleemide korral soovitan ka pärnaõieteed juua.

 

PÕLETIK "Vabane üleliigsest põletikulisusest"

 

Jõhvikas leevendab keha põletikulisust, mis omakorda taandab raskete haiguste tekke riski. Mida kõrgem on keha põletiku tase, seda suurema tõenäosusega hakkab kehas kasvama ka haigus. Jõhvikas on väga hea põletiku taandaja ja seda ma hakkan alateadlikult sööma siis, kui kehasse hakkab põletik tekkima. Mina hakkan seda siis sööma, kui tunnen, et kehasse on sisenemas külmetus. Hakkan seda juba enne sööma, et külmetus ei saaks tekkida. Kuid ega ainult külmetushaigused ei tekita kehasse põletikku. Seda tekitab ka kesine ja halb toit. Seega Jõhvikat on hea süüa neil, kelle menüüs on puudu väga paljud erinevad juur-, puu-, köögi- ja aedviljad.

 

VÄHIVASTANE "Toidab keha nii, et kaitseb seda vähi eest"

 

Väga tihti olen ma hakanud nägema Jõhvika suhtes visioone just nende inimeste puhul, kellel on kahtlustatud kasvajaid või vähki. See on ka põhjusega nii olnud! Need nägemused on tulnud sellepärast, et Jõhvikas on see mari, mis kaitseb vähirakkude kasvamise eest. Soovitan Jõhvikaid süüa aeg-ajalt või aastast korra endale paarinädalast kuuri sellega teha. Seda sellepärast, et enda kehale ennetusravi anda. Lisaks sellele on Jõhvikas ka Sakraaltšakra mari, mis omakorda aitab ära hoida naistele ja meestele omaseid vähkkasvajaid.

 

TUGEV IMMUUNSUS "Peletab haigused sinust eemale!"

 

Jõhvikas on suurepärane immuunsuse tugevdaja. See mari on täidetud antioksüdantidega, mis kaitsevad meie keha erinevate haigustekitajate eest. Kuna Jõhvikas saab alles sügisel valmis, siis on selle valmimise aeg ka kõige õigem aeg selle manustamiseks. Sügisel, kui ilmad hakkavad külmemaks ja niiskemaks minema, siis ongi meil vaja end külmetushaiguste eest kaitsta. Jõhvikat söö kindlasti ka siis, kui sa oled juba külmetanud. Sellsel juhul aitab Jõhvikas kiiremini sul terveks saada.

 

KAHJULIKUD BAKTERID "Vabasta kahjulikud bakterid"

 

Jõhvikaid soovitan ma süüa neil, kelle on seedesüsteemis kahjulikud bakterid, mis tekitavad erinevaid probleeme nagu näiteks aknet. Mina usun, et akne tekib väga paljudel inimestel valest toitumisest ja ka sellest, et läbi vale toitumise on seedesüsteemi väga palju kahjulikke baktereid tekkinud. Jõhvikas aitab seedesüsteemi puhastada, tervendada ja on ka väga kasulik aknelisele ning probleemsele nahale.

 

SÜDAME TERVENDAJA "Veri korda ja süda nooreks"

 

Iga kord, kui ma olen Jõhvikad enda menüüsse lisanud, siis tunnen kergust enda südames. Olen sündinud väga sensitiivsena ja seega tunnetan enda keha väga hästi. Toitumine on väga oluline minu jaoks ja igat taime, mis ma enda kehale jagan, seda ma ka analüüsin. Jõhvikas tervendab südant ja südameveresoonkonda. See puhastab ja taastab selle tööd. Väga kasulik on Jõhvikaid aeg-ajalt süüa, et enda südant noorena hoida.

 

Mina eelistan Jõhvikaid toorelt süüa või nendest toormahla teha, millele magusainet ma ei lisa. Ma olen harjunud taimi ravimitena kasutama ja seega ei riku ma nende loomulikku väge ära erinevate magusate lisanditega. Jõhvikaid soovitan süüa toorelt või külmutatult ja lisada neid kokku erinevate taimedega.

 

JÕHVIKAS SINU VAIMSELE JA SPIRITUAALSELE KEHALE:

 

Sinu vaimne keha on täpselt sama oluline, kui sinu füüsiline keha. Kõik füüsilised haigused hakkavad vaimsest kehast pihta, seega, kui mõni haigus tekib, siis tea seda, et sa ei ole enda vaimse kehaga vaeva näinud. Kui sa soovid terve olla, siis ole hea, toitu teadlikult. Minu suur soov on inimesi aidata ja neid teadvustada ning viia neid enda kehaga harmooniasse.

 

Jõhvikad aitavad avada spiritualseid andeid, mis sinu saatusesse on kaasa antud. Kui sa oled sündinud teatud spirituaalsete annetega nagu näiteks telepaatilise andega, siis Jõhvikad aitavad seda avada. Jõhvikas suurendab spirituaalset annet ja see aitab välja tuua erinevaid võimeid.

 

Neid marju võid leida erinevates kaitseenergiaga seotud rituaalides, needuste maha võtmise rituaalides ja enda Aura puhastamise maagiates.

 

Jõhvikas on romantika ja kire taim. Seda marja kasutatakse paljudes erinevates armuloitsudes, armumaagiates ja isegi armastusele needuse peale panemiseks. Viimast teemat ma pikemalt arutlusele ei võtaks.

 

Jõhvikaid lisatakse toitude peale, et neid armastusega serveerida. Jõhvikad kannavad endaga kaasas armastuse energiat ja kui Jõhvikaid süüa, siis armastuse energia hinges kasvab.

 

Jõhvikaid võiks pidevalt süüa naine või mees, kes on vallaline. Jõhvikad tõstavad armastuse energiat sinu Auras, aidates sul enda hingesugulasega kohtuda.

 

Jõhvikaid on ka lisaks armastuse leidmisele ka selleks hea süüa, et need kaitseksid sind armuvalu eest. Jõhvikad aitavad sinu elust eemale hoida kurbust, mida võib põhjustada armastatu. Kui sa oled sellises hetkes, kus sind on maha jäetud, oled haavata saanud ja oled haavatav, siis söö enda taastamiseks Jõhvikaid.

 

ARMUJOOK KAHELE ARMUNULE

 

Jõhvikatest saab valmistada armujooki ja seda tehakse tavaliselt iseendale ning kaaslasele. Armujooki valmistatakse selleks, et kirge ning armastust tõsta. Armujoogi tegemine on lihtne, kuid seda ei tohiks üksinda juua. Vastasel juhul sa suunad armastuse energia tundmatusse ehk võib-olla isegi valele inimesele. Armujooki on soovitatav juua sellepärast, et tugevdada sidet ning suurendada seksuaalselt kirge.

 

Armujooki võib juua ükskõik millal ehk selle tegemiseks ei ole vaja spetsiaalset Kuu faasi. Armujooki valmistatakse jõhvikatest, kaneelist, jääst ja meest.

 

Armujoogi tegemiseks tee jõhvikatest mahl ja see omakorda sega kokku lusikatäie meega. Vala jook kahte klaasi, lisa jääd ja puista peale õrnalt kaneeli. Kõik komponendid kannavad armastuse energiat endaga kaasas. Kui seda jooki joovad kaks inimest ühel ja samal ajal, siis nende vaheline seksuaalne keemia suureneb. Armastus ja kirg muutuvad suuremaks.

 

SAKRAALRŠAKRA

 

Mida sa kindlasti pead teadma on see, et Jõhvikas on sinu teise ehk Sakraaltšakra tervendaja. Jõhvikas annab jõudu sinu Sakraaltšakrale, aidates puhastada selle ebakõlasid, aidates tervendada ja aktiveerida seda Tšakrat. Ole hea, loe lisaks ka kindlasti eraldi Sakraaltšakra kohta artiklit, mille olen sinu jaoks kirja pannud. Selle artikli leiad SIIT.

 

Jõhvikas on eriliselt kasulik sinu Sakraaltšakrale siis, kui sul on väga tõsiseid probleeme sellega. On olemas teatud taimed, mis aktiveerivad väga kinniseid Tšakraid ja Jõhvikas on üks nendest taimedest. 

 

Toitumise ja õigete kristallidega saame me enda Tšakrad korda. Jõhvikas meenutab mulle väga palju just Bretšastunud Jaspist. Jõhvikas teeb samad tööd, mis see kristall. Kui sa ei soovi Jõhvikat süüa, siis kanna Bretšastunud Jaspist endaga. Veelgi parem oleks see, kui sa seda mõlemat teed. Kehal on nii taimi kui ka kristalle vaja.

 

Sakraaltšakra peab terve olema, et ei tekiks põiega, reproduktsiooni organitega ja verega seotud haigusi.

 

"Jõhvikas vabastab vihahoogusid"

 

Kui sul on probleeme äkkvihaga ja sa ei suuda enda raevu tagasi hoida, siis Jõhvikas on sinu jaoks. Ole hea, tee endale paari nädalane Jõhvika kuur, et sa saaksid just sellisest emotsionaalsest probleemist lahti. Täpselt samasugust oskust omab ka Bronsiit, mis on ka Sakraaltšakra kristall. Bronsiit ja Jõhvikas töötavad väga hästi koos, kui sul on probleeme vihaga. Eriliselt kasulik on Jõhvikas siis, kui sa valad enda viha lähedaste peal välja. Jõhvikas aitab sellisest madalast emotsioonist ja probleemist lahti saada.

 

"Miks tekib sul järsku Jõhvika isu?"

 

Kui sul tekib järsku Jõhvika isu, siis on see märk Sakraaltšakra nõrgast tööst. Sinu keha ja hing annavad sulle märku, et sul on seda taime vaja. Sellisel juhul tuleb Jõhvikat süüa senikaua, kuni see isu ära kaob. Taimede suhtes tekkivad isud on märguanded ja neid tuleb alati kuulata.

 

Olen sündinud nõiduslike teadmistega, selgeltnägijana ja meediumina. Minu keha füüsiliste ja vaimsete tervenduste teadmised pärinevad minu visioonidest ning nägemustest. Ma ei ole arst ja seega ei ole siin artiklis ka arstlikke soovitusi. Kõik minu soovitused on puhtalt minu eelmiste elude õpingute teadmised. Tene L. 

Uuendatud: 28.06.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja