VEEVALAJA - SODIAAGI ERILINE JA MAAGILINE ISIKSUS

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

Veevalaja on sodiaakide süsteemis üheteistkümnes sodiaak. Veevalajad on kõik need, kes on sündinud 20. jaanuari ja 18. veebruari vahel. Seda perioodi peetakse Veevalaja sodiaagiks ja kui sinu sünnikuupäev langeb sinna perioodi, siis ka sina oled üks maagilistest Veevalajatest.

 

Veevalajat juhib õhu element, mis muudab Veevalaja iseloomu väga muutlikuks ja annab talle vajaduse pidevalt "asjade üle järele mõelda". Kui sa oled Veevalaja, siis lisaks sellele artiklile soovitan sul hiljem läbi lugeda enda ühe teise artikli, kus ma räägin õhu elemendist ja selle mõjust sodiaakidele. Õhu elemendi kohta saad lähemald edasi lugeda just SIIT.

 

Veevalaja on õpetaja, analüüsiva hingega, filosofeeriv, muutlik ja vastuoluline.

 

Veevalaja, kes on siis see imeline Veevalaja? Veevalaja on kõikide teiste sodiaagi esindajate jaoks üheks suureks ja kõvaks pähkliks. Pähkel, mida on väga raske lahti murda. Tõepoolest on Veevalajad väga keeruka iseloomuga ja ennekõike seda sellepärast, et nendel on kaasasündinud kaitsehoiak. See sama kaitsehoiak ei lase teistel inimestel väga kiiresti Veevalaja hinge jõuda. Kaitsehoiak seisneb selles, et Veevalaja hoiab väga palju enda isiklikku elu teiste eest salajases. Seda nii igaks juhuks, seda sellepärast, et mitte kunagi ei tea, keda usaldada saab. See on selline loomulik suhtumine ja Veevalajate puhul ei saa salatsemist pahaks panna. Nad ei tee seda meelega, vaid see on nende viis kompida pinda enne sellesse sukeldumist. Tasa ja targu lastakse inimesi enda ellu ning see sama teema käib tegelikult ka kõikide teiste teemade kohta.

 

Samas peab Veevalaja ära õppima selle, et mitte alati ei saa jääda kuulaja rolli ja end tuleb avada sügava sõpruse või armastuse nimel. Seega, kui Veevalaja suudab enda jääd sulatada, siis ta ka ise jääb rohkem enda eluga rahule. Ookeani Jaspis on see kristall, mis aitab Veevalajal end paremini väljendada, aitab tal loomingulisem ja avatum olla. Ookeani Jaspis võiks kindlasti Veevalaja kodus olla, tema läheduses või armastuse õnne kristallide keskel. Seda selleks, et Ookeani Jaspis saaks edendada Veevalaja tundeelu poolt, tuues sinna head läbisaamist ja suhtlemist.

 

"Veevalajad on iseseisvad ja kui sa üritad ühte neist puuri panna, siis ta ei ole mitte kunagi sinu jaoks olemas."

 

Iga hing, kes on sündinud Veevalaja sodiaagi all, ihkab vabadust ja seda igal võimalikul kujul. Inimene, kes ei suuda eriti teiste alluvuses tööd teha, kuid elu on selline, et ta peab õppima seda tegema. Kui ta seda õpib, siis ta ei jää igavest vabadust otsima ja saavutab tasakaalu ning stabiilsuse. Loomulikult on ka teine tee ja selleks teiseks teeks on leida töö, mida saab iseseisvalt teha.

 

Veevalajal peab olema vabadus otsustada, iseseisvalt mõelda ja enda arvamust välja öelda. Inimesed, kes hakkavad teda piirama, peletavad teda eemale. Ta põgeneb nende eest, kes üritavad talle selgeks teha, mis on õige ja mis on vale. Tihtipeale kaotab ta sõpru sellise käitumisega ja seda vaid sellepärast, et teised ei mõista tema sellist suhtumist. Võttes seda suhtumist liiga isiklikult, eriti need, kes on harjunud teiste inimestega pidevat koostööd tegema, nagu näiteks Kaalud.

 

Kui Veevalaja tunneb end iseseisvana, siis on ta rahul ja rõõmsameelne. Seda sama energiat aitab talle anda Mookaite kristall. Mookaite muudab Veevalaja õnnelikuks, rõõmsameelseks, optimistlikuks ja aitab tal tunda end iseseisvana ka sellistes olukordades, kus teda üritatakse juhtida. Mookaite on Veevalaja jaoks ka suhtetasandil kasulik, aidates blokeerida suhtest põgenemist. Seda võib Veevalajatega juhtuda. Seda sellepärast, et nad võivad tunda teiselt poolt piiramist. Loomulikult oleneb, millise sodiaagiga Veevalaja koos elab.

 

"Huumor ja meelelahutus on see, mis tervendab üht Veevalajat"

 

Veevalaja võib ühest küljest tunduda väga riiukas ja liigagi nipsakas, kuid see ei tähenda seda, et ta on iga külje pealt selline. Veevalajad armastavad huumorit ja meelelahutust. Neile meeldib nali ja südamest naerda. Veevalajad pigem eelistavad seltskonda, kus nad saavad jaburustest rääkida ja jaburusi nautida. Neile meeldib selline seltskond, kus saaks lihtsalt lõõgastuda ja mitte kõikide inimeste probleemidele keskenduda. Tihtipeale on Veevalajad ka need, kes seltskonnas teisi lõbustavad, kuid Lõvidele nad jäävad siiski alla. Lõvid on need, kes on teiste meelelahutuseks loodud.

 

Veevalaja naudib sõprust lihtsamal kujul, pigem soovib vältida liigset sidunemist ja soovib sõpradega lihtsatel teemadel vestelda. Ta on hea jutukaaslane, kui sa talle meeldid, kuid halb enesest rääkija. Ta kohe üldse ei oska enda tunnetest valjusti rääkida ja kui ta seda teeb, siis tunneb, et ei suutnud end piisavalt hästi selgeks teha. See tuleb loomulikult sellest, et tema üks juhtivaid planeete on Saturn. Saturn tekitab sügava sisemise segadustunde ja annab Veevalajale väga keerulise hingeelu. Kuid see sama omadus paneb teda koguaeg analüüsima, mõtlema ja genereerima. Seega nagu ikka ma ütlen, igal negatiivsemal poolel on ka positiivne pool.

 

Veevalajad on mõttetöö inimesed ja seega sobivad ka selliste tööde peale, kus saab väga palju tööd enda mõistusega teha. Kui Veevalaja teeb liialt palju füüsilist tööd, siis on stress ja meeleolukõikumised kergelt tulema. Seega soovitus kõikidele Veevalajatele - leia endale pidevalt tegevust, kus sa pead enda mõistuse tööle lülitama. Sellisel juhul langeb sinu stressitase ja peagi tuleb sära silmadesse.

 

Veevalajad on need, kes kõige enam harrastavad erinevaid välitegevusi ja üritusi. Nad on liikumisvajadusega ja väga uudishimulikud. Enamus Veevalajaid oleksid pidevas sõidus ja avastamises, kui elu seda neile võimaldaks. Veevalajad on need, kes panevad teised sodiaagid kodust välja tulema ning elu nägema.

 

"Ideed, ideed ja veelkord ideed!"

 

Eelpool mainisin, et Veevalajad on ideede generaatorid ja seda nad tõepoolest on. Veevala mõistus ei peatu enne tema viimast päeva. Veevalaja mõtleb, siis jälle mõtleb ja siis tuleb üks huvitav idee. Veevalajad peavad oma ideid ellu viima, et nad saaksid õnnelikud olla. Veevalajal peab olema alati mõni projekt ees. Olgu selleks ideaalse aia loomine, kodu sisustamine, kontorilaua korrastamine, detailiderohke terve päevane osturetk, ülima peensuseni planeeritud ehitusprojekt. Kui mõni plaan või projekt on tema peas, mille kallal ta töötab, siis on kõik hästi.

 

Veevalaja kaotab enda stabiilsuse ja muutub närviliseks, kui tal ei ole plaani. Kui sa elad koos Veevalajaga, siis tea seda, et tema närvilisus ei pruugi üldse sinust endast tingitud olla, vaid hoopis sellest, et tal on igav.

 

Ametüst töötab Veevalajaga väga hästi, aidates tema närvilist ja rahutut meelt tervendada. Ametüst on väga paljudele erinevatele sodiaakidele kasulik ja Veevalajaid aitab see just nii.

 

"Veevalaja on kindlameelne"

 

Veevalajad on väga kindlameelsed ja väga jäärapäised. See sama omadus on ühest küljest väga hea, kuid see võib viia teda ka väga valele teele. Tihtipeale ta saab ise aru, kus ta vigu teeb, kuid raske on oma vigadest õppida.

 

Mida ma mõtlen Veevalaja kindlameelsuse juures on see, et kui Veevalaja on midagi endale pähe võtnud, siis ta läheb ja teeb selle ära. See on väga hea omadus, kui see idee ja suund on talle kasu toovad. Kuid Veevalaja võib ka kindla sammu ja sirge seljaga teha samme, mis talle kahju toovad. Isegi, kui ta ühel hetkel saab aru, et ta on vale suuna valinud, siis tema ego ei suuda tagasi vaadata ja tagasisammu teha.

 

Seega soovitan kõikide Veevalajate ellu Rüoliidi kristalli, mis on ka Veevalaja üks õnne toovatest kristallidest. Rüoliit on seotud karma ja saatuse tunnetamisega. Kui Veevalaja kannab või hoiab enda elus Rüoliiti, siis see aitab tal alati enda saatuse jaoks soodsaid valikuid teha. Nende valikute suunas kindlameelselt sammuda ja enda valikutega alati rahule jääda. Rüoliit aitab seda sama omadust vaid positiivseks muuta.

 

"Emotsionaalne või mitte?"

 

Veevalajaid juhib õhu element, mis paneb neid rohkem tundeelus mõtlema ja reaalselt asjadesse suhtuma. Mitte sügavalt armastama ja hingeelu sügavusi mõistma. See aga ei tähenda seda, et Veevalaja ei armastaks ja ei sooviks armastust. Vastupidi, nad soovivad seda, kuid neil on väga raske mõista, mis on tegelik armastus ja mõista ka seda, mida nad tegelikult kellegi suhtes tunnevad. Pidevalt käib mõistus ja süda vastuolus. Üks räägib üht ja teine räägib teist. Siis jälle vastupidi. Seega Veevalaja on tihtipeale küsimuse juures: "Mis ma siis tegelikult ka tunnen?". Mitte keegi teine sodiaakidest ei mõista seda Veevalaja poolt ja eks ka Veevalaja ise ei saa alati iseendast aru. Kuid ta soovib endast aru saada ja iseenda avastamine on tema jaoks üks põhilisemaid teemasid.

 

Veevalaja armastuse kristalliks on Granaat. Granaat aitab suurendada ja võimendada Veevalaja tundeid. Muutes tema emotsioone võimsamaks, kirglikumaks ja armastavamaks. Aidates tal pidevalt armastuse leeki hoida ja blokeerides teda enda tundeelus ülemõtlema. Aidates tal armastada südamega, mitte mõistusega. Veevalajatel on vaja pidevat tunnete stimuleerimist ja seda pakub Veevalajale Granaat.

 

Kuna Veevalaja on loodud looma, arendama, ideid ellu viima, liikuma ja õppima, siis tema mõistus töötab ühes suunas väga võimsalt. Kuid selles suunas, mis ei lase Südametšakral sügavalt tööd teha. Granaat aitab avada ka Südametšakrat, et Veevalaja elus ei jääks puudust tõelisest armastuse tundest. Granaat aitab Veevalajal ka enda partneril enda armastavaid tundeid välja näidata.

 

Kui Veevalaja on suhtes kellegagi, kes annab talle aega, siis on suhe Veevalajaga võimalik. Veevalajale tuleb aega anda ja kui talle seda antakse, siis temast saab hea kaaslane. Seda sellepärast, et Veevalajale meeldib kodu ehitada ja ta teeb seda nii, et perekond saaks turvalise kodu. Oma kodu on Veevalaja jaoks üks peamiseid vajadusi ja oma lastele soovib ta ka anda turvalise paiga, kus elu raskuste eest varjuda. 

 

"Uuendused, väljakutsed ja huvitavad elemendid"

 

Veevalaja on õhu elemendi esindaja, kellel on vaja pidevalt uuendusi enda ellu. Veevalaja vihkab kõige enam siin maailmas igavust või rutiini. Olgu, tema koduses elus võib see rutiin olla, kuid mitte tema hinges. See tähendab seda, et tal on vaja alati tegeleda millegiga, mida ta saab avastada, kus ta saab fakte enda hinge ammutada ja end täiendada. Veevalajad on eluaegsed õppijad ja avastajad. Neile meeldivad uued asjad ja kõik mis on uus, on Veevalaja jaoks hea väljakutse.

 

"Kui vaja, siis Veevalaja manipuleerib"

 

Veevalajad oskavad ükskõik, millise inimesega hakkama saada, nad lihtsalt teavad kuidas suhelda ja kuidas enda soovitud tulemuseni jõuda. Veevalaja oskab seda trumpi enda kasuks pöörata, kui tal on vaja midagi saada ja siis ta maskeerubki veidi manipuleerivaks. Ta teeb seda nii hästi, et teine pool ei saa üldse arugi, et teda on kuidagi suunatud. Seega Veevalajad lihtsalt nii muuseas oskavad teiste inimeste suunda muuta.

 

Veevalajaga suheldes leiad sa eest suhtluse, mis võib liikuda poliitikasse, teadusesse, astroloogiasse, nõidusesse, tehnikasse kuni toidu tegemiseni. Veevajalad on multifunktsionaalsed jutuvestjad, mis muudab nendega sõpruses olemise väga mitmekülgseks. Veevalaja võib pakkuda sulle ükskõik millist vestlust - ta läheb kõigega väga ideaalselt kaasa. See on see külg, mida paljud teised sodiaagid temas hindavad.

 

Kui Veevalaja soovib sotsiaalset ühtekuuluvusetunnet, siis ennekõike peab Veevalaja õppima teisi inimesi usaldama. Veevalajad on haavatavad ja seega nad on väga skeptilised teiste inimeste puhul. Kuid, kui Veevalaja on sind oma pereks võtnud, siis ta on täiesti äratundmatuseni teine inimene. Siis ta on avatud ja emotsionaalne ning usaldav. Tal läheb lihtsalt väga kaua aega, et sinna faasi jõuda. Ta lihtsalt ei soovi haiget saada ja see on tema skeptilisuse põhjuseks. Alateadvuses on pidev märguanne, mis tema sees teda kõnetab - "Kas ma ikka saan teda usaldada?". Rubiin-Tsoisiit on kristall, mis aitab Veevalajal kiiremini suhtesse liikuda ja end seal ka avada.

 

"Probleemide lahendajad"

 

Veevalajatel on üks väga tugev omadus olemas, milleks on oskus näha probleemide mitmeid külgi. Eriti teiste inimeste probleeme. Nagu ikka alati iseenda omi ei näe. See teeb Veevalajast väga hea läbirääkija, vahele astuja, eestkostja, võitleja ja abistaja. Veevalajad oskavad vägagi adekvaatselt hinnata kahte poolt, mida peaksid kõik Veevalajalt õppima. Veevalaja on see, kes kohe esimese sammuga hukka sind ei mõista, tema enne veendub, kas seda on üldse vaja teha.

 

"Hellitust ja ilusaid sõnu ihkav hing"

 

Veevalaja on see, kes tõuseb särama ja liikuma läbi heakskiidu. Kui on olemas sodiaake, keda paneb tööle viha, kriitika ja negatiivsus, siis Veevalaja ei ole kindlasti üks nende seast. Veevalaja naudib ilusaid mõtteid, sõnu ja kiitmist, mis on temale suunatud. Ta mitte ainuüksi ei naudi seda, vaid ta ka vajab seda. See on üks elementidest, mis viib Veevalaja liikuma ja edasi poole pürgima. Ka Veevalajaga suhtes olles peab pidevalt teda hellitama, et ta suhte nimel tööd teeks ja enda positiivsemaid külgi avaks. Veevalaja töötab positiivse energia saatel. Selle võiksid kõik endale kõrva taha panna, kes elavad koos Veevalajatega või kes on tema sõbrad.

 

Kui Veevalaja ei saa enda lähedaste poolt hellitusi ja armastusväärseid lähenemisi, siis Veevalaja tõmbab end enda kookonisse. Kookonisse, kus seest on väga raske tal ise välja rabeleda. Fuksiit on see kristall, mis pakub Veevalajale elurõõmu ja aitab tal positiivne olla ka siis, kui ta sellist tuge ei saa. Fuksiiti soovitan ma neile, kes just selliseid emotsionaalseid lähenemisi ootavad ja ihkavad. Fuksiit on ka see kristall, mis kutsub Veevalaja ellu häid sõpru ja märkamist.

 

"Aeg üksinda olemiseks"

 

Veevalajale on väga oluline see, et ta saab lihtsalt aeg-ajalt üksinda olla ja enda toimetusi rahus ning vaikuses teha. Veevalajale on seda vaja sellepärast, et ta saaks taastada enda energiavarusid. Veevalajale on oluline oma aeg ja kui pika töönädala pärast ei suuda ta ka kodus rahu leida, siis temast peab eemale hoidma. Seda sellepärast, et siis ta ei ole mitte kellelegi meeldiv.

 

Veevalajal on vaja oma aega, kasvõi selleks, et üksinda kodu koristada või üksinda tervisejooksu tegema minna. Seda peavad teised pereliikmed tema kõrval talle lubama.

 

Angeliit on kristall, mis toob Veevalajale hingerahu ja aitab tal emotsionaalselt terve olla. Angeliit on ka üks tugevamaid Inglite kristalle, mis aitab Veevalajal enda kaitseingliga kontaktis olla. Veevalaja võiks Angeliidi kristalli enda voodi all hoida või endaga kaasas kanda, eriti siis, kui tema elus on väga rahutu periood.

 

"Uraan muudab Veevalaja visualiseerijaks"

 

Uraan on üks planeetidest, mis mõjutab Veevalaja iseloomu. Andes Veevalajale vägagi sõjaka loomuse ja teiselt küljelt vägagi hea fantaasiamaailma ning visualiseerimisoskuse. Veevalajad on sügava mõttemaailmaga ja ülihead analüüsijad.

 

Veevalajad on need, kes oskavad enda tulevikku ette planeerida ja neil on ka vaja seda teha. Neil on vaja endale turvatunnet luua ja kindlasti on vaja 100 plaani teha selleks, et elu saaks ainult ülesmäge liikuda. Veevalajad oskavad enda tuleviku planeerida ja seega ka elus vaid edasi liikuda. Plaanide tegemine, unistamine ja enese motiveerimine on viis, kuidas inimene enda elus ellu jääb. See on Veevalaja üks tugevamaid külgi, mida teistel on temast õppida.

 

Üheks visualiseerimise kristalliks on Veevalajale Aqua Aura. Aqua Aura aitab Veevalajale veelgi võimsamat fantaasiamaailma luua, tema intuitsiooni tugevdada ja teda energiatele tundlikumaks muuta.

 

"Külluse ligi tõmbamine"

 

Veevalaja peab nautima oma tööd ja kui ta seda ei tee, siis ta lendab lihtsalt minema. Mis pakub talle naudingut? Iseseisev töö, mis võib isegi viia täiesti üksinda töötamiseni ja iseseisev ajakava. Kui seda ei ole, siis peab olema võimalikult analüüsimist vajav tööpositsioon ja mõttetööga seotud tööülesanded. Kui Veevalaja naudib enda tööd, siis avaneb ka tema külluse kanal.

 

Sammalahhaat on Veevalaja jaoks küllust ligi tõmbava toimega, mis samal ajal toob talle ka head tervist. Sammalahhaat on see kristall, mis võiks olla Veevalaja külluse nurgas ja seda ka ülevoolavalt palju. Mida rohkem on Veevalaja kodus Sammalahhaati, seda suurem on ka tema külluse kanali positiivne töö.

 

Sammalahhaat aitab Veevalajat motiveerida tööd tegema, isegi siis, kui see töö on igavavõitu. Sammalahhaati soovitan ma kanda Veevalajatel, kellel on probleeme erinevate tervisemuredega.

 

Veevalajal on väga palju häid omadusi ja kui ta suudaks enda negatiivsemaid pooli õigesti ära kasutada, siis tuleb tema ellu ka õnn.

 

JAANUARI VEEVALAJA - Veevalajad, kes on sündinud Jaanuaris, neid juhib Veevalaja algav täht. Sellel ajal sündinud Veevalajad on väga jäärapäised, teevad seda, mida nad soovivad ja nad on enda põhimõtetes vägagi kindlad. Nendes on võrreldes teiste Veevalajatega rohkem sihikindlust ja kindlameelsust.

 

VEEBRUARI ALGUSE VEEVALAJAD - Veevalajad, kes vajavad kõige enam seda "oma aega". Kellel on vaja väga palju rahu ja vaikust. Veevalajad, kes tegelevad kõige rohkem analüüsimise ja maailma avastamisega. Kelle jaoks on iseenda saatuse mõistmine väga kõrgel kohal. Sellel perioodil on Päike kõrgel Veevalaja märgis ja annab sellele inimesele väga sügava sisemaailma.

 

VEEBRUARI KESKPAIGA VEEVALAJAD - Sellel perioodil on Päike tasapisi Veevalajast väljumas ja muudab need Veevalajad uudishimulikuks. Neile Veevalajatele on väga tähtsal kohal avastamine, enda arendamine, õppimine ja enda tõelise hobi üles leidmine ning sellega tegelemine. Nendel Veevalajatel on vaja seda "oma" teemat, mis on ainult nende oma.

 

"Suhe isaga loob kindla tuleviku või ebakindlad eluvaated"

 

Veevalajale on väga olulisel kohal tema isa. Isa teema on alateadvuses väga kõrgel kohal. See, kuidas lapsepõlves on Veevalaja isalt tuge saanud, see peegeldab tema edaspidist käekäiku. Veevalajad, kes on saanud enda isalt väga head tuge ja heakskiitu, need Veevalajad on tulevikus edukamad. Veevalajad, kellel on isaga probleeme või kes ei ole temaga väikesest saati läbi saanud, nende elu on ka raskemavõitu. Veevalaja õnn seisneb väga palju selles, kuidas isaga on suhted või kuidas need on olnud.

 

Need, kellel on isaga seoses halvad või kurvad mälestused, nendel soovitan ma oma isale andestada. Need, kes on isaarmastusest ja toest puudust tundnud, nendel soovitan kanda Sinist Pitsahhaadi kristalli, mis aitab alateadvuses just selle probleemi vabaks lasta.

 

ERILISED TALISMANID VASTAVALT SÜNNIKUUPÄAVALE ON VEEVALAJATELE JÄRGMISED: Olen esimesed ja viimased kuupäevad kirja pannud vastavalt uskumustele. Teatud uskumuste põhiselt algab Veevalaja 19, teisel juhul 20. jaanuaril jne.Jaanuar 19 - 20 SININE ARAGONIIT
Jaanuar 20 - 21 ARAGONIIT
Jaanuar 21 - 22 VEREKIVI
Jaanuar 22 - 23 APATIIT
Jaanuar 24 - 25 HÕBE TOPAAS
Jaanuar 26 - 27 SININE TOPAAS
Jaanuar 27 - 28 MOOKAITE
Jaanuar 29 - 30 PIETERSIIT
Jaanuar 31 - Veebruar 1 SMARAGD
Veebruar 2 - 3 PUNANE JASPIS
Veebruar 4 - 5 AZURIIT
Veebruar 6 - 7 MEREVAIK
Veebruar 7 - 9 ORANŽ KALTSIIT
Veebruar 9 - 10 DUMORTJERIIT
Veebruar 10 - 11 KARNEOOL
Veebruar 12 - 13 OOKEANI JASPIS
Veebruar 13 - 14 KÜANIIT
Veebruar 14 - 16 SAFIIR
Veebruar 17 - 18 SININE KVARTS
Veebruar 18 - 19 LABRADORIIT

Kõik kristallid mõjutavad kõiki inimesi, aga mõned konkreetsed kristallid suudavad kiiremini teatud tähemärkide Aurasse jõuda.
Uuendatud: 14.08.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja