SKORPION LAPSENA - TEMA ERILINE ISELOOM

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

Kas sina kasvatad enda kodus väikest Skorpioni poissi või tüdrukut? Või sa oled ise kord olnud väike Skorpion? Igatahes jagan sulle veidi mõtteid selle kohta, milline on kaheksas sodiaak Skorpion väikse lapsena ja beebieas. Kuidas ema-isa peaksid tema erilisi külgi mõistma ja kuidas temaga harmoonias koos elada.

 

Väike Skorpion on üks eriline tegelane, olgu ta siis poisi või tüdrukuna sündinud. Kui sinu perekonnas on väike Skorpion kasvamas, siis kindlasti ei saa teil mitte kunagi igav olema. Skorpionid on väga tegusad isiksused juba väikesest beebi east saati. Nad on aktiivsed selles mõttes, et neile meeldib tegutseda ja ka kõiki teisi pereliikmeid tegutsema suunata. Talle väga ei meeldi aja raiskamine, seega pidevalt tuleb uusi plaane ja ideid välja mõelda. Ta on ideede generaator ja pakub igasugusi erinevaid lahendusi välja, et enda soovitud tulemuseni jõuda.

 

Väiksele Skorpionile ei meeldi sõna "Ei", see sõna oleks nagu kurjast ja ülimalt solvava tähendusega. Kui sa soovid väiksele Skorpionile öelda ei, siis tee seda ümber nurga, valides väga ettevaatlikult oma sõnade kasutamist ja kindlasti kui soovid millelegi ei öelda, siis pead ka varuplaani välja käima.

 

Pisikesed Skorpionid on küllaltki sõjakad, kuid nii sama palju kui on temas sõjakust, on temas ka armastust. Skorpionid on ainukesed väiksed lapsed, kellele sa oled lihtsalt sunnitud pidevalt jah ütlema. Nad meelitavad sinu käest selle välja ja nad on ka peale pahanduse korda saatmist ingli nägudega. Seega peale mõne pahanduse korda saatmist on väga raske Skorpioni lapsele teada anda, et ta tegi midagi valesti. Seda eriti siis, kui ta tuleb sinu juurde ja peale pahanduse korda saatmist ütleb sulle näiteks, et sa oled kõige armsam ema või kõige tugevam isa. Skorpioni laps teeb keeruliseks selle, et temaga saaks teatud piirid paika panna. Seda sellepärast, et ta on ingli näoga väike pahanduse tegija.

 

Kuid on olemas viis, kuidas väikesele Skorpionile õpetada elutarkusi nii, et ta need ka omaks võtaks. Esiteks ma soovin sulle veidi seletada seda, et Skorpionid on enda iseloomult domineerivad, iseseisvad, hakkama saajad, jõulised, aktiivsed, kirglikud ja täis armastust. Nad on kohe sündinud siin elus hakkama saama. Seega nad juba väikesest peale ei näe põhjust, et keegi peaks neid suunama. Kuid on võimalus, kuidas teda suunata ja õpetada.

 

Kui sa soovid väiksele Skorpionile edasi anda elutarkusi, et talle õpetada mis võiks olla õige ja mis võiks olla vale, siis tuleb seda alati teha mängulisel viisil. Skorpion on üliloominguline - ta on ju vee elemendi kandja. Skorpion suudab hetkega fantaasiamaailma edasi rännata, anna talle selleks vaid veidikegi võimalust. Istu oma väikese Skorpioni poisi või tüdrukuga maha, hakka rääkima muinasjutulisel viisil kuidas pättuste tegemine toob õnnetust ja hea tegemine toob rõõmu. Skorpion naudib muinasjutulisi lähenemisi, talle meeldib, kui kõik õpetused seletatakse mõne teise tegelaskujuga talle selgeks. Loo endale tegelane, kes on pahanduse tegija ja kelle seiklused lõppevad alati sellega, et ta õpib oma vigadest. See on üks viisidest, kuidas jõuad Skorpioni hinge nii, et ta õpiks neid õpetusi, mida sa soovid talle edasi anda. Kindlasti ei jõua sinu mõtted kohale, kui sa talle järsult ja otse silmadesse ütled, mis ta valesti on teinud. Sellele järgneb vee elemendile kohane draama.

 

Pisike Skorpion on ülireageeriv kõikidele energiatele, mis tema ümber lendavad. Ta reageerib absoluutselt kõigele ja kõigile. Keegi tuleb külla, tema on kohe kohal ja tervitamas. Liblikas lendab õues, tema märkab liblika ilu. Keegi teeb valjemat häält, tema teeb ka valjemat häält. Isa ütleb emale ilusaid komplimente, väike Skorpion on juba nende vahel neid kallistamas. Ta tuleb väga kiiresti erinevate energiatega kaasa, seda heas ja halvas mõttes. Ta on ülimõjutatav sellest, milline on atmosfäär tema ümber.

 

Väike Skorpion on tasakaalukas siis, kui tema pere on tasakaalukas. Kui sul on väike Skorpion kodus närviline, siis selle närvilisuse saab ta enda perekonna käest.

 

Skorpionid on ülitundlikud ka spirituaalsele energiale, tunnetavad ülikiirelt ära kas inimene on halb või mitte. Tajuvad hingesid, Ingleid ja näevad väiksena palju nägemusi. Skorpioni pisikesele lapsele sobivad kristallid, mis on seotud Inglite kaitsega ja need võiksid tema voodi lähedal olla. Seda selleks, et Skorpioni intuitiivsus ja oskus energiaid tunnetada ühel hetkel lukku ei läheks. Üldiselt paneb koolisüsteem Skorpioni sellise tugeva poole lukku. Skorpioni voodi kõrvale asetaksin mina Seleniidi, Ioliidi, Akvamariini ja kindlasti ka Amasoniidi. Need kristallid aitavad tal spirituaalselt areneda ja takistada intuitsiooni kinni minemise eest.

 

Tihtipeale võid sa näha, kuidas ta kardab oma tuppa magama minna ja seda sellepärast, et seal olevat keegi olnud. Skorpionid on vee elemendi kandjad ja kõigil kolmel vee elemendi hingel on oskus väiksena väga tugevalt näha hingede liikumisi.

 

Kuigi väike Skorpion võib ka lihtsalt hakata ettekäändeid tooma, miks sinu kõrvale kaissu saada. Ta on läheduse vajadusega, tal on väga vaja oma ema-isaga füüsilist kontakti ehk kallistusi. See on ka põhjus miks ta võib pidevalt kaissu ronida. Skorpionit ma kaisust välja väga kiirelt ei võtaks, tal on vaja seda turvatunnet. Kui sa alguses annad talle selle juba piisavas koguses ära, siis seda kiiremini ta veelgi iseseisvamaks saab.

 

Kui sa soovid enda väikese Skorpioniga hästi läbi saada, siis soovitan sul kindlasti valida tee armastavate lähenemistega, mitte range suhtumisega. Sellisel juhul on sinu kodus vähem draamat. Skorpioniga peab pidevalt läbirääkimisi ja kompromisse tegema. Kuid enamus langevad tema kasuks.

 

Skorpionid on kirglikud ja sõjakad. Väikesele Skorpionile tuleb pidevalt selgitada, miks keegi näiteks talle liiga tegi ja et teistele liiga tegemine tuleb hinge rumalusest. Skorpion on hingelt kättemaksuhimuline ja ema-isa töö on see, kas nad suudavad oma väikese Skorpioni seest seda iseloomujoont madalamaks muuta. On hilisemas eas kahte sorti Skorpioneid - andestajad ja kättemaksuhimulised. Ema ja isa on need, kes selle ära määravad.

 

Sinu väike Skorpion ei salli valetamist, kuid ta võib ise seda teha. Kui sina ema või isana peaksid talle valetama, ta saab ikka selle teada ning solvub hingepõhjani. Pigem ole temaga alati aus, talle sobib aus suhtumine rohkem ja ta tahabki asjadest teada saada nii, nagu need on.

 

Skorpioni lapsed on need, kes kõige enam tulevad oma ema-isa, õdesid-vendi ja vanaemasid-vanaisasid kallistama. Nendes on olemas loomulik julgus ja vajadus enda armastust füüsiliselt välja näidata. Täpselt seda sama ootavad nad ka enda perekonna käest. Mida rohkem sa enda väikest Skorpionit kallistad, seda parem on teie side ja seda vähem on teie vahel pingeid.

 

Väikes Skorpion on aktiivne, kuid on ka neid Skorpioneid, kes enda esimestel aastatel ei räägi mitte kellegiga midagi ja kes hoiavad omaette. Skorpionid on siiski saladuslikud, nendele on kaasa antud müstika. Mõned väikesed Skorpionid ei viitsi lihtsalt rääkida enne, kui midagi öelda ei ole. Tavaliselt need väiksed vaiksed Skorpionid on ka tulevikus väga suuresti enda fantaasiamaailmas elavad.

 

Skorpion on iseenesest väga uudishimulik ja talle meeldib uusi asju katsetada. Seega võib temaga erinevate seikluste koos tegemine olla väga lõbus.

 

Kui Skorpion on väike, siis talle meeldib see, et tal oleks nii-öelda "alter-ego" ehk tema varjatud mina. Talle meeldib mängida vahel kedagi teist, jäljendada mõnda konkreetset välja mõeldud tegelast, jutustada iseendaga ja teha dialooge nähtamatu tegelasega. Tihtipeale võid avastada, et sinu Skorpionike jutustab kellegiga, keda ainult tema tunneb.

 

Muusika on Skorponi jaoks rahustava toimega, hea film-multifilm või hea raamat on tema jaoks maiuse eest. Väikesele Skorpionile meeldib fantaasia maailm ja selles eksisteerimine annab talle elujõudu ning leevendab tema stressi.

 

Pisikesed Skorpioni tüdrukud on enda välimuse ja riietuse suhtes suhteliselt kriitilised. Nendel peab olema kõik korras, nad peavad alati olema rahul sellega mida kannavad ja nende välimus peab olema nende enda korrigeerida. See on ka põhjus miks väike Skorpioni tüdruk võib kümme korda riietust vahetada enne peole minekut või lihtsalt õue teiste lastega mängima minnes. Kõik peab olema ka suhteliselt puhas!

 

Kindlasti ei tohiks väikest Skorpionit sundida midagi tegema, mida ta ei taha ja seda eriti veel siis, kui keegi teine on sellega seotud. Ehk teda ei tohiks suunata kellegi konkreetsega mängima, kui ta ise seda ei taha. Eelpool ma tõin välja selle, et väike Skorpion on energiatele ülitundlik ja kui talle konkreetne inimene ei sobi, siis see inimene ei hakkagi talle sobima. Skorpionit ei tohiks sundida suhtlema inimestega, kes talle ei meeldi.

 

Skorpionid on suhteliselt armukadedad ja kui perekonnas on veel lapsi, siis nad võivad hakata teda aeg-ajalt perekonnast välja tõukama. Selle vastu saab nii, et sa annad Skorpionile privaatset aega, et temaga koos olla. Vahel lähed ainult enda väikese Skorpioniga kohvikusse sööma või joonistad ainult temaga koos ühe ilusa perepildi. Tal on vaja sellist aega, kus ainult temaga korra tegeletakse. Kui seda ei saa, siis ta hakkab nõrgemaid välja tõrjuma. Kui sa soovid, et sinu väike Skorpion oleks hea vend või õde, siis jaga talle tükike privaatsust iseendaga. Sellisel juhul kasvab sellest Skorpionist perekonna kaitsja ja eesseisja. Kuna talle on samas ülioluline see vend või õde. Lihtsalt ta ei saa vahest enda kadeduse emotsioonidest võitu.

 

Kui sa kasvatad enda kodus väikest Skorpionit, siis ürita teda võimalikult palju kiita siis, kui ta on kellelegi head teinud, jaganud või kui ta on lahke olnud. Skorpionis on kaks mina isiksust. Üks on ääretult lahke ja teine ääretult omakasupüüdlik. Kui sa soovid, et sinu väikeses Skorpionis avalduksid lahkuse emotsioonid, siis tuleb teda takka kiita, kui ta on hästi käitunud. Ta naudib kiitust ja kiitus on tema jaoks edasiviiv jõud. See annab talle motivatsiooni ka selleks, et homme olla lahke. Vastasel juhul kasvab temast selline Skorpion, kes ütleb vaid "mina, mina ja ainult mina" ja sa võid kuulda tema käest seda, kuidas kõik tema oma on.

 

Skorpioni laps on kingitus ühele emale ja isale. Skorpionid toovad perekonda värvi ja energiat. Kui sa suudad enda Skorpioniga sammu pidada, temaga ringi käia, siis temast saab üks tugev perekonda kokku hoidev pereliige. Kui sa jagad talle piisavalt armastust, märkad teda, õpetad talle lahkust ja headust, siis temast saab ustav kaaslane terveks eluks. Skorpionid on need, kellele perekond on ülioluline ja kui ta on saanud oma perekonnast lapsepõlves armastust, siis nad ei jäta oma perekonda mitte iialgi. Nad on need, kes tulevad alati ema-isa vaatama ka siis, kui tal on endal elus väga kiire periood. Ta on alati see, kes mäletab tähtpäevi ja teeb kauneid komplimente. Seda siis, kui sa talle oled pakkunud enda poolt armastava lapsepõlve. Skorpionitega saab vaid karma seaduse järgi - mida temale jagad, seda ta vastu peegeldab.

 

Kui Skorpion on väike beebi, siis ta on nagu magnet teiste inimeste jaoks ja tegelikult see magnet ei kao tema seest mitte kunagi ära. Küll aga kõik märkavad teda, on miski, mis tõmbab selle väikese beebi Skorpioni poole.

 

Väike Skorpion võib olla kiuslik inimese suhtes, kes on temaga sama tugev või tugevam. Samas on Skorpion see, kes on kõige kaastundlikum ja abivalmim kõige väetima vastu. Skorpioni sees on kaks mina isikut. Hing, kes aitaks ja abistaks kõige vaesemat. Ning hing, kes ei soovi endast domineerivamaid isikuid enda lähedale. Domineerib nende üle, kellel on vähekegi võimu ja abistab neid, kellel seda ei ole. See on hea omadus senikaua, kuni domineerimine ei lähe üle kiusamiseks. Seega Skorpioni emal ja isal on vaja enda Skorpionit jälgida ning teda headuse poole suunata siis, kui asjad lähevad üle käte.

 

Teisemeas tuleb erilist hoolt ja jälgimist enda Skorpionile anda. Skorpion on hulljulge ja talle meeldivad kõik uued asjad. Vabadus on tema jaoks ülioluline, kuid teismelise eas puudub tal ohutunne. See on aeg, kus Skorpioni ema ja isa peavad olema väga tähelepanelikud. Teismelise Skorpioni talismaniks on Azuriit-Malahiit. See on kristall, mis hoiab teismelist Skorpionit pahandustest eemale.

 

VÄIKESE SKORPIONI KRISTALLID JA BEEBI SKORPIONI ÕNNE TALISMAN

 

Väikesele Skorpionile sobivad ideaalselt kristallid, need aitavad tal areneda, selles elus kohaneda ja enda tugevamaid omadusi veelgi tugevamaks muuta. Beebi Skorpioni juures hoida ja temale kinkida soovitan ma Akvamariini kristalli koos Amuleti Kristalliga.

 

"Akvamariin ja Amuleti Kristall" - Need kristallid aitavad väikesel beebi Skorpionil enda uue eluga kohaneda, aidates tunda armastust ja ema-isa lähedust. Nende kahe kristalli kombinatsioon toetab tema emotsionaalset ja füüsilist tervist. Tuues tuge taassündimisele ja aidates kaitsta tema saatust komplikatsioonide eest. Kristallid, mis võiksid olla selle väikese Skorpioni voodi lähedal.

 

"Malahhiit ja Punane Jaspis" - Need kaks kristalli sobivad juba üle aastasele ja suuremale Skorpionile. Nende kahe kristalli ühine vägi aitab Skorpioni lapsel olla tasakaalukas. Õpetavad talle austust, pidurdades armukadeduse, suurendades hinges olevat armastust ja blokeerides ära närvilisuse. Nende kahe kristalli ühine vägi aitab skorpioni lapsel olla õnnelik, tuues temas välja tema kõige imelisemad omadused, andes talle oskuse end heatahtlikult väljendada ja blokeerides ära vihatunnet. Need kristallid võiksid olla väikese Skorpioni magamistoas.

 

"ANNAB EMALE JA ISALE VÕIMALUSE ARMASTUSELE"

 

Skorpion tuleb oma ema-isa ellu õpetama sellele paarile armastust ja üksteise austamist. Senikaua, kuni ema ja isa suudavad oma Skorpioni lapsega mõlemad head suhet hoida, senikaua kestab ka ema-isa vahel tugev armastav side. Kui ühelt poolt laguneb Skorpioniga suhe, siis ei lasta ka emal-isal õnnelikud olla. Skorpion tuleb oma ema ja isa õpetama, andes neile võimaluse sügavalt armastada ja armastuse sügavustesse lennata või võttes ära selle.

 

See on põhjus, miks üks Skorpion otsustas just sinu perekonda tulla! 

Uuendatud: 31.07.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja