LIFT - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Liftiga sõitmine võib unes ette tulla, kas sina oled viimasel ajal enda unenäos lifti näinud? Kui jah, siis see võib sulle väga palju häid uudiseid tuua. Lift üleüldiselt sümboliseerib tööd, karjääri, eriala ja materiaalsust. Kuid teatud juhtudel võib see lihtsalt muudatusi sümboliseerida. Et mõista enda unenäo täielikku tähendust, siis selleks seleta lahti kõik emotsioonid ja sümbolid, mis seal unenäos eksisteerisid. Pane need üksteisega kokku ja jutusta see unenägu enda jaoks lahti.

 

LIFT

 

Lift liigub üles ja alla ning seega läbi une antakse sulle ka teada millegi kohta, mis hakkab ülesmäge või allamäge liikuma. Üldiselt viitab lift kõigele sellele, mis on materiaalne, kuid ta võib ka meie emotsioonidele ja tunnetele vihjata. Lift võib ette kuulutada häid või halbu aegu ja millegi muutumist.

 

Kui selles unenäos, kus oli sul lift, oli ka teisi materiaalseid, rahalisi ning rikkusega seotud sümbolisme, siis see unenägu viitab sinu tööle, rahalisele seisule ja materiaalsusele. Üldiselt nähakse lifti just sellistes unenägudes, kus soovitakse viidata sinu sissetuleku allikale

 

Lift liigub alla poole - Kui sinu unenäos liigub lift alla poole, siis teatud situatsioon hakkab sinu elus allamäge minema. Halvad uudised, raskused või mõni teema kaob sinu elust ära.

 

Seisev lift võib viidata sulle ka probleemide ilmnemist, mis ei lase sul elus edasi liikuda või mis ei too sulle õnne. See võib viidata ka rahalisi väljaminekuid, mis ei ole sulle kasu toovad. Unenägu võib viidata ka rahavoolu pidurdumist ja külluse energia kinni jäämist.

 

Mida sügavamale alla poole lift liigub, seda suurem on probleem, millele unenägu viitab.

 

Lift liigub üles poole - Kui sinu unenäos liigub lift üles poole, siis mõni situatsioon hakkab sinu elus paremaid pöördeid võtma, asad hakkavad paremuse poole liikuma või ka sinu tuju hakkab paremaks muutuma.

 

Kui lift liigub üles poole, siis sa võid ka enda emotsionaalsel tasandil muutuda targemaks, teadlikumaks või spirituaalsel tasemel teadlikumaks. Üles poole liikuv lift võib ette kuulutada ka materiaalset paremuse poole liikumist, karjäärialast edasi liikumist ja isegi rahavoolu suurenemist.

 

Mida kõrgemale korrusele sinu unenäos lift liigub, seda võimsamalt eespool tulev sündmus sind mõjutab. Seda suurem on palgatõus, materiaalne kasu saamine jne.

 

Kui sa soovid liftiga väga kiirelt üles saada ja sa oled enda unenäos väga kärsitu, siis see ei tähenda head. See näitab seda, et sa ei ole valmis millegi nimel tööd tegema. Sa soovid lihtsalt lõpptulemust nautida ilma, et sa vaeva näeksid.

 

Lift seisab - Unenägu, kus lift seisab, näitab sulle võimalusi, mida sinu elu annab. Sul on valida, kas sa lähed allamäge või ülesmäge. Sul on veel võimalus midagi muuta ja sa pead enda otsuste suhtes väga ettevaatlik olema. Seisev lift võib sümboliseerida ka seisakut, kui see muudab unenäos sinu tuju halvaks ja sa ei ole rahul seisva liftiga.

 

Seisev lift võib sümboliseerida ka hetkeks seisma jäänud plaane või seda, et sinu elu ei lähe teatud suunas hetkel edasi. See on märguanne, et võib-olla sa ei tohiks nii kärsitu olla ja sa pead laskma teatud asjadel eelnevalt juhtuda, et sa ise saaksid edasi liikuda.

 

Kui sa jääd lifti kinni, siis see on märk selle kohta, et sa ei oska lahendusi leida. Lahendusi siis selle kohta, millest unenägu sulle räägib.

 

MITMED ERINEVAD LIFTID

 

Kui sinu unenäos on mitmed liftid ja sa näiteks ei oska valida, millise peale minna, siis see näitab valikuid. Mida rohkem on lifte, seda suuremad on sinu valikuvõimalused. Sa saad ise valida enda saatust. Sa oled valikute ees ja sa peaksid olema äärmiselt ettevaatlik valiku langetamisel. Mõned võimalused võivad head õnne tuua, samas teised just vastupidiselt halba õnne.

 

SA NÄED, ET KEEGI ON LIFTI SEES

 

Unenägu, kus sa näed kedagi teist liftis või sa vaatad lifti poole ning märkad seal kedagi, sümboliseerib seda, et sa näed kellegi katsumust pealt. See katsumus võib olla hea või halb. Olenevalt, milline on terve unenäo tähendus. Kui sa oled kellegiga koos liftis ja sõidad temaga üles või alla, siis te olete selles sündmuses koos. Te mõlemad olete seotud sellega, mis sinu elus hakkab peagi juhtuma.

 

Unenägu, kus sa ei tea seda inimest/neid inimesi, kellega sa koos liftis oled ja kui te liigute ülespoole, siis see on materiaalse külluse märk. See on märk selle kohta, et sa võid peagi oodata rahalise sissetuleku suurenemist.

 

JÄRSK SUUNA MUUTUS

 

Kui lift järsku hakkab alla poole liikuma, siis sul tulevad tööalased muudatused. Sina võid liikuda selles suunas, et kõik läheks paremuse poole, kuid keegi võib seda rikkuda ja sulle takistusi seada. Kui lift järsult muudab enda suunda üles poole, siis ootab sind ees järsk tööalane positiivne muudatus. See võib olla ka edutamine või rahavoolu suurenemine.

 

SA EI JÕUA LIFTI PEALE

 

Unenägu, kus sa liigud/jooksed lifti poole, kuid sa ei jõua enne lifti peale, kui see enda uksed kinni on pannud, siis see on märguanne takistustest ja raskustest. Selline unenägu näitab sulle seda, et enda ihaldatud soovi/unistuse poole liikumine võib olla selline, kus sinu teekond sinna jõudmiseni on täis probleeme, takistusi ja raskusi. Selline unenägu vihjab suurele jõupingutuste tegemise vajadusele ja kui sa midagi soovid, siis sa pead väga palju sinna enda energiat jagama.

 

RAPPUV JA HIRMU TEKITAV LIFT

 

Kui sa tunned hirmu lifti sees olles või sa kardad teatud põhjustel sinna peale minna, siis see on märguanne sinu enda hirmudest. Sa ei ole valmis veel midagi tegema, saavutama, millegi poole liikuma ja sul puudub enesekindlus enda unistuse täitmiseks. Selline unenägu annab sulle teada ka selle kohta, et sa ei saa iseenda pärast liikuda selles suunas, millises suunas sa soovid liikuda. Sinu enda emotsionaalsed probleemid loovad sulle takistusi. Üldiselt lift sümboliseerib karjääri, töö ja rahalisi suundasid.

 

Lift millega tekib õnnetus annabki teada sulle õnnetuse tulemisest. Seleta lahti terve unenägu, et sa mõistaksid, kust poolt õnnetus sinu ellu ilmub.

 

LIFTI NUPUD EI TÖÖTA

 

Unenägu, kus sinu liftis nupud ei tööta, siis selline unenägu annab märku erinevatest ülesannetest, mida sa pead täitma hakkama. Kui sa üritad nuppe vajutada, kuid need ei tööta, siis on see märguanne tegemata tööst. Sa pead eelnevalt tegema palju veel ära, et jõuda lõpptulemuseni. Järelikult oled sa sellises seisus, kus sa soovid mitu sammu vahele jätta.

 

KELDRIST OLEV LIFT

 

Unenägu, kus lift tuleb keldrist ülesse või lift, mis on keldris ja suundub üles poole, sümboliseerib väga head õnne. See nägemus on seotud spirituaalse maailmaga ja hingega. See on märk selle kohta, et hing hakkab kasvama, midagi on avastatud ja spirituaalne energia on võimsamaks muutunud. Võib olla märk ka spirituaalse ande avanemisest ja võimendumisest.

 

Unenägude paremini nägemiseks ja prohvetlike visioonide saamiseks soovitan ma ühte või mitut Labradoriidi kristalli voodi lähedal hoida. Võid neid kristalle ka unenägude kristallide komplekti lisada.

 

Labradoriit on kristall, mis kutsub esile tulevikuga seotud unenägusid. Aidates sul näha iseenda ja endaga seotud inimeste tulevikku. See on kristall, mis kutsub esile väga kasulikke nägemusi, andes sulle võimaluse veel enda saatuses korrektuure teha. 

Uuendatud: 04.07.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja