SELLE NÄDALA ENNUSTUS JA KOSMILINE ENERGIA

by in UUDISED .

 

Täiskuu võimutseb ja selle närviline, ärritav ning segadust tekitav energia põhjustab veel ka 10. ja 11. juulil ettearvamatuid läbielamisi. Peale 11. juulit hakkavad valitsema hoopis teistsugused energiad.

 

Kirjutan teile selle kohta, milline tuleb see nädal ja kuidas on kosmilised energiad meie ümber. Räägin ka sellest, mida on hea ja kasulik teha ning millest peaks eemale hoidma.

 

NÄDALA ENNUSTUS

 

10. JUULI "Täiskuu veel annab võimaluse rituaalite tegemiseks"

 

Esmaspäeval on Täiskuu energiad veel aktiivsed. See on päev, kus tehakse erinevaid rituaale ja maagiaid. Eriliselt palju rõhku saab osutada külluse maagiate tegemisele, kuna see Täiskuu soosib materiaalsete soovide täitumist. Veel lisaks tuleks sellel päeval ära puhastada kogu enda kodu nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tuleb võimalikult palju valgeid küünlaid, viirukeid ja rituaalitaimi põletada. Selline tegevus aitab kodust vabastada koju kinni jäänud halva energia ja tänu Täiskuule muutub negatiivne positiivseks. Seega taimed ja küünlad välja ning rituaale tegema.

 

11. JUULI ja 12. JUULI "Aeg iseendale"

 

Teisipäeval ja Kolmapäeval mõjutab Kuu energiat Veevalaja ja see annab vajaduse sulle iseendaga tegelemiseks. See on päev, kus paljudel tekib selline tunne: "Teeks midagi, tahan liikuda ja midagi paremaks muuta". Sellel päeval tegelikult tulebki aega iseendale võtta ja endale meeldivaid tegevusi teha. Sellisel juhul koguneb sinu sisse ka elujõudu ja taastuvad sinu energiavarud. Kui sellel päeval väga palju teha kurnavat tööd, siis võid mitmed järgmised päevad end uimasena tunda. Sellel päeval tuleb ka väga tervislikult toituda, kuna keha on sellel päeval eriliselt kapriisne.

 

Need kaks päeva on väga soodsaks ajaks dieedi alustamiseks. Täiskuu hakkab enda võimu loovutama ja on käes kahaneva Kuu faas. Sellel ajal koos Veevalaja mõjutusega antakse sulle paju enesekindlust ja pealehakkamist dieedi pidamiseks.

 

Nendel kahel päeval on kasulik kanda Apatiidi, Valge Hauliidi ja Musta Obsidiaani kristalle. Need kolm kristalli aitavad sul paremini toituda. On ka soodne aeg dieedi pidamise kristalle enda koju tuua, et need avaksid kogu perekonna tervislikuma eluviisi poole liikuma.

 

13. JUULI ja 14. JUULI "Selgenevad visioonid ja unenäod"

 

Neljapäev ja reede on üliolulised päevad sellel nädalal. Nendel kahel päeval annavad Kuule energiat Kalade tähed. Kuna on kahaneva Kuu faas, siis Kalad suudavad Kuud avada kõigele müstilisele ning maagilisele. On aeg visioonide nägemiseks ja selgete unenägude saamiseks. Need kaks päeva on astraalrännaku jaoks ideaalsed päevad. Nendel kahel päeval võid kogeda vägagi müstilisi kogemusi.

 

Kalad koos kahaneva Kuuga avavad sinu hinges oskuse veelgi sügavamasse öisesse rännakusse minna. Sinu hing on avatud prohvetlikele visioonidele ja on väga hea aeg enda eelmistesse eludesse vaatamiseks.  Nendel kahel päeval jälgi väga pingsalt märke, mis sinu teele tulevad ja analüüsi enda unenägusid.

 

Puhasta juba 12. juuli õhtul ära enda unenägude-Inglite kristallide komplektid, et need oleksid sinu abistamiseks aktiveeritud. Hoia nende kristallide juures Lavendli või Muskuse viirukit. 13. ja 14. juuli on ka väga õiged päevad, kus sa saaksid uusi unenägude kristalle enda kristallikomplekti juurde tuua. Rüoliit aitab läbi unenägude karmat mõista, Preseli eelmiste elude mälestusi esile kutsuda, Aqua Aura aitab prohvetlikke visioone tuua, Ingli Aura aitab sul unes enda Ingleid näha, Larimar aitab unenägusid meelde jätta ja neid analüüsida.

 

Nendel kahel päeval mine magama konkreetse küsimusega, millele soovid läbi unenäo vastust näha. Keskendu küsimusele senikaua, kuni magama jääd. Hommikul ärkad üles ja oled sellele vastuse saanud. Kristallid aitavad kaasa eriti unenägude esile kutsumisele ja sellepärast on hea hoida neid samal ajal ka voodi kõrval.

 

15. JUULI - 16. JUULI "Kuu viimase veerandi loomine"

 

KUU VIIMASE VEERANDI LOOMINE on pühapäeval 16. juulil, kuid juba 15. juulil hakkab selle Kuu faasi vägi end välja näitama. Kuu viimase veerandi loomise vägi kestab kuni 17. juulini ehk esmaspäevani.

 

Kuu viimast veerandit mõjutab sellel korral Jäär, mis annab jõudu erinevate rituaalide tegemiseks, kus on vaja millesti lahti saada. Kui üldiselt seda Kuu faasi kasutataksegi vanade jamade selja taha jätmiseks, siis Jäär annab sellel korral sellele Kuu faasile topelt jõu kaasa.

 

Kuu viimase veerandi ajal on hea teha erinevaid rituaale, mis aitaksid loobuda suitsetamisest, alkoholist või mõnest teisest sõltuvusest. Suitsetamisest loobumise maagia leiad SIIT.

 

Kui sa soovid midagi halba seljataha jätta, siis tee seda nüüd, selleks on õige aeg. Kui sa tunned, et sa soovid lasta vabaks enda vana armastuse, siis tee seda nüüd. Kui tunned, et tahad lahti saada vihast, siis ka sellest saad sellel ajal loobuda. Kuu energiad on sellised, mis soodustavad sul paremaks inimeseks muutumist.

 

Alkohoolik võiks kanda sellel päeval Ioliiti endaga, et Ioliit aitaks vabastada alkoholi vajaduse, suitsetaja Suitskvartsi või Dalmaatsia Jaspist, et tubaka vajadus muutuks väiksemaks.

 

Sellel päeval on hea juua palju ingveri teed, et enda hingest vabaks lasta mürgiseid emotsioone. Neid emotsioone ja iseloomu omadusi, mis sulle endale liiga teevad. Seda Kuu faasi tuleks võtta enda hinge puhastamiseks.

 

Lisaks ingveri tee joomisele oleks hea süüa pipart, et pipar puhastaks sinu seest ära viha emotsioonid.

 

Seekordne Kuu viimase veerandi loomine annab sulle võimaluse mineviku seljataha jätta. Selleks peaksid sa nendel kolmel päeval, 15. - 17. juuli, keskenduma kõigele sellele, millest sa sooviksid enda elus loobuda. Mõtle halbadele asjadele, enda halbadele omadustele ja keskendu sellele, et sul ei ole neid vaja. Keskendu sellele, et sa sooviksid nendest omadustest vabaks saada. Kui sa keskendud nii nendele asjadele, siis tegelikult sa saadad need enda hingest välja. Kuu energiad aitavad sul enda hinge puhastada.

 

NÄDALA KRISTALL

 

Igal nädalal valin ma nädala kristalli, mis on seotud selle nädala energiaga või kristall, mis on antud eluperioodil meile kõige kasulikum.

 

IOLIIT

 

Ioliit on kristall, mis stimuleerib sinu visiooni taju ja sinu ülemisi Tšakraid. Ioliidil on oskus esile kutsuda unanägusid, millel on sinu jaoks rohkem, kui sügavam tähendus. Selleks, et Ioliidi käest just sellist informatsiooni kätte saada tuleb seda kindlasti kanda võimalikult kurgu vastas ehk suhteliselt lühikese paela või kaelakee küljes.

Ioliiti on hea kanda endaga kaasas, see muudab sinu Aura spirituaalsetele energiatele vastuvõtlikumaks, aidates sul energiaid, visioone ja sõnumeid kätte saada. Kõige enam töötab Ioliit Inglitega suhtlemisel. See aitab sinu Inglil sulle sõnumeid edastada nii, et sa need ka kätte saaksid ja vastupidi sinult temale sõnumeid saata nii, et tema need kätte saaks.

Ioliiti on lausa vaja kanda neil, kellel on probleeme alkoholismiga või alkoholi liigtarvitamisega. Ioliit töötab kõige paremini küll meestega, aidates neil alkoholist vabaneda. Naistel aitab samas ka liigsöömist piirata ja aidates toitumisharjumusi paremaks muuta.


SUITSKVARTS

See kristall tuleb neile kasuks, kes soovivad suitsetamisest loobuda või anda endale jõudu mitte uuesti tagasi langeda suitsetamise ohvriks. Peale selle aitab see ka teistest sõltuvustest vabaks saada.

Aitab eemale hoida riidusid, nägelemisi, näägutamisi, kiusamist, kriitikat ja suhtes aitab hoida head suhtumist üksteisesse. Kui mõlemad osapooles suhtes riidlevad üksteisega ja kiusavad suhet, siis võiksid mõlemad koos Suitskvartsi talismani kanda.

Suitskvarts on Aura puhastaja kristall, see vabastab Aurast negatiivset energiat väga kiirelt.

 

Nädala kristall Ioliit ja Suitskvarts on kuni 16. juuli 10% soodsamad!

Uuendatud: 09.07.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja