MINU EELMINE ELU - KORDUV UNENÄGU

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA, ASTRAAL INGEL .

 

Unenäod peegeldavad meile kes me oleme, mida me tunneme, mida me soovime, milline on meie saatus, mis on meil ees tulemas ja mida oleme me läbi kogenud. Unenäod kannavad endaga kaasas suurt ja kasulikku informatsiooni meie endi kohta. Unenäod võivad paljastada meile ka seda, kes me oleme eelmises elus olnud, mida kogenud ja mis on meie eelmise elu saatus olnud. Seda kõike on võimalik läbi une näha ja seda eriti siis, kui me teeme endaga väga suurt tööd, et selliseid visioone kätte saada.

 

Minu käest on väga tihti tuldud nõu küsima just selle kohta, et miks nähakse terve elu vältel ühte ja sama und mingi teatud aja tagant. Mul on sellise küsimuse kohta vastus olema - see on sinu eelmise elu mälestus.

 

Enne, kui sa minu mõtte lõpuni loed, siis ma soovin sinult ühte asja. Ole hea ja mõtle iseenda elu üle järgi. Mõtle, kas sinu elust on läbi käinud korduma kippuv unenägu? Unenägu, mida sa nägid lapsepõlves, veidi ka teismelise eas ja nüüd hiljuti. Kas sul on konkreetne unenägu, mis on sulle väga hinge läinud ja mis on täpselt ühesugune olnud mitmel erineval korral. Kui jah, siis see on sinu eelmise elu mälestus.

 

Tegelikkuses on aga nii, et me mäletame kõiki enda eelmisi elusid, kuid kõige enam neid, kus me oleme kõige viimati elanud. Seega suure tõenäosusega see sama korduma kippuv unenägu viitas sinu ühele eelmisele elule.

 

Kuidas siis mõista, mida see sinu unenägu tähendada võis?

 

Üldiselt sellisel unenäod, mis tulevad meile korduvate nägemustena, on vägagi reaalsed ehk seal puuduvad segased sümbolismid. See unenägu on väga reaalne või teatud ajastule kohane. Üldiselt nähakse eelmise elu kodu, mingisugust seika, mälestust ja tegevust, mis sarnaneb reaalsele elule. See sama unenägu ongi see, mis viitab sinu eelmisele elule.

 

See on mälestus, mis kerkib sinu meeltes esile. Kui sa näed sellist und, siis sa peaksid olema väga õnnelik ja seda sellepärast, et sa said ühe müstilise kogemuse võrra rikkamaks. Sa said ka tegelikult iseenda kohta informatsiooni juurde. Selliseid unenägusid tuleks kirja panna. Olen alati soovitanud pidada unenägude ja iseenda elu kohta päevikut. Sellist päevikut, kus sa paned kirja mälestused, mis sulle on eelmiste elude kohta esile kerkinud.

 

Kui sa oled näinud sellist unenägu, siis kõik see, mis seal toimus, toimus ka reaalselt. Ühel hetkel kunagi ammu olid sa just sellises olukorras ja see tuli sulle meelde põhjusega. Järelikult see sama hetk mõjutas sinu tänast elu. See sama hetk on seotud sinu tänase elu ülesandega, karmaga ja saatusega.

 

Meile ei tooda lõbu pärast selliseid mälestusi esile, kõigel siin maailmas on olemas oma sügavam mõte. Sa pidid seda mälestust enda eelmisest elust nägema, et võtta seda kui vihjeks selle kohta, miks sa täna siin olid.

 

See, mida soovib sinu eelmise elu mälestuse unenägu sulle öelda, seda sa pead iseenda jaoks lahti seletama. Mõtle, mida sa tundsid, kui sa seal olid, mida sa tegid, kellega sa koos olid, kas sa kartsid või sa olid õnnelik? Nendes kõikides emotsioonides ja tegevustes on vihje olemas.

 

Mina olen selliseid unenägusid iseenda kohta väga palju näinud ja ajapikku tuleb neid juurde. Tänu unenägudele olen ma pusle - pusle tüki haaval hakanud kokku panema pilti enda eelmiste elude kohta. See on lõputu sügavusega otsing, kui sa hakkad ühel päeval enda elus toimuvat analüüsima. Ja kui sa hakkad seda tegema, siis sa avastad enda kohta väga huvitavaid ja kasulike aspekte. Mind on avanud kristallid ja usun, et ilma nendeta ei areneks ma nii kiirelt.

 

Kui sa soovid enda eelmisi elusid läbi unenägude näha, siis ava enda meeled eelmiste elude jaoks. Selleks soovitan ma kindlasti kasutada kristalle. Kristallid kannavad endaga kaasas iidset väge ja oskust hinge sügavustest õiget informatsiooni esile kutsuda. Kristallid on ühed kõige paremad abilised, kui sa soovid nägemusi näha. Kristallid avavad hinge ja aitavad sul näha nägemusi nii, et sa oskaksid neid enda ellu ka sobitada. Selleks leia endale karp või kaunis alus, mille peale sa saaksid kristalle koguda, mis on suunatud sinu unenägude nägemisele. Sinna aluse peale kogu aastate jooksul end arendavaid kristalle. Minu magamistoas on mitmeid erinevaid kristallide komplekte, mis on suunatud minu spirituaalsele arengule. Seda selleks, et ma iga päevaga avaneksin aina rohkem just selliste teemade käsitlemisele.

 

Eelmiste elude mälestusi aitab esile kutsuda selline kristall nagu Atlantisiit. Atlantisiit aitab avada sinu meeli eelmiste elude mälestuste jaoks, tuues neid sinu unenägudesse, aidates sul ka mõista, kes sa olid ja miks just tema. Atlantisiit avab hinge iseenda jaoks ja avab selles olevad mälestused. Lisaks Atlantisiidile on veel väga palju erinevaid kristalle, mis sind aitaksid, nagu näiteks Preseli, Rüoliit või Aqua Aura.

 

Jälgi, mida sinu hing sulle räägib. Jälgi enda nägemusi, unenägusid ja sisetunnet. Vastused sinu eelmiste elude kohta on sinu Auraväljas. Sa pead lihtsalt õppima enda hingest tulevaid märke lugema ja analüüsima. Kui sa ei proovi end kuulata, siis sa ei saa ka mitte kunagi teada, mida sinu hingel sulle öelda on. 

Uuendatud: 17.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja