NÄDALA KOSMILINE ENNUSTUS JA VÕIMAS PÄIKESEVARJUTUS

by in UUDISED .

 

Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, mis tulevasel nädalal toimuma hakkab, kuidas on kosmilised energiad ja kuidas need meid mõjutavad. Räägin erinevatest Kuu faasidest ja sellest, kuidas rituaali ning maagiaid ellu viia.

 

Selle nädala kosmiline ennustus kehtib 14. augustist - 20. augustini. Veel lisaks räägin ma sellest, millal sa saad näha Päikesevarjutust ja millise väe see endaga kaasa toob.

 

Esmaspäev "Kuu Sõnnis, mis annab sulle vajaduse kõike otsast peale alustada!"

 

Esmaspäeval tekib sinu sisse kummaline tunne. Selline tunne, et nüüd sa pead midagi tegema hakkama ja paljud teist ei tea, mida selle energiaga peale hakata. Kindlasti oled sa sellises olukorras ka enne olnud, kus sul on tunne, et pead tegutsema, kuid suunda ei ole. Esmaspäev tuleb selline ja seda sellepärast, et Kuu Sõnnis ja Päike Lõvis loovad sellise kombinatsiooni. Soovitan sul sellest energiast maksimumi võtta ja igas suunas tegutseda, kuhu mõte kinni jääb.

 

See on hea päev vanade asjade korda tegemiseks, ripakile jäänud tööotsade lõpuni viimiseks ja asjade korda seadmiseks. Kosmilised energiad turgutavad sind füüsilise ja vaimse energiaga.

 

Kuu Sõnnis annab sulle ka vajaduse kõike otsast peale alustada. On õige aeg midagi korda teha, paremaks muuta, õige aeg millegi alustamiseks ja edasi viimiseks.

 

Teisipäev "KUU VIIMASE VEERANDI LOOMINE"

 

Üks neljast kõige võimsamast Kuu faasist on Kuu viimase veerandi loomine. Sellel päeval tehakse erinevaid maagiaid. Sellel kaunil päeval on ka meil La Tenel sünnipäev.

 

Seekordsel Kuu viimase veerandi loomisel on õige aeg teha rituaali, mis aitaks sinu materiaalse seisaku energiast vabaks saada. Seda sellepärast, et Kuu on samal ajal Sõnnis ja see annab Kuu viimase veerandi loomisele oskuse vabaneda materiaalsest ebaõnne energiast.

 

Jagan sulle ühte lihtsat võimalust, kuidas enda ebaõnnest ja seisakust vabaks saada. Rituaale on väga palju erinevaid, kuid see sobib sellesse Kuu faasi ideaalselt.

 

Võta üks roheline küünal, Ametriini kristall, tikud ja rituaalinuga. Roheline küünal võiks olla võimalikult väike. Joonista küünla peale Fehu Ruun, mille leiad ka pildilt. Kui sa oled selle sinna joonistanud, siis süüta küünal ja jäta Ametriini kristall küünla kõrvale. See on imelihtne rituaal, mida saad sellel päeval teha. Mis see maagia siis teeb? Fehu on materiaalse õnne Ruun, roheline küünal sümboliseerib rahalist õnne ja Ametriin on materiaalse õnne kristall. Kui need elemendid kokku panna, siis need tervendavad selle inimese Aurat, kes Ruuni joonistas ja kes küünla põlema pani.

 

Lase küünlal võimalikult kaua põleda ja õhtul võta Ametriin sealt ära. Ametriin pane enda rahakoti vahele või rahakarbi sisse. Nüüd on see Ametriin seotud materiaalse õnne toomisega ja materiaalse ebaõnne purustamisega. Küünal põleta lõpuni täpselt siis, kui sa seda soovid teha ja kui sa seda küünalt põletad, siis see vabastab sinu seest ebaõnne energiat.

 

Seda rituaali võib teha ka Kolmapäeva päeval, kus Kuu viimase veerandi loomise energia on veel aktiivne!

 

Kolmapäev "Kahepalgelisus võib esile tulla"

 

Kuu on Kaksikutes ja Päike on Lõvis. Need kaks kombinatsiooni ei sobi väga hästi omavahel kokku, tuues inimestes välja väga palju kahepalgelisust. Sellel päeval ei saa sa teisi inimesi väga usaldada või sa pead ise veidi valvas olema, kellele sa mida usaldad.

 

See on ka päev, kus võidakse väga palju klatšida ja sa ka ise võid muutuda tavapärasemast riiakamaks. See on päev, kus tulevad väga paljud halvad omadused inimestes välja. Seega, kui pead sellel päeval selliste teemadega kokku puutuma, siis sa vähemalt tead, milles asi on ja sa ei võta seda kõike liiga isiklikult.

 

Kuid samas on hea päev alustada erinevate lepingute sõlmimistega, teha erinevaid ostu-müügi tehinguid.

 

Neljapäev "Aeg teha enda elus üks suurem suurpuhastus!"

 

Neljapäeval on aeg teha suurpuhastus nii füüsilises kui ka vaimses mõttes. Aeg lahti saada erinevatest suhteprobleemidest ja vanadest takistavatest probleemidest. Sellel päeval kuulatakse sinu mõtteid ja Inglid on nõus sind abistama. Sellel päeval keskendu väga palju sellele, mida sa enda ellu enam ei soovi ja mille sa sooviksid loovutada.

 

Kuna Inglid töötavad unistuste nimel vaid tänutunde avaldamise saatel, siis sa pead halbadest asjadest ka hea üles leidma. Näiteks, kui sa tunned, et sa soovid suhteprobleemidest vabaks lasta, siis täna, et toodi probleem, mis sind õpetas ja ütle oma mõtetes, et nüüd sa oled valmis sellest vabaks laskma.

 

Kindlasti põleta neljapäeval enda kodus võimalikult palju valgeid küünlaid, Salveid ja Muskuse viirukit. Nende kolme ühine vägi aitab sinu kodus energeetilise suurpuhastuse teha. Kui küünlaid ja rituaalitaimi põletad, siis keskendu sellele, millest soovid loobuda.

 

Kindlasti joo sellel päeval Aurat puhastavat vee-eliksiiri, mis on tehtud Mäekristalli- või Šungiidi püramiidist.

 

Sellel päeval ei tohiks süüa rasvaseid ja raskesti seeditavaid toite. Sellel päeval soovib sinu keha kergemat toitu, kuna keha on kosmiliste energiate põhjal end puhastama lainestanud.

 

Reede ja Laupäev "Armastuse kanalid ja portaalid avanevad vaid kaheks päevaks - haara härjalt sarvist!"

 

Päike on Lõvis ja Kuu on Vähis - on aeg armastamiseks. Seoses läheneva Päikesevarjutuse ja Noore Kuuga avanevad armastuse kanalid kaheks päevaks. Mida see siis tähendab?

 

Reedel ja laupäeval on sul võimalik enda elu armastuse poolt turgutada. Sinu armastuse soove võetakse kuulda ja on soodne aeg hingesugulastel üksteist leida. Isegi, kui nad füüsiliselt ei kohtu, avanevad telepaatilised kanalid, mille kaudu saab enda hingesugulasele sõnumi teele saata. Sellise sõnumi: "Ma olen valmis, ma ootan sind!".

 

Nendel kahel päeval on õige aeg teha erinevaid armastuse rituaale ja maagiaid. Soovitan sul teha "HINGESUGULANE" maagia komplekti hingesugulase üles leidmiseks ja tema poole sõnumi saatmiseks, et sa oled valmis temaga kohtuma. Selle maagia leiad SIIT.

 

"ARMASTUSE KOHAL OLEV EBAÕNN", seda maagiat soovitan ma neile, kelle elus on pikemat aega juba armastusega seotud seisak olnud. Selle maagia leiad SIIT.

 

"ARMASTUSE KANALI AVAMINE", seda maagiat soovitan ma neile, kes soovivad enda armastuse kanalit avada nii uue suhte jaoks, kui ka selle suhte jaoks, kus juba ollakse. See maagia on kasulik selleks, et sa ise oskaksid armastust vastu võtta ja seda enda seest välja jagada. Selle maagia leiad SIIT.

 

"SUHTEEDENDAJA" on maagia, mida sa saad teha enda suhte taasaelustamiseks, kire tõstmiseks ja romantika suurendamiseks. See on maagia neile, kes on suhtes ja kes soovivad enda suhtesse paremat energiat tuua. Maagia, mis aitab taas üksteises head näha, üksteise võlusid hinnata ja romantilist kirge tõsta. Selle maagia leiad SIIT.

 

Nendel kahel päeval võid sa kohtuda enda eluarmastusega ja sul avanevad ka võimalused enda suhte korda seadmiseks. Kasuta neid kahte päeva ära ja kui sa oled suhtes, siis ole koos oma kallimaga. Veetke koos aega ja kindlasti ei tohiks nendel kahel päeval üksteisest eemal olla.

 

Pühapäev - Esmaspäev "Noore Kuu vägi hakkab enda jõudu näitama!"

 

Päike ja Kuu on mõlemad üheskoos Lõvis, mis tähendab, et kosmiline energiaväli on ülivõrdes võimendatud. Noore Kuu vägi hakkab enda mõjutusi näitama ja on aeg teha erinevaid rituaale ning maagiaid. Lõvi annab jõudu maagiatele, mis on seotud ärilise tegevusega, tööalase õnnega ja rahaga. Seda sellepärast, et Lõvi kannab endaga kaasas külluslikku energiat. See tähendab seda, et on aeg rahamaagia ellu viimiseks. Noore Kuu loomise rahamaagia leiad SIIT.

 

ESMASPÄEV - PÄIKESEVARJUTUS JA NOORKUU SÄRAVAD KOOS TAEVAS

 

21. augustil on täielik päikesevarjutus, mis tähendab seda, et päike läheb täielikult Kuu varju. Kui sa küsid, kuidas selline asi üldse võimalik on, et Kuu varjutab tohutut suurt Päikest, siis see on võimalik. Päike on meeletult suur, kuid ta on meist väga kaugel ja täpselt nii kaugel, et Kuu enda suurusega suudab selle ära varjata. Päikesevarjutused on suhteliselt haruldased ja seda aega tuleb täisväärtuslikult ära kasutada.

 

Nõidus ja Päikesevarjutus? Päikesevarjutuse ajal muutuvad energiad ülivõimsaks ja sa saad sellel päeval enda energiavarusid taastada. Sellel Tulekuke aastal on pidev ärevus, närvilisus, probleem probleemi otsa ja pinge. Päikesevarjutus kulub meile kõigile ära, et me saaksime enda energiaid taastada sellest ülikurnavast aastast. Seega Päikesevarjutuse päeval soovitan ma sul võimalikult palju õues ringi jalutada ja kui sa selle hetke ära tabad, siis sellel samal hetkel end õue viia. Sellel päeval soovitan ma võimalikult palju päikesesse vaadata, see ühendab sind energiaga. Iga kord, kui päikese poole vaatad, iga kord sa end ka energiaga laed. Päikesevarjutuse ajal suudab sinu Aura neelata iseendasse väge, võimu, elujõudu, energiat, ambitsioonikust ja kirge.

 

Päikesevarjutuse ajal muutub ülivõimsaks Lõvide vägi. Seega, kes on Lõvi sodiaagi all sündinud, siis teile on see täielikuks õnne päevaks. Päikesevarjutuse hetkel tuleb kõikidel Lõvidel üks soov soovida ja samal ajal taevasse vaadata. Lõvide soovid lähevad sellel hetkel teele universumi poole, mis kinnituvad nende saatusesse.

 

Päikesevarjutusega Noore Kuu päeval tehtavad maagiad ja rituaalid on kümneid kordi võimsamad, kui mõnel teisel Noorkuu ajal tehtud maagiad. Seega erinevad maagiad on sellel päeval teretulnud. Üheks maagiaks, mida sa võiksid sellel päeval teha on Noorkuu kolme armastuse soovi maagia, mille leiad SIIT.

 

NÄDALA KRISTALL - KÕIK KRISTALLID!

 

La Tene Esoteerika Butiik saab 15. augustil kolme aastaseks ja sellega seoses tähistame me koos teiega enda kolmandat sünnipäeva. Selle puhul teeme sünnipäeva nädala, kus kõik poleeritud-, lihvimata- ja geoodi kristallid on tavahinnast 15 % soodsamad.

 

Oleme väga õnnelikud, et meil on nii palju armsaid inimesi, kes meie tegevust hindavad, jälgivad ja kes meile oma suure südamega kaasa elavad. Tänu sellele positiivsusele oleme meie suutnud suurt kristallitööd ja hingetööd teha.

 

Nüüd on õige aeg enda kristallikomplekte täiustada, endale uut õnnekristalli leida, erinevaid maagiaid teha ja enda kodu uute energiatega täiustada.

 

KÕIK POLEERITUD-, LIHVIMATA- JA GEOODI KRISTALLID ON 15% SOODSAMAD KUNI 20. AUGUSTINI!

Uuendatud: 13.08.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja