KUUVARJUTUS TÄISKUULE - VÄGI JA RIKKUS

by in UUDISED .

 

Täna särab taevas Kuu esimene veerand, mis hakkab sinu karmat paika panema ja sinu tehtud teod, mõtted ning emotsioonid jäädvustatakse sinu karmakehasse. Seejärel hakkab kohe peale Kuu esimese veernadi faasi karma tööle kas sinu kasuks või sinu kahjuks. Olenevalt täpselt sellest, mida sa iseenda Aurasse oled külvanud. Kas oled olnud headusest või saatanast? Kõik pannakse paika ning järgmised pool aastat kuni Tulekuke aasta loovutamiseni Koera aastani hakkad sa väga palju teenitust kätte saama. Kas siis õnne või ebaõnne. Seega tuleb emotsiooniderohke järgmine poolaastat. Kellel tuleb raske poolaasta, see on selle ise enda tegudega välja teeninud ja kellel tuleb täis õnne, rõõmu ning armastust - see on ise seda eelnevalt enda karmasse ka külvanud. Eks sa saad iseennast analüüsima hakata ja jäta kindlasti minu mõtted endale meelde.

 

Eelmise nädala postituses soovitasin ma kanda Rüoliidi ja Oonüksi kristalli. Seda selleks, et need kristallid aitaksid sul õppida endale paremat karmat looma. Nende kahe kristalli ühine vägi aitab mõista, kuidas sa teatud olukorras peaksid käituma ja blokeerivad ka suurte karistuste välja teenimise. Seda sellisel viisil, et need õpetavad sind enda karma kasuks elama ja mõtlema.

 

Kui Kuu esimene veerand on läbi saanud, siis hakkab Kuu sammuma Täiskuu poole. Seekordne Täiskuu on väga eriline ja seda sellepärast, et täpselt Täiskuu peale langeb ka kuuvarjutus.

 

Kuuvarjutusega Täiskuu on taevas 7. augustil. Kuuvarjutus tähendab seda, et osa Kuust ei ole nähtaval, kuid Täiskuu ajal peaks alati selge Kuu taevas olema. Kui on selge ilm, siis saad seda erilist vaatepilti ka oma silmaga tunnistada.

 

Täiskuu vägi algab juba 6. augustil ja lõppeb 8. augustil. Neid kuupäevasid on sul vaja teada selleks, kui sa soovid teha erinevaid rituaale ja maagiaid. Tavaliselt tehakse rituaale ja maagiaid kolm päeva järjest. Loomulikult kõige tugevama väega päev on 7. augustil.

 

Täiskuu toob tänu kuuvarjutusele kaasa ühe väga emotsionaalse perioodi. Seega enne Täiskuu saabumist võid sa kergelt ärrituvust ja närvilisust tunda. Mitte ainult iseenda sees, vaid kõige ümbritseva sees. Ära lase sellel kindlasti end mõjutada, vaid ürita teadvustada endale, millest see kõik tingitud on.

 

Kuuvarjutusega Täiskuu annab sulle teatud sorti võimalused ja samas võtab ka teatud energiad ära. Mõista peadselt saabuva Täiskuu energiavälja, et sellest ikkagi maksimaalselt kasu saada.

 

TÄISKUU KOOS KUUVARJUTUSEGA

 

- Sa võid muutuda uhkeks, auahneks, upsakaks ja ülbeks. Seda sama teevad ka teised inimesed. Kuid just need emotsioonid on madalad emotsioonid, millega sa võid iseendale suuri pahandusi kaela tõmmata. Seega Kuuvarjutusega Täiskuu võib sind väga kergelt tülidesse kiskuda. Seda ma räägin lihtsalt selleks, et sa oleksid ette hoiatatud.

 

- Samas annab Kuuvarjutus Täiskuule jõudu juurde edu saavutamiseks, seega on hea teha erinevaid edu toovaid rituaale ja maagiaid. Näiteks on Täiskuu loomise kolme päeva jooksul hea teha tööedu kristallimaagia komplekti, mille leiad SIIT, äriliste unistuste maagia komplekti, mille leiad SIIT.

 

- Väga hea oleks Täiskuu ajal kanda endaga kaasas Verekivi kristalli. Verekivi kandmine Kuuvarjutuse ajal aitab sinu ellu head materiaalset õnne tuua. Seega otsi enda Verekivi talisman üles, puhasta see rituaalitaimega ja hakka seda väe ligi kutsumiseks kandma.

 

- Kuuvarjutus toob esile selle, kas sinu romantiline suhe on õige või vale. Jälgi väga pingsalt seda, kuidas sa enda kaaslasega enne Täiskuu saabumist ja peale Täiskuu ära olemist läbi saad. Kui teie vahel on tüdimus, siis ka teie suhtes ei ole enam energiat. Kui suhtes on tülid, siis on see märk selle kohta, et midagi on suures pildis vale. Kui teie vahel on harmoonia, siis te olete kokku loodud. Kuuvarjutus annab sulle märku, millises suhtes sa oled ja kas sa üldse peadki selles suhtes olema. Kui teie vahel on kõik hästi, siis suhe on õige. Kui halvasti, siis see on vale suhe sinu jaoks.

 

- Kuuvarjutus annab sulle võimaluse loovutada midagi halba iseendast. Midagi, mida sa ei taha, et seal sinu elus eksisteeriks. Sa saad loobuda ühest pahest, mis sulle endale liiga teeb.

 

"Ühest pahest vabanemine"

 

Võta musta värvi rituaali & maagia küünal. Joonista Täiskuu ajal selle peale rituaalinoaga Ruun nimega Thurisaz. Joonista Ruun nii, et see oleks suhteliselt suurelt küünla peal. Sellel samal hetkel, kui Ruuni joonistad, selles hetkel keskendud sellele, millest sa sooviksid loobuda.

 

Võib-olla sa soovid olla positiivsem ja tahaksid loobuda pidevast viha tundest. Tahad loobuda kadedusest? Armukadedusest? Melanhooliast? Sõltuvusest? Pidevast enesehaletsemisest? Liigsest söömisest? Mõtle selle peale, mida sa soovid loovutada. Kuuvarjutus neelab sinu halva energia iseendasse läbi sellise lihtsa küünla-Ruuni maagia.

 

Kui sa oled selle Ruuni ära joonistanud, siis pane see küünal põlema. Lase esimesel päeval põleda võimalikult kaua. Nüüd põleta see järgmiste päevadega võimalikult kiirelt ära. Igakord, kui küünla uuesti põlema paned, siis keskendu sellele, mille sooviksid Kuule loovutada.

 

- Kuna Koera aastani on veel aega, siis 7. augustil avaneb sul veel võimalus teha Tulekuke külluse maagiat. See on maagia, mis aitab sul sellesse aastasse head õnne tuua. Seda maagiat hakati tegema juba aasta alguses, kuid veel ei ole hilja kutsuda enda ellu selleks aastaks õnne. Tulekuke külluse maagia leiad SIIT.

 

- Sul on võimalik teha "Külluse koju kutsumise - Täiskuu maagiat", mille leiad SIIT. Soodne aeg on ka enda rahakarbi täiendamiseks. Rahakarbi ehk Külluse karbi kohta saad lugeda SIIT. Sul on võimalik enda soove soovide laekasse kirja panna. Soovide laeka kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT. Täiskuu rahavoolu aktiveerimise maagia leiad SIIT. Kuuvarjutus annab suhteliselt uhke ja materialistliku energia endaga kaasa, seega on hea aeg teha erinevaid materiaalseid maagiaid.

 

- Kuuvarjutus tõstab uhkuse energiat, seda ei tohi kurjalt ära kasutada, vaid just enda kasuks tööle lülitada. Selle sama Täiskuu energia saatel on sul võimalik tõsta enda tööalaseid saavutusi. Kui sul on olemas kodus Karneoolist ehteid, siis on hea sul kanda Karneooli juba enne Täiskuu saabumist. Karneool on see kristall, mis toob sulle sinu eriala peale head õnne ja häid saavutusi. Karneool on ka see kristall, mis tõstab motivatsiooni ja annab sulle tööalaselt inspiratsiooni.

 

ENNE TÄISKUUD - KOSMILINE TEADAANNE

 

Esmaspäev "Kuu esimese veerandi energia on alles taevas"

 

31. juuli on esmaspäev, kus Kuu esimese veerandi energia on alles meie ümber. See tähendab seda, et sul on võimalik teha veel erinevaid rituaale ja maagiaid. Kui sul jäi midagi tegemata, siis kasuta seda päeva selleks ära. Kuu esimese veerandi ajal ei tohiks mitte kunagi olla negatiivne, kuna sa ise tõmbad seda endale järgmistesse päevadesse kaasa. Seega ürita ise üles leida positiivseid mõtteid enda elust ja keskendu pigem positiivsusele.

 

Teisipäev "Lahkus või kadedus"

 

1. augustil mõjutab Kuud Ambur, mis annab sulle kas lahkuse või kadeduse. Kuna see on Kuu esimese veerandi loomise lõppemisele järgnev päev, mis on seotud karmaga, siis ei tohiks kindlasti sellel päeval kade olla. Sellel päeval jaga endast tavapärasest rohkem välja. Tee vähemalt üks suurem heategu, tule inimestele vastu ja tee heast tahtest teiste eest asju ära. Nii kasvatad sa enda Aurasse head karmat. Kes on sellel päeval kade või enesekeskne, see tõmbab endale pahandusi kaela.

 

Kolmapäev "Positiivsus sinu uksetaga"

 

2. augustil oled sa tavapärasemast positiivsem ja sinu eluenergia oleks nagu tagasi tulnud. See on hea päev teiste inimestega suhtlemiseks ja erinevateks ettevõtmisteks, millele võib-olla eelnevalt ei ole julgust olnud. See on hea päev nii suhetes kui ka tööalaselt.

 

Neljapäev "Hoia madalamat profiili"

 

3. august on neljapäev ja sellel päeval võiksid sa hoida madalamat profiili. Hoia ise tülitsemistest eemale, ära ütle enda arvamust välja ja pigem nokitse omaette tööd teha. Sellel päeval on kergelt tülid tekkima. Kui sa ise õli tulle ei vala, siis saad selle ära hoida.

 

Heaks päevaks on see enda keha puhastamiseks ja keha mürkidest vabastamiseks. Sellel päeval joo palju vett, teed ja tee endale juurviljadest mahla. Keha loovutab mürkaineid tavapärasest kiiremini. Sellel päeval ei ole hea süüa rasvaseid ja raskesti seeditavaid toite.

 

Reede "Aeg Salvei puhastuseks"

 

 4. augustil reedesel päeval mõjutab Kuud Kaljukitse tähtede süsteem. See tähendab seda, et on väga soodne aeg teha just sellel päeval enda kodule, hingele ja kristallidele korralik Salvei puhastus. Salvei puhastus aitab eemale hoida ka Täiskuust tulevat pinget. Kui Salvei puhastust teed, siis suurema tõenäosusega saad sa Täiskuule langevalt Kuuvarjutuselt rohkem head õnne ja sinu maagiad lähevad ka paremini teele.

 

Laupäev "Töö tegemine"

 

5. august on päev enne Täiskuu loomist. Kui laupäevane päev võiks olla puhkepäev, siis sellel korral kindlasti mitte. Tee võimalikult palju tööd, et enda külluse kanalit avada. Sellel päeval tööle pühendumine ja töö tegemine avab sinu Päikesepõimiku. Seega tööle!

 

Pühapäev - Esmaspäev - Teisipäev "Täiskuu loomine ja Kuuvarjutus"

 

NÄDALAKRISTALLID - KARNEOOL JA SAMMALAHHAAT "KÜLLUSE KRISTALLID"

 

KARNEOOL

 

Karneool on üks peamistest kristallidest, mida inimene peaks kasutama ja kandma hakkama, kui ta kristallide maailma sukeldub. Seda sellepärast, et Karneool kannab väga palju energiat endaga kaasas, mis aitab peamistest energia blokaadidest vabaneda. Sellel on oskus süstida sinu hinge energiat, tänu millele sinu ellu saab hea õnn üleüldse pääsedagi. Seega Mäekristalli kõrval on see üks kasulikemaid esimesi kristalle.

 

Karneool on tööedu, ambitsioonikuse ja ambitsioonide ellu viimise kristall. Kristall, mis aitab sul saavutada just seda, mida sinu hing ihaldab. Eriti hästi töötab Karneool just tööalaste ja erialaste unistuste täitumisteks. Karneooli kanna või kasuta seda enda kodus, et selle energiat iseendasse saada. Eriliselt kasulik on Karneooli hoida enda kodu Lõunapoolses ilmakaares, kus asub elujõu allikas. Kui sa selle kristalli sinna paned, siis see toob sinu ellu samuti vastavat tulemust.

 

Karneool on üks külluse kristallidest, mis oskab teised külluse kristallid omavahel tööle suunata ja teiste külluse kristallide väed omavahel ühise eesmärgi nimel ühendada. Aseta Karneooli rahakarpi, külluse karpi, rahakoti või Kagu-Ida ilmakaarde. Nendesse kohtadesse on hea Karneooli lisada, et enda ellu materiaalset jõukust ligi kutsuda.

 

SAMMALAHHAAT

 

Sammalahhaadi peamisteks energiateks on sinu Aurat küllusele vastuvõtlikuks muuta. See on kristall, mis aitab sinu ellu headel võimalustel ja inimestel pääseda. Sammalahhaat toob materiaalset ja emotsionaalset küllust. Sobib alternatiivmeditsiini õppijatele ja neile, kes soovivad end looduselähedasemaks muuta. Sammalahhaat aitab sul endal ära tunnetada, milliseid taimi sinu keha vajab ja millised taimsed saadused sind tervendada aitavad.

 

Sammalahhaat on küllusliku väega kristall, millel on oskus sinu ellu häid võimalusi ligi tõmmata. Sammalahhaat aitab sul leida tasuvat töökohta, erialaliselt edukas olla ja tuua ärilist edu. Veelgi võimsamalt töötab Sammalahhaat siis, kui sa seda kannad koos teiste küllust ligi tõmbavate kristallidega.

 

Karneool ja Sammalahhaat on nädalkristalliks kuni 6. augustini. Need kristallid mõlemad on 10% soodsamad!

Uuendatud: 30.07.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja