KÕHUVALU - HINGE PEEGELDUS

by in UUDISED, TERVIS .

 

Kinni jäänud emotsioonid peegelduvad meie füüsilises kehas ja seega hakkavad meile füüsiliselt ebamugavuse tunnet põhjustama. Iga valu eksisteerib põhjusega, kuid alati ei pea olema selle valu põhjuseks see, et sa oled endale füüsiliselt liiga teinud, halvasti maganud, halvasti toitunud või end füüsiliselt ära koormanud. Valu võib tekkida ka emotsionaalsete probleemide tulemusel, kui probleem on nii suureks kasvanud, et sinu hing hakkab sulle ise seda välja näitama. Emotsionaalne keha hakkab läbi füüsilise keha enda probleeme välja näitama siis, kui sa ise ei ole suutnud läbi intuitsiooni ja sisemise hääle kuulda võtta ennast, et seda tervendada.

 

Emotsionaalse keha probleemidest saad sa aru siis, kui sul on tekkinud valu ja sa mitte kuidagi ei suuda sellest lahti saada. Kui sa ei suuda füüsilist probleemi endal tuvastada ja kui sa tead, et sa ei ole füüsiliselt endale liiga teinud. Sellisel juhul on tegemist emotsionaalse probleemiga.

 

"Kõhuvalu sümboliseerib emotsioone, mida sa ei suuda seedida!"

 

Kõhuvalu eksisteerib otse Päikesepõimiku kohal ja see tekkib sellest, kui sinu hinges on emotsioone, millega sa ei suuda toime tulla. See on emotsionaalne ülekoormus, mis neelab sinu positiivsust. Miski, mis muudab sind kurvaks ja mis võtab sinult ära jõuda.

 

Kõhuvalu tekib inimesel siis, kui ta ise ei suuda enam toime tulla enda elus toimuvaga. Liialt palju on negatiivseid sündmusi üksteise otsa langenud ja nendega ei ole suudetud tegeleda.

 

Kui sul on teadmata põhjusel tekkinud kõhuvalu, siis see on märguanne sinu hinge poolt, et sa ei suuda nende emotsioonidega tegeleda ega neid seedida, mis sinu hinge on tekkinud. Tavaliselt tekib kõhuvalu siis, kui perekonnas on palju tülisid, lahku minek on teemakorras, suured peresisesed muudatused, mis muudavad hinge ebastabiilseks. Tihtipeale tekib kõhuvalu neil, kes peavad tegema asju, mida nad ise ei soovi teha, kuid neid sunnitakse selleks. Liigne tegutsemine suunas, kuhu ei soovita minna.

 

Kõhuvalu võib tekkida mõlema emotsiooni seedimise probleemist, nii negatiivse, kui ka positiivse. Kui sa tunned, et sa ei suuda ega jaksa millegi peale mõelda, keskenduda ja sa ei oska reageerida enam, siis on sul probleeme emotsioonide seedimisega. Sellisel juhul võib peagi sind tabada kõhuvalu või väga ebameeldib tunne maos. Sellisel juhul tuleks ennekõike hakata Päikesepõimikule tervendust andma. Järelikult Päikesepõimik on rivist väljas. Soovitan sul lisaks ka läbi lugeda minu kirjutatud Päikesepõimiku artikli, kus ma seletan lahti, mis see on, kuidas see töötab, miks kinni läheb ja mis selle tervendamise jaoks kasulik on. Numernukk, ingver ja Oranž Kaltsiit on sinu jaoks kõige kasulikumad, kui sind on tabanud emotsionaalne kõhuvalu.

 

Selle artikli kirjutasin ma selleks, et sa saaksid aru, miks sul üldse tekib kõhuvalu teadmatutel põhjustel ja ka sellepärast, et sa saaksid aru, kus kohast sa peaksid sellest probleemist vabaks saamisel alustama.

 

NURMENUKK, INGVER ja ORANŽ KALTSIIT

 

Kõhuvalu jaoks on olemas kolm väga kasulikku tervendajat, kaks taime ja üks kristall. Emotsionaalsete kõhuvalude tervendamiseks tee endale vaheldumisi nurmenuku ja ingveri teed. Nende kohta olen ma eraldi kirjutanud ka artiklid. Nurmenuku kohta saad lisaks veel edasi lugeda SIIT ja ingveri maagiliste omaduste kohta SIIT. Need kaks taime leevedavad sinu emotsionaalset kõhuvalu, aidates anda tervendust Päikesepõimikule ja vabastada sinu hinges olevat koormuse tunnet. Joo neid kahte teed vaheldumisi igapäevaselt nädal või kaks järjest. Peale sellist tee joomist peaksid kõhuvalud järgi andma. Neid võib juua ka siis, kui sulle on tekkinud väga järsku kõhuvalu.

 

Oranž Kaltsiit on see kristall, mis tervendab emotsionaalse suure koormuse all olevat Päikesepõimikut. Päikesepõimik on see, mis annab meile õnnetunde ja mis toidab meie hinge positiivsusega. Kui see on meie hingest kadunud, siis aitab Oranž Kaltsiit seda tunnet taastada. Kanna Oranži Kaltsiiti võimalikult pika paela või kee otsas, et see ulatuks Päikesepõimikuni. Oranž Kaltsiit vabastab emotsionaalseid probleeme, mis tekitavad sulle kõhuvalu.

 

Kristallid on väga võimekad tervendajad ja veel eriti siis, kui tegemist on emotsionaalsete probleemidega. Oranž Kaltsiit aitab just sellisest emotsionaalsest probleemist vabaks saada, aidates sul ise enda sees probleemile lahendust leida ja vabastades emotsioonid, mis teevad hingele liiga.

Uuendatud: 26.07.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja