9. JUULI TÄISKUU - KAITSE END KURJA JA EBAÕNNE EEST

by in UUDISED .

 

Traditsiooniliselt kirjutan iga pühapäev selle kohta, milline tuleb järgmine nädal ja milline Kuu faas meile enda erilise väe kingib. Sellel korral pean ma teid aga hoiatama ja seda väga tõsiselt. Saabumas on aeg, kus sa pead iseennast kaitsma erinevate inimeste ja probleemide eest. Tänu sellele Täiskuule, mis hakkab nädala lõpus looma, see toob endaga kaasa enne seda, selle loomise ajal ja ka veidi peale seda tõelisi muret tekitavaid probleeme. Hoiatan teid sellepärast, et te saaksite nii mõnegi ebameeldiva olukorra ise enda elust eemal hoida. See on ka põhjus, miks on alati hea teada, millise väega Kuu parasjagu on ning teades, mida teha ja mida mitte teha.

 

Sellel korral loob Täiskuu end pühapäeval 9. juulil ja Kuud mõjutab Kaljukits. Täiskuu vägi mõjutab meid kõige võimsamalt 8. juuli - 10. juuli. Enne Täiskuu loomist juba mitmed päevad hakkavad inimesed tajuma selle Kuu faasi väge. Seda sellepärast, et Kuu hakkab ennast järk-järgult looma ja see tõstab pinge üles.

 

Seega soovitan olla sul juba nädala keskpaigast peale tavapärasest ettevaatlikum ning hoida end teatud ohtudest eemale.

 

Seekordne Täiskuu toob kaasa endaga väga palju suhtealaseid pingeid, intriige, salakavalust, salakavalaid inimesi, kurjust, vägivalda, varguseid, sõltuvust tekitavate ainete tarbimist, närvilisust, ärevuse tunnet, magamata öid ja üleüldist pinget. See on märksõna järgmisele nädalale. Mida päev Täiskuule lähemale, seda närvilisemaks muutuvad inimesed sinu kõrval ja hing sinu sees. See sama energiaväli kestab veel ka peale 9. juulit ja hakkab alles peale seda maha rahunema.

 

Soovitus sulle tulevaseks nädalaks on see, et hoia kindlasti teadlikult eemale sellistest inimestest, kelle suhtes sa tead, et intriige võib tekkida. Kui sa tead, kes sinu läheduses on sõjakas ja noriv, siis ära pane teda lihtsalt tähele. Mida sõjakam on hing, seda sõjakamaks ta ka tänu sellele Täiskuu väele muutub.

 

Seekordne Täiskuu muudab isegi väga tasakaaluka inimese närvilisemaks ja seega tuleb mõista, kust kohast see närvilisus tuleb. Soovitan sul endal olla tolerantsem ja mitte nii hinge võtta seda, kui keegi sinu poole sarkasmi suunab. Ole ise mõistlik ja ära lase Täiskuu jõulisusel end mõjutada. Kui sa tead, millised energiad meid ümbritsevad, siis sul on poole lihtsam sellise energiavälja sees eksisteerida. Soovitan mitte tähele panna ka võõraste inimeste ebaviisakust. Mitte, et ebaviisakus ja ebameeldiv suhtumine oleks vastuvõetavad - see nädal lihtsalt inimesed ei anna endale aru, mida nad teevad ja milliseid sõnu nad välja räägivad.

 

Sellel Täiskuu ajal võib inimeste hingedesse siseneda väga palju negatiivsust ja selle eest tuleb kindlasti end kaitsta. Seda juba sellepärast, et hoida end ebaõnne ja kurja eest. Täiskuu on suhteliselt jõuline sellel korral ja võib nii mõnegi nõrga Auraga hinge veelgi nõrgemaks muuta ning ebakindlust hinges suurendada. Täiskuu võib ka närvilisuse ja stressi veelgi sügavamale juhtida. Selle eest tuleks kindlasti end kaitsta.

 

Enne Täiskuu saabumist ja Täiskuu loomise päeval oleks hea enda Aurale teha Salvei rituaalitaime puhastust. Salvei aitab vabastada kõik kinni püütud negatiivsuse ja halva õnne, mis sinu Auraväljas eksisteerib. Lisaks sellele soovitan ka kodus Salvei puhastust teha ning ma ei jätaks ka kristalle puhastamata. Salvei puhastuse kohta saad lugeda SIIT.

 

Kindlasti saad hoida enda energiat tervemana ka siis, kui sa ise ei põhjusta intriige ja ei hakka kellegiga sõnasõtta astuma. Hoia eemale ka sõltuvust tekitavatest ainetest, et sa endale veelgi rohkem kurja ligi ei kutsuks. Sõltuvust tekitavate ainete manustamisega avab inimene enda Aura halbadele hingedele ja ebaõnnele. See lõhub Aurat ja ka sellepärast peaks just sellistest ainetest end eemale hoidma.

 

Kindlasti puhasta Salvei rituaalitaimega enda kaitsekristallid ära ja kanna neid terve nädala vältel. Kõige paremaks abiliseks sellel nädalal on Must Turmaliin ja Dalmaatsia Jaspis. Must Turmaliin on see kristall, mis aitab sinu elust eemale hoida kurja, ebaõnne ja halbu kogemusi. Dalmaatsia Jaspis aitab emotsionaalsel tasandil sind, aidates blokeerida kurbuse, stressi, sõltuvushaiguste süvenemise ja närvilisuse eest. Need kaks kristalli aitavad tasakaalustada sinu hinge. Loomulikult annavad kaitset ka kõik teised kaitseenergiaga seotud kristallid ja sa võid ka teisi kristalle sellel nädalal endaga kaasas kanda.

 

Autoroolis võiksid olla tavapärasemast ettevaatlikum, kuna autojuhid on tavapärasest äkilisemad ja nende keskendumine autosõitmisele on häiritud. Seega autot juhtides ole ise ettevaatlikum, jälgi teed ja teisi liiklejaid hoolikamalt. Kui sul on autos kristallid, mis kaitsevad sinu autot, siis nüüd on õige aeg need ära puhastada. Too need korra tuppa, puhasta Salvei suitsuga ja pese enda kristallid voolava vee all puhtaks. Seda selleks, et kristallid saaksid endale sinu kaitsmiseks jõudu juurde.

 

Sellel nädalal soovitan ma juua rohkem musta kohvi, musta teed ja köömneteed. Nendel kolmel joogil on oskus sinu Aurakaitsekilpi tugevamaks muuta ja Täiskuu või teiste inimeste ärevast energiast sind eemale hoida. Lisaks soovitan rohkem musta pipart ja teisi erinevaid pipraid enda menüüsse võtta. Piprad kaitsevad kurjuse, ebaõnne ja salakavaluse eest.

 

Väga paljud inimesed paljastavad sellel nädalal enda tõelise pale, näidates välja, kes nad tegelikult on. Väga palju halbu sõpru ilmneb välja ja saadakse teada reetlikusest. Kanna sellel nädalal Punase Tiigrisilma või Serpentiin Jaadi kristalli, et paljastada salakavalad inimesed enda keskel.

 

Sellel nädalal või Täiskuu ajal on ideaalne hakata tegelema enda kodu kaitse suurendamisega. Loo või täienda enda kodukaitse kristallide komplekti. Selle komplekti kohta saad lugeda SIIT.

 

Igal Täiskuul on ka head energiad olemas, seega kõik ei ole siiski nii must, kui sulle tundub. Kui Täiskuu tuleb seab palju pahandust sellel korral meie ümber, siis see annab võimaluse ka rahavoolu suurendamiseks ja erinevad küllusele suunatud rituaalideks ning maagiateks on õige aeg. Sellel Täiskuu ajal tee erinevaid külluse rituaale, et suurendada mitte emotsionaalsel tasandil küllust, vaid seda materiaalsel tasandil.

 

Lisaks sellele on Täiskuu alati andnud võimaluse soovide teele saatmiseks ja erinevad soovide rituaalid on alati sellel hetkel lubatud. Väga hea on ka enda soove teele saata läbi soovide laeka. Soovide laeka loomisest ja selle kaudu soovimisest saad lähemalt lugeda SIIT.

 

"Tugevda enda Aurakaitset ja loo selle ümber kaitsekilp!"

 

Sellel nädalal soovitan ma praktiseerida sul enda Aura tugevdamist läbi mõttejõu. Iga kord, kui sa tunned, et inimesed sinu kõrval muudavad sind närviliseks või sa ise tunned, kuidas sa mõjud endale ning teistele halvasti, siis keskendu Aurakaitse loomisele. Eriliselt hästi saab seda teha veel siis, kui sa kannad samal ajal mõnda kaitseenergiaga kristalli, et see aitaks mõttejõul suurema kaitsekilbi luua. Ürita keskenduda sellele, et sinu ümber on valget värvi mull, mis kaitseb sind väliste energiate eest ja mis ei lase halval sinu hinge siseneda. Iga kord, kui sa tunned end halvasti, siis keskendu sellele. Kui sa oled sattunud ebameeldivasse olukorda või konflikti, siis samal ajal mõtle selle peale, kuidas see sama kaitsekilp ei lase sulle haiget teha. Sellise kaitsekilbi ette kujutamine aitab suurendada sinu Aurat ja see on väga kasulik Aurakaitse kilbi suurendamise viisidest. Soovitan sul vähemalt korra päevas seda teha, et see ka suudaks sinule mõjuda.

 

MUST TURMALIIN & DALMAATSIA JASPIS

 

MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kui kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba deemonite ja väga halbade hingede eemale peletamiseks. Must Turmaliin on üks tugevamaid kaitse, ära sõnumise ja ära needmise eest hoidmise kristalle terves maailmas.


Must Turmaliin on ideaalne kristall sinu jaoks, kui sa otsid kristallide maailmast midagi, mis sind nii vaimselt, kui ka füüsiliselt kaitseks. Must Turmaliin aitab sinu ümber luua võimsa kaitsekilbi kõige halva eest ja see kristall töötab ka kõige ebameeldivamate katsumuste eest sind, mis sind ei õpeta.

DALMAATSIA JASPIS on kristall, mis aitab emotsionaalsest pingest üle olla. See on neile, kes ei suuda mitte kuidagi lõõgastuda, elu nautida ja puhata. Dalmaatsia Jaspis leevendab pinges olevat keha, aidates sinu füüsilisel kehal end välja puhata. See on neile, kes tunnevad pidevat pinget enda sees.

Kuna Dalmaatsia Jaspises on Musta Turmaliini, Draviiti ehk pruuni Turmaliini ja Kvartsi, siis see on väga hea Aura puhastaja. Aidates sinu Aurast välja juhtida negatiivseid mõtteid ja kinnisideid, mis sulle endale liiga teevad. See on abiks selliste probleemide puhul, mida sa ise enda juures ei märka.

Nädala kristallid Must Turmaliin ja Dalmaatsia Jaspis on kuni 9. juulini 10% soodsamad! 

Uuendatud: 02.07.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja