SUHTEEDENDAJA - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood.

Suhteedendaja kristallide komplekt on see, millele sa teed maagia, et see hakkaks sinu suhte nimel tööd tegema. Suhteedendaja maagiat soovitan ma sulle, kui sa tunned, et sa sooviksid enda ja kaaslase vahelisi tundeid veelgi sügavamaks muuta. Kui sa soovid suhtesse kirge, romantikat, üksteise austamist, hoolimist ja armastust tuua. Suhteedendaja maagia tõstab teie tundeid ja muudab teid mõlemaid üksteise vastu armastavamaks. Eriti kasulik on see maagia neile, kelle suhtes on kirglik ja seksuaalne pool liiga madalaks jäänud. See maagia on ka seksuaalse kire tõstmiseks.

ROOSA KVARTS, KUUKIVI JA VIKERKAARE KUUKIVI


"Kristallid, mis toovad suhtesse uut energiat ja taastavad kirge"

Roosa Kvarts on tingimusteta armastuse kristall, mis aitab sind ja sinu kaasast ühendada. Roosa Kvarts on selles maagias üliolulisel kohal, andes suhtesse juurde üksteise austamist ja hoolimist. See on kristall, mis toob esikohale sinu armastatu ja vastupidi ka sind tema jaoks esikohale. See on üksteisest hoolimise kristall, mis aitab teineteise vajadusi märgata. Roosa Kvarts suurendab armastust ja muudab seda sügavamaks. Aidates mõista, kui oluline teine pool sinu jaoks on ja märgata tema võlusid.

 

Kuukivi on sügava sideme looja kristall. Kui sa soovid selle maagiaga teievahelisi tundeid veelgi sügavamaks muuta, siis Kuukivi on see, kes seda aitab luua. Kuukivi ühendab hingesugulasi ja armastatuid. Kuukivi äratab taas ellu "liblikad kõhus" ja toob uut energiat ning valgust. Kuukivi aitab koos Roosa Kvartsi ja Vikerkaare Kuukiviga taas armuda ning armumise efektil tekkida. Kuukivi taastab suhet ja parandab haavunud kohad.

 

Vikerkaare Kuukivi on teada tuntud oma seksuaalse energia poolest. Suhteedendaja maagia on seotud ka seksuaalse kire ja energia tõstmisega. Vikerkaare Kuukivi aitab taastada füüsilist lähedust, tuues kallistusi, hellitamisi ja erineval tasandil füüsilist seksuaalset kontakti. Vikerkaare Kuukivi tekitab kirge ja seda väga tervislikul viisil, õpetades mõlemale poolele üksteise füüsilisi vajadusi märkama.

 

Loo nendest kristallidest endale komplekt valge, roosa või beeži värvi koti sisse.

Mida sa pead teadma, kui sa hakkad seda komplekti looma - Ennekõike tuleb sul leida puhta energiaga kristallid ehk kristallid, mida ei ole varem mõnel teisel eesmärgil kasutatud ja ka nende kristallide jaoks sobiv kott. Lisaks kristallidele ja kotile on sul vaja ka Salvei lahtiseid oksi ja Vanilje ühte viirukit. Kasuta maagia jaoks ühte või kahte Salvei oksa.

Suhteedendaja maagia komplekti on väga hea teha Noore Kuu või Kuu esimese veerandi loomise ajal. Teine võimalus on seda teha siis, kui kosmilised energiad avavad armastuse kanaleid. Sul tasub jälgida Kuu faase või kosmilist ennustust. Seda selleks, et kõige soodsamal ajal need kristallid enda ja enda kaaslase jaoks tööle panna.

Kui sa hakkad maagiat tegema, siis sa pead ennekõike olema väga positiivselt lainestatud ja seda enda suhte teemal. Sa võid seda maagiat koos enda kaaslasega teha ja kui nii teed, siis seda võimsamaks muutub ka maagia. Sellisel juhul on kahe armastaja energia vägi selles maagias, mis kiirendab ka maagia tulemusi.

Maagia tegemiseks leia koht enda magamistoas. Aseta viiruk enda magamistuppa suitsema. Kui viiruk suitseb, siis sinna kõrvale aseta kõik need kolm kristalli. Pudista kolme kristalli peale lahtiseid rituaalitaime oksi. Kui sa oled kõik valmis pannud, siis pane oma mõlemad käed kristallide ja Salvei peale. Kui teed seda maagiat koos enda kaaslasega, siis las tema paneb enda käed veel omakorda sinu käte peale.

Kui sa oled käed sinna asetanud, siis sule silmad ja lausu enda mõtetes see lause: "Kirg taastugu, armastus õitsegu". Korruta seda enda mõtetes nii palju, kui sa ise soovid. Kui sa tunned, et sa oled sõnumi kristallidesse saatnud, siis lase nendel seal edasi olla.

Kui viiruk on lõpuni suitsenud, siis pane kristallid koos Salvei puruga koti sisse. Kui sa tõmbad kotile lipsu või sõlmi peale, siis lausu uuesti see lause: "Kirg taastugu, armastus õitsegu". Nüüd peale seda lauset on maagia kinnitatud nendesse kristallidesse.

Maagia koti võid panna enda armastuse kristallide keskele, pulmakarbi sisse, ühise pildi lähedale või endale sobilikule kohale, kus on ka midagi, mis on teiega seotud.

Maagiat ei tehta lahti täpselt aasta aega ja peale aasta möödudes võib kristallid sealt koti seest ära võtta ning armastuse kristallide komplekti laiali panna. Kui sa selle komplekti lahti teed, siis tuleb selle sama Salveiga need kristallid puhtaks teha.

Siis jäävad need kristallid igavesti teie armastusega tööd tegema ja töötavad senikaua kuni need terved on.

Maagiat tehes me saadame enda seest unistusi välja nii, et need jõuaksid meie tulevikku. Maagia tegemine on väga kasulik, see aitab sul enda seest õigeid energiaid välja suunata. Kristallid on need, mis aitavad sul seda saavutada.

Vanilje toidab armastust ja Salvei ei lase kirel puruneda!
Uuendatud: 14.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja