MINU NÕIDUSLIK RAHVAS

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

 

Olen sündinud nõiduslikul ja väga hea Auraga maal - Eestimaal! Veelgi enam on nõiduslik minu kodu, milleks on Saaremaa. Mul on väga hea meel, et minu saatus on mind selles füüsilises elus just siia elama saatnud ning ma ikka ja jälle ei väsi kordamast, et ka sina peaksid selle üle väga õnnelik olema. Eestis on väärtuslik energia, väga puhas Aura ja see energiaväli, mis siin on, on samuti unikaalne. Me oleme nii õiges keskkonnas, mis soodustab spirituaalsust ja seda väga tervislikul tasandil. Eesti on soodne paik selleks, et hing saaks avaneda ja kasvada. Seega sinu jalge all on nõidusliku väega ja müstilise hõnguga maa. Ära alahinda enda kodumaa jõudu.

 

See, millest ma edasi hakkan rääkima, on täpselt sinu jaoks, kui sind sügaval sisimas köidab nõidus, rituaalid, taimede ja kristallide vägi. Kui sa usud iseendasse, saatusesse ja karmasse. Kui sa soovid hingest vaba olla ja mitte kellelegi teisele alluda. Kui sa usud alternatiivsesse tervendusvõtetesse ja hinge rändlusesse. Kui sa isegi ei tea nendest teemadest veel väga palju, kuid sind väga tõmbab sinna poole, siis see on täpselt sinu jaoks.

 

Kas sa oled kunagi iseenda käest küsinud, miks sind nii väga sellised teemad huvitavad? 

 

Mina tean seda vastust ja soovin seda kõike sinuga jagada. Eesti on maailmas üks väheseid paiku, kus inimesed on usuvabad ja enamus rahvast ei kuulu mitte ühegi usu alla. Kuid tegelikult oleme me vägagi usklikud. Meie usul ei ole lihtsalt nimetust, kuid see usk on meie hinges olemas ja see on seal väga kõrgel kohal.

 

Väga paljud inimesed meie ümber on nõidusliku hingega ja kelle usk on seotud nõidusega ning selle oleme me kaasa võtnud enda eelmistest eludest. Ma olen aastaid kuulanud enda visioone ja küsinud enda käest, miks siin maal elab nii palju inimesi, kelle hing on avatud nõidlusele? Olen küsinud ka seda, et miks minu ümber olev rahvas soovib sellistesse teemadesse veelgi rohkem enda samme seada? Olen küsinud ka seda, et miks just siin meie kodumaal seda kõike nii palju on?

 

Oma nägemustes olen ma aru saanud, et see on püha maa, kus eksisteerib vabaduse energia ja kus asub ka maagiline väli, mis suurendab hinge enda energiat. See on täpselt õige paik inimesele, kes soovib elada nii, et tema hing saaks kasvada. See on ideaalne paik nõidusele. Nõidusel on vaja puhast, vaba ja segamatuid energiaid, et nõidus saaks edasi liikuda täpselt sellises suunas, nagu seda soovitakse edasi saata. Nõiduse ellu viimiseks on vaja ka puhast loodust, mida siin meie kodumaal ka väga palju on.

 

Siin maa peal elavad väga paljud nõiduslike juurtega hinged, kes on tulnud siia tänasesse füüsilisse ellu elama vabalt ning nõidust edasi viima. Usun, et paljude inimeste hinged on eelmistes eludes olnud nõidlusega seotud ja sellepärast on siin meie kodumaal nii palju inimesi, kes aktsepteerivad nõidlust, austavad seda, soovivad ise seda praktiseerida, kes usuvad taimede ja kristallide väesse. Eestlane on kristalliusku, kuid siin meie enda kodumaal kristalle ise looduslikul kujul ei eksisteeri ja ega ka siin ei ole kristallidega seotud ajalugu. Kuid siiski armastab eestlane kristalle ja eksootilisi ravimtaimi. Miks see nii on? Kõik ikka sellepärast, et me oleme eelmistest eludest rännanud siia vabale maale seda edasi praktiseerima. Tänapäeval on võimalik kõike head igalt poolt üle maailma enda juurde tuua, seega tänapäeval loeb õige Auraväljaga paik rohkem, kui taimede ja kristallide kättesaadavus. Seega oleme me ise tegelikult valinud selle koha siin, et edasi praktiseerida seda, mis tookord pooleli jäi.

 

Kas sa teadsid, et inimkonna ajaloos oli aastasadu selline periood, kus nõidlust üritati alla suruda, hävitada ja purustada. Kuid nõidlust ei ole võimalik hävitada, kes on nõidusliku hingega sündinud, see kannab seda endaga kaasas läbi erinevate elude. See on usk, mida ei saa hinge suruda ega ka hingest välja tõmmata. See on usk, mis on ise endale kusagil eelmistes eludes valitud ja seda usku kannab inimese hing endaga kaasas võib-olla ehk kuni lõpmatuseni.

 

Mina usun, et kui sa oled alateadvuses nõiduse poole tõmmatud, siis selleks on olemas ka suurem põhjus. See inimene, kes austab taimede väge, hingede jõudu ja usku iseendasse, see inimene on nõiduslik. Nõidus on seotud inimese vabaduse, taimede väe kasutamise ja energiate rakendamisega. Nõidus ei ole halb, nõidus on tervendav ja nõidus on ennekõike vabadust soosiv. Kui sina oled hingelt nõiduslik, siis usun, et kunagi olid sa ka osa nõiduslikust perekonnast ja nõiduslikust ühiskonnast. Kuna maailm on nõidlust niivõrd palju alla surunud, siis ühel hetkel on nõidluslikud hinged taassündinud ja seda vabale maale - meie kodumaale. Aasta-aastalt muutuvad mind ümbritsevad inimesed veelgi rohkem avatumaks just sellel teemal. Miks see nii on? See ei ole mitte sellepärast, et keegi ütleks sulle seda: "Ole nõiduslik, usu nõidusesse!", see on sellepärast, et nõiduslikud hinged taaselustavad enda väge. See on põhjus, miks siin meie kodumaal nii palju "ärkamist" eksisteerib. Selleks on lihtsalt väga õige aeg, kus seda on soodne teha ning see ärkamine toimub meeletu kiiruse ning meeletult paljudes inimestes korraga.

 

Selle artikliga ei soovi ma siin väita seda, et meie seas on palju nõidu, vaid ma räägin nõiduslikest hingedest. Nõiduslikkus on huvi taimede, kristallide, hingelise vabaduse, taassünni, maagiate, rituaalide ja rännakute vastu. Soov seda praktiseerida ja elada iseenda seotud usus. Nõiad on osa nõiduslikkusest ja sellise rahva seas võivad kasvada välja tugevad nõiad. Minu definitsioon nõiast on see, kes oskab praktiseerida nõiduslikke võtteid, tervendusviise ja energiate suunamist väga kõrgel tasemel. Kuid nõiduslik rahvas on see, kes aktsepteerib sellist usku, tervendust ja usub sellise eluviisi headusesse. Ära aja segamini nõida ja nõiduslikku rahvast. Nõid on osa nõiduslikust rahvast, kuid nõiduslik inimene ei pea olema nõid ja suurem enamus seda ka ei ole. Nõid on nõidusliku rahva tugi ja abikäsi. Nõiduslik hing armastab nõidust, kuid see hing ei oska tihtipeale ilma nõia abita seda praktiseerida.

 

Ma taha sulle öelda, et see sinu alateadlik nõiduslikkus on põhjusega seal alateadvuses olemas. See on sinu mälestus, sinu valitud teekond, mida sa oled ühes enda eelnevas elus juba paika pannud. Sina võisid olla osa sellest rahvast, kellel ei lastud elada siis, kui sa selle tee enda jaoks valisid. Siis, kui seda peeti kurjuseks. Kuid nõidus ei ole kunagi vaid kurjusega seotud olnud. Maa peal valitseb headus ja halb mõlemad. Nõiad võivad olla väga head, kuid on ka olemas halbu nõidu. Siiski on nõiduse algsed energiad seatud headusele. Nõidusliku rahva ja nõidade olemus tähendab ennekõike iseenda tervendamist, enda elu mõistmist, hingede teekonnast aru saamist ning looduse kasutamist iseenda heaolu jaoks. Enamus nõiduslikust rahvas on valged hinged ehk maapealsed haldjad, kes soovivad maa peale paremat elu, õiglust, vabadust ning kurjuse vabastamist. Seega nõiduslik rahvas ei ole kurjast, vaid headusest. Seega võib öelda, et kui sa tunned iseendaga siin jutus sidet, sa armastad sügaval sisimas kõike esoteerilist, siis sina võid olla osa kadunud nõiduse rahvast ja täna võid olla just sina see, kes seda taaselustab.

 

Kui sind lummab nõidus, siis sa kannad enda hinges pärandust. Selleks päranduseks on nõidusliku rahva side, sina olid kord selle rahva seas, täna oled sa uuesti ja vead seda edasi.

 

Siin meie kodumaal on lihtsalt niivõrd hea energia, mis soosib nõidusliku hinge taassündi ja nõiduslikkuse edasi viimist. See on ka põhjus, miks siia ühtekokku on sündinud nii palju nõidusliku huviga inimesi.

 

Kas sina tunned, et sa oled nõidusliku rahva pärandiga ja sa kannad seda väge enda sügaval hinges? 

Uuendatud: 02.07.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja