INGLI SÕNUMID - 201

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

 

Inglid saadavad meile pidevalt märguandeid ja kui Inglid on sinu juures sind parasjagu aitamas, siis sa võid hakata erinevaid korduma kippuvaid numbreid/numbrite kombinatsioone nägema. Inglid teevad meie ümber pidevalt tööd ja soovivad meiega suhelda. Numbrid on nende viis meile salajasi sõnumeid saata. Sina pead lihtsalt väga tähelepanelik olema ja need enda jaoks täpselt õigel hetkel ära tõlgendama.

 

Kui sa oled viimasel näinud igal pool number 201 või sa tundsid seda numbrit nähes, et see on sinu Inglite poolt sulle saadetud, siis nad soovivad sellega sulle edasi öelda just seda...

 

201 - Ennekõike soovivad sinu Inglid või Ingel sulle meelde tuletada, et hoolimata olukorrast pead sa hoidma positiivset suhtumist ülal. See on energia, mis aitab sul enda elu paremini elada, enda soove ning unistusi reaalsusesse muuta. Ilma positiivse suhtumiseta ei ole ka sulle sobivaid lahendusi olemas.

 

Sulle võidakse number 201 saata siis, kui sa oled tujust ära, sul ei ole motivatsiooni ja sisemist jõudu. Inglid soovivad sind üles äratada ja öelda, et positiivsuse poole tuleb enda sammud seada. Nad raputavad sind selle sõnumiga! Kui sa ei ole positiivne, siis ei saa mitte midagi ka sinu elus muutuda. See on karma seadus - kui soovid positiivsust enda ellu, siis ennekõike peegelda ise seda enda hingest välja, nii saab see ringiga sinu juurde tagasi tulla.

 

Juhul, kui sa oled samal ajal rõõmsameelne, optimistlik ja vaatad tulevikku positiivse pilguga, siis sellel numbril on teine tähendus.

 

Sellisel juhul annavad Inglid sulle teada, et kõik hakkab täpselt sellises suunas liikuma nagu sa seda soovid. Asjad hakkavad paremuse poole enda samme seadma. Hoia seda sama positiivset suhtumist ülal, et Inglid saaksid läbi selle energia, mis sa enda seest välja saadad, oma tööd teha.

 

Hoia enda mõtteid positiivsena, ära keskendu halbadele kogemustele, inimestele ja konfliktidele. Sa oled just sellises eluhetkes, kus asjad hakkavad sinu kasuks pöörduma. Sina pead lihtsalt jälgima enda emotsioone.

 

Inglitega parema kontakti loomisel kanna erinevaid Inglitega kontakteerumise kristalle, et sa suudaksid nendega läbi numbrite suhtlema hakata. Kanna selleks näiteks Dumortjeriidi kristalli.

Uuendatud: 10.07.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja