KOSMILINE ENERGIA - TUUAKSE LAGEDALE TEENITUD KARMA JA MUUDETAKSE SAATUST

by in UUDISED .

 

Igal nädalal kirjutan ma sellest, milline on kosmiline energia meie ümber ja kuidas see kõik meid isiklikul tasandil mõjutab. Noorkuu loomise päev on 23. juulil, selle vägi on veel ka esmaspäeval 24. juulil ning siis peale armastuse aega hakkab looma uus kosmiline periood. Kuu hakkab suunduma enda suuremaks muutumise poole. Kuu kasvab ja loob Kuu esimese veerandi juba tulevasel pühapäeval 30. juulil. Kui armastuse õnneks on antud võimalus ära, siis nüüd saabub karmaatiline aeg. On aeg muuta sinu elu!

 

Sellel korral on Kuu esimese veerandi loomine väga eriline, kuid samas võib see mõne inimese jaoks olla väga hirmutav ja halba tõotav. Kunagi ei ole kõik ilus ja mitte kunagi ei ole ka kõik halb. Kui Noorkuu on oma väe kaotanud ja Kuu hakkab liikuma uue võimsa Kuu faasi poole, siis asjad sinu ümber hakkavad ka muutuma.

 

Alates teisipäevast võid sa hakata enda elus nägema muudatusi. Need muudatused võivad olla füüsilisel ja emotsionaalsel tasandil. Asjad hakkavad muutuma.

 

Ma soovitan sul terve selle nädala jooksul jälgida, mi sinu ümber toimub, kes mingisuguse jutu/teada andmisega sinu juurde satub, kuidas on sinu enesetunne ja mis mõtted sinu peas ringi liiguvad. Sa muutud sellel ajal. Sinu saatust korrigeeritakse sellel hetkel. On olemas teatud perioodid, kus meie karma astub mängu, on teatud aeg, kus kosmiline vägi saab anda sulle välja teenitud, seda nii selle heas kui ka halvas mõttes.

 

Igatahes mida ma soovin sulle teada anda on see, et sa pead kõike end ümbritsevat sellel nädalal väga sügavalt analüüsima, mitte ühtegi intsidenti ja nii-öelda kokkulangevust ei tohiks kahe silma vahele jätta ega ükskõikselt võtta. Kõik mis juhtuma hakkab peabki juhtuma!

 

Selle nädala jooksul võivad väga ilusad asjad sinu elus juhtuda, sa võid saada välja teenitud preemia, kuid sa võid saada ka välja teenitud karistuse. Karma on sinu välja teenitud kingitus. Sa kas oled enda ellu head karmat teeninud läbi enda elu või hoopiski halba. Sellel nädalal avanevad kosmilised energiad ja jagavad sulle tükikese sinu välja teenitust.

 

Juhul kui sa oled väga palju vaeva näinud iseendaga, oled õppinud enda vigadest, sa ei ole olnud salakaval ega mänginud teiste inimeste tunnetega, siis sa saad ka head tasu. Kui sa oled teinud kõik selleks, et karma koguks sinu hinge karistusi, siis selle võid sa ka saada.

 

Ma räägin seda kõike sellepärast, et sa suudaksid sellel nädalal mõista, mis sinuga toimuma hakkab. Miks mõni ilus või halb asi sinu teele saadetakse. Kui sul tuleb hea nädal, täis armastust ja unistuste täitumisi, siis sa oled järelikult ka selle välja teeninud. Kui sind kurvastatakse, siis ennekõike oled sina saatnud endale karistuseks selle kurbuse. Ükskõik mis juhtub, see peab juhtuma.

 

Mida päev edasi Kuu esimese veerandi loomise poole, seda võimsamaks läheb sinu karma avanemine sinu enda Aurakehas. Sa jagad ise enda karmat teele. See on hea periood ka selleks, et sinu positiivne energia saadab sinu tulevikku edasi sõnumeid ja unistuste täitumisi. Kui sa oled karma seaduse järgi elanud, siis sa võid sellel 30. juuli Kuu esimese veernadi loomise päeval kinnitada väga palju ilusaid sündmusi enda saatusesse, mis hiljem sinu ellu ka reaalselt tulevad. See on päev, kus meie saatust korrigeeritakse vastavalt meie tehtud tegudele.

 

30. juulil ja mitmed päevad enne seda võid sa tunda end väga veidralt. Kui sa oled õnnelik, positiivne ja rahulolev, siis see on märk selle kohta, et sa oled väga palju teinud selle jaoks, et enda elu paremaks muuta. See on märguanne selle kohta, et sinu saatust muudetakse paremaks. Sinu karma toob sulle kingitusi, mis on head. Juhul kui sa tunned end kehvasti, väsinuna, sul on halb olla nii füüsiliselt, kui ka emotsionaalselt, siis on see märguanne karma karistuste lukku panemisest. See on märguanne sinu hinge ja keha poolt, mis ütleb sulle seda, et sa oled vigu teinud ning nüüd tulevikus sa hakkad nende eest tasuma.

 

Ma tean, et minu mõtted on sellel korral veidi süngemad, kuid elus on ka süngemaid teemasid. Ma tajun energiaid ette ja ma parema meelega annan sulle teada, mis toimuma hakkab, et sa oleksid teadlik sellest, miks ning mis on sinu elus. Sellel nädalal saad sa väga palju iseenda kohta teada. Sa saad aru, kas sa oled karma seaduse järgi elanud ja teeninud enda saatusesse positiivsust, õnne ning õnnestumist. Või sa saad teada ka seda, kui palju sa oled vigu teinud.

 

Soovitan läbi lugeda minu kirjutatud artikli KARMAST, mille leiad SIIT. Seda selleks, et sa mõistaksid, mis on karma, kuidas see toimib ja mille eest me enda ellu häid ning kurvaks tegevaid üllatusi saame.

 

"Puhasta enda hing negatiivsusest, mis loob sulle halba karmat"

 

Sellel nädalal soovitan ma iga päev endale teha Aura puhastust. Seda sellepärast, et vabastada enda Auras olevat negatiivsust, mis paneb sind enda ellu halba karmat looma. On olemas teatud negatiivne energia, mis suunab sind valele poole ja mis loob sulle selliseid mõtteid/tegusi, mis hiljem loovad sinu ellu halva karma.

 

Sellel nädalal iga päev kuni 30. juuli ööni puhasta enda Aura vähemalt ühel korral päevas ära. Selleks põleta enda lähedal Salvleid korra päevas. Hoia suitsevat Salvei tõrvikut käes ja liigu selle suitsuga üle kogu oma keha. Nii, et Salvei suits puudutaks sind jalatallast kuni peani. Kui sa ei oska Salveid kasutada, siis loe läbi artikkel, kus ma kirjutan Salvei kasutamisest. Selle leiad SIIT.

 

Igavpäevaselt kuni Kuu esimese veerandi loomise ööni joo sidruni-laimi vett. Pigista pool sidrunit ja pool laimi suure klaasi sisse, ülejäänud klaas täida veega. See on taimne Aura puhastus, mis annab Salvei puhastusele tuge.

 

Igal õhtul enne magama minekut loe enda hingele palve peale ja jää selle mõttega unne. Selleks palveks on: "Vabanegu energiad minu hingelt, mis mulle endale liiga teevad"

 

Selle sama nõidusliku palve peale lugemisel enne uinumist, sellega annad endale võimaluse vabaks saada halvast energiast, mis suunab sind iseendale halba karmat looma. See sama nõiduslik palve töötab koos Salvei ja sidruni-laimi veega.

 

KANNA SELLEL NÄDALAL RÜOLIITI JA OONÜKSIT - "Kristallid, mis kaitsevad sind sinu enda vigade eest."

RÜOLIIT

Rüoliidil on karmalised oskused ja tema sees peitub vägi, mis oskab purustada inimese Auras olevaid blokaade karmalisest karistusest. Näiteks mõnda inimest saadab terve elu halb õnn armastuses, koguaeg on ühed ja samad probleemid armastussuhetes ning lõppu ei paista sellel tulevat. Sellisel juhul on Rüoliit peaaegu et ainukene kristall, mis tõeliselt võib aidata sellise probleemi lahendamiseks kõige tõhusamalt juba üksnes seda kandes. Rüoliidil on oskus avada inimese Auras kanalid, mis on kinni läinud karistusest eelmisest elust või ka selle elu nii-öelda patust. Rüoliit aitab avada kanaleid, samas aitab see sinul endal mõista, mida valesti teed, aitab sul enda karmat lahendama hakata ja seejärel puhastab selle lõplikult sinu Aurast ära nii, et see enam liiga ei teeks.

See on kristall, mis aitab sul teha enda tegemata tööd ära. Kristall, mis aitab lahendada sul olukordi ja probleeme, mida sa oled kaua aega vältinud. Rüoliit aitab vanad asjad kõik ära lahendada, et sa saaksid uue energiaga edasi minna

Rüoliiti on kasulik endaga kanda ennustamise ajal. Rüoliit aitab sul kanalduda ja informatsiooni üles leida. Eriliselt kasulik on Rüoliit siis, kui seda kanda koos Malahhiidiga. Rüoliit ja Malahhiit aitavad mineviku kohta nägemusi näha.

OONÜKS

Oonüks on väga tugeva toimega kristall, mis reageerib igasugusele energiale, mis tema lähedusse saabub või on. Seega, kui Oonüks teeb oma töö ära ehk on sind piisavalt palju aidanud ning oma energiast lahti saanud, siis see praguneb ning läheb katki. Selline asi juhtub eriti nende kristallidega, mida ei ole korralikult hooldatud ehk mida ei ole laetud geoodidel, ega ka puhastatud rituaalitaime suitsuga. Kui sinu Oonüks praguneb ja läheb peaaegu et katki, siis ole hea vabasta kristall jõevette või metsa.

 

Sellel kristallil on oskus inimese Aurat tervendada, aidates Auras eksisteerivaid energia auke kinni uuesti panna. Energia augud on need kohad sinu Auras, mis lasevad sinu heal energial ära kaduda ja kui sul on energia augud, siis tavaliselt sellel inimesel ei lähe hästi. Igas elu aspektis võib olla takistusi, probleeme ja õhus on palju segasuse tunnet. Samas võib tunda see inimene ka seda, et kõik soovivad talle liiga teha.

 

Rüoliit koos Oonüksiga kaitsevad sind kõige halva eest, mis sinu eluteele võib edaspidi tekkida!

 

RÜOLIIT JA OONÜKS ON 10% SOODSAMAD KUNI 30. JUULINI

 
Uuendatud: 24.07.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja