KROKODILL - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Unes võid sa näha ükskõik mida ja kui sa ühel hetkel hakkad enda unenägusid lahti seletama, siis sa mõistad, kui palju on neid erinevaid unenägude nägemise võimalusi. Krokodill võib samuti sinu unenägudesse ära eksida, kuid kui ta tuleb, siis ta võtab endaga kaasa ühe väga suure hoiatuse. Krokodilli unes nägemine ei tõota head, selle võid endale meelde jätta.

 

KROKODILL

 

Esmalt pead sa endale meenutama, milline see krokodill sinu unenäos oli. Kas ta oli suur või oli ta väike? Kas sa kartsid teda või mitte? Kas ta oli inetu või oli ta rõõmsameelne? Milline emotsioon sul oli tema suhtes ja mis oli veel sinu unenäos. Kõik pisemadki detailid loevad ja sa pead kõik vägagi detailselt enda jaoks lahti seletama. Seda loomulikult sellepärast, et sa unenäost saaksid seda, mis see sulle andma tuli - vastust.

 

Kui sa krokodilli unenäos näed, siis üldiselt tuleb see sulle hoiatust andma. Hoiatust salakavaluse, silmakirjalikkuse, kahepalgelisuse, noa selga löömise, ära kasutamise ja omakasupüüdliku inimese kohta.

 

Krokodilli peamiseks sümboliks on just selline tähendus ja väga harva see saab midagi head sinu unenäos tähendada.

 

Krokodill tuleb sinu unenägudesse ka siis, kui keegi sinu kõrval annab sulle väga kahjulikku ja ebavajalikku nõu. Ole väga ettevaatlik teiste inimeste arvamuste ja nõustamiste kuulamise suhtes. Hoia end teiste inimeste mõjualast eemale ja tee seda vägagi teadlikult.

 

Hammustus krokodilli poolt on märguanne lähenevast ohust. Sulle antakse teada, et sa peaksid äärmiselt ettevaatlik olema kõigi ja kõige suhtes.

 

Juhul, kui krokodill ainult võtab sinust kinni ja mitte ei hammusta sind, siis see on märguanne - märguanne, et sa pead millelegi suuremat tähelepanu pöörama. Unenäos olevad teised tegevused ja sümbolid võivad viidata sellele, millele sa rõhku pead osutama.

 

Krokodilliga võitlemine või teda endast eemale tõukamine sümboliseerib kahjuliku olukorraga silmitsi seismist. Sa võid avastada inimese, kes sulle liiga teeb ja sul võib temaga tekkida sõnelus. See unenägu võib viidata ka sellele, et sa suudad üle olla halvast inimesest. Seda sellisel juhu, kui sa suutsid unenäos selle krokodilli käest pääseda. Kui mitte, siis ta suudab sind alistada.

 

Unes krokodilli ja enda lapse nägemine viitab sellele, et sa pead enda lapse eest rohkem hakkama hoolt kandma. See on märguanne, et sa pead enda lapse osas valvsam olema ja tema eest hoolitsema.

 

Kui krokodill peidab end sinu unenäos, siis on see märguanne sinu vaenlasest. Selles unenäos antakse sulle märku, et sinu vaenlane jälgib sind ja soovib sind kuidagi salvata. On keegi, kes kadestab sinu tegevust ja ootab igal hetkel sinu murdumist. Sellise unenäo juures peaksid sa väga ettevaatlik olema iga oma sammuga, et sa kogemata ei annaks enda vaenlasele võimalust selleks, et sulle saaks liiga teha.

 

Kui neid krokodille, kes end vee all või kuskil mõnes teises kohas peidavad on rohkem, siis neid salasepitsejaid on ka täpselt sama palju.

 

Juhul kui ülejäänud unenägu on positiivse alatooniga, siis see/need krokodillid ennustavad ette sulle sinu varjatud talenti või oskust. Kuid selline positiivne tähendus krokodillide puhul võib väga harva esineda. Siiski peaksid krokodilli unes nägemise puhul olema väga ettevaatlik.

 

Krokodilliga koos vees olles antakse sulle sinu alateadvuse või sind kaitsvate hingede poolt märguanne, et sa peaksid rohkem iseenda kaitsega tegelema. See on märk, et sinu Aura tõmbab halba õnne ligi, sinu Auras on lekked ja sa pead enesekaitsega tegelema. Sellisel juhul soovitan ma kaitsvaid kristalle kanda, et enda Aurat tervendada.

 

Turmaliinsuletistega Kvarts on see kristall, mis tervendab sinu Aurat ja samas ka kaitseb seda.

 

Kui jooksed tema eest ära, siis see näitab, et sa ei julge ohtliku olukorraga või probleemiga silmitsi seista. See on märk, et sa kardad enda vaenlase või konkreetse inimesega silmitsi seista. Sinu enda alateadvus annab sulle märku, et sa oled argpükslik ja sa ei tohiks nii käituda.

 

Unenägu, kus sa ise oled krokodill sümboliseerib sinu tugevust. Oskust kriitikaga, halbade inimeste ja probleemidega silmitsi seista. See on märk, et hoolimata olukorrast sa suudad selle kõigega toime tulla.

 

Kui Krokodilli unes näed, siis see halb inimene ei pea ilmtingimata olema keegi, keda sa ei tunne. See võib olla ka inimene sinu kõrval. Ole lihtsalt tavapärasemast ettevaatlikum ja võta seda unenägu tõsiselt!

 

Unenägude kristallide komplektis hoia Hüpersteeni kristalli, kui soovid hoiatusi saada enne ohu tulekut. Seda selleks, et sa saaksid enda elu ja hinge kaitsta. 

Uuendatud: 17.08.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja