SIDRUN - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Me võime unes näha väga palju erinevaid elemente, tegevusi ja sündmusi. Unenäod võivad olla väga kummaliste sümbolismidega ja ka sidruneneid näevad inimesed unes. Igal sümbolil on olemas oma tähendus ja nii ka sidrunil. Sidruni unes nägemine võib ennekõike tõotada halba ja kuulutada lähenevaid probleeme. Väga vähesel juhul toob sidrun sinu unenägude kaudu head sõnumit ja õnne. Kuid siiski selle välja selgitamiseks, mida sidrun sinu unenäos tegi, seleta enda nägemus võimalikult täpselt lahti.

 

Mida rohkem on sinu unenäos sidruneid, seda märkimisväärsem võib olla see teema, mis sinu ellu tuleb. Kuid, kui unenägu vihjab ilusale lõpptulemusele, siis mida rohkem on sidruneid, seda võimsam on ka saavutus.

 

Kaunis, värske ja mahlane sidrun sümboliseerib problemaatilist aega, sündmust, tegevust, kuid lõppude lõpuks võid sa sellest kõigest ilusti välja tulla. Kauni väljanägemisega sidruni unes nägemine kuulutab üldiselt esialgselt halba, kuid hiljem head. Kauni sidruni nägemine võib vihjata ka sellele, et kaua oodatud tulemus võib tulla, mille suhtes sa oled väga palju vaeva näinud.

 

Toores, pahaks läinud või välimuselt kole sidrun toob õnnetusi, probleeme, lahkhelisi, kriise ja pettumusi, mis sul hiljem ära ei unune. Pahaks läinud sidrun sümboliseerib ebaõnne, mis jätab oma jälje.

 

Hapu sidrun viitab kehas olevale haigusele või haiguse tekkele. Mida kibedam on sidrun, seda suurem on ka tervisega seotud probleem. Hapu või kibeda sidruni unes söömine võib viidata ka unistustele, mis ei täitu. Ideedele, mis ei kanna vilja.

 

Sidruni söömine ei kuuluta mitte midagi head sulle. Kui sina oled see, kes sööb unes sidrunit, siis sul võib tulla suurem materiaalne tagasilöök. See märguanne rahalisest kaotusest või sinu rahakoti jaoks suuremat väljaminekut. Igatahes sa pead kas raha välja andma või sult võetakse seda vähemaks. Kui sa näed, et keegi teine sööb sidrunit, siis tema võib selle probleemiga seotud olla koos sinuga.

 

Sellise unenäoga võidakse sulle ka hoiatuseks anda vihje, et sa liialt ei riskiks enda rahaga ja liigseid väljaminekuid ei teeks. Unenägudes antud vihjeid saame me enda elu parandamiseks kasutada.

 

Kui unenäos olevad teised sümbolid viitavad suhetele, siis sidruni söömine võib ennustada ka alandamist ja kellegi teise poolt reetmist.

 

Sidrunist toidu valmistamine vihjab sellele, et peagi võib sul tulla probleeme võimudega, seadusega ja sulle soovitakse sellest teada anda.

 

Sidruni pigistamine sümboliseerib kriisi aega, mis võib juba sinu elus eksisteerida või millesse sa hakkad suunduma. Kuid sidruni pigistamine näitab sulle ka seda, et sa tuled sellest kriisist ilusti välja. Seega see on pigem positiivne nägemus sinu unes.

 

Sidrunid puu otsas sümboliseerivad kadedust, mis on sinu poole suunatud. Keegi kadestab midagi, mis sinul on. Keegi hoiab silma peal sinu asjal või isegi suhtel.

 

Kui sa korjad sidruneid puu otsast, siis see sümboliseerib sinu ellu tulevat õnne, rikkust ja jõukust. See on üks parimaid unenägusid, mis võiks sidruniga seotult sinu unenägudesse tulla. Kuid loomulikult siis, kui sidrunid on ilusad kollased.

 

Sidruni ostmine viitab sellele, et keegi soovib sind petta või on sind petnud. Sidrunite ostmine on väga halb märk, see viitab petta saamisele ja keegi võib sind lihtsalt lolliks teha.

 

Tükeldatud-viilutatud sidrunid näitavad probleemide lahti arutamist, et need saaksid paranema hakata. Halbade asjade järk-järgult paranemine. Probleemi ilmsiks tulemist, millele on võimalik lahendus leida. Võib-olla sa avastasid ka probleemile lahenduse.

 

Sidruni koorimine on väga heaendelise väärtusega sümbolism. See annab läbi unenäo sulle teada, et sa astud täpselt õigel hetkel ohust kõrvale ja tänu sellele, et sa kuulad enda intuitsiooni. Ohu ära hoidmine enne, kui see saaks sulle kahju tuua.

 

Kui keegi kingib sulle sidruni, siis ta valetab sulle. Kui sa mäletad enda unenäos kes ta oli, siis ära usu teda. Ta rääkis sulle just äsja või peagi räägib sulle midagi, mis ei vasta tõele.

 

Taldrik täis lahti tükeldatud sidruneid sümboliseerib suuri võimalusi, mis sinu ellu hakkavad tasapisi tulema. Nende võimaluste seas võib olla häid ja halbu teemasid. Sina pead olema see, kes väga ettevaatlikult peaks vastu võtma selle, mis elul sulle pakkuda on.

 

Sidrunit unes nähes pead sa võtma veidi ettevaatlikuma hoiaku kõige ja kõigi suhtes. Sulle antakse lihtsalt märku, et sa võid end kogemata mässida väga ohtlikesse olukordadesse.

 

Kui sa soovid õppida iseenda unenägusi seletama, siis aseta Barüüdi päikeseratas enda unenäopüüdja külge. Barüüt aitab unenägusid esile kutsuda, neid meelde jätta ja õppida neid analüüsima.

Uuendatud: 25.07.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja