ARMASTUSE KOHAL OLEV EBAÕNN - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID, UUDISED .


Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood.

Armastuse kohal oleva ebaõnne kristallide komplekti ja sellele suunatud kristallimaagiat soovitan ma luua neil, kelle elus ei ole armastusega vedanud. See on sulle, kui sa tunned, et sul on pea võimatu armastust leida ja sa ihaldad enda ellu tõelist armastust. Eriti kasulik on see neile, kellel on korduma kippuvad probleemid suhtest suhtesse olnud ja kes soovib halvale armastuse karmale lõppu teha. See on kristallide komplekt maagiaga, mis aitab sulle armastusega seotud õnne tuua.

KRÜSANTEENUM, SMARAGD JA RODONIIT


"Kristallid, mis vabastavad Auras eksisteeriva suhtealase ebaõnne"

Krüsanteenum on maagia ellu viimise kristall, millel on väga tugevad omadused olemas selleks, et saata soove enda seest välja. Krüsanteenum aitab sul enda soove kandalduda ja õigetesse kohtadesse saata. Krüsanteenumit on selles maagia komplektis vaja selleks, et ära purustada ebaõnn armastuse kohalt. Krüsanteenumil on oskus vabastada blokaade, mis ei lase konkreetses suunas sinu elul edasi minna. Kombineerides kokku Krüsanteenum Smaragdi ja Rodoniidiga, siis sellisel juhul aitab Krüsanteenum vabastada armastuse kohal eksisteerivat ebaõnne.

Smaragd on üks tugevamatoimelisemaid armastuse kristalle, mis aitab sinu ellu armastust ligi kutsuda, samas Südametšakrat tervendada ja tugevdada. See on universaalne armastuse kristall, mille sees on väga palju erineval tasandil armastuse energiat. Smaragd aitab üles leida hingesugulase, mõista saatusekaaslaseid ja mis eriti tähtis - see aitab armastust leida ka siis, kui seda on väga raske teha. See on armastuse kristall, mis aitab sellel maagial täituda.

Rodoniit vabastab hinge peal eksisteeriva valu ja problemaatilise energia, tänu millele armastuse kohal eksisteerib ka ebaõnn. See on hinge tervendava toimega kristall, mis taaselustab armastuse energiat, mida armastuse õnne jaoks on vaja.

Loo nendest kristallidest endale komplekt rohelist värvi koti sisse.

Mida sa pead teadma, kui sa hakkad seda komplekti looma - Ennekõike tuleb sul leida puhta energiaga kristallid ehk kristallid, mida ei ole varem mõnel teisel eesmärgil kasutatud ja ka nende kristallide jaoks sobiv kott. Kui need on olemas, siis sul läheb vaja ka roosi viirukit ja kuivatatud roosi õielehti (roosi õielehed võiksid olla roosad või punased).

Kui sul on kõik vajalik maagiaks olemas, siis võta kristallid ja aseta need roosi viiruki juurde. Pane roosi viiruk suitsema ja enne, kui sa seda teed lausu see lause enda mõtetes : "Vabanegu armastuse kohal eksisteeriv ebaõnn ja täitugu süda armastusega".

 

Nüüd jäta roosi viiruk kristallide juurde ja puista kristallide peale ka õielehti. Jäta kristallid omale kohale seniks, kuni roosi viiruk on oma töö ära teinud. Tegelikult on nii, et roosi viiruk kinnitab selle sama lause kõikidesse nendesse kolme kristalli.

 

Kui viiruk on oma töö ära teinud, siis kogu kokku kristallid ja õielehed. Pane need koti sisse ja nüüd vii see maagia kott enda koju kõige Kirdepoolsemasse tuppa. Kirde ilmakaares eksisteerib uue armastuse ellu kutsumise ja armastusega seotud ebaõnne vabastamise energiakanal. Jäta see kott sinna täpselt kolmeks ööks. Peale kolmandat ööd hakka seda endaga kaasas kandma või aseta see enda armastuse kristallide peale. Kui armastuse kristalle ei ole ja kaasas ei soovi kanda, siis hoia seda enda voodi all.

 

Nüüd iga päevaga hakkavad need kristallid aina võimsamalt sinu suunas tööd tegema, saates pidevalt sulle enda seest välja tervendavaid energiakiiri. Kindlasti ära seda kotti ava enne, kui soovitud tulemus on sinu ellu saabunud. Jäta kristallid tööd tegema!

 

Seda maagia komplekti ei pea puhastama, ega ka laadima. Sa pead seda lihtsalt endaga kaasas kandma või enda lähedal hoidma. Kristallid vabastatakse vabasse loodusesse siis, kui armastuse kohal eksisteeriv ebaõnn on kadunud ja sa oled endale armastuse leidnud.

Uuendatud: 07.07.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja