NOORKUU - TOOB ARMASTUSE SINU ELLU

by in UUDISED .

 

Noore Kuu loomine toob sellel korral väga positiivse energia endaga kaasa, milleks on armastusega meie hingede ülekuhjamine. Armastus on see märksõna, millega seekordne Noorkuu hiilgab lisaks kõikidele teistele energiatele, mis see meie ümber toob. Noore Kuu loomise õige päev on pühapäeval, 23. juulil. Noore Kuu väge rituaalide ja maagiate tegemiseks saab ära kasutada ka 22. juulil ja 24. juulil. Seega sul on kolm päeva aega armastusega seotud rituaale ja maagiaid teha.

 

Noorkuu on sellel korral armastuse väega täidetud, kuid see ei tähenda, et see endaga draamat kaasa ei tooks. Noorkuu loob end Lõvi tähtede mõjutuse all, mis tähendab seda, et Lõvi näitab enda suurt isiksust ja enda võimu. See tähendab aga seda, et sellel ajal on võimalik armastust leida, armastuse soove teele saaata, kuid suhtes olles võivad tekkida erinevad pinged. Kuid seda saab vältida, kui sa mõistad, miks sa nendel kolmel päeval kompromissitu oled. Sa pead lihtsalt ennast ise teadlikult tagasi tõmbama. Lõvidel on siiski loomuses olla peajagu üle kõigest ja kõikidel teemadel. Kui sa ei ole Lõvi sodiaagi all sündinud, siis nendel päevadel saad kindlasti tunda nendele iseloomulikke jooni.

 

Armastuse aeg tähendab seda, et Lõvi tähed annavad Noorele Kuule võimaluse alustada uut suhet, luua suhet, saata suhtealaseid unistusi universumisse ja saata enda seest välja signaale, et kohtuda enda hingesugulasega.

 

Seekordne Noorkuu annab sulle võimaluse teha erinevaid maagiaid nagu näiteks armastuse kohal oleva ebaõnne eemaldamise maagia, mille leiad SIIT. Hingesugulase ligi kutsumise maagiat, mille leiad SIIT. Armastuse kanali avamise maagia, mille leiad SIIT.

 

NOORE KUU LOOMISE AJAL PUHASTA JA AKTIVEERI ENDA ARMASTUSE KRISTALLID

 

Noore Kuu loomise ajal tuleb puhastada ja aktiveerida enda armastuse kristalle. Kui sul on olemas erinevaid armastusele suunatud kristallikomplekte, siis aseta nende keskele armastuse küünlaid põlema ja armastuse viirukeid suitsema. Põleta Jasmiini, Kaneeli, Sandlipuud, Lootost ja Roosi. Lisa komplektidesse uusi kristalle, mis täidaksid sinu elu armastuse ja romantikaga. Nendel kolmel Noore Kuu loomise mõjutustega päevadel vii enda kristallid Kuu valgele laadima ja armastusele suunatud ehted pane aknalauale geoodide peale uut energiat ammutama. Tegele ennekõike armastuse kristallidega. Ka nendega tegelemine tõstab sinu armastuse energiat ja avab sinu armastuse kanaleid. Seda sellepärast, et sa keskendud armastusele. Ükskõik, millele keskendumine aitab avada neid konkreetseid energiaid.

 

ARMASTUSE SOOVI TEELE SAATMINE

 

22. - 24. juuli on võimalik saata soov teele, mis on seotud armastusega. Sa võid soovida armastust leida, suhet parandada, tülisid vähendada, kirge tõsta, kaksikleegiga kohtuda või hoopis saatusekaaslasest ka vabaks saamist. Sa võid küsida nendel kolmel päeval ükskõik millisele soovile täitumist. Sul on võimalik iga päev esitada üks soov või saata kolmel järjestikul päeval ka seda sama soovi kolm korda välja.

 

Kolme päeva pikkune Noore Kuu loomise armastuse soovide teele saatmise maagia leiad SIIT.

 

NÄDALA KOSMILINE VÄGI 17. JUULI - 23. JUULI

 

"17. juuli - 18. juuli Sõnn annab sulle võimaluse edukas olla tööalaselt!"

 

Esmaspäeva ja teisipäeva mõjutavad Sõnni tähed, mis annavad sulle ideaalse võimaluse edukas olla tööalaselt. Need kaks päeva on head töötegemise päevad. Nendel kahel päeval võid sa isegi tunda, et sul on rohkem soovi tööd teha, kui sul tööd ees on. Need, kes puhkavad nendel kahel päeva, nemad on tavapärasemast aktiivsemad ja soovivad kodus midagi suuremat ära teha. Kui sa plaanid sellel päeval litsalt istuda, ilma nautida ja olla, siis see ei tule sul hästi välja. Sisemine rahutus tekib neil, kes puhkavad. Seega, kui rahutuse tunne on sind tabanud, siis tõuse püsti ja hakka füüsiliselt end liigutama. Seejärel kaob rahutuse tunne ja asendub energiaga. 

 

"19. juuli - 20. juuli Kaksikud annavad sulle vajaduse suhelda"

 

Kolmapäeval ja neljapäeval mõjutavad Kuud Kaksikute tähed, mis tähendab seda, et sinu suhtlemisvajadus muutub tavapärasest suuremaks. Sa soovid ennast inimestele näidata, välja minna, meelelahutuslikele üritustele minna ja koosviibimisi planeerida.

 

Sellel päeval on aga olemas ka oht liiga palju enda seest välja rääkida. Seega on vaja sul väga palju jälgida, mida sa teistele inimestele räägib. Küsi enda käest mõtteliselt, et kas need asjad, mida sa soovid välja rääkida, kas neid ikka tohib välja rääkida. Ära jaga saladusi või teiste inimeste isiklikke asju!

 

"21. juuli - 22. juuli Vähk särab ja annab Noore Kuu loomisele soovitud armastuse väe"

 

Reede on päris lähedal seekordse Noore Kuu loomisele ja Vähk mõjutab Kuu energiat nii, et armastuse energiad hakkavad juba vallanduma. Reedel võid sa tunda vajadust suuremat sorti romantilise läheduse üle. Soovid, et sind hellitatakse, soovid romantilist koosviibimist korraldada ja ihkad sügavama armastuse järele.

 

Laupäeval mõjutab Kuud veel Vähk ja Noore Kuu loomine saab alguse. On aeg erinevate armastuse rituaalide ja maagiate tegemiseks.

 

Nendel kahel päeval võid avastada, et sinu Südametšakra on avatud uutele romantilistele kogemustele ja sa ise oled samuti tavapärasemast kirglikum. Sa võid ilusaid komplimente teiste poole saata ja neid samamoodi kuhjaga vastu saada. Suure tõenäosusega tuleb ilus nädalavahetus.

 

Kuid hoia alt pühapäeva ja esmaspäeva eest, mis sellele järgneb. Lõvi on see, kes toob uhkuse majja ja kui sa suudad uhkust alla suruda ning Lõvi enesekindlust hoopis kasutada, siis tulevad sulle ka nendel päevadel ilusad hetked.

 

NÄDALA KRISTALL - OPALIIT, ROOSA KVARTS JA SELENIIT

 

OPALIIT

 

Opaliit aitab uskuda ellu, uskuda iseendasse ja paremasse tulevikku. See kristall on nagu lootuse kristall, andes sulle uut elumõtet, uue suuna kätte ja juhatades sind heade ning positiivsete sündmuste keskele. Opaliit on väga positiivne kristall, aidates sul ise enda elu paremaks muuta juba tänu sellele, et see õpetab sind elu armastama.

 

Kanna Opaliiti samal ajal koos Roosa Kvartsiga, et tugevdada enda ja enda partneri vahelist telepaatilist sidet. Opaliit koos selle kristalliga aitab armastatu suhtes tugevdada sellist vaimset sidet nagu on telepaatia. Telepaatia on see, kui sa tajud konkreetse inimese mõtteid, tunned ette seda, millal ta sinuga ühendust võtab ja teie mõtted muutuvad ühesuguseks.

 

ROOSA KVARTS


Roosa Kvarts on tingimusteta armastuse kristall, mis tähendab seda, et see toob igas elu valdkonnas sinu ellu armastust, aidates sul armastust leida romantilisel tasandil, luua head suhet perekonnaga, luua head suhet tütre või pojaga, andes sulle ka võimaluse head sõprust luua ja leida.

Roosa Kvarts on see kristall, mis aitab sul olla enda elukaaslashingele tänulik ja temas häid külgi näha. See on kristall, mis muudab sinu ja tema suhte harmooniliseks ning leevendab teie omavahelisi pingeid. Selleks kanna seda kristalli või kasuta oma kodu energia parandamisel.


Roosa Kvarts on äärmiselt õrna energiavibratsiooniga kristall, mis hakkab sinu Auras tööle nii, et sa esialgu ei pane selle toimet tähelegi. See teeb sellest kristallist väga hea tervendaja, mis aitab eemaldada sinu hingest ärrituvuse, närvilisuse ning liigse üliemotsionaalsuse. Aidates sul olla emotsionaalselt stabiilsem ja tasakaalukam. Roosa Kvartsi mõjutusi hakkad sa tundma alles hiljem, seda sellepärast, et see teeb väga ettevaatlikult sinu Auras korrektuure.

 

SELENIIT

 

Seleniit on Inglite ligikutsumise kristall ja läbi Inglite soovide teele saatmise kristall. Seleniiti kasutatakse selleks, et unistused ja soovid täituksid.

 

Seleniit aitab ka suhetesse, romantilistesse suhetesse rahu ja tasakaalu tuua. Seda on hea kinkida oma armsamale selleks, et suhteõnne tagada. Võib ka kahte Seleniidi südant korraga kasutada. Seda nii, et mõlemale loetakse sõnad ja mõtted peale. Näiteks "Ma soovin, et me saaksime läbi ja erimeelsused laheneksid alati kiiresti ning me sooviksime suhte pärast alati koos pingutada". Mõtled kõige selle peale, kui hoiad mõlemat südant käes ja hiljem, kui sa tunned, et sa oled sõnumi Seleniitide sisse saatnud, asetad need enda ja kaasa öökappide peale. See on üks võimalus, kuidas need tööle hakkavad, aga alati kasuta oma loomingulist meelt, kui sa kristallidega tegutsed ja tunne, kuhu sa sooviksid neid tööle viia.

 

OPALIIT, ROOSA KVARTS JA SELENIIT ON 10% SOODSAMAD KUNI 23. JUULINI!

Uuendatud: 16.07.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja