MIKS MA KÄIN SINU UNENÄGUDES - TENE LAUL

by in KONTAKT TENEGA, UNENÄGUDE SELETAJA, UUDISED .

 

Aastate jooksul olen ma väga tihedalt kuulnud jutte sellest, kuidas ma käin teiste inimeste unenägudes ringi kõndimas. Kuna seda ma kuulen iganädalaselt, et ma olen rändamas jälle käinud, siis mõtlesin, et seletan veidi lahti selle, miks ma siis nii aktiivselt unenägudes ringi käin. Seda just sulle, kui sa ka mind oled enda nägemustes kohanud!

 

Kui me uinume, siis me läheme astraalrännakusse ja meie hing liigub ringi erinevates dimensioonides ning tihtipeale me satume teiste inimeste unenägudesse. Ma olen eelnevalt kirjutanud selle kohta, mida tähendab see, kui sa näed konkreetseid inimesi enda unenägudes, selle artikli leiad SIIT. Kuid kui mina satun sinu unenägudesse, siis sellel on olemas hoopis teine põhjus.

 

Teine põhjus juba sellepärast, et minu elu ülesandeks on tegeleda inimeste hingedega, neid juhtida, anda edasi informatsiooni ja juhatada teed. Kui ma olen otsustanud astraalrännaku kaudu sinuga kontakteeruda, siis sellel on olemas oma kõrgem põhjus.

 

Tihtipeale tullakse minu juurde rääkima just sellest, kuidas ma unenäos midagi jutustasin. Tihti need inimesed, kes mulle enda nägemustest rääkinud on, ise ei mäleta väga täpselt seda, mida ma seal rääkisin või mäletavad paari sõna. Igatahes unenägudest, mis on minu kõrvu jõudnud, nendest tugev enamus on selliseid, kus ma räägin sinuga. Sellepeale tullaksegi minu käest küsima: "Tene, mis see tähendas, mida sa mulle tahtsid sellega öelda?"

 

Miks ma siis ikkagi käin jutustamas sinuga? Seda loomulikult sellepärast, et järelikult on mul midagi sulle edasi anda. Kui me kohtume astraalis, siis võta seda suure märgina, hoiatusena, soovitusena ja see sõnum, mille ma sulle edastasin, jäta see meelde. Ma ei kohtu sinuga lihtsalt niisama, ma kohtun sinuga põhjusega.

 

Kui sa ei mäleta mida me unes sinuga rääkisime, siis selleks on olemas ka oma põhjus. Sellepeale ütlen ma alati neile, kes mulle unenägudest rääkima tulevad, et järelikult on mul sulle varsti midagi õpetada. See on märk selle kohta, et sa võid minu käest tulevikus saada nõu, kirjutan just sulle sind painavate küsimuste kohta artikli või sa saad läbi minu inspireeriva energia teatud vastuseid.

 

Seda ma ütlen ennekõike sellepärast, et ma elan elu, mis on seotud väga paljude inimeste aitamisega. See on minu kirg ja saatus on andnud mulle ka selle võimu, et ma üldse suudaksid inimesi aidata. Seega unes rännates sinu juurde annan ma sulle märku, et jälgi märke, ma toon sulle kohe vastuse. Andes sulle mõtte, et hoia silmad lahti ja sinu mõtteid on kuulda võetud. Kui sa oled enda hinges küsinud küsimuse, millele soovid vastust saada, siis ühel hetkel tuleb ka vastus sinu juurde. Läbi une toon ma sulle selle kohta teavituse. Sa kas kuuled minu sõnu läbi une või kuuled neid peagi teistpidi - artiklite kaudu või siis, kui me ükspäev kohtume.

 

Minu elu on täis kristalle ja astraalrännaku jaoks kasutan ma väga palju erinevaid selle väega kristalle. Kristallid on need, mis aitavad mul kanalduda sinu energiavälja ning sulle sõnumeid tuua. Olen tähele pannud, et väga tihti käin ma just nende inimeste unenägudes, kes on samuti enda unenägude esile kutsumisi ja võimendamist läbi kristallide teinud. Ning eriti nende unenägudes, kelle toas on Tselestiiti, Aqua Aurat, Ioliiti ja teisi astraali kristalle.

 

Lisaks sellele soovin ma öelda seda, et kui sa oled kohtunud minuga enda unenäos, siis meil sinuga on astraalrännakus telepaatiline kontakt just sellel hetkel. See on märguanne selle kohta, et meie tee on ristunud ja me töötame koos selleks, et sinu hinge tervendada. Järelikult meie energiad klapivad ja mul on sulle väärtuslikku energiat jagada. Mina jagan sulle teadmisi, sina mulle energiat selle edasi saatmiseks.

 

Teinekord, kui unes veel kohtume, siis ürita võimalikult täpselt kuulata, mis mul sulle öelda on. Ükski sõna ja mõte ei ole ilma põhjuseta minu seest välja saadetud. 

Uuendatud: 29.11.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja