VÕIDA TENE MAAGIAGA KAETUD VÄEESEMEID

by in UUDISED .

 

Olen ka eelnevalt öelnud, et kingituste tegemine on mulle rohkem kui suureks rõõmuks. Mulle tõepoolest meeldib jagada energiat edasi ja mis saaks veel rohkem rõõmu pakkuda, kui kristalle kinkida. Seega olen otsustanud kinkida koos enda maagiaga välja kõik need ilmelised ehted ja väeesemed.

 

Kõik erinevad kingitused kannavad minu maagiat endas. Olen kirja pannud selle, millise maagia nendesse esemetesse laadisin. See, kes need kingitused endale saab, selle hingega hakkab see kristall ka tööle.

 

La Tene Esoteerika Butiigil on sünnipäev!

 

Minu imeline Butiik saab juba kolme aastaseks ja seda nüüd 15. augustil. Selle auks kingingi välja kõik need imelised kristallid.

 

Kristalliloosis osalevad kõik e-poe, Tallinna ja Kuressaare Butiigist tehtud ostud. Seega, kui sulle nii ehk naa meeldib minu juures külas käia, siis saad sa ka lisaks sellele võimaluse selles kristalliloosis osaleda.

 

Kingitused loosin välja Butiigi sünnipäeval, 15. augusti hilisõhtul.

 

Head õnne kõigile, kes osalevad minu maagia loosis!

 

MAAGIAGA VÄEESEMED

 

1. ROHELISE AVENTURIINI ELEVANT

 

Rohelise Aventuriini elevandile olen laadinud peale külluse, materiaalse edu ja jõukuse maagia. See, kes selle Rohelise Aventuriini elevandi endale kingituseks saab, siis sellele inimesele annan ma kaasa suurel hulgal jõukuse energiat. Kindlasti aseta see enda külluse nurka kaunistama ja lase minu maagial enda ellu materiaalset õnne tuua.

 

Rohelise Aventuriini elevant kannab ka ise juba endaga kaasas jõukuse ja rikkuse energiat. Loe kindlasti ka selle toimete kohta pikemalt!

 

2. MALAHHIIT

 

Malahhiidi auguga talismani peale olen laadinud rikkuse maagia, mis aktiveerub kohe selle inimese Auras, kes seda kandma hakkab. Malahhiidi talismani võitjal soovitan ma seda täpselt 3 kuud järjest kanda ilma vahetpidamata. Iga Noore Kuu loomise ajal puhastada seda Patšuli viirukiga, et selle maagia aktiveeruks üha uuesti ja uuesti. Peale kolme kuud võid seda kanda siis, kui ise seda soovid. Kolme kuu jooksul talletub minu maagia sinu Aurasse.

 

3. ROHELINE KVARTS

 

Rohelise Kvartsi auguga talismani peale laadisin ma tööedu maagia, mis annab selle kandjale võimaluse edukaks töö tegemiseks ja külluse aktiveerumiseks läbi töö. Kristall, mis toob selle kandjale tööpositsioonil tõusmist. Seda kristalli tuleb kanda järjest 3 kuud ja iga Täiskuu ajal puhastada Aaloe viirukiga. Seda selleks, et see maagia saaks selle kandja hinge edasi jõuda. Peale kolme kuud võib seda kanda siis, kui selleks soovi on.

 

4. ROHELINE AVENTURIIN

 

Rohelise Aventuriini auguga talismani olen ma laadinud materiaalse õnne maagia. Maagia, mis toob selle inimese ellu igal tasandil head materiaalset õnne. Tuleb järjest kanda 8 kuud, et see saaks oma maagia inimese Aurasse säilitada. Puhastada igal Täiskuul Kanepi viirukiga. Peale 8 kuud tuleb see kristall jõevette vabaks lasta. Peale 8 kuud on maagia selle inimese Auras.

 

5. "RAHAVOOLU AKTIVISEERIJA"

 

Maagia kristallide komplekt Buddha Jaadist, Malahhiidist ja Krüsopraasist, mis aitab rahavoolu sinu ellu tuua. See kristallikomplekt on maagiaga kaetud, see tuleb asetada külluse nurka teiste külluse kristallide keskele. Neid kristalle ei tohiks sealt enam ära võtta, vaid jätta enda maagiat terveks eluks edasi andma. Ei vaja puhastamist, kui puhastad igakuiselt enda kodu Salveiga.

 

6 "KÜLLUSE TOOJA"

 

Maagia kristallide komplekt Rohelisest Kvartsist, Rutiilnõeltega Kvartsist ja Kalkopüriidist, mis aitab sinu ellu küllust ja head õnne tuua. Tuleb hoida Ida ilmakaares ja on hea, kui see jääks alati sinu kodu Ida ilmakaarde. Külluse tooja maagia saadab sinu ellu erineval tasandil küllust. Ei vaja puhastamist, kui puhastad igakuiselt enda kodu Salveiga.

 

7. PRENIIT INGEL

 

Preniidi Ingli talismani sisse on laetud maagia, mis aitab sul enda isikliku kaitseingliga kontaktis olla. Läbi Preniidi olen aktiveerinud selle talismani sinu heaolu jaoks tööle. See aitab sul enda soove ja mõtteid enda kaitseinglini saata.

 

8. SERAFINIIT

 

Serafiniidi talisman kannab kaasas minu loodud maagiat, mis aitab sulle ühe Ingli juurde kutsuda. See on maagiaga kaetud ja aktiveerub siis, kui sa oled ühe vaba Ingli läheduses. Me saame endale lisaingleid juurde kutsuda ja Serafiniit aitab sul seda teha. Kanna seda senikaua, kuni tunned selle talismaniga sidet.

 

9. SMARAGD

 

Smaragdi käeehe kannab minu loodud maagiat, mis on suunatud läbi sinu enda töö tegemise külluse ellu kutsumisega. Kanna seda väeeset sellel ajal, kui tööd teed. Seda selleks, et läbi sinu pingutuste saaks õnn sinu ellu siseneda.

 

10. KRÜSOPRAAS

 

Krüsopraasi sõrmus kannab endaga kaasas jõukuse väge. Kui sa seda sõrmust kandma hakkad, siis sa hakkad enda ellu ka jõukust ligi kutsuma. Krüsopraas on universaalne jõukuse kristall, mis aitab sinu elu materiaalses mõttes paremaks muuta.

 

11. NEFRIIT

 

Nefriidi talisman kannab kurjuse kaitse maagiat endaga kaasas, aidates sinu elust eemale hoida kõike halba, mis sinu eluteele on sisenemas. Aidates sind kaitsta salakavalate inimeste eest, ebaõnne ja laostumise eest. Nefriit on väga tugeva toimega kaitsetalisman.

 

12. "SPIRITUAALSUS"

 

Maagia kristallide komplekt Sinisest Kaltsiidist, Lasuriidist ja Sinisest Pitsahhaadist, mis aitavad sul spirituaalsemaks muutuda. Hoia seda enda padja all või voodi kõrval. Need kristallid toovad sulle prohvetlikke unenägusid ja aitavad su hingelt võimsamaks kasvada. Ei vaja puhastamist, kui puhastad igakuiselt enda kodu Salveiga.

 

13. "ARMASTUSE LEIDJA"

 

Maagia kristallide komplekt Thuliidist, Kinavarist ja Petaliidist, millele olen laadinud armastuse leidmise energia. Need kristallid aitavad sinu ellu armastust ligi kutsuda igal tasanadil, tuues sinu ellu armastuse õnne. Hoia seda maagia komplekti armastuse kristallide keskel, voodi all või voodi kõrval. Ei vaja puhastamist, kui puhastad igakuiselt enda kodu Salveiga.

 

14. "KÜLLUSE TOOJA" KÄEEHE

 

Külluse tooja käeehe on kristallehe, mis aitab sinu elu paremaks muuta ja seda materiaalses mõttes. Loe kindlasti ka selle ehte kohta lähemalt edasi SIIT.

 

15. "TÖÖEDU" MEESTE KÄEEHE

 

Tööedu meeste käeehe on loodud mehele, kellele soovin ma edasi anda tööedu ja küllust läbi tema enda töö tegemise. See kristallehe koosneb Rohelisest Kvartsist ja Piltjaspisest. Loe selle käeehte kohta veel edasi SIIT.

 

16. "KAITSEV VALGUS" KÄEEHE

 

Kaitsev Valgus käeehe on loodud Rohelisest Küaniidist, Labradoriidist, Preniidist, Serpentiinist ja Mäekristallist. See on väeese, mis kaitseb sind.

 

17. "KAITSE"

 

Maagia kristallide komplekt Šungiidist, Hematiidist ja Verekivist on loodud koos kaitse maagiaga. Olen nende kristallide sisse laadinud maagia, mis aitab sind kaitsta õnnetuste eest. Õnnetuste nii füüsilisel, kui ka emotsionaalsel tasandil. Aidates sinu elust eemale hoida kurja ja tervisega seotud probleeme. Hoia seda komplekti enda kodu välisukse läheduses või kodu Ida ilmakaares. Võid kokku panna teiste kodukaitse või tervise kaitse kristallidega. Ei vaja puhastamist, kui puhastad igakuiselt enda kodu Salveiga.

 

18. "SÕNUM INGLITELT"

 

Maagia kristallide komplekt Sodaliidist, Sinisest Kvartsist ja Girasolist on laetud koos minu Inglite maagiaga. Saatsin nendesse kristallidesse Inglite väe, mis aktiveerub siis, kui sa neid peopesas hoiad. Hoia neid üheskoos peopesas ja küsi enda mõtetes Inglitelt juhatust. Iga kord, kui sa seda teed, siis nad peagi saadavad sinu ellu vastuse. Siis, kui sa neid ei kasuta, siis hoia neid enda voodi all Inglite kristallde keskel. Kasuta alati siis, kui sa vajad Inglitelt juhatust. Ei vaja puhastamist, kui puhastad igakuiselt enda kodu Salveiga.

 

KÕIK OSTUD OSALEVAD LOOSIS, MIS ON TEHTUD 30. JUULIST KUNI 15. AUGUSTI ÕHTUNI! 

Uuendatud: 29.07.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja