KIRI ISEENDALE - TENE LAUL

by in UUDISED, KONTAKT TENEGA .

 

Mina olen Tene, hing, kes on pidevalt sinuga kontaktis ja see, kes kirjutab sulle kõiki neid mõtteid, mis siin lehel on. Need on minu mõtted, minu nägemused, eluvaade, uskumused, visioonid ja teadmised. Mõtled, millest ma kirjutan? Kiri iseendale? Jah, täna ma avan tükikese enda hingest.

 

Väga tihti saan ma selliseid kirju ja kutseid, mis on seotud intervjuudega. Ma olen senimaani olnud väga peidus, jalutan tänavatel varjudes. Mulle väga ei meeldi kaasa minna selliste teemadega, see on ka põhjus, miks ma selle siia kirjutan. Samas ma tunnen, et ma natukene ka võlgnen sulle või mõnele teisele hingele veidi enda jagamist hoopis teisel tasandil. Loomulikult ma jagan iseendast pidevalt midagi välja ja enamus artiklid, mille ma kirjutanud olen, need on täis minu isiklikku arvamust ning ka kogemusi. Kui sa oled neid lugenud või ühel päeval saad enamus nendest loetud, siis sa juba tegelikult mingil määral tunnedki mind.

 

Ma elan nii, et esikohale ma sean enda sisetunde ja see on ka põhjus, miks ma ei ole lasknud end kaasa tirida metsiku sotsiaalmeedia energiaga. Teen tasa ja targu. Jagan end täpselt nii palju, kui on tervislik. Täna kirjutan "Kirjas iseendale", kus avan sulle veidikene enda hingeelu. Mul tuli lihtsalt tunne, et kui üldse end jagada, siis just täpselt nii ja just siin.

 

"Kui privaatne ma olen?"

 

Usu või mitte, ma olen väga privaatne. Hoolimata sellest, et ma tegutsen väga avalikult, jagan enda hinge ja mõtteid väga laialt. Tõepoolest ma naudin seda kõike, mida ma avalikult teen, kuid samas on privaatsus mulle ülioluline. Mul peab olema väga palju oma aega, et ma üldse saaksin loominguline olla ja ka selleks, et ma suudaksin inimestega tööd teha. Jah tööd. Väga suur osa minu ajast võtab ära inimeste aitamine. Ma teen seda naudinguga, kuid vaid siis, kui ma saan piisavalt palju puhata. Minu jaoks ei ole puhkus see, kui ma viskan end pikali ja seejärel lõõgastun. Usu või mitte, minu jaoks on puhkus kirjutamine, ehete loomine ja kõik vähegi spirituaalne. Minu hing puhkab, kui ma saan enda kristalle korda seada, metsas jalutamas käia, enda koduste taimedega tegeleda ja mida ma kõige enam naudin on söögi tegemine.

 

Ma olen väga privaatne ja seda kõike sellepärast, et üks minu eelmistest eludest, mille ma ka ära suutsin õppida, oli hundi elu. Olen varasemalt kirjutanud hundi hinge tootemist, selle artikli leiad SIIT. Ma olen hunt olnud ja kui sa loed seda artiklit, siis sa saad aru, et nemad on väga privaatsed loomad. Mulle ei meeldi rääkida iseenda eraelust, ma usun selle karmaatilisse seadusesse, mis ütleb järgmist: "Kui sa jagad enda kõige kallimat vara, siis sa lõhud selle väärtust". Ehk, kui ma avaksin enda isiklikku elu ja seda just suhetetasandil, siis ma lõhuksin need suhted ära. Ma soovitan ka sul olla võimalikult privaatne, see on viis, kuidas sa saad suhteõnne enda elus hoida. Ära jaga ära midagi, mida sa väga kalliks pead.

 

"Millesse ma usun?"

 

Ma olen väga spirituaalne ja see mõte on juba selle küsimuse vastuseks. Ma usun iseendasse ja ma usun karmasse. Ma usun, et ma olen ise suuteline enda elu paremaks muutma ja loomulikult ka on mul igasugune oskus ka seda halvemaks muuta. Ma ise valin alati, millist teed pidi ma kõndida soovin. Minu usuks on karma. Usun sellesse, et mida sa iseenda seest välja saadad, see tuleb kõik ringiga sulle tagasi. Kõik teod on nähtavad karmale, kõik mõtted jäävad sinu ümber sulle tulevikku looma. Karma on see, mille järgi ma elan ja usun ma kõige rohkem iseenda väesse. Ma tunnen, et iseendasse uskumine on kõige suurem hingeline vabadus, mis saab üldse eksisteerida. See, et sa kuulad iseennast, saad enda käest juhiseid, saad iseendaga läbi, ei sea endale kahjulikke piiranguid ja õpid läbi iseenda elu - see on kõige suurem vabadus. Ma elan iseendale, kuigi kõrvalt vaatajana võib tunduda, et ma töötan vaid teiste inimeste nimel. Kaugeltki mitte! See, et ma armastan inimesi, mul on oskus inimesi aidata, see on privileeg. Minu armastus inimeste vastu toidab minu karmat.

 

"Kus ma võtan kõik selle, millest sulle igapäevaselt kirjutan?"

 

Mul on väga huvitav kokku puutuda pidevalt selliste olukordadega, kus minu käest küsitakse seda, et kes neid artikleid sulle siin kirjutab, kus sa selle informatsiooni võtad või hoopis, kui kaua sa neid artikleid kirjutad.

 

See kõik tuleb minu seest! Mulle on antud saatuse poolt kaasa väga palju erinevaid selgeltnägemise andeid. Üheks andeks on selgeltteadmine. Selgetteadmine on oskus teada informatsiooni millegi kohta, millega sa ei ole kas eelnevalt kokku puutunud või mille kohta sul informatsioon puudub.

 

Mulle saadetakse informatsioon minu hingede poolt ja mul on avatud meeled, mis oskavad minu eelmiste elude õpitut meenutada. Ma saan inspiratsiooni peaaegu et ei millegist.

 

Ma kirjutan kõik enda artiklid ise, kaasaarvatud kõik kristallidega seonduva. Ma ei mõtle mitte midagi ette, mida teha ja mida kirjutada. Imelik eksole? Aga ma ei ole mitte kunagi mitte kellelgi ka palunud iseennast mõista. Tead, see on nii võimatu, et parem ära üritagi seda mõista loogilisel viisil. Minu puhul loogika puudub, mina kui inimesena olen ehtne näide selle kohta, et on olemas maailmas asju, mis on seletamatud ja see on fakt.

 

Mul on ülihea kontakt enda kaitseingliga ja lisainglitega. Ma suhtlen pidevalt nendega või õigemini, nemad suhtlevad minuga. Mulle räägitakse asju lihtsalt ette ja just neid asju, mida mul sellel hetkel siis ka kõige enam on vaja teada.

 

Kui sa soovid teada, kuidas ma enda artikleid kirjutan, siis teen seda nii... Ma võin olla ükskõik, millega hõivatud ja tavalselt ka olen tegutsemas. Seda ennekõike sellepärast, et ma olen üliaktiivne ja ma lihtsalt naudin toimetamist. Järsku ühel hetkel hakkavad minu käed surisema, sügelema - ma ei oska täpselt kirjeldada seda tunnet. Igatahes iga kord on see sama tunne. Siis ma saan aru, et inspiratsiooni on minusse saadetud ja ma pean nüüd oma arvuti taha istuma. Kui võimalik, siis ka alati seda teen. Istun arvuti taha ja ootan. Võin oodata kasvõi veerand tundi seal. Kuulan enda mõtteid, kuna mulle hakatakse tavaliselt midagi siis ka rääkima. Ja kui ma ühel hetkel saan täieliku kontakti enda hingedega, siis kirjutan kõik ühe pika jutuna selle välja - sellest saabki artikkel. Täpselt sama moodi on see kiri iseendale ka loodud. Vahel kulub selleks pool tundi, vahel tund või kaks. Oleneb täpselt sellest, kui pikk see artikkel on.

 

Kunagi käis minu eraseansil üks ajakirjanik ja tema küsis minu käest: "Tene, küsin juba puht erialase huvi mõttes, kui kaua sa ühte artiklit kirjutad? Mitu päeva sa selleks end ette valmistad või kas sa suudad ka ühe päevaga hakkama saada?, mina muigasin ja vastasin: "Tund aega!".

 

Kui minu seest ei tuleks see loomulikult, siis otseloomulikult ma vaevleksin selle kallal päevi. Mõtle ise, kui palju ma kirjutan ja kujuta ette, kas seda on võimalik ette organiseerida. Võimatu. Seda tuleb minu seest rohkem, kui ma jõuaksin ära kirjutada.

 

"Miks ma olen selline nagu ma olen ja milline ma siis õigemini ka olen?"

 

Selgeltnägija - on see kõige täpsem nimetus, mis ma saan enda kohta öelda. Meedium on täpselt sama võrdväärne nimetus mulle. Seda sellepärast, et mul on oskus näha hingesid ja kõnetada neid. Selgeltnägija olen seepärast, et oskan näha minevikku, olevikku ja tulevikku. Oskan näha läbi inimesest, keda just äsja esmakordselt kohtasin. Julged väljaütlemised eksole, kuid ma ei pea häbenema enda annet. Täpselt sama moodi ei peaks seda mitte kunagi ka keegi teine tegema.

 

Ma olen saatuse poolt saanud sellised võrratud oskused ja seda sellepärast, et ma olen eelmistes eludes väga palju tööd iseendaga teinud. Sellised anded tuleb välja teenida suure töö ja vaevaga. Selline asi ei tule juhuslikult ja ei hakka ka mitte kunagi mitte kelleski juhuslikult tekkima. Spirituaalsus on selle märksõnaks.

 

Ma elan selleks, et edasi areneda. Mitte kunagi ma ei luba endal tagasipööret teha ja kui isegi ma peaksin sellise nõrkuse kätte suunduma, siis teen endale korra majja. Elu on elamiseks, õppimiseks ja edasi arenemiseks. Need on minu põhimõtted ja need on ka viisid, kuidas ma tegelikult kunagi üldse selle ande endale välja ka teenisin.

 

"Kuidas ma inimeste abistamise juures end hoian?"

 

Inimestega töötamine on üks kõige kurnavamaid töid ja seda peaks igaüks teadma, kes vähegi päevast-päeva inimestega tööd teevad. Eksole? Seega tihtipeale küsitakse minu käest, kuidas ma selle keskel ellu jään, kuidas ma kõige selle keskel suudan kirjutada ja õnnelik olla?

 

Tead, ma olen väga kangekaelne, elujõuline ja iseseisev. Ma usun, et mulle ei oleks saatus sellise tee andnud, kui ta oleks näinud, et ma oleksin nõrk. Nagu ma alati ütlen, igaüks saab täpselt selle, mida vaja on ja milleks suuteline on.

 

Ma olen iseseisev ja otsustan millal ma mida teen. Seades ennekõike iseennast ette poole. Kui ma seda ei teeks, siis mind ka ei oleks enam ammu olemas. Ma otsustan millal ma jaksan, kellega ma soovin tööd teha. Seades alati iseenda enesetunde ja vajadused ette poole.

 

Olen väga ammu juba otsustanud, et kui ma soovin inimesi aidata, siis ma mitte kunagi ei lõhu end ära. Alati peatun, kui on liig. Alati sõidan edasi, kui on jõudu. See on positiivne egoism!

 

Kristallid on need, mis mind laevad ja see on ka üheks suurimaks põhjuseks, miks ma kõikidele teistele inimestele soovitan kristallidest abi leida. Usun, et kui neid ei oleks minu elus, siis ei oleks mul ka seda jõudu. Armastus kristallide vastu on see, mis mind turgutab.

 

"Millised on minu toitumisharjumused?"

 

Minu toitumisharjumused on need, mis annavad mulle energiat ja tõstavad minu jõudu. Ma sündisin selle teadmisega, et looma mina ei soovi süüa ja kusjuures ka magusat mitte. Olin see väike tüdruk, kes alati koogile ei ütles. Enne sündimist olin ma juba taimetoiduline ja seda tänapäevani.

 

Ma söön seda, mis mulle energiat annab ja seda spirituaalses mõttes. Ma söön väga teadlikult, teen igal võimalikul hetkel iseendale süüa ja seda taimedest. Kusjuures mul on väga suur isu, kümne inimese isu. Ma naudin söömist ja minu isud on alati tervislikud.

 

Kui ma söön, siis alati mõeldes sellele, mis see minu kehale annab. Isegi väga tempokas päevas, kus kõht on väga tühjaks saanud, ei haara ma esimese ettejuhtuva toidu järele. Ootan ära kuni saan tervislikku toitu, mulle ei meeldi see mõte, et ma pean andma mugavuse pärast enda kehale midagi, mida see hästi ei teeni.

 

Minu jaoks on väga olulisel kohal tervise karma mõte. "Kui sa enda keha eest ei hoolitse, siis ära kurvasta ka selle huku pärast". Seega, kui ma tahan kuni saatuse poolt määratud selle füüsilise keha lõpuni olla terve, siis ennekõike pean ma sellele ka võimaluse andma.

 

Ma ei söö liha ka põhimõtteliselt. Ma ei saa süüa KEDAGI. Justnimelt kedagi! Ma ei saa süüa seda, kellel on hing sees. See teeks minust mõrtsuka, see toit oleks minu karma patt ja minu ebaõnne üks allikatest. Ma tahan elada nii, et ma iseendale blokaade ei looks. Kellegi söömine iseenda hetke isu rahuldamiseks on üks suurimaid patte minu silmis. Kui see on minu jaoks patt, siis mina seda ka ei tee. Igaühel on omad moraalid ja tõekspidamised. See on minu tõekspidamine.

 

Pealegi ei suuda minu hing aktsepteerida seda, et ühiskond ütleb mulle-meile seda, et me peame liha sööma, et tugevad olla. Elevant, härg, gorilla - keegi neist ei söö liha ja nad on ühed tugevamad loomad. Ma ei seedi ka seda mõtet, et minu pärast peab keegi oma elu ohverdama.

 

Olen taimetoiduline ja taimed on need, mis avavad mind igapäevaselt veelgi suurema teadlikkuse poole. Tihtipeale küsitakse minu käest: "Tene, miks minu intuitsioon ei arene, miks ma ei suuda tajuda?" Sellepeale ma ütlen pidevalt, et lõpeta enda keha valesti toitmine ja siis saad sa alles avaneda.

 

"Millised on minu visioonid?"

 

Minu elu eksisteerib väga suurel määral visioonidest ja ma lasen visioonidel end juhatada. Ma näen nägemustena asju ette nii iseenda, kui ka teiste kohta. Visioon võib tekkida täiesti suvalisel hetkel. See on nagu mälupilt, see on klipp, mis jookseb minu silme eest läbi koos väga detailse infoga. Igat visiooni ma kuulan, jätan meelde, võtan hoiatusena ja lasen sellel end juhtida. Ma võtan enda elus otsuseid vastu läbi selle, milliseid visioone ma näen. Kui mul tekib mõte või küsimus enda sees, siis mõne hetke pärast näen ma ka visiooni. See on nagu film, mis mängib minu silme ees ja see on alati ka õige.

 

Visioonid tulevad absoluutselt kõige ja kõigi kohta. Täpselt selle kohta, mida ma parasjagu teadma peaksin. Ma näen tunde ette seda, kellega ma kohtun. Päevi ette seda, milline probleem võib tekkida. Aastaid ette seda, kus ma tulevikus olen. Kuid see ei tähenda alati seda, et ma saaksin probleeme ära hoida. Mind lihtsalt teavitatakse ohtudest ja õnnest ette.

 

"Mida ma kõige vähem sallin?"

 

Reetmist, kahepalgelisust ja ärakasutamist. Need kolm mõtet on kõige madalamad emotsioonid ja need on teod, mida ma kõige vähem sallin. Ma armastan inimesi, kuid ma ei saa armastust jagada nendele, kes on mulle seda teinud. Ma olen väga mõistev sellepärast, et ma saan aru inimeste hingedest, kuid need kolm tegu on need, mis mind teise inimese juurest ära viivad. Selliste tegude puhul ma lihtsalt lahkun inimese juurest, kuna need on teod, mis ei vääri armastust. Mulle ei meeldi ka see, kui inimesed iseendale valetavad. Iseendale ei tohiks mitte kunagi valetada. Endaga pead sa alati aus olema, keda sa ikka petad?

 

"Mida ma elult ootan?"

 

Ma ootan seda, et inimesed avaneksin ja terveneksid. Inimkonnale on tervendust vaja, kuna inimkond on väga katki ja haige. Ma tean, et ma ühel päeval siin elus või enda mõnes järgmises elus näen pealt seda, kus inimesed on ära õppinud armastuse. Armastuse iseenda vastu, teiste vastu, maailma vastu, looduse ja loomade vastu. Enda elult ootan seda, et ma õpiksin võimalikult palju selles füüsilises elus, et ma juba järgmises elus saaksin luua rohkem ja olla targem. Ma elan nii, et lõppu ei ole - seda soovitan ka sul teha!

 

See kõik siin on väike osa minu mõtetest ja veelgi suuremad mõtted on veel välja ütlemata! 

Uuendatud: 05.08.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja