NOORKUU KOLME ARMASTUSE SOOVI MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

 

Noorkuu on üks Kuu faasidest, kus Kuu maagiline vägi annab meile võimalusi enda ellu uusi elemente ja muudatusi tuua. Noore Kuu loomise ajal saab teha erinevaid rituaale ja maagiaid, millega saad sa enda ellu kutsuda ka armastust ning seda väga erineval tasandil.

 

Noorkuu on Kuu faas, mis loob end enamjaolt neliteist päeva pärast Täiskuu loomist ja neliteistpäeva enne Täiskuu loomist. Noorkuu annab sulle võimaluse asjade paremaks muutmiseks, unistuste täitumiseks ja armastusega seotud soovide teele saatmiseks.

 

Noorkuu kolme armastuse soovi maagiat on võimalik teha täpselt Noore Kuu loomise päeval, päev enne seda ja päev pärast seda. Ehk seda saab teha kolmel järjestikul päeval.

 

Noorkuu kolme armastuse soovi maagiaga on võimalus kolm erinevat soovi teele saata ja seda kõikidel erinevatel päevadel. Kuid sa võid otsustada ka ühe soovi kasuks ning saata vaid ühe soovi ühel päeval teele. Kui sa hakkad maagiat tegema, siis jälgi täpselt minu juhiseid, et see sul õnnestuks. Iseenesest on selle maagia tegemine üks lihtsamatest.

 

NOORKUU 2017 AASTAL:

 

23. juuli, 21. august, 20. september, 19. oktoober, 18. november, 18. detsember.

 

Need on need päevad, kus sa saad seda maagiat teha ning nendele päevadele eelnevatel ja järgnevatel päevadel.

 

Noorkuu kolme armastuse soovi maagiat on võimalik sul iga Kuu teha, seda maagiat saad sa elulõpuni teha, kui sul vähegi selleks soovi on. Peaasi on see, et päev oleks õige ja maagia tegemine oleks korrektne. Seda selleks, et sinu soov üldse universumisse kohale jõuaks.

 

MAAGIA TEGEMINE

 

Maagia tegemiseks pead sa mõistma seda, et kõik need kolm päeva, mil on seda võimalik teha, on erineva energiaga. Seega iga päev annab sulle ka erilise võimaluse just konkreetsema suunaga soovi teele saata. Kui sul on soov olemas, siis leia see päev, millal seda on kõige õigem teha.

 

Noorkuule eelnev päev - Annab võimaluse suhteid parandada, värskendava energia hinge toomine, enesearmastuse suurendamine, perekonna armastuse suurendamine, suhtesse lapse soovimine.

 

Noorkuu - Uue armastuse leidmine, suhtes kire suurendamine, hingesugulase või teise erineva hingesugulase ellu kutsumine ja temaga kohtumine.

 

Noorkuule järgnev päev - Emotsionaalse valu leevendamine, petmise/reetmise andestamine, pidevate tülitsemiste lõpetamine, armastuse ebaõnne vabastamine, halbadest suhetest vabanemine, vanadest suhtemustritest loobumine, ükskõik millest loobumine, mis on seotud armastusega.

 

Kolmel erineval päeval saad sa saata erinevaid unistusi teele ja kui sa seda tegema hakkad, siis vali enda jaoks see õige päev.

 

Maagia tegemiseks läheb sul vaja ka kristalle ja viirukeid. Kõigi kolme päeva jaoks läheb sul vaja Lootose viirukit (sobib ka Orhidee viiruk, mis on sama toimega). Noorele Kuule eelnevale päevale läheb sul vaja Opaliiti, Noorkuu jaoks Roosat Kvartsi ja Noorele Kuule järgnevale päevale Seleniiti.

 

"Saada enda armastuse soov teele!"

 

Maagia tegemine on seotud mediteerimisega ehk sul läheb vähemalt tund aega selle teele saatmisega. Enamvähem tund on see aeg, kus sa keskendud enda soovi teele saatmisele. Soovitan sul leida enda jaoks väga mugav ase, kus sa saaksid lihtsalt unistustesse sukelduda...

 

Maagia tegemiseks aseta laua peale põlema Lootose kaks viirukit korraga. Jälgi, et mõlemad Lootose viirukid jääksid ilusti suitsema. Need võivad olla üksteise lähedal või veidi eemal, see ei oma tähtsust. Peaasi, et oleks Lootose viiruki essents selles maagias. Lootos sümboliseerib armastust, kirge, romantikat, armastuse leidmist ja parandamist. See annab võimaluse sulle enda soovi kristallidesse kanda, et need omakorda suudaksid sinu unistuse universumisse saata ja sinu saatuses korrektuure tegema hakata.

 

Kui sa oled need suitsema asetanud, siis võtad vastavalt päevale vajaliku kristalli. Võtad kristalli enda kahe käe vahele ning hakkad soovima enda soovi sinna kristalli sisse.

 

Keskendu soovile, keskendu sellele, et sinna suunda hakkavad asjad sinu elus suunduma ja muutuma. Keskendud ja mõtled selle soovi peale senikaua, kuni mõlemad Lootose viirukid on lõpuni põlenud.

 

Lootose viirukite ärapõlemine võtab aega, seega ka selle maagia tegemiseks läheb sul aega vaja. Mida kauem sa kristalli enda käes hoiad ja soovile keskendud, seda suurema tõenäosusega sinu soov kandub kristalli sisse.

 

Kui Lootose viirukid on ära suitsenud, siis lausu lause: "Soov kinnitugu, soov täitugu, soov teele saadetud".

 

Nüüd võta kristall ja vii see üheks ööks enda padja alla. Järgmisel hommikul võta esimese asjana voodist välja kristall ja vii see enda armastuse kristallide komplekti sisse. Kui sul seda veel ei ole, siis see võib olla esimene kristall sinu armastuse altaris.

 

Armastuse kristalle hoitakse magamistoas, kodu Lõuna ja Edela ilmakaares.

 

Nüüd sa oled enda soovi saatnud kristalli sisse ja see on kinnitunud selle sisse. See kristall kannab endaga maagiat, et see saaks sinu saatuses korrektuure tegema hakata. See kristall jäetakse enda koju ja see on oma töö ära teinud siis, kui see ühel hetkel läheb järsku katki. Senikaua, kuni see on terve, senikaua see teeb sinu heaolu jaoks tööd.

 

Erinevad kristallid oskavad erinevaid elemente sinu ellu tuua, see on ka põhjus, miks on väga oluline, et sa õigel päeval kasutaksid õiget kristalli. Maagiat võid teha kolm päeva järjest erineva kristalli ja erineva sooviga. 

Uuendatud: 17.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja