NÄDALA KOSMILINE ENNUSTUS - AEG SOOVIDE TEELE SAATMISEKS

by in UUDISED .

 

 

Täna kirjutan ma sellest, milline tuleb 7. august - 13. august. Igal päeval on oma unikaalne energia, mis on tulnud tähtede ja planeetide seisust. Kui sa tead ette, mis on sind ees ootamas, siis sa saad iga päeva enda kasuks pöörata. Kui on tulemas selliseid päevi, mis kannavad kaasas teatud ohtusid, siis oskad neid ka vältida.

 

Esmaspäeval on loomas end Kuuvarjutusega Täiskuu, seega, kui on õhtul selge taevas, siis mine seda Kuuvarjutust kindlasti ka vaatama. Seda juba sellepärast, et sa saaksid end Täiskuu küllusliku ja rikkaliku energiaga täis laetud. Selle sama Täiskuu kohta kirjutasin ma juba eelmise nädala artiklis ja ma lisan selle uuesti sulle siia. Peale meeles ka seda, et esmaspäeval ja teisipäeval seoses Täiskuuga tehakse erinevaid rituaale-maagiaid.

 

ESMASPÄEV - KUUVARJUTUS TÄISKUULE JA TEISIPÄEVA ÕHTUNI KESTAB SELLE VÄGI

 

Kuuvarjutusega Täiskuu on taevas 7. augustil. Kuuvarjutus tähendab seda, et osa Kuust ei ole nähtaval, kuid Täiskuu ajal peaks alati selge Kuu taevas olema. Kui on selge ilm, siis saad seda erilist vaatepilti ka oma silmaga tunnistada.

 

Täiskuu vägi algab juba 6. augustil ja lõppeb 8. augustil. Neid kuupäevasid on sul vaja teada selleks, kui sa soovid teha erinevaid rituaale ja maagiaid. Tavaliselt tehakse rituaale ja maagiaid kolm päeva järjest. Loomulikult kõige tugevama väega päev on 7. augustil.

 

Täiskuu toob tänu kuuvarjutusele kaasa ühe väga emotsionaalse perioodi. Seega enne Täiskuu saabumist võid sa kergelt ärrituvust ja närvilisust tunda. Mitte ainult iseenda sees, vaid kõige ümbritseva sees. Ära lase sellel kindlasti end mõjutada, vaid ürita teadvustada endale, millest see kõik tingitud on.

 

Kuuvarjutusega Täiskuu annab sulle teatud sorti võimalused ja samas võtab ka teatud energiad ära. Mõista peatselt saabuva Täiskuu energiavälja, et sellest ikkagi maksimaalselt kasu saada.

 

TÄISKUU KOOS KUUVARJUTUSEGA

 

- Sa võid muutuda uhkeks, auahneks, upsakaks ja ülbeks. Seda sama teevad ka teised inimesed. Kuid just need emotsioonid on madalad emotsioonid, millega sa võid iseendale suuri pahandusi kaela tõmmata. Seega Kuuvarjutusega Täiskuu võib sind väga kergelt tülidesse kiskuda. Seda ma räägin lihtsalt selleks, et sa oleksid ette hoiatatud.

 

- Samas annab Kuuvarjutus Täiskuule jõudu juurde edu saavutamiseks, seega on hea teha erinevaid edu toovaid rituaale ja maagiaid. Näiteks on Täiskuu loomise kolme päeva jooksul hea teha tööedu kristallimaagia komplekti, mille leiad SIIT, äriliste unistuste maagia komplekti, mille leiad SIIT.

 

- Väga hea oleks Täiskuu ajal kanda endaga kaasas Verekivi kristalli. Verekivi kandmine Kuuvarjutuse ajal aitab sinu ellu head materiaalset õnne tuua. Seega otsi enda Verekivi talisman üles, puhasta see rituaalitaimega ja hakka seda väe ligi kutsumiseks kandma.

 

- Kuuvarjutus toob esile selle, kas sinu romantiline suhe on õige või vale. Jälgi väga pingsalt seda, kuidas sa enda kaaslasega enne Täiskuu saabumist ja peale Täiskuu ära olemist läbi saad. Kui teie vahel on tüdimus, siis ka teie suhtes ei ole enam energiat. Kui suhtes on tülid, siis on see märk selle kohta, et midagi on suures pildis vale. Kui teie vahel on harmoonia, siis te olete kokku loodud. Kuuvarjutus annab sulle märku, millises suhtes sa oled ja kas sa üldse peadki selles suhtes olema. Kui teie vahel on kõik hästi, siis suhe on õige. Kui halvasti, siis see on vale suhe sinu jaoks.

 

- Kuuvarjutus annab sulle võimaluse loovutada midagi halba iseendast. Midagi, mida sa ei taha, et seal sinu elus eksisteeriks. Sa saad loobuda ühest pahest, mis sulle endale liiga teeb.

KOLMAPÄEV "Järsk rahutunne, energiate muutumine"

Kolmapäeval on Kuu Kalades, mis tõmbab kohe Täiskuu poolt antud energia madalamaks. Aidates leevendada tavapärast närvilisust ja stressi rohkem energiat, mida Täiskuu endaga kaasas kannab. Ühtepidi on see väga hea päev, kuid siis, kui sa ise üritad ka sellel päeval asju veidi rahulikumalt ajada. Sellel päeval ei tohi kiirustada, nii on õnnetused kergelt tulema. Ka tulevad lihtsalt tööalased äpardused ja kogemata tehtud vead. Seega tasa ja targu. Sea endale kolmapäevaks selline eesmärk, et kõike, mis sa soovid teha, seda teed täie pühendumusega ja ideaalselt. Kalad on ideaali armastajad ja kui sa ise suunad end niiviisi tegutsema, siis sinu päev tuleb ilus.

Sellel päeval on veel üks eriline omadus, milleks on Inglite kanalite avanemine. Kolmapäeva õhtul enne magama minekut saad sa esitada enda hingedele ja Inglitele küsimusi. Seda selleks, et nad läbi une sulle vastuseid tooksid. Samas avanevad ka peeglites olevad portaalid, seega soovitan enne kolmapäeva õhtut enda peeglid energeetiliselt ära puhastada. Kirjutasin mõnda aega tagasi sellise artikli, kus sa leiad peeglite portaalide kohta veelgi põhjalikumaid teadmisi. Selle artikli leiad SIIT.

Portaali avanemine tähendab seda, et hinged ja Inglid saavad meiega kontakti. Kalade Kuu tavaliselt avab selliseid portaale.

NELJAPÄEV "Aeg spirituaalse energia võimendamiseks - aeg unistamiseks!"

Ka neljapäeva mõjutab Kalade Kuu, kuid neljapäeval on selle vägi kolmapäevaga võrreldes veidi erinev. Neljapäev on ideaalne aeg mediteerimiseks, enda Aura puhastamiseks, ennustamiseks, sõnumite teele saatmiseks enda hingede poole ja soovunistamiseks.

Neljapäeval soovitanma kanda Rutiilnõeltega Kvartsi või Mäekristalli, kui sa soovid enda soove teele saata. Need kristallid aitavad sinu mõtteid universumi poole suunata. Terve päev unista ja soovi. Mõtle kõigele sellele, mis sinu elus võiks olla. Kindlasti ei tohi keskenduda negatiivsetele mõtetele. See, kes neljapäeval räägib hirmudest ja negatiivsusest, see endale need ka kohale kutsub. Seega ole väga ettevaatlik oma väljaütlemiste ja mõtetega.

Neljapäeval tegele iseendaga, toida enda keha õigete Tšakra toitudega, põleta enda lähedal viirukeid ja joo kristallidest valmistatud vee-eliksiiri.

Sellel päeval ei tohiks sa ka mitte kellegiga riidu minna, kui lähed, siis kutsud temaga seoses endale pikemaks ajaks probleemid kaela. Seega ürita ise võimalikult tolerantne ja läbirääkimise aldis olla. Eriti, kui pinge võib tekkida sinu ja sinu pereliikme vahele. Ürita lihtsalt ise probleem maha vaikida.

REEDE JA LAUPÄEV "Unistada, unistada ja veelkord unistada"

Reede ja laupäev tulevad väga sarnase energiaga. Sinu rõõmustuseks tulevad nendest väga hea energialainega päevad. Ennekõike on Täiskuu enda väe ära andnud ja parasjagu Kahanev Kuu. Kahanev Kuu annab sulle võimaluse enda päevi nautida ja seda sellepärast, et närvilist energiat on ümberringi tavapärasemast vähem. Nendel kahel päeval on hea aeg planeerida ka koosviibimisi, mis võivad väga hästi sulle ka meelde jääda.

Kuid, mis kõige tähtsam, on see, et on aeg veel suurtemateks unistamisteks. Neljapäevane kosmiline energia avas unistamise võimaluse ja see kandub edasi ka reede-laupäeva peale. Kuna nendel kahel päeval on Kuu Jääras, siis unistused saavad olla ka seotud materiaalsusega. Jäär sümboliseerib kõike seda, mida saab käega katsuda ja silmaga näha - ehk materiaalsust.

Nendel kahel päeval keskendu kõigele sellele, mida sa oma ellu sooviksid tuua ja luua. Oleks ka hea, kui sa unistuste poole jõudmiseks ka teeksid nendel kahel päeval midagi, mis aitaksid sinu unistusi täita. Seda enam sa kutsud enda unistusstesse head õnne.

Nendel kahel päeval soovitan ma kindlasti kanda selliseid kristalle Goldriverit, Sinist Kuldkivi, Kinavari, Püriit-Tripliiti, Rutiilnõeltega-Kvartsi ja Mäekristalli. Kõik need kristallid aitavad unistusi täide viia ja kui sa ühte neist kannad, siis need saadavad sinu mõtted universumi poole teele. Eriti hästi toimib materiaalsete unistuste täide viimisel Goldriver ja Kinavar. Neid erinevaid kristalle võid sa ka nendel päevadel endaga kaasas kanda ühe koti sees. Unistuste kristalle hoitakse tavaliselt valget, kuldset või kollakat tooni koti sees.

Nendel kahel päeval on hea teha soovide laeka maagiat ja seda materiaalse unistuse teele saatmiseks. Seda sellepärast, et energiad on selleks lihtsalt avatud.

Põleta nendel kahel päeval enda kodus ka Kaneeli viirukit, et suurendada head õnne ja positiivset meelt. Nendel kahel päeval ei tohi täpselt sama moodi nagu neljapäevalgi kurta, viriseda, haletseda ning negatiivseid mõtteid välja saata. Ka negatiivsuse välja saatmine on unistamine, kuid seda negatiivsel tasandil. Seega distsiplineeri end ja muuda enda elu pigem paremaks.

PÜHAPÄEV "Töö tegemine peab olema täies hoos!"

Kui sa oled pigem sellise režiimiga, et pühapäev on puhkepäev, siis palun tee endale sellel korral erand sisse. Sõnn mõjutab Kuud, mis tähendab seda, et on vaja tööd teha. Kui sa sellel päeval tegeled töö tegemisega, siis sa kutsud enda ellu tööedu juurde. Mida rohkem sa end sellel pühapäeval töösse suunad, seda suuremaks sa muudad enda õnne just selles valdkonnas. Töö võib olla sinu erialane töö või lihtsalt kodus remondi tegemine, suurpuhastuse ette võtmine, suure aia korrastamine jne.

Sellel päeval võid sa veidi rohkem end ka armastavamana tunda. Sõnn avab armastuse välja, mis muudab sind romantilisemaks ja samas ka tundlikumaks. Sa võid olla kriitika suhtes väga tundlik sellel päeval ja vajad kindlasti rohkesti kiidusõnu ning lähedust. Seega siis tead, kui sul sellised mõtted hakkavad peas ringi käima.

Ideaalne oleks, kui sa jõuaksid pühapäeval enda armastuse kristallid ära puhastada, neid täiendada ja armastuse viirukeid põletada. Põleta näiteks roosi või lootose viirukit ja neid just enda armastuse kristallide juures. Nii äratad sa need kristallid taas ellu.

JÄRGMINE TÄHTIS KUU FAAS - 15. AUGUST KUU VIIMASE VEERANDI LOOMINE!

NÄDALA KRISTALLIDEKS ON MÄEKRISTALL, RUTIILNÕELTEGA KVARTS JA GOLDRIVER

Igal nädalal valin ma kas ühe või mitu nädala kristalli, mis kõige enam sobib antud nädala energiaga kokku. Need kristallid on sellel nädalal ka kõige enim vajaminevad, kui sa soovid endale head õnne ligi kutsuda.

MÄEKRISTALL

Mäekristall on soovide teele saatja, see oskab sinu soovmõtted õigesse kohta suunata. Lisaks on see energiate puhastaja ja tasakaalustaja. Aidates eemaldada energiad sinu Aurast, mis ei lase sinu soovidel täituda.

See on kristall, mis võiks iga inimese esimene kristall olla. Seda kõike sellepärast, et see on väga universaalse toimega kristall, millel on oskus sinu Aurat teiste kristallide energiale vastuvõtlikuks muuta. See on kristall, mis likvideerib kõik energiad, mis segavad sinu tervise paranemist ja spirituaalset arengut.

See on universaalne kristall igaühele, kes soovib vähegi enda Aurat paremaks muuta. Mäekristall puhastab, taastab, annab elujõudu, filtreerib ja korrastab Aurasüsteemi. Mäekristalli on alati ja igal eluhetkel kasulik endaga kaasas kanda.

RUTIILNÕELTEGA KVARTS

See kristall on soovide täitja, kui kanda seda vasaku käe peal, siis see aitab emotsionaalsetel soovidel täituda. Kui kanda seda paremal käel, siis see aitab füüsilistel ehk materiaalsetel soovidel täituda.

Rutiilnõeltega Kvarts aitab sinu Auravälja suurendada ja seda tervendada. Rutiilnõeltega Kvartsist valmistatud ehteid tuleks võimalikult kaua endaga kanda, et see suudaks enda tervendava väe edasi anda. Kanna seda kristalli, et enda õnne võimalusi suurendada.

Ülimalt kasulik kanda sellel inimesel, kes tunneb, et tema energia on tööalaselt otsa saanud. Rutiilnõeltega Kvarts aitab mõista sul, miks sa oled madalseisu langenud ja kuidas sellest kiiremas korras välja astuda. Sobib nii neile, kes töötavad kellegi alluvuses, kui ka veel eriti neile, kes on iseseisvad töötajad.

GOLDRIVER

Goldriver on selline kristall, mis aitab sul enda püstitatud eesmärgi või unistuse poole liikuma hakata. See hakkab tööle kõige etemini nii, kui sa enne kasutamisele võtmist hoiad seda enda käes, saadad selle kristalli sisse mõttelise soovi. Seejärel hoiad esimese öö padja all ja enne uinumist soovid oma soovi ning keskendud endale seatud eesmärgile. Jääd sellise emotsiooniga unne ja järgmisel hommikul hakka seda kristalli kandma. Kanna seda konkreetset talismani senikaua kuni sa oled jõudnud ihaldatud tulemuseni.

Nädala kristallid on kõik 10% soodsamad ja nende soodustus kehtib 13. augustini!

Uuendatud: 06.08.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja