RAHAVOOL JA KÜLLUS - ÜLDSEANSS

by in UUDISED .

 

Üldseansi õhtu temaatikaks on rahavoolu ning külluse ellu kutsumine ja kõik sellega seonduv. Tuleb koosviibimine, kus räägitakse väga palju erinevatel teemadel, mis on seotud enda elu materiaalsema poole parandamisega. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigis.

 

1. Neljapäeval 27. juulil kell 19.00 (üldseansi kestvus 19.00 - 21.00, õhtu lõppeb kell 22.30)

Üldseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad sellel teemal minu mõtteid kuulata. Üldseanss on kasulik sulle, kui sa soovid teada saada viisidest, kuidas enda elu materiaalsemat poolt paremaks muuta ja kuidas küllust enda poole liikuma panna.

SEANSI ÕHTUL ANNAN VASTUSEID ERINEVATELE KÜSIMUSTELE !

Lisaks sellele on sul võimalus läbi selle üldseansi pääseda ka minu eraseansile. Selles saame me õhtu lõppedes isiklikult sinuga kokku leppida. Mul on vaja sinuga eelnevalt kohtuda, et leppida sinuga eraseanss kokku.


ÕHTU TEMAATIKA:

- Kuidas küllust ja rahavoolu enda ellu tuua. Kuidas aktiveerida külluse kanaleid nii, et need hakkaksid sinu ellu soodsaid võimalusi tooma.

- Mis vahe on kodu Feng Shui Ida ja Kagu ilmakaarel. Mõlemad on seotud külluse energiaga ja nende kaudu saab aktiveerida rahavoolu liikumise.

- Mis on Päikesepõimik ja viisid, kuidas aktiveerida enda Päikesepõimiku kohal olevat külluse kanalit.

- Küllust ligi kutsuvad kristallid, kuidas neid kasutada, aktiveerida ja enda kasuks tööle panna.

- Negatiivsed mõjutegurid, mis toovad materiaalset halba õnne ja kuidas seda enda elust eemal hoida.

- Külluse aktiveerimise meditatsioon, mida sa saad ise hiljem praktiseerida.

REGISTREERIMINE

Üldseansile registreerimiseks saada aadressile registreerimine@latene.ee enda seansile registreerimise soov, kirjutades meile oma nimi ja kindlasti ka telefoni number.

Peale soovi saatmist võetakse teiega ühendust, antakse vastavad juhised üldseansi kohta ning teilt ootatakse kinnitust seansil osalemise või mitteosalemise kohta.

Juhul, kui olete üldseansi gruppi pääsenud ja te siiski ei saa osaleda, soovime, et te sellest meile esimesel võimalusel teada annaksite, et me saaksime koha edasi anda kellelegi, kes grupist välja jäi.

ÜLDSEANSI KOHTADE ARV ON PIIRATUD! OLED REGISTREERUNUD SEANSILE, KUI SULLE SAADETAKSE SELLE KOHTA KINNITUS.
Uuendatud: 14.07.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja